|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica??? III deo
11.3.2019 17:16:19   
bubulence
Nato bas lepo izgledaju!

I meni je ludost dati previse para za kolica, cak i da dete provodi 10 sati dnevno u njima, nema potrebe dati bogatstvo

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kakva kolica??? III deo
11.3.2019 19:25:14   
veselicaa
Nato super su user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kakva kolica??? III deo
11.3.2019 19:31:45   
pari
I meni se svidjaju!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 18:36:47   
dunja RR
Nato, dopadaju mi se, samo što mi je jaje višak. Imam jaje od S kolica.

Ovo jaje na tvojimkolicma, koliko dugo može da se koristi kao sedište, šta mislite?
Vidim kilažu, ali ja imam utisak kod ovog jajeta što ja imam da jako brzo prerastu. S već sa 4 mesca , možda i manje, nije tu moga da stane.


Da li su ovo ista kolica kao tvoja, samo bez jajeta? KLIK



I da li neko ima iskustva sa ovakvim kolicima CAM, nisu skupa, cenovno su u rangu sa Natinim, pa me zanima da li su ok , ili je bolje da uzmem kao Natina. Jedino što su dOsta lakša od Ntainih, što mi odgovara jer do lifta imam jedan deo stepenica gde moram da nosim KLIK


Ili ovakva KLIK


Ili ovakva KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 19:18:41   
nata11
Dunja da to su ta ista samo bez sedista.


Stvarno ne znam, nemam iskustva koliko bi inace beba koristila jaje. Verovatno ne dugo ako se rodi krupna i duga. 
Ja sam i ova gledala ali mi uzivo delovala neudobno za novorodjence. Mada verovatno imas kupiti onaj dodatak. 




_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 19:21:34   
nata11
Zaboravih...


Znas sta mi se ne svidja. Bas su dole kod tockova siroka. E sad ja ne idem u prodavnicu (sem u vece markete gde su mi ok) i u kuci sam, imam 3 stepenika. 
I mada se lako sklapaju nisu bas laka sto i sama vidis. 

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 19:23:42   
pari
Meni su ova cam super,sva 3 modela

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 19:28:07   
bubulence


IZVORNA PORUKA: nata11

Dunja da to su ta ista samo bez sedista.


Stvarno ne znam, nemam iskustva koliko bi inace beba koristila jaje. Verovatno ne dugo ako se rodi krupna i duga. 
Ja sam i ova gledala ali mi uzivo delovala neudobno za novorodjence. Mada verovatno imas kupiti onaj dodatak. 





Starija cerka koristila 7 meseci (bucka i dugacka), mladja do skoro 11, mada ona moze i sada sa 4 god da stane u njih 😂. Ja ne znam u cemu drugom i moze da se vozi beba osim u jajetu... 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 19:31:20   
pari
Meni je T u jajetu,evo sad ce 10 meseci...Mozda zavisi od velicine jajeta...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 19:55:24   
dunja RR
Pa to, ali što Bubulence reče, ne znam u čemu voziti onda. Mi nemamo auto, pa nam sedište nije ni trebalo, ali da jeste, ja ne znam gde bi S vozili, jer kažem jaje je brzo prerastao, ali S jeste bio krupan. Jaj esmo koristili par puta za taksi, za odlaske kod dr, za iznošenje iz porodilišta za S i M.

Ček, na koji dodatak misliš, kd Cam?
Kakav dodatak?

IZVORNA PORUKA: nata11

Dunja da to su ta ista samo bez sedista.


Stvarno ne znam, nemam iskustva koliko bi inace beba koristila jaje. Verovatno ne dugo ako se rodi krupna i duga. 
Ja sam i ova gledala ali mi uzivo delovala neudobno za novorodjence. Mada verovatno imas kupiti onaj dodatak. 






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 20:07:20   
veselicaa
Nina se vozila bas dugo u jajetu,posle prvog rodjendana je presla u sediste.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 20:09:59   
dunja RR
Mi smo danas bekanu vodili u šetnju, prvi put, bili smo nekih sat-sat i po napolju, prespavala je.
Vozili smo je u S kolicima, i ona funkcionišu, ali mi deluju da neće dugo, pritom su se gore raspala, dole korpa pocepana itd. Mm me uveravao da su ok, on ih je kao sredio dok sam bila u bolnici. Međutim, baš su ofucana i razdrndana. Najviše bi da joj uzmem nova, jer mi smo stalno napolju, tj. bićemo, još i često putujemo, stvarno mi trebaju iole ok kolica, da ne razmišljam da mi će raspasti u šetnji.
Ova S nisu bila skupa, a stvarno su služila, toliko su prešla, da ja ne bi mogla ni da opišem, S je bukvalno bio po 15h dnevno napolju, a kolica smo koristili do nepune 2 godine, jer on je prohodao sa 18m. Prešla su ne znam koliko stotina kilometara. Ja ne znam uopšte kako ona i idu još user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 20:13:11   
bubulence
Dunja, mi smo imali kisobran kolica CAM i bila su savrsena . Mislim da kod njih nema greske. Mislim da je Ana imala neka slicna za Mareta...

