|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 22:57:48   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: smeško

Mene bas briga kada ce ustati, ja svakako ustajem najkasnije u 7h. Bitno mi je kada lezu. A stariji lezu u 20h, Joca za njima. Joca ne spava popodne i tako je vec neko vreme. Srecom, svima mozes da podviknes kad su malo veci. 😁Sa starijima je to vec dogovor. Znamo pricu o hormonima, melatoninu i ostalom, ali, najgore mi je sto N ima strahovite podocnjake kada kasno leze. Svaki rodjendan nas kosta odmora. Srecom, toliko je razuman, da sa njim nema problema. 

Maslacak, srecan Bozic! 



Apsolutno se sve slazem. A i uvek navodim ono kad bismo se mm i ja druzili ? JoS pored poslova.... tako da neka oni rano u krwvet idu. D je kasno kad ima trening u 19 i 45. U povratku kuci spava u kolima. Joa ponedeljkom i sredom kad ima dupli trening bas bude jako umorna. 
Nego idem i ja. Ustacu pre 5 da zavrsim nwato na kompu

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 23:02:14   
Sanjica26 RR
DA, da to se slazem sa vama. Mi smo nekako stvorili rutinu i u 8 najkasnije do 9 mora da su u svojim krevetima. Sofi vec sama zna, pa kad vidi da je osam sama odlazi. T pokusava da uhvati krivine, ali slaba vajda od toga. Ne znam kako ce biti kad budu starije, ali dok su male jos mozemo da kontrolisemo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 12/20
25.12.2020 23:08:27   
smeško
Nas je J do skoro toliko zezao. Uspavljivali smo ga na milion nacina i fora. Sada mozemo da naredimo, to je spas. Od tada je sve lakse. 🙂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 7:56:04   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Nista od mog plana da ystanem pre 5. Probudila sam se onda se P meskoljio i istadoh pored njega do 7. Ova korona bas utice na mene da puno spavam. A citam mnogi imaju insomniu od korone. Sto kaze moj tata ja uvek uz... 


Imam posla na sve strane. Doduse skolu sam sad "ratosiljala" do 11.1. Bar. 
D jos spava. A P se probudio. Mm je bas lose s ledjima. 
Mi smo juce pekli curku i ja pravila supu. Danas cu samo sos i rusku salatu. 
Mama i tata ce doci da donesu deci paketice i da nas vide preko ograde 😁 bas se radujem

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 8:37:14   
jess021
Jutro mame. I mi smo raspustena banda i svaki dan dan kazem moraju ranije na spavanje.


Ja se jedva naterala da ustanem, gledala sam neku seriju do 2:30.
Kaze Bebilule kod njih konacno sneg, nadam se i kod nas. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 9:11:36   
emicaa
Mene probudio u 8 alaram.Nemam pojma kad i zasto sam ga ukljucila.Ostatak bande jos spava.Sinoc su djeca spavala sa mnom u krevetu,probudila se a David spava na meni.Ja na stomaku a on lezi odozgo na ledjima 🤦‍♀️


Hocu i ja taj snijeg 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 9:30:29   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi smo opet kod zubara☹️ Primetila sam sinoc kod S kao da je pukao zub, ali pre ce biti da je plomba ispala, koju je radio.


Sinoc sam oko 1 legla. Vezbala grcki. Ne mogu pored dece nista. Tako da i kad su veci teska su to posla. I onda kad sam legla, okrenula mi se cela soba naopacke. Toliko mi se vrtelo i povracalo, da sam se jedva umirila. Evo od jutros me tupo boli glava. Pulsira. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 9:40:16   
emicaa
Svasta Sanjice,sta ti je.

Mene stomak bolucka,trebam dobiti.Svekar me iznervirao,tek sto je izasao iz izolacije digao mi je pritisak

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 9:43:08   
flamingos
Dobar dan.Hoću i ja sbeg.Ovde tmurno,kiša će.Pravim čokoladne mafine.Danas mi dolazi jetrva sa ćerkicom.Za ručak mm poručio oečenje,donosi čovek kući,da vidimo odgovara li nam,pa da za Božić poručimo.Nadam se da ste svi dobro.Pozdrav.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 9:45:46   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Svasta Sanjice,sta ti je.

