|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 13:06:26   
pari
Mozda je to sve i normalno...nisu isti sa nama i sa vaspitacicama i drugarima...A sto se tice T, tek je krenula zapravo...ovo je ipak sve novo za nju...nikad je niko nije cuvao osim mene...

Kazu mozda od srede ostane da spava,ali videcemo jos u ponedeljak...

Rosi, jesi uspela da dobijes bolovanje? Zbog posla...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 13:24:49   
Rosita
Jesam, pari. Niko meni ne pravi problem oko toga, nego sam ja bila zacrtala kad moram radi nekih dugoročnih planova, ali sve je to sad na čekanju... Viša sila.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 13:45:04   
Duškić
Ljudi,kod nas boginje po vrticu..u jaslenim svi zarazeni. Moj malac danas sa mnom u stanu prehladio se. Dosadno mu. Hoce u vrtic.
Sad da spremim rucAk !
Meni danas hladnije nego juce, nesto se smrzavam user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 14:16:08   
vonavoj
Duskic i meni hladnije..usla zima y kucu..A jos sam i dobila,pa dodatno..Ana,kakav frotir,izbacila sam ga prosle nedelje😂Pari,navicice se,placu i kod kyce kad nije po njihovom,haha..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 14:26:50   
smeško


IZVORNA PORUKA: vocicana RR
Kod mene vec cebe u opticaju..i muz uz cebe.


Haahaha Voci, ista prica i kod mene! Mm greje kao termofor ispod cebeta. Ja ukljucila malo klimu da greje danas. Rebra su mi bolje, jos boli, ali mnooooogoooo manje. J me budio nocas ko zna koliko puta, bas sam samlevena danas. I ja jos dojim. Ne planiram da prekidam uskoro.Sanjice, srecan rodjendan, prijatelju moj!💖 Sve najbolje i najlepse ti zelim!Ne mogu da se set_im sta sam sve procitala, J mi ne da mira ovih dana. Upisali smo ga u vrtic, ali krece u maju sledece godine.Ljubimo vas sve!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 14:29:44   
Ana RR
I ja uključila klimu. Zaspaću za laptopom user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.9.2019 14:32:46 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 14:35:23   
Sanjica26 RR
Dobar dan žene. Hvala vam❤️

Sto jes, jes najbolji grejaci su nasi muzevi. 😂Klimu jos nismo upalili. Upravo sam legla. Dobila sam sva sam nikakva. Glava me od jutros boli. U selu sam sam se smrzla. Kako li ce biti kad bude zima. 
Inace, za malo da popijem bromazepan, umesto nimulida😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 14:51:30   
bebilule
Srećan rođendan žene!

Rosi, ide na bolje sa tim inhalacijama?

Ja na poslu, petak. Jeeeee Hladnoća, jutros sam strugala led sa stakla. Eto.
Sutra planiram sa M, drugaricom i njenom djecom u šumu. Skupljaćemo neke plodove, pa šta nađemo i praviti piknik. Lijepa je i jesen.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 15:30:01   
smeško
Jaoj, Bebi, led. Brrrrrr. Ali ti sa takvim odusevljenjem pises da bih mogla da dodjem kod tebe.😂 Inace ne volim bas hladnocu.


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 16:45:20   
Maraj
Dan mame. Ja dosla s posla...
J ja sam jutris palila klimu . Bas je bilo sveze u stanu....

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 16:55:41   
emicaa
Kod nas je u stanu toplo,jos se ne moramo grijati.Sija sunce ali hladno i vjetar duva.Isli u set_nju i ova mala seprtlja pade i oguli nos.A taman mu se oko smirilo.

Bebi uzivajte u sumi,ja bih najradije da se vratimo nekako na sredinu juna pa da opet pocne ljetno vrijeme

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 17:03:57   
Ana RR
Joooj Emi, pa on je šou user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 17:05:06   
emicaa
Samo suti,ovako ofarbana cu osjediti zbog njega 🙄



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 20:53:01   
flamingos
Šta radite mame?Pročitah šta ste pisale.Dete naisalo domaći,malo se igrala u dvorištu,tako je hladno u selu,brrr.Uključih grejalicu,u kući je baš hladno.Sutra uveče se vraćamo za grad,milina.Žao mi sela,ali,za hladnije dane je stan zakon.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Razgovori mama 09/19
20.9.2019 22:45:24   
Sanjica26 RR
Gde ste žene. Sto bi rekli, muerto sam. Sutra imam goste. Moji dolaze.

