|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 11:47:34   
Ana RR
Super za Makija user posted image

Ja volim da napravim tortu, nije mi to to kad je kupim (a do pre par godina sam i ja kupovala ali shvatih da su moje uvek ukusnije user posted image ).

Hvala Maraj user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.12.2018 11:49:15 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 11:55:43   
milicicak
Zene, nema posni slag. Bar ja za ovih sest godina nisam nasla nijedan bez kazeina.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 12:05:11   
Maraj
Mili trazi deklaraciju u zdravoj hrani. Ima tamo.
Znas da ima i posni slag onaj u spreju. Ima i ovaj u prahu

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 13:32:27   
pari
Rosi, dobro je! Još malo i kući!

Ja nešto baš umorna i gladna. Mi u starom stanu,još pakujemo,prenosimo. Još treba za put da spakujem mene i T. A hoću da se malo igram i sa M...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 13:37:34   
smeško
Srecan put, Pari! Sto i M ne ide sa vama kada se vec vracate?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 13:39:58   
pari
Tako smo rešili na kraju...ja se nadam da će sve biti pozitivno,u tom slučaju ubrzo idemo svi pa taman onda sad da provede 3 nedelje sa tatom...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1581
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 13:49:24   
vonavoj
Pari,ima li nade da idete svi zajedno! Navijam da bude tako! Uh.sto mi je prijala set_nja,izvela sam ih i da ruckaju,samo sto M nece da miruje vise..eno sad se lepo igraju,prijalo je i njima.Rosi,bravo,super sto ide na bolje!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1582
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 14:03:53   
Maraj
Ja uspavala L i S pa ja lezala pored njih.
L mi bas hrce kad spava. Da l zbog grejanja u stanu...bas se sad i zbog toga brinem. Ne znam ni da l dise na usta ili nos. .pitam mm od kad on tako spava, kaze od kad ide u vrtic. Ja pojima nemam. Ne spavam sa njim pa nisam ni primetila da tako dise dok spava

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1583
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 15:07:50   
Milena18
Dobar dan!
Rosita, mnogo mi je drago! Još malo i sve će to biti iza vas.
Maraj, sigurno mu je nosić zapušen. Čini mi se da si pisala da stalno imate problema sa nosem od kako je krenuo u vrtić.
Mi imamo danas dve novogodišnje predstave, ali mm kaže da mu je M bila vrućkasta kad je krenuo na čas. Nije hteo tada da je budi, pa čekam da mi javi sada kada stigne kući. Inače, ostavili smo je kući ova dva dana zbog dešavanja u vrtiću.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 15:27:37   
Maraj
Milena pa jeste. Marisol nam stoji u dnevnoj. Al nisam znala da tqko tesko dise nocu. Danju ne dise tako lose...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1585
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 15:34:30   
milicicak
Rosi, super sto ste bolje 💖
Maraj, bice tako pun sekreta dok god se ne mavikne na vrtic. Samo redovna toaleta nosa i bice to super.
Mini buba vezba grafomotoriku, V spava na meni, sva sam se ukocila

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 16:05:50   
Maslacak15
E super Rosita, konacno preokret, bravo za vasuser posted image user posted image . Kota Berlin je stigla privremeno u Beograd....:) Duze mi je trebalo od aerodroma do Kumodraza nego iz Berlina do Beograda. Potpuni kolaps u jedan popodne?!?! napali smo odmah neko mesiste sa rostilja, sto da se gubi vreme pa cu sad da smutim neskafu. Cujemo see

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 16:09:51   
Ana RR
Maslačak, dobro nam došla user posted image o da, ovde je kolaps u svako doba dana, ulice su postale suviše tesne. Počeću da pečem pile za usput kada krenemo kod mojih u Mirijevo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1588
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 16:24:11   
Maraj
Maslacakuser posted image pa dobro nam dosla !!
Da da
Jos sad pred Novu...potpuni kolaps je na ulicama...
Mene S unisti danas ne da da je spustim. Odmah histerija...ruke mi odpale.sva sreca pa je sutra vikend...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1589
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 17:36:51   
Milena18
Maraj, je l'' S ozdravila?
Mi otišli na predstavu bez temperature, vratili se sa 38.7. Dala sam joj nurofen i sada spava na meni. 
Pari, srećan put!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 17:59:06   
Maraj
Milena, hvala sto pitas, nije onako puna sekreta koliko je bila. Ali i dalje kaslje. Sada nekako suvo. Proslu noc je bas kasljala. Gledam da l ce da povrati, koliko kaslje user posted image jedva da spavam nocu od njenog kaslja. Danju cini mi se ne kaslje tako. I ako se zakaslje brzo se iskaslje. A nocu...nikad da prestane da kaslje...
L je ok. Samo taj nos....ne slinavi...al eto kad spava bas hrce. Ko da ostaje bez vazduha nekad...

