|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 7:28:56   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Bilo mi je mrsko da ustajem iz toplog kreveta. Spremila sam Sofi za vrtic. I vratila sam se u krevet dok ne bude vreme da budim T za muzicku. To vreme je za 15 minutauser posted image ..

Fil bas si nastradala. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 7:41:03   
Milena18
Dobro jutro!


Jao Fil, i ja sam tako strepela poslednjih meseci dojenja, moja je znala da zagrize jako i ne pušta. Sećam se da mužu u više navrata nije bilo dobro kad je prisustvovao tome 😁
Kako ste, ženske? Ana, Sanjice, kako su vam mužići?
M prošlog petka bila u vrtiću i odmah zakačila neki virus sa povraćanjem, te nam je tako prošao vikend. Noćas je lepo spavala, jutros došla baba da je čuva, mislim da je sada već ok.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 8:03:58   
Sanjica26 RR
Milena, standardno muke muci. Dok mu ne izvade stent tako ce biti. Tek 15.oktobra ima intervenciju, pa tek posle mu vade stent. Poslednjih nekoliko dana se umirilo. Hvala sto pitas

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 8:22:41   
pari
Meni T nocas izmedju 1 i 3 nikako nije mogla da se uspava...sisala dugo dugo, prevrtala se, lezala na meni, kenjkala, plakala...o boze...pomislila sam kad ce ovo da prestane...

I u 7 vec ustala...Kako ce izdrazati danas do 12 u vrticu,nemam pojma...
Meni muka prilicno...
Milena, dobro je da je bolje M...
Fil, drzi se...bas je to strasno bolno...
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 8:46:19   
smeško
Dobro jutro!

Popih kafu na miru, da ne poverujes. J jos spava, ja peglam sada. Sanjice, tek 15 oktobra. Pa bas je mucenje. Mene preksinoc opet zabolela cista. Kupicu neki caj u Pancicu. Ne mogu da pijem hormone, nisam ja za to. Juce sam pomagala mojima sa zimnicom i odmah me zabolela vena. Tablete su mi, na ovakve vene, cist rulet. Jedino sto se ovoga puta nisam uplasila, poznat mi je bol od proslog puta. Proci ce.Fil, je l'' mazes nesto na bradavicu? Mozes flogocid sigurno. Ne znam kako si izdrzala, to nenormalno boli i kad ,,samo" ugrizu.Vikend smo proveli u kupovini i zimnici. Ne znam sta me vise zamara. Verovatno kupovina. Ja ne podnosim trzne centre. Osim kad odvedem decu u bioskop.😬😂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 8:48:01   
smeško
A sto mi izlaze navodnici kad ukucam apostrof, sto mi telefon sam neke reci spaja neke odvaja...sve moram da procitam deset_ puta i opet greske.🥺


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 8:56:18   
jess021
Dobro jutro!


Fil, što se neke terapije tice mislim da ovo moje nije standardno ludilo, vec nesto malo dublje. I meni je M jednom to uradila sa bradavicom, tako da znam o čemu pričaš. 
Mi smo juče bili u Srbobranu, baš nam je bilo lepo. Danas kiša, ali nije hladno. 
Sanjice, valjda ce onda tm konačno rešiti problem. 
Pari, kad dolazi tm? 
Milena, kako je na poslu? 
Nema je mama Jo, zanima me da li su krenule u vrtic. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 9:07:16   
Sanjica26 RR
Smeško, Ni ja nisam ljubitelj kupovine.Znas sta. Pocela sam da pijem od sibirskog zdravlja bas za ciste po grudima. Mojoj sestri su se smanjile i plus joj se ocistilo lice. Vidi da li ima nesto od njih. Ti bese dojis jos uvek? 

Sto se tice muza. Smucilo mu se. Da, tek 15.oktobra. Ma...



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.9.2019 9:17:30 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 9:16:32   
flamingos
Dobro jutro mame,može kafica?Evo pijem je,pa odoh u kuhinju.Danas po podne u školu.Pročitah sve,držite se.Virusi haraju,baš me strah za dete,da ne pokupi u školi,ali šta je tu je.Pozdrav svima,ljubite dečicu i svi budite dobro


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 9:26:35   
emicaa
Vjerujte mi da je i mene kupovina pocela zamarati.Sad idem samo kad moram.Postalo mi je draze da nesto narucim nego da se lomim po prodavnicama.

Sanjice aamo da se rijesi muke.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 10:29:55   
Ana RR
Dobro jutro ženske user posted image

Joj crna filadendronka, jeza me prošla. Ne smem ni da pomislim koliko to boli. user posted image

Milena, izgleda da vlada neki takv virus, čujem i oko nas ima bolesne dece. Moj M se drži nekako.

