|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
22.3.2023 23:25:39   
Ivanka 75
Zgranuta sam... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Survivor
23.3.2023 9:34:09   
Ana RR
Onaj mali Lazar je takav smrad, tako je podmukao, što reče Ana na glasanju... on će nekome da drži predavanje a nema tri blage veze o životu. Strašno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Survivor
23.3.2023 9:38:11   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Onaj mali Lazar je takav smrad, tako je podmukao, što reče Ana na glasanju... on će nekome da drži predavanje a nema tri blage veze o životu. Strašno.



Malo zlo... Lepo Ana rece, ako opet izgube koga ce izglasati da bude sa Anom u duelu... Bas su zakuvali sami sebi. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Survivor
23.3.2023 17:05:58   
jess021
Baš je smrad, plus i Marija, zamisli njen komentar Ana ne slušaš!!


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Survivor
23.3.2023 17:24:44   
Ana RR
Da, baš mi je to bilo bzvz. Nije mi jasno šta oni hoće. Ovamo joj zameraju što se nije zbližila i otvorila a onda kada je probala onda joj zameraju što se šlihta. Mislim, daj. Nezreli su svi.

Filip mi je bio super haha on i Boja su mi za sada ok likovi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Survivor
23.3.2023 20:48:26   
dddaca
Da, Lazar je bas iritantan.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Survivor
23.3.2023 21:07:42   
dunja RR
Lazar je od onih muškaraca, koje ja zovem ŽENE user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Survivor
23.3.2023 21:09:25   
dddaca
Slazem se. Ma mucno mi je bilo i da ga gledam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Survivor
23.3.2023 21:09:36   
dunja RR
Da, čuj ne slušaš. Koga da sluša bre.
Odvratni su user posted image


IZVORNA PORUKA: jess021

Baš je smrad, plus i Marija, zamisli njen komentar Ana ne slušaš!!




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Survivor
23.3.2023 21:10:59   
dunja RR
Nora mi je i dalje tako nežna i slatka, bila je jedno vreme baš nevidljiva, i visio joj je opstanak, ali je živnula u poslednjoj igri posebno. Videćemo da li se promeniti...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Survivor
23.3.2023 22:24:40   
Ivanka 75
Kukuuuu dta sam propustila? Evo sad ukljucih

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Survivor
23.3.2023 23:33:51   
dunja RR
Ja sada pustila, vratila sam.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Survivor
24.3.2023 8:01:25   
Tiziana
Jaoj Lazar je bas klinac. Ako on uspe da ih izmanipulise, onda stvarno... 🤣 Uz to nije bas bistar.Nama je Filip isto simpa. Bas zato sto je tako drugaciji od drugih. Nema misice, ne lozi se, a skoro svaku dobije. Mi ga zovemo Ekonomista. Kod nasih mi je samo Bojan simpa i konstantan je, a ne gura se u prvi plan. Od zena kod nas bas mi niko nije simpa pa ni Ana. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Survivor
24.3.2023 9:30:00   
dddaca
Sinoc gledam i razmisljam sto bi bilo dobro da crveni izgube, pa da vidimo koga ce onda da nominuju. Nemam neko odredjeno misljenje o Ani, ali mislim da i nije tako losa kao sto hoce da je predstave. A svi su se okomili na nju. Mene po malo nervira Draga. Ok je u igrama, ali mi se nesto ne svidja njeno ponasanje, karakter. I da, Bojan mi je ok, uspesan u igrama, nenametljiv

< Poruku je uredio dddaca -- 24.3.2023 9:33:13 >

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Survivor
24.3.2023 21:19:25   
Ivanka 75
Javlja mi se da ce veceras crveni da ostanu bez jednog clana. Ako tako i bude, neka. Da im se malo stuku rogovi.
Ali Ana da pobedi u duelu. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Survivor
24.3.2023 22:36:06   
Ivanka 75
Loše mi javljanje beše 😊
Ajd da vidimo sad... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Survivor
24.3.2023 22:47:26   
jess021
Jao kako sam zaboravila da napišem.Jeste gledali kad je Sanja nešto kao plakala zbog sve dece sveta??!! Da izaberu prirodu, a ne mobilni, zdravu hranu umesto nezdrave... Oni je bilo tragikomčno

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Survivor
24.3.2023 23:04:15   
Ivanka 75
Meni je to bilo skroz cudno. Odakle ubaci tu pricu tooootalno bez ikakvog reda. Cini mi se da nije pominjala to ranije, zato mi bi cudno odakle izletese i suze i prica. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Survivor
27.3.2023 10:16:45   
Ana RR
Ja to nisam videla user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Survivor
28.3.2023 14:38:08   
Ivanka 75
Lazar je osoba loseg karaktera, mnogo loseg. Zelen i mudruje a nema pojma o zivotu. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 28.3.2023 14:40:44 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Survivor
28.3.2023 23:10:36   
Ivanka 75
Nema Survivor veceras? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Survivor
29.3.2023 10:03:52   
Ana RR
Piše na sajtu nove:

U ponedeljak je emitovana epizoda u kojoj smo gledali kako su se takmičari jednog tima izborili za hranu, a večeras se nova epizoda neće emitovati.

Međutim, nove epizode Survivora moći ćete da pratite od srede do subote, kada će se saznati ishodi izazova za plemenske imunitete i novog duela.

U subotu, nakon Survivora, gledajte i emisiju Survivor plus, gde će Danijela Buzurović sa svojim gostima otkriti nove neispričane priče sa Dominikane i analizirati najznačajnija dešavanja.

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.3.2023 10:07:49 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Survivor
29.3.2023 10:22:45   
Ivanka 75
Videh jutros.Znaci posle Kesica u subotu 👍

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Survivor
29.3.2023 10:33:44   
Ana RR
Kako posle Kesića, pa kad idu 4 i po muškarca onda?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Survivor
29.3.2023 10:39:12   
jess021
To sad uvek tako? Od srede do subote samo? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here