Mene stomak bolucka,trebam dobiti.Svekar me iznervirao,tek sto je izasao iz izolacije digao mi je pritisak



Emi, nemam pojma. Evo sad me boli stomak. Morala sam do toaleta. I ja treba da dobijem. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 10:19:06   
smeško
Donar dan! 

Ja trcim u toalet na pola sata, odneo mi mm urin na analizu. Bas se zezam, stalno me opominju da se obujem i obucem. Sanjice, mene je glava bolela dok nisam dobila ovog meseca. Inace me nikad ne boli. Bas je strasno. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 10:22:58   
Sanjica26 RR
smeško, da nismo sestre sto se tice obuvanja i oblacenja😁 Ista prica. Sreca moja sto mi je mama daleko🤣





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 10:28:38   
Ana RR
Dobro jutro. Danas svi na tri ćoška. Mene je probudila glavobolja ali bol je bio samo na potiljku. Jako neprijatan osećaj, mm se zabrinuo kada me video. Popila lek od radnog jutra, izmerila pritisak - 100/74. Sad pijem kafu i malo se bolje osećam.

Ja juče nisam radila zbog Božića, ceo dan sam bila van kuće ali sam većinu obaveza završila.



< Poruku je uredio Ana RR -- 26.12.2020 10:29:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 12:26:09   
Maraj
Dan mame.
Mi bili do Pertinija da potrosimo vaucere za paketice. Svratismo do Delte. Jao ludnice.... krenule rasprodaje. Ispred Zare redovi... nama su samo trebale carape iz c&a pa smo brzo zavrsili user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 14:06:15   
mama Jo
Pozdrav mame, nama je danas rodjus pa smo u veselom fazonu 😊
Doci ce samo moji i sestra od mm, pa ih ocekujemo.

Ana, bas sam pomislila na tebe juce, reko nema te. Haj' da prodje glava sto lre. Meni je pre jedno 10tak dana pritisak danima bio uzas nizak, ispod 100, inace mi je nizak ali ovo je bas bilo nisko i bas sam se lose osecala tih dana.
Kako ste ostale mame? Maraj, je l' skupo u Pertiniju?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 14:23:41   
Sanjica26 RR
Ovog puta sam dobila 12 dana ranije. Danas sam gotova. Zbog toga mi je i lose. Nesto sam na brzinu spremila i legla. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 14:29:09   
flamingos
Srećan rođendan,mama Jo,da ste živi i zdravi.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 15:51:17   
Maraj
Srecan rodjendan mama jo.
Mama jo, mi smo imali vaucere za Pertini. Pa sta znam... ima svega, a sve neke gluposti... pojima nemam. Na kraju sam za S uzela trotinet

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 16:24:00   
Duškić
Srecan rodjendan!
Lepo proslavite.
Mi pravimo neku strudlu da se zgrejemo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 12/20
26.12.2020 22:58:05   
mama Jo
Hvala drage zene. Nadam se da ate provele lep dan sve 😊🎂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 12/20
27.12.2020 9:43:14   
Duškić
Sad citam sta pisete. Guzve su svuda. Ja cu sutra do h&m da uzmem jedno 'aljince za D.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 12/20
27.12.2020 9:44:55   
mama Jo
Dobro jutro mame.
Nema nikoga, nedelja pa se malo odmara, a?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 12/20
27.12.2020 10:08:30   
flamingos
Da,mama Jo,uspavale se mame.Ako,nedelja,odmarajte.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 12/20
27.12.2020 10:16:00   
Duškić
Da se odmara , jos je i praznik. Bas je lepo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 12/20
27.12.2020 10:17:58   
flamingos
Duškić,ako,uživajte.Planirate nešto za danas?Mi nećemo nigde,loše je vreme.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here