|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 14:18:45   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Milena18

Meni su se najavili gosti za večeras, i to posle sedam. Bez pitanja da li nama to uopšte odgovara, a naravno da nam ne odgovara jer M tada večera, kupa se i u osam je već u krevetu. Još ja kažem da je nama to kasno, ali njima, zaboga, ne odgovara drugi dan. Kao da ih je neko uopšte zvao. Odavno se nisam ovako iznervirala.




Auu sto to mene nervira. Posle 6 cim neko dodje ja rogove dobijam. Ja sve uredno radim i ne sefim s njima. Dete okupam ma sve odradim. I lepo zatvorim vrata od sobe smirim dete i uspavam.nekaf i ja zahrcem sa detetom haha a gosti ako nksu skapirali sede sami

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 14:34:36   
vocicana
Jbt koji su to ljudi, strasno. Stvarno treba postovati ritam porodice, mene isto izludjuju te stvari. Nas uglavnom pozovu dan ranije da pitaju da li smo kuci sutra i zbog mog smenskog rada da li sam tu pa pitaju da se vidimo, ali ovo je stvarno...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 14:44:11   
pari
Meni je to nevaspitano. Ali eto,postoje takvi ljudi i sta da radis...ako nemas izbora,probaj da izdrzis danas i kraj...Ja sam se isto nervirala i nisam imala nksta od toga jer su oni ipak dosli,bili,otisli

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 14:46:25   
Ana RR
Milena, ja bih nazvala i rekla da mi nikako ne odgovara to vreme i da ćemo se dogovoriti za neki dan kada svima bude odgovaralo. I kraj priče.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 15:13:38   
Olga75
Ja se dobrovoljno javljam da me razapnete user posted image
Imala sam malu , majušnu, prevremeno rođenu bebu. Sad imam skoro devojku.
Kad je bila mala.... dolazili ljudi da je vide kao čudo, dolazili da je posete, fotkali je sa sve blicem ( to sad nije moderno), stavljali je i nunali bez pelene na garderobi ili sa sve pelenom, doneli poklončiće i otišli.
Ja nisam fan malih beba. Stvarno, em ih ne razumeš, em balave, em te ispovraćaju, desi se da te i pokakaju. I sad idam kao da vidim tu bebu, da bi roditelji bili: joooj, viš kako je slatkaaaa, eeeeee, gledaaaaj kako priča, juuu pa prducnula jeee, ah fala bogu muče grčevi pa lakše je bebi( dodati po sećanju)- Nikakav doživljaj za to pola šolje kafe, sok i pogačicu ( ako dobiješ)
Znači sve je ugao gledanja user posted image
Jap, nemoj da me zovete u babina a ako me kojim nedobog slučajem i zovete pa dođem ne očekujte da ću sedeti dovoljno dugo da uopšte vidim bebu dok ne dobije redovnu kosu i dok ne mogu da sa mladunčetom komuniciram sasvim svesno. Znači da mi kaže ime, kako je, šta je novo a ne da samo neartikulisano skiči i baca stvari.
Istina je u gadnu babu rastem!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 15:17:33   
vonavoj
Haha,Olga,jesi legenda! I ja nisam stroga po pitanju vremena,rutine, tih pelena za nosenje..ipak ne pustam bas svakog u kucu😂😂Ali treba reci ako ne odgovara vreme i kraj.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 15:22:24   
Olga75
Moje dete je poljubila cigančica ( ne znam ja to politički korektno) koja je iskočila iz kontejnera sa sve: aaaaj šukaaaar.
Eto, gadna sam nemajka.
A kad nekog neću da primum u kuću, ja bre pustim kera i šlus.
Ili primiš posetu i smeškaš se ili ne primiš. Nema treće kod mene

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 15:23:52   
mama Jo
Haha Olga user posted image
Milena, ja bih isto ovako kao sto Ana napisala, zamisli tek koliko ces biti nervozna kad odu, a vi skroz poremetili ritam... mislim, ne gori nigde, videcete se neki drugi dan.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 15:28:17   
lesli
Milena, reci da ti je zao ali da ne mogu da dodju tako kasno. Da to upada u vreme vecere, kupanja i priprema za spavanje i kraj. Ne dozvoli da se uopste vodi polemika oko toga. Ako ce da se ljute, nek’ se ljute. Bas te briga.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 15:30:33   
Olga75

IZVORNA PORUKA: lesli

Milena, reci da ti je zao ali da ne mogu da dodju tako kasno. Da to upada u vreme vecere, kupanja i priprema za spavanje i kraj. Ne dozvoli da se uopste vodi polemika oko toga. Ako ce da se ljute, nek’ se ljute. Bas te briga.

