|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.3.2019 21:47:32   
Rosita
Ma eco, kome ti uopšte polažeš račune? Teraj svoje i gotovo. Joj kako me to nervira. Ja sam više puta rekla da preferiram dečake ali potpuno neki polunesvesni motivi su mi iza, druga tema. Kad čujem tako nešto, uhhh! Vidim često i unuče se preferira da bude muško ili čak pravi razlika između unučadi od ćerke i sina 😈



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.3.2019 21:49:37   
mama Jo
Strasno, ja to stvarno vise ne mogu ni da komentarisem, to mi je toliko primitivno i jadno da mi je jezivo komentarisati.... ali veoma zalosno jer je realno. user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.3.2019 21:52:39   
Maslacak15
eco pusti mentole bez mozgauser posted image . Ako si vec nervozna daj sebi oduska pa im se zahvali sto daju misljenje za koje ih niko pitao nije. A ja iskreno ne razumem ni tu zelju za odredjenim polom. Imala sam neku budalu u zgradi dok sam bila devojcica za koju sam cula da je posecivao gatare i vracare kad mu se rodila druga cerka. Nista mi draze nije bilo nego kad mu se rodila i trecauser posted image user posted image .

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.3.2019 22:00:22   
vocicana
Maslacak, sada sam se ismejala. Da znas da bi se i ja tako smejala.user posted image
Mm je bio zagrizen za devojcicu jos jednu, pa eto ti ga, ali se obozavaju i svadjaju njih dvojica non stop.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 23.3.2019 22:01:14 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.3.2019 22:10:48   
lesli
Ahahahaha Maslacak 😂

Eco, reci ti njima “u poverenju” da dr nije siguran za pol i da je rekao da je ili devojcica ili decak sa malom pisom. Pa ih pitaj “je l’ da da je bolje devojcica nego decak sa malom pisom?” 😂Ne dozvoli da te budale nerviraju, vec udri na sprdnju sa njima.

A ove sto komentarisu za popravne i da li ste srecni sto je konacno decak bih priupitala je l’ vise vole od napred ili od pozadi 😈


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.3.2019 5:12:08   
vonavoj
Haha,idi lesli,nasmeja me

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.3.2019 7:52:20   
mama Jo
Hahahaha lesli, pa bravo, iskoristicu ovo sledeci put kad cujem slican komentar user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.3.2019 9:09:59   
vocicana
A ove sto komentarisu za popravne i da li ste srecni sto je konacno decak bih priupitala je l’ vise vole od napred ili od pozadi 😈
Lesli kraljice. Nas,eja me jos sinoc, ali nisam mogla da napisem nista.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.3.2019 17:32:33   
vonavoj
Ala sam besna..auto mi kod majstora,od pocetnih 10.000 popravka ce biti 20.000...Onda me zove zaova,iskljucice im struju,pa svekrva ide da digne kredit,a vec ima jedan na 10godina,i ja pitam da li su osigurani ti krediti,samo mi fali da ih ja otplacujem,ona ima 70godina..kaze necu da je pitam,dosta mi je svega..kazem mm da pita,kaze sta ja imam od toga..sistim..em nece dobiti cvonjak od njih,jos mi fale dugovi..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.3.2019 17:58:07   
mama Jo
Da probam malo da te utesim, rodjaka pre mesec dana- auto na popravci, sa 16.000 na 40.000, zena odlepila. Taman dobila novo radno meato sa vecom platom koje ceka preko 10 godina, i prvaplata ode dok jos nije ni dosla.

A za ovo drugo, ne znam ni sta bih ti napisala.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.3.2019 18:56:36   
bubulence
Von, koliko znam, sada je svaki korisnik kes kredita osiguran ako ima vise od 50 god.



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.3.2019 19:29:57   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: bubulence

Von, koliko znam, sada je svaki korisnik kes kredita osiguran ako ima vise od 50 god.





