|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.12.2019 19:36:37   
Carlita
Pozdrav svima! Da li mi moze neko reci koja je procedura na 2. stepenoj komisiji? Unapred hvala


(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1976
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.12.2019 20:36:04   
nata11
Verovatno zavisi od grada do grada. U Nisu predas papire, sestre upisuju visinu i tezinu i na kraju dr vrsi uz pregled. Odmah znas da li si prosao ili ne. 



_____________________________





(odgovor članu Carlita)
Direktna veza do poruke: 1977
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.12.2019 20:49:13   
Carlita
Nata11, hvala. Upravo me za Nis i interesuje. Nova sam ovde, spremam se za vantelesnu pa sam puna nedoumica🤔 nadam se da cete mi vi olaksatiMalo me zbunjuje sva ona papirologija😕Da li je za 2.stepenu komisiju potreban dodatni uput izabranog ginekologa i sta je jos potrebno od uputa?HVALA

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1978
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.12.2019 20:51:07   
flamingos
Carlita,srećno.Da se što pre ostvarite u ulozi roditelja.Od❤vam želim sve najbolje.Pozdrav.


(odgovor članu Carlita)
Direktna veza do poruke: 1979
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.12.2019 16:29:24   
nata11
Ja sam imala 2 uputa. 1 za komisiju i 1 za UZ. I muz je imao uput izabranog lekara opste prakse. 



_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1980
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.12.2019 11:56:12   
Carlita
Hvala najlepse🌝 nadam se da necu zabrljati nesto oko papira🤔


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1981
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.12.2019 23:22:49   
Tremaroska
Papirologija nam je uzas 🤕 Ja sam skontala da je bolje Imati vise nego manje uputa. A sve upute imam vec spremne. I one za svaki slucaj “ako za treba” ☺️
Kasno sam videla da ste zakzivale obe komisije istovremeno. Bice odprilike dva meseca koliko Ja racunam. Dok dodjemo mi do klinike. 
A volela bih da sledece godine bud puuuno bebica. Za par godina da nam vrtici I skole budu pune blizanaca ❤️😍🥰

(odgovor članu Carlita)
Direktna veza do poruke: 1982
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.12.2019 12:54:07   
Carlita
Problem je taj sto ginekolozi nisu upuceni u papirologiju, tj. neznaju koje i kakve upute treba da pisu. Ja sam danas vracena sa 1. stepene komisije zbog pogresnog uputa😕

(odgovor članu Tremaroska)
Direktna veza do poruke: 1983
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
24.12.2019 21:10:05   
bokym
pozdrav svima! imam pitanje ..da li je neko dobio pare za vto od grada zrenjanina i da li je sve bilo placeno ili samo 200 hilj. mi cekamo da nam uplate inace se spremam za vto. imam jedno dete 6 god dobijeno iz AIH sada hocemo drugo to nam je jedina opcija. radicemo u genesisu kod dr crnogorac.

(odgovor članu Carlita)
Direktna veza do poruke: 1984
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.12.2019 17:47:24   
flamingos
Bokym,srećno❤


(odgovor članu bokym)
Direktna veza do poruke: 1985
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.12.2019 17:54:07   
bokym
hvala flamingosuser posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1986
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.12.2019 18:18:14   
vojvodjanka87
Nama u NS treba samo 1 uput za komisiju i muzu za spermogram ako će ga raditi u betaniji ali to mora pre komisije jer ga mora predati, kod nas je bas pojednostavljeno mi čak tj ja 😁 ne cekam da prodjem prvostepenu nego odmah u cugu zakazem obe komisije jer što bi cekala jel... I ja sam sad u genezisu bila sam na konsultacijama početkom novembra i sad cekam poz pismo da stigne i histero mi zakazana u februaru a u martu vto 🙏



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu bokym)
Direktna veza do poruke: 1987
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.12.2019 22:42:25   
nata11
Vojvodjanka mislim na tebe i navijam 💫


Bokym srecno

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1988
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.12.2019 22:45:43   
vojvodjanka87
Hvala nato 🙏 uzdam se u ovaj pokušaj pogotovo što je ova dr odlučila da mi radi histero i dala mi puno vitamina i svega, a i smrsala sam do sad 5kg i jos cu, mada ja nisam nesto kritično bmi mi je ok ali dr smatra da treba da skinem koju 😁



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1989
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.12.2019 22:15:46   
flamingos
Srećno,svim❤sam uz tebe.