To je to, ne odgovara nam vreme. Vidimo se drugi put kad bude prikladnije ( da ne kažete da sam nevospitana)


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 15:31:23   
Ana RR
Olga, carice user posted image user posted image

Kod Milene ne dolaze u babine, nema baš malu bebu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 15:37:41   
Sanidej
Mislim da smo politicku korektnost vec prevazisli :) 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 15:45:05   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Olga, carice user posted image user posted image

Kod Milene ne dolaze u babine, nema baš malu bebu user posted image

Ane, znaš da se odskora motam ponovo ovudije user posted image
Prašćajte!
Tim pre može da bude ( Ljuba Moljac- ako se kojim slučajem sećata a ako ne da vas naučim) dragi gosti, *ebo bi vas od dragosti!
a može i što kaže ečika: kad krenete, samo ključ u sanduče, imamo mi i rezervu user posted image
Šta sam htela da kažem, ako ne nađeš način nađi izgovor. Kod mene je - joooo, Dobrica je pokidao lanac- nema šanse da ga zadržim dok uđete ( nekad je istina, nekad nije), uffff- baš sad sam krenula tamo-vamo, auuu imali ste ovaj virus? ako kažu jesno uvek ima džoker: respiratorni ili crevni user posted image
i tako, više je izgovora nego druženja user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 15:56:59   
Ana RR
Samo se ti motaj user posted image pamtim ja Ljubu Moljca, ja sam ti od tih matorih, znaš i sama user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 16:03:14   
Sanidej
Ko ne postuje sebe i svoje vreme veciti je otirac. Pravih ljudi oko nas je malo i oni ce znati kad i kako, a najavljivati se u nevreme nece. Hehe ustvari ovo je tema za budjenje optimizma :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 16:40:14   
milicicak
Olga, carice 👍 bas si nedostajala ❤️

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 19:05:16   
Milena18
Tako sam i uradila. Pozvala sam i rekla da dođu ranije ako mogu, a ako ne, da dođu drugi put. Nije im bilo pravo, ali došli su ranije. Jeste da smo preskočili ručak i muž je bolestan sređivao kuću, ali makar će M u krevet otići na vreme. Stvarno mi se nije to desilo do sada, da se neko sam pozove i ni ne pita da li smo slobodni. Pri tom su to ljudi koji su videli M još kad se rodila, a živimo u istom gradu. Nisam stigla ništa ni da spremim, naravno. Poslužila sam ih kupovnim kolačima 😁



(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 19:33:09   
vocicana
Milenice, nego sta, gotovi kolaci i kafica i cao. E neka su se pojavili ranije.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 19:39:47   
mila83

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Ko ne postuje sebe i svoje vreme veciti je otirac. Pravih ljudi oko nas je malo i oni ce znati kad i kako, a najavljivati se u nevreme nece. Hehe ustvari ovo je tema za budjenje optimizma :)


Potpisujem !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2019 11:51:11   
jance
Majstor je upravo javio da je na koima otisao motor. Morace generalna. 1000evra minimum. Ne mozemo ga prodati. Bez kola muz ne moze da radi. Zivom na mestu gde bez kola ni deca u skolu nece moci da odu. Saterani u cosak malko trenutno....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2019 12:03:32   
mirana1
Realno da....piip.
Ali to je sto je nervoza ne pomaze.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2019 12:12:03   
mama Jo
Jance, bas mi je zao... svaki vanredni trosak je uzas, jos kad i toliko kosta.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2019 13:05:33   
vocicana
Jance, jbt da li je moguce? Bas mi je zao, ali ne nerviraj se, imate li neku pomoc sa strane, tvoji, njegovi...da vam nesto sada izadju u susret. Tih, ako nesto mrzim, to su ti neplanirani troskovi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2019 13:30:41   
Misha i Ljisha
Auuu jance... 
Zar vi ne zivite u Petrovaradinu? Mislim u NS ne? Malo je nezgodno. Dok ne popravite il ne kupite drugi auto nek deca malo pauziraju sa aktivnostima. Ajd skola mora al ostalo sta da se radi. Mozda da kola prodate u delove? MoDa tako vise dobijete. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2019 13:47:21   
Rosita
Janče, baš mi je žao. Mnogo.


Olga 😂😂😂

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here