|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 53 [54] 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 14:16:34   
vonavoj
Rosi,svaka ti je zlatna!Ja sam pre neku noc odlepila,i kazem mm Bog nam podari decu i onda nas kazni da ne spavamo tokom njihove prve godine minimum..haha..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 16:09:26   
Maraj
Ja probala kad je S bas bila beba. Ma kakvi. Dernja se ko blesava. Pritom bebe kad placu drze jako zatvorene oxi. Ne vidi me koliko god puta da udjem.u sobu. Da je pomazim. Nista. Ne deluje. Jednom.se samo tako uspavala ali jecajuci. Nije spavala ni 10 min iato tako jecajuci se probudila.
Onda je super spavala. Zaspi u 20h. Probudi se oko 4 da sisa i nastavi. E a onda je pocela da zeza sa 5/6 meseci. Budi se. Jauce. Prducka. Zubi je muce...tako da....nema to veze s vezom...to iz te knjige....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 19:37:31   
suzi kju
Hello... Ja citav dan u akciji, n aposlu posla preko glave, eh sto ne radimo po ucinku... Posle posla trk do ikee, pa majstorisala, skidala stranice sa kreveca i postavljala zastitnu ogradu.Andja se izjasnila da hoce da joj skinem ogradicu, sto je dete u pravu, velike su vec. Elem nama su kreveci veci od standardnih tako da sada bas lepo izgleda, kao krevet a njih dve presrecne. 
Przim uštipke deci nisan to jela ne pamtim otkad. Jos malo pa spavanje i sutra petak, jeej!!! 
Jess ja sam ti onako, kako koji dan, danas mi je bilo prilicno lose. Cekam 6.da mi stave holter pa da vidim na cemu sam, nekakvo se u njega uzdam sada. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 20:37:38   
vonavoj
M se ispovracao,slajm..uvek posle fitobalma..ima od 16 37.8..nists mu nisam dala,mnogo je njanjav...ne znam da li da mu dam da lepse spava,ukoliko je to moguce.Jos sam sama, J me nista ne slusa..

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 20:42:53   
vonavoj
Suzi,nadam se da ce naci razlog i prabi terapiju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 20:44:05   
Sanjica26 RR
Ja bih mu dala. Ide noc. Preko dana ne mora da bude pokriven, a preko noci ces biti mirnija.

Ja spremam veceru. Vodila sam T u muziku, pa na sah. Sad čekamo mm i Sofi da dodaju, pa da jedemo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 20:50:03   
Ana RR
Von, ja bih dala sirup. Bićete mirni a i on će se naspavati.

Suzi, meni je taj holter glupa stvar iz prostog razloga što ga ne nosiš u onom trenutku kada osećaš tegobe. Mm je nosio i ništa nisu videli. Kao i ekg, uvek je dobar jer mu nikad ne urade onda kada se loše oseća. Jbg.

Ja bila na kontroli kod dr, po rezultate krvi i urina. Krva slika je super ali urinokultura katastrofalna - imam 10 miliona ešerihije user posted image najgore je što nemam nikakve tegobe tako da je vrlo lako moglo da prođe nezapaženo. I sad opet ab i opet moram da zovem dr da mi kaže koje vaginalete (opet) da koristim. Da poludi čovek.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 21:06:09   
suzi kju
Von daj sirup, i ja sam za to.Ana kada si imala eserihiju pre nego sada? Kkao si je lecila? Ja sam pre par mesecu tri linije antibiotika i ok sam sada, ako ne izleci kako treba navrata se jako brzo. Zasto vaginalete? 

Anci ja aritmije imam konstantno, tako da ce ih uhvatiti holter, samo eto da imaju crno na belo da mogu da mi jos nesto od th ukljuce. 
Moja deca zaspala u svojim "krevetima" 😆koliko su blentave, boze boze... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 21:11:00   
Ana RR
Suzi, ešerhiju sam imala samo jednom - na porođaju sam je zaradila. Tada nisam mogla da ustanem od bolova. Pila sam panklav i prošlo je, nije mi se posle vraćala. Ja sam mislila da popijem monural ali kaže dr da prvo popijem antibiotik. A vaginalete uvek koristim ako sam pod ab. Javila mi sad moja dr da kupim Gynodaktanol.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 21:15:57   
Ana RR
Suzi, nadam se da će se srediti aritmije. Samo da ti nađu odgovarajuću terapiju.

Ja sam danas pitala dr kada bi trebalo da se iskontrolišem, zbog porodične istorije (sa tatine strane su svi umrli od srca, sestra mi je umrla od aneurizme, sa mamine strane dosta njih ima problema sa srcem a i mama i tata imaju aritmije) i reče da bi mogli da zakažemo neke preglede.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 21:20:05   
vonavoj
Zaspao je M..dacu mu cepic kad se probudi..Joj Ana eserihija..ja sam odlepila,zaova mi rekla da ova starija ima u brisu..a bili smo kod njih,i nikad ne sedam na wc solju, i sad sednem..valjda je nisam zaradila..prvo sam tripovala..Nadam se da cu uspeti da odem na komplet ginekoloski pregled sledece nedelje.pa cu znati..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 21:28:35   
Milena18
Ana, uradi preglede, biće ti lakše. Ja imam genetsku predispoziciju za rak dojke, imala ga je moja prabaka, dve bakine sestre i moja mama. Skoro sam baš išla na ultrazvuk. To olakšanje kada saznaš da je sve u redu je ogromno. A i nekako ipak donekle držiš pod kontrolom to koliko-toliko.
Von, da vam noć bude mirna. I svima ostalima, naravno.
Nema nam Emice ili sam ja propustila nešto?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 21:31:15   
suzi kju
Anci obavezno se kontrolisi, vreme u kom ziviimo je ludo, brzo se zivi, mnogo stresa, cimanja, potrebnog i bespotrebnog   ... I ja se nadam da ce se to izregulisati.
A za eserihiju samo jaki ab na koji je senzitivna, pa se menja. 
Ja sam imala doduse eserihiju, upalu mokracnih puteva, to su bili bolovi katastrofa. Ja primala Levoxu 7 dana venski pa ciprocinal cini mi se 7 dana i na kraju baktrim isto 7 dana. Kontrolna urinokultura sterilna. A da vaginalete obavezno, i probiotik! Levoxa je super lek, noviji je, ali je za to super. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 21:34:47   
suzi kju
Meni su i mama i tata kardioloski bolesnici, mama dijabeticar na insulinu, i rekao mi je onog dana endokrinolog da zbog stitne i anamneze i mene jednog dana dijebtes , jos sam imala i gestacijski dijabet. No dobro, moramo se kontrolisati!
Milena huuug! 