< Poruku je uredio Maraj -- 28.12.2018 18:00:37 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 20:18:34   
vonavoj
Gde ste mame?Ja sam mrtva,popodne sam ihbvodila na korek.gimnastiku,pa do babe,tamo me neki majmun zagradio da sam jedva kolima izasla,J se upiskila i tamo i pre nego sto je krenula..moracu sutra da joj odnesem urin..Mm sad usao u kucu,reko evo ti dete ja odoh da legnem,kicmu ne osecam..kaze samo da se presvucem,reko ne moze.Inace,zakazala sam feniranje za ponedeljak,ne idemo nigde,ali da budem lepa,sama sebi😁

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 21:16:08   
Maraj
Von i neka si. I ja se raspadam. Kosa u autu. Ja u autu. Raspadam se sa njih dvoje kuci sama.
Mm dosao kuci al odmah odveo L kod rodjaka pa na dodelu paketica od Ostine. Pocecu sa zidovima da pricam user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 21:40:00   
vonavoj
Haha,ni zidovi me vise ne cuju!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 21:40:27   
Duškić
Anci, samo ti pravi tortice i uzivaj, lepe su i vizuelno a i ukusne sigurno.
Rosi, bas lepo.
Ja umorna, nisam sve ni iscitala sta ste pisale.
Odoh da spavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1595
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 21:45:10   
IvanaSK RR
Maraj, ukljuci viber da pričamo po ceo dan user posted image
Ja sam danas sa komsinicom bila u Jambu i dosta je skuplji od kinezauser posted image posle bili i do Biga, njoj trebala crna majica za cerku, meni crne helanke za macu. U ponedeljak nam je maskenbal u vrticu. Smejale smo se pola dana, njena cerka ce biti vila, a maca jelka. Zamisljale smo ih i cerekale se kao lude.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 21:50:15   
Maraj
Moze ivana user posted image
Ma meni nisu nekog kvaliteta igracje iz Jumba. L je i za ovaj i za prosli rodjendan dobio igracku iz Jumba koja se pokvarila jos dok su gosti bili kod nas..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 21:52:02   
vonavoj
Pa isto kao i kinezi..E neka ste se ismejale! Moje jos ne spavaju,sad prave cestitke,crtaju irvase,deda mraza..i bili smo napolju,na vezbanju,kod moje babe....i neumorne su..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1598
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 21:56:24   
IvanaSK RR
E a sretne ona neku poznanicu i ostane unutra, ja izadjem ispred Jamba. Kad je izasla, sedamo u kola i rekoh joj "e one dve kugle viska u kesi sam uzela sa one jelke na ulazu". Naravno, mrtva ozbiljna. Ljudi moji, kad je ona mene pogledala.. 😂😂😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
28.12.2018 22:03:17   
Rosita
Veče mame.
Evo N zaspa a u 11 inhal. Na 4 h. Taman zaspi opet vriska. A tek što nas 4 u sobi treba da se izređamo. Sva deca vrište.
Ma samo da mi je N živnuo. Danas su mu isključili infuziju. Kašlje ko magarac.
Naručila poklone iz dexica i nisu stigli. Bezobrazluk čist! A Ng u ponedeljak. Deca mi ostaše bez poklona. To ti je u Srbiji online kupovina. Onaj dejli ekspres je haos. Recimo, kad mi je rr ppslala la roshe kremu , ta brza pošta bila je ekstra ljubazna i profi.
Jambo je skup. Garderoba bezveze a skuplja nego u vajkikiju. Jednom gledah za rođ.igračke i garderobu, ma kakvi. Ukrasi isto, skupi 
Maraj, jel je slušao dr? Nemate pojma čega ima usled ovih virusa. Detetu pao hgb na 60. Prima transfuziju. Beba ovde koliko hoćeš. 1+ meseci.
Ljubazni, divni, sve pohvale. Evo večeras N povratio, pa prosuo vodu, pa isprljao od hrane posteljinu. Menjaju sa osmehom. Svaka im čast.
Laku noć mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here