Daj Boze!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.3.2019 19:34:31   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ala sam besna..auto mi kod majstora,od pocetnih 10.000 popravka ce biti 20.000...Onda me zove zaova,iskljucice im struju,pa svekrva ide da digne kredit,a vec ima jedan na 10godina,i ja pitam da li su osigurani ti krediti,samo mi fali da ih ja otplacujem,ona ima 70godina..kaze necu da je pitam,dosta mi je svega..kazem mm da pita,kaze sta ja imam od toga..sistim..em nece dobiti cvonjak od njih,jos mi fale dugovi..



Von, ja se mnogo vise bojim dugova nego sto nista necemo dobiti. I ne treba mi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.3.2019 19:53:34   
vonavoj
Zato sam i besna! A znam da imaju dugove,a ko ce ih otplatiti,moja deca...e vala nece moci. Rekla sam ako ne mogu da pomognu,samo da ne odmazu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.3.2019 20:26:46   
vonavoj
Zvao ih je,osiguran im je kredit. Barem to..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.3.2019 20:27:50   
Olga75

IZVORNA PORUKA: bubulence

Von, koliko znam, sada je svaki korisnik kes kredita osiguran ako ima vise od 50 god.




Moja mama je imala kredit i umrla i otplaćujemo ga, nije vinkuliran na smrt. Treba to proveriti

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.3.2019 20:45:43   
vonavoj
Kuku,Olga sta mi to radis..moguce,osigurani su u slucaju otkaza na poslu..

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.3.2019 20:50:28   
mama Jo
Jaoj Von jos ti samo to treba.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.3.2019 20:55:17   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Olga75


IZVORNA PORUKA: bubulence

Von, koliko znam, sada je svaki korisnik kes kredita osiguran ako ima vise od 50 god.




Moja mama je imala kredit i umrla i otplaćujemo ga, nije vinkuliran na smrt. Treba to proveriti



I mi svekrvin otplacujemo, ustvari otplatili smo ga, ali kazu da po novom mora da se zivotno osigura ako korisnik kredita ima preko 50 god. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 10:24:47   
vocicana
Von ne nerviraj se, bice sve ok. A jesu bezosecajni, stvarno. Sto mrzim banke I zaduzenja, a ne znam da li ima nekoga bez kredita, ja otplacujem jos moj devojacki, podigla sam za grejanje, ali sam menajla banku , pa sam sve refinansirala iz stare za novu, da poludis, nego mi rata nije velika.user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 11:36:35   
Olga75

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Kuku,Olga sta mi to radis..moguce,osigurani su u slucaju otkaza na poslu..

Sorry draga, samo ja imam muku pa ako možeš to da izbegneš da ti kažem šta da proveriš. Mamin kredit je bio osiguran aliii postoji i to osiguranje, koliko poskupljuje kredit ne znam.
Ali, nemoj da se nerviraš unapred. Živi su, zdravi nek plaćaju.
I samo ću da te grl-grl ljub-ljub user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 12:02:50   
vonavoj
Ma imamo i mi kredite,i kartice,ne moze bez toga,koprcamo se..uzeli smo kredit za auto,16.000 nam rata,jos 3 godine..A svekijevci su matori,70godina...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 14:02:30   
Milena18
Meni su se najavili gosti za večeras, i to posle sedam. Bez pitanja da li nama to uopšte odgovara, a naravno da nam ne odgovara jer M tada večera, kupa se i u osam je već u krevetu. Još ja kažem da je nama to kasno, ali njima, zaboga, ne odgovara drugi dan. Kao da ih je neko uopšte zvao. Odavno se nisam ovako iznervirala.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 14:12:03   
pari
Probaj da kazes sebi da je to samo danas i da ces izdrzati jedan dan.

A da je bezveze,jeste!  



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.3.2019 14:13:41   
Ana RR
Joj Milena user posted image tačno bih odlepila, potpuno te razumem. Ni ja ne volim remećenje neke večernje rutine pogotovo kada je neko tako bezobziran. Nama se to desilo sa jako bliskim prijateljima dok je Mare imao možda dva meseca. Oni su sedeli iako je on plakao, pa jeo, pa ga mi okupali, njihova deca već maltene pozaspala na krevetima, moje dete uznemireno jer se rutina pomerila... rogove sam dobila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here