Stvarno, svi koji su uzimali CAM su imali samo reci hvale

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 20:15:19   
dunja RR
Bubi, ja bi rekla da sam isto čula ok iskustva, međutim koleba me baš ovo šta Nata kaže, da deluju neudobna za bebu.
Moraću da odem do Mende da pogledam.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 20:43:11   
nata11
Mislila sam na dodatnu podlogu za bebu. Ova Matrix to imaju.





_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 20:44:12   
nata11
Ako hoces islikacu ti sutra sve detalje pa ti saljem na FB. Sorry sada sam vec legla glava me uzasno boli.





_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 21:58:00   
lesli
Dunja mi smo dobili cam compass na poklon. Lepa su i lagana. Ona cela su kao ram od “velikih kolica” tj oko 7kg. Kompaktno se sklapaju i deluju stabilno. Napolju ih nismo probali, za sada samo po kuci. Ona cekaju test napolju kada odemo na prvo putovanje.
Jedino je navlaka za noge tanka, ali ti nije neophodna jer ide toplo vreme, a na zimu ces je upakovati u neki skafander i po potrebi pokriti nekim cebetom.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 21:59:31   
lesli
Jedino se navlaka skida sacuvaj boze tesko. Ja sam nasa prala i pokajala se sto sam se odlucila na tak korak

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.3.2019 22:18:08   
isidora88
Dunja pogledaj Joie Litetrax kolica. Odlicna su, mi ih imamo, lagana, sklapaju se jednom rukom u jednom potezu, bez problema sklopis kolica dok drzis bebu u drugoj ruci. Pogledaj klipove na yt. Mi imamo ovakva,saljem slikuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kakva kolica??? III deo
24.3.2019 16:49:24   
Tiziana
Dunja, mislim da treba da eliminises kolica sa sva 4 mala tocka. po pravilu se takvim kolicima tesko manevrise sto je beba teza.

mi smo od mog brata sina nasledili Jane kolica. vozio se on(napominjem zive na moru, stalno napolju, drndali ih po plazi) pa moje dvoje dece jedno za dugim. na kraju su pukla i to rucka jer se moje starije kacilo na njih pa sam ih gurala oboje sa sve teretom izprodavnice itd. Protom su bila i siroka. imala su 3 velika tocka. po plazi bez problema guranje bez ikakvog napora. po snegu takodje. Takvih vise nema, ali sam htela da kazem kad su kolica kvalitetna uz svo akanje mogu i troje dece da izdrze. tebi sad svakako ne trebaju neka takva jer ti je S vec veliki, ali nemoj da kupis neka koja ce da ti se smuce posle 2m jer su se razdrndala.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kakva kolica??? III deo
24.3.2019 18:21:55   
Misha i Ljisha
Evo P nece vise kolica. Vristi. Tako je i d kad je prohodala. Znaci iz dva puta nama kolica sluIla 2 puta po pola godine. Strasno. Da Sendi nije izgrizla kopcu mogla bi ih prodati kao nova. Jedino sam srecna sto nismo dali silne novce na njih vec uzeli neka najobicnija


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kakva kolica??? III deo
24.3.2019 18:29:14   
Ana RR
Dunjči, da ti prodam naša Cam user posted image teško da će nam ikad više trebati user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kakva kolica??? III deo
24.3.2019 20:42:14   
Sanidej
Chicco kolica su dobra i izdrzljiva. Srednja klasa. Trece dete ih uveliko koristi i bas su se lepo isplatila.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kakva kolica??? III deo
24.3.2019 23:54:25   
dunja RR
Les, to su ova? KLIK

Da li ti deluju udobno za bebu? u Smislu da ih koristim svaki dan za šetnju.

Vi ste ih namenili samo za putovanja, ne za svakodnevnu upotrebu? Izvini što te pitam to, opet apropo ove udobnosti :)

IZVORNA PORUKA: lesli

Dunja mi smo dobili cam compass na poklon. Lepa su i lagana. Ona cela su kao ram od “velikih kolica” tj oko 7kg. Kompaktno se sklapaju i deluju stabilno. Napolju ih nismo probali, za sada samo po kuci. Ona cekaju test napolju kada odemo na prvo putovanje.
Jedino je navlaka za noge tanka, ali ti nije neophodna jer ide toplo vreme, a na zimu ces je upakovati u neki skafander i po potrebi pokriti nekim cebetom.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kakva kolica??? III deo
24.3.2019 23:55:03   
dunja RR
Isi, baš dobro deluju! Gde si ih ti uzela?

IZVORNA PORUKA: isidora88

Dunja pogledaj Joie Litetrax kolica. Odlicna su, mi ih imamo, lagana, sklapaju se jednom rukom u jednom potezu, bez problema sklopis kolica dok drzis bebu u drugoj ruci. Pogledaj klipove na yt. Mi imamo ovakva,saljem slikuuser posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here