Uzela sam koju stranicu da procitam i krevet. Sutra je praznik. Bas volim taj praznik - mala Gospojina. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Razgovori mama 09/19
21.9.2019 7:14:33   
jess021
Mame, dobro jutro!

Ja evo pijem kafu pa cu na posao. Moji spavaju. I kod nas ''ladnoca, iako vidim sija sunce. 
Rosi, ne znam sta bih ti rekla, vrlo samo ozbiljna po onom što sam pisala za stručnu pomoć, ali eto nekako nikako da dodje na red.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Razgovori mama 09/19
21.9.2019 8:18:39   
pari
I ja bih jess isto...mislim da mi je baš potrebno...pogotovo sa svime što mi se dešava u poslednjih godinu i po...


Mi noćas baš loše spavali...T mi se budila non stop,na svakih sat i plakala ...i ustala pre 7...veselo.U 11 imamo rođendan kod Markove drugarice iz vrtića...
Meni od jutros nešto baš muka. Uzela sam limunadu i prepečeni hleb... Bude mi nekad od sinusa muka,možda je to...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Razgovori mama 09/19
21.9.2019 9:08:21   
vonavoj
Jutro! Meni je muka,ali od glavobolje...imam,a i kosu sam prala,opet ista prica..necu je vise ni prati!M je bolje,mada je povratio oko ponoci,i posle lepo spavao.Jess,i ja sam ozbiljna za strucnu pomoc,ali koga? Psihijatri samo prepisyju terapije...Pari,mozda je tebi muka zbog ciklusa!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Razgovori mama 09/19
21.9.2019 9:10:24   
pari
Privatni psihijatri, psiholozi ali to sve košta puno plus vreme...


Kod mene je ciklus plus sinusi (glavobolja)...verovatno zato muka...
Von, nadam se da će M biti sutra već bolje

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Razgovori mama 09/19
21.9.2019 9:42:44   
flamingos
Dobar dan,može kafica?Evo spremam ručak i jurim sognal kako bih vam se javila.Pozdrav svima.Nadam ssda su dečica dobroŽelim vam prijatan vikend


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Razgovori mama 09/19
21.9.2019 10:52:18   
jess021
Psihijatar mi nije opcija, još nisam u tom stanju. 😂Treba naći odgovarajućeg terapeuta i pravac u psihologiji koji će odgovarati, ali isto tako ne vredi ni ta terapija ako svo ostalo vreme ne radimo na sebi. A to je ono što nije lako.


Ja se sad najela, mogla bih i odspavati😂
Ne znam sta ćemo popodne, gde bi mogli smungnuti malo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Razgovori mama 09/19
21.9.2019 11:06:40   
vonavoj
Jess,ne znam ko se cime vise bavi😋Ja razmisljam da sutra odemo do Vs,ima grozdjenbal,i neki deciji program od 12 do 16..najavljuju lepo vreme. Evo mene u posti,meni nesto hladno,ne mogu ds se ugrejem.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Razgovori mama 09/19
21.9.2019 13:15:29   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi cekamo goste.

Nije zgoreg porazgovarati sa nekim, ali sto kaže Jess mora da se radi na sebi. 
Odmorite ako možete za vikend. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Razgovori mama 09/19
21.9.2019 13:23:04   
flamingos
Sanjice,uživajte sa svojim gostima.Pozdrav.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Razgovori mama 09/19
21.9.2019 13:28:01   
Duškić
Gde ste mame? Ja u pms, pA sam bljak.
Sin zaribao sad vec dosta, moracu u DZ.
Spremila pilence za rucak i tako.
Pa napolje malo da idemo dok zivnem, lek sam popila.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ćelije fetusa su u mozgu majke 18 godina n...
Ako ste mama, znate kako možete intuitivno da osetite svoje dete čak i kada ga nema… Pa, sada postoji naučni dokaz da ga...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here