Mi smo juče ceo dan skitali, posle plivanja otišli na Avalu pa smo tamo lepo šetali, divan je bio dan. Uveče se videli sa prijateljima, došli sinoć kasno kući. Mm je sav ukočen, razbija ga kičma ali može da hoda. Ne može da spava, da leži. Jutros otišao kod interniste i u lab da vadi krv, još uvek nije došao kući.





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 10:47:05   
vonavoj
Dan mamike. M mi je od jutros uzasno nervozan,samo place..reko spava mu se,probudio se pre 7,ma kakvi,nece ds spava,baca se,urla..1 dan je dobar,6 nije.izgleds da voli da skita..A ja imam brdo posla,skitali smo za vikend,mm na putu i danas,sutra dolazi..odlepitis😫😫

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 14:39:56   
pari
Ja sam danas nešto baš jako umorna...

Nećete verovati uspela sam da odem na tretman lica posle 2 god i na masažu leđa posle 3 godine 😊 ali svejedno sam jako umorna.  Bukvalno mi je energija na nuli...
Treba T da tražim cipelice i gumene čizme. Jaknicu sam juče kupila u Waikikiju.  Sutra će hladnije i kiša.  
Rosi, jeste krenuli u vrtić danas? Von, vi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 14:50:00   
Rosita
Ćao mame, kuvam, N spava i kenjka, moram do njega svaki čas. Bio je sam 20- ak min, prvih 10 ok, drugih preplakao. Bolesne dece svuda ☹️. Roditelji u BG koji nemaju babe i dede mogu da se slikaju. 
Želim vam svima lep dan.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 14:53:05   
pari
Polako Rosi...malo po malo.  I moja T plače,pa prestane ..hoće da se nosi, nije navikla na galamu.  Svašta nešto,ali moraju malo po malo...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 14:55:59   
Milena18
Jess, na poslu onako, nije nešto zanimljivo ali je podnošljivo. Danas bila plata pa je super 😁


Rosi, jesi li ti počela da radiš?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 15:04:52   
flamingos
Von,Rosi,Pari,držite se.muke.Milena,da častiš za platu.Evo ja očekujem sestru bliznskinju da dođe,pa se večeras vraća za Beč.Budite mi dobro.Svima pozdrav


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 15:08:52   
vonavoj
Ma kakav vrtic,opet se probydio nervozan..place cwo dan..ispovracao rucak,jedva sam mu dala parac,kao da ga nesto boli..aman,dokle vise!Rosi,o da,ko nema babe i dede,ugasio je..ja se tako osecam bespomocno..one nisy bile bolesljive a M je kilavko u najavi,i sta cu onda!?!a bolovanja kod mene nema na poslu,nema zamene..ocajna sam.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 15:17:58   
Rosita
Von, nemoj unapred ❤️. Sad je neka grozna sezona virusa. Ti si do aprila na bolovanju? Pa ide leto, pa će porasti malo.


Ja sam još na bolovanju, mozgam, imam jednu devojku koju bih mogla da angažujem nekako,ali još mozgam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 15:30:11   
pari
Meni je značilo što sam imala ženu koja je čuvala M kad je M bio mali i kad sam počela da radim jer nije uopšte bio bolestan...iako on generalno nije uopšte bolešljiv.  

Vidi Rosi, razmisli...nije loše imati nekog . 
Von,vi se i dalje mučite :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 15:45:14   
vonavoj
Rosi,u maju pocinjem,u pravu si,porasce.Ne znam sta mu je,od jutros place kao da ga nesto boli,a lepo je spavao...desni mu jesu natecene,sve cetvorke i dole dvojke...Rosi,pa pitaj je,mozda bi uskocila.Ja se nadam ds ce moj tata u penziju,tj.na biro 2 godine..pa ce imati ko da uskace!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 15:46:03   
lesica
Mame sapatnice, sa šmrljavom i nikakvo decom, drž'mo se.
I ovo će proći. A do tad... 🙄



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 16:34:26   
lesica
Nego, da ne zaboravim.

Neke mame (sitnije dece) imate pp od mene, te bacite pogled pliz. user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 16:36:36   
Filadendronka

Lesi, ne radi mi pp, pojma nemam zasto. Pokusala vise puta da ti odgovorim bez uspeha. Moze, moze, planiraj me!  :) 
IZVORNA PORUKA: lesica RR

Nego, da ne zaboravim.

Neke mame (sitnije dece) imate pp od mene, te bacite pogled pliz. user posted image




(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Razgovori mama 09/19
23.9.2019 16:38:00   
lesica
user posted image

Sjajno. Dalje ću onda putem maila pisati.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here