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 21:35:17   
Ana RR
Strašno Milena user posted image

Hoću, zakazaću. Moram da se proverim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 21:49:15   
vonavoj
Mm pije levoxu za bronhitis.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 21:49:33   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Milena18


Nema nam Emice ili sam ja propustila nešto?


Milena, mnogo su se raspisale zene, pa se ne vidi Emicauser posted image Mada, mislim da danas nije pisala.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 31.1.2019 22:23:27 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 22:21:00   
jess021
Ana, a da probas neke alt_ernativne metode za leceneje eserihije?  Ima dosta preparata na biljnoj bazi, a i onih iz domacih radinosti. 
Ja bi ti preporucila D-manozin, cujem stvarno dobra iskustvasa njim.
Ja gledam Stanicu 19 i spavam.
Von, nadam se da necete vise imati temp. Kako je tm? Jel dosao kuci?
Laku noc, lepo spavajte! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 22:33:22   
Rosita
Ana, bezveze, kako to bez tegoba :( ? Mislim, znam da može biti.
Von, to se valjda ne dobije tako, ne? Jer koliko znam, svi mi imamo male količine bakterija. To nabuja iz nekog razloga. Detetu lek obavezno. Dobro je da je takva T. Da ne raste, samo.
Milena, suzi :(. Radite što je do vas.
Genetika je nepravedna. Ili mi vidimo samo te delove priče.

Sanjice, od kad T ide na šah? Je l joj se sviđa?
Laku noć.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 22:50:26   
Sanjica26 RR
Rosi, ide od veceras. user posted image Dosla nastavnica u njihovo odeljenje i ona se prijavila. Ja kažem sta, kako? Ona kaže bice takmicenje. Mm i ja zabezeknuti. Ona zapela, pa to ti je. I set_i se mm da ima kod nas sahovski klub. I tako na tome ostane. Vracale smo se iz muzicke i kaže otac jedne male sto ide sa T u muzicku da idu na sah. I ja pricam kako bi T volela. I on kaze ajde idete sa nama. Tako i mi odosmo. Ovaj cika sto drži sto puta je ponovio svaka cas_t. Pratila sam. On joj je objasnio jednom pravila. Ona ih je sve zapamtila. Ispitivao ju je preda mnom. Sutra imamo opet. Ona je odusevljena.user posted image

Kakva tisina vlada. Neverovatno.user posted image

Jao, vec 11 sati.. A nista nisam sredila po kuci. Jos radim gomilu stvari.user posted image A sutra na posao. Moracu laptop sa sobom.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 31.1.2019 22:52:06 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 23:07:16   
Rosita
Baš lepo. Šah je odličan. Kakvu inicijativu ona ima. Bravo!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.1.2019 23:13:16   
Sanjica26 RR
Jeste Rosi super je sah. Treba da se sve to postigne. Ne mislim ja da ona ne može, ali... Jos mi kaže jos bi na svasta nesto da idem. Zaspala je za dva minuta. Svako vece ona brzo zaspi, ali veceras je samo legla i zaspala. I ova mala za divno cudo, a isla je samo jutros u vrtic.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
1.2.2019 7:05:27   
Maraj
Jutro mame. Ja dusu nocas ispustih od povracanja. Sad sam imala i dijareju. Css se tresem od hladnoce cas se preznajam. Ruke i noge me bole. Ma sva sam samlevena. Pretpostavljam da je stomacni.nema sta drugo.
Nezgodno mi zbog S. Ona sisa. Dala sam joj nocas. A ne znam ni koje lekove smem. Uzeh sad gelusil lac to mi ostalo od trudnoce...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
1.2.2019 7:17:24   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Maraj zovi tvoje upomoc. Nek ono oko S. Sad ona i rucka pa mozes i da odmoris malo dok je oni hrane i td.
Ja se razocarala. Izlektorisali su mi NL. Ne lici nk nalik na moj 😂 dodali nekih slicia iz klip arta toliko smesno izgleda i kicas_to al ajd ja nisam dizajner. Mada ne bih nikad tako napravila NL. Ja gledala sifru boja firme da bude sve u njihovim bojama. Da bude citko a ne nabacano. A ono na strani o uspesima firme dodali SNESKA . nista mi nije jasno al ako hoce kicas_to za februar ce dobiti cist kic. Jos cu D da pitam da mi pomkgne 😂😂😂

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
1.2.2019 7:33:49   
Misha i Ljisha
Htedoh da napisem u temi decaci devojcice ali zakljucana je. Naidjoh na ovaj tekst na rr Razlike u razvoju
Sto bi rekao mm da smo prvo dobili P onda bi nam D bila vunderkid a ovako ovom redosledom ispada da je P glupav u odnosu na D 😂😂 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 53 [54] 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 53 [54] 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here