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1990
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.12.2019 13:22:09   
Despacito
Drago mi je što si nam se javila Vojvođanko.. Uz tebe smo.. I samo napred.. Sve što treba ganjaj.. HRABRO 🙌

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1991
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.1.2020 23:47:28   
bokym
srecna nova 2020 svima zelim puno srece, zdravlja i ljubavi. meni je krenula lepo ova godina najlepse.user posted image dobila sam resenje da ulazim u proces vto u genesisu user posted image

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1992
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
2.1.2020 10:00:29   
flamingos
Bokym,hvala,takođe.Divna vest,srećno i da vas,ako ne u toku ove,onda početkom sledeće godine,bude bar za dva člana više-blizanci,Sve najbolje od❤vam želim.Javljaj nam se,a mi ćemo sve vreme biti uz vas.Neka vam se ostvare sve želje!❤


(odgovor članu bokym)
Direktna veza do poruke: 1993
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
2.1.2020 13:09:34   
bokym
hocu flamingos, javljacu se sigurno.user posted image znam da moram prvo histeroskopiju raditi. a dr je na godisnjem do 20 januara.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1994
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
2.1.2020 14:57:44   
vojvodjanka87
Srecna nova godina devojke sve najlepse vam želim 🥰

Meni su zeznuli nesto u betaniji na drugostepenoj komisiji prosla sam je 3.dec a pismo ne stize, poslala sam mail rfzo oni kažu da u sistemu nemaju podatak da sam prosla drugostepenu komisiju, zvala Betaniju kazu da zovem 8.jan. Poludecu 🤨 Šta će sad biti ne znam. 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu bokym)
Direktna veza do poruke: 1995
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.1.2020 19:44:21   
Despacito
Devojke gde ste, ne javljate se, kako ide? Vojvođanko jesi li uspela da razrešiš misteriju oko pp?  

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1996
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.1.2020 20:15:31   
nata11


IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Srecna nova godina devojke sve najlepse vam želim 🥰

Meni su zeznuli nesto u betaniji na drugostepenoj komisiji prosla sam je 3.dec a pismo ne stize, poslala sam mail rfzo oni kažu da u sistemu nemaju podatak da sam prosla drugostepenu komisiju, zvala Betaniju kazu da zovem 8.jan. Poludecu 🤨 Šta će sad biti ne znam. 



Verovatno su sa drugostepene ranije krenuli sa slavljem praznika pa te ostavili za NG. Jel ima novih informacija? 

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1997
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.1.2020 21:31:46   
Beca.t
Devojke, izadje mi forum na gmailu je Despacito i kod nas i kod vas. 
Zelim da vas podrzim, sve sam isto prolazila, potpuno vas razumem i mislim na sve vas koje se borite!!! Budite hrabre, jake, pozitivne, nikad ne posustajte bez obzira na ishod!!! Uvek glavu gore i bice!!! 
Ljubim vas!!! 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1998
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.1.2020 23:27:38   
Despacito
Beco slažem se sa tobom! I ja samo želim da podržim devojke u borbi da ostvare svoje snove! Ako nešto možemo da pomognemo tu smo.. 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 1999
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.1.2020 23:32:47   
flamingos
Svim srcem sam sa vama.Neka vam se ostvari sve što želite.❤Srećno,samo napred.Da u sledeću godinu zakoračite sa bar jednim članom više(mogu i dvojke,trojke).Sa nestrpljenjem očekujem divne vesti,da nas obradujete i da skupa slavimo na našoj RR.Srećno!



(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 2000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here