|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Terapija Slobodana Tesica
26.1.2010 11:50:58   
Delijagirl
Ma naravno da ti verujem nego nikad nisam cula user posted image Posle smene idem da kupim plasticne kasike nemam ni jednu...

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Terapija Slobodana Tesica
11.2.2010 21:23:37   
toplica
pozz za sve devojke...i ja se dvoumim da li da idem kod Tesica....i...tek sad ne znam sta da radim....razlicita misljenja citam ovde....user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Terapija Slobodana Tesica
11.2.2010 21:26:24   
Lilly*
Toplica, dobro nam došla user posted image Imaš ovde navedene čajeve iz Tešićeve terapije, imaš još tema sa čajevima za povećanje plodnosti, pa što ne probaš prvo tako, da ne daješ pare za džabe user posted image

(odgovor članu toplica)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Terapija Slobodana Tesica
2.3.2010 20:35:16   
cipiripi
ja sam odustala..zena sa kojom je sve u redu ne treba da ih uzima..to pricam iz licnog iskustva jer sve te biljke koje sadrze prirodne estrogene u sebi ne trebaju da se uzimaju iz dva razloga:
1. estrogen je glavni krivac za maligna zenska oboljenja
2. dovodi do povecanog rada jajnika, a to ne treba zenama koje imaju normalan ciklus.


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Terapija Slobodana Tesica
2.3.2010 20:37:34   
JANA S
noj ti je savet da ne dajes pare prevarantu. mozes sve to da nabavis i u biljnoj apoteci. moj muz i ja smo bili pre dve godine i nista inace je neotesan i prost covek koji mi je nas seks poredio sa parenjem rotvajlera rekao je ovako: ljudima je puno da dodju i daju na moju terapiju 250 eura a toliko se placa parenje rotvajlera. mi smo dali 250 eura i naravno... nista nam nije pomoglo. covek je prevarant verujte!!user posted image

(odgovor članu toplica)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Terapija Slobodana Tesica
2.3.2010 20:39:57   
cipiripi
ja sam dala 300 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
doduse jedino cega sam se spasila je grip...prehlade i to..verovatno zbog maticnog mleca..
a problem sa jajnicima upravo zbog prirodnog izvora estrogena koji je sastojak tih njegovih preparata, sam imala bas veliki!

pih...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu JANA S)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Terapija Slobodana Tesica
2.3.2010 22:55:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mislim da je sve to bacanje para, jer sve možeš i sama nabaviti u biljnoj apoteci..

A neki Tešić se dosetio da se obogati na očajnim ženama..





samo da prenesem da je moja sestra pila njegovu terapiju i totalno bi se slozila sa Anom...i ona smatra da je on prevarant koji uzima pare samo i nista drugo...



(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Terapija Slobodana Tesica
3.3.2010 1:36:17   
liliana
I mi smo išli kod njega pre godinu i po. On je, za moj pojam, jedan najobičniji šarlatan!!! Bukvalno nam je rekao ovako: "Idite kući i J..... se!!!" Pa, mi to radimo i bez njega- kad već moram da budem prosta!!!
Moj brat je tada bio sa nama i pred njim je pitao:"Pa, dobro, vas dvoje, gde nađoste ovoga???"


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Terapija Slobodana Tesica
3.3.2010 8:15:07   
pepino
Cipiripi sad si me bas uplasila!!!Kako znas da ti cajevi sadrze to i da tako uticu na jajnike i ostalo?Jel to dokazano?Pitam te jer je meni jednom pomoglo(mozda je toslucajnost,mozda ne) pa posto mi je od prve ture ostalo pola cajeva planirala sam kad uskoro krenemo raditi na bebi da kupim mlijec i ostalo pa da opet pijem!Sad ne znam sta da radim kad sam procitala ovo sto si napisala!!???Jer meni sto se tice jajnika onda pomaze,ako sam te dobro razumjela,meni je jajnik policistican,imam rijetke ovulacije i neredovan ciklus.A sto se tice malignih oboljenja vec imam fibroadenom(dobrocudni tumor,cistu) na dojci(koji sam dobila prije uzimanja terapije,da ne pomisli odma neko da je od Tesiceve terapije),tako da ne bi da se igram sa tim?!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Terapija Slobodana Tesica
3.3.2010 8:27:51   
pepino
A sto se tice tih njegovih komentara(Tesicevih) to je tacno,i ja sam se zgrozila malo kad smo usli pa kad je poceo da napamet(posto svima govori isti ili slican tekst) da to canta,Boze me oprosti meni je licio na popa,kao kad pop molitvu izgovara u crkvi,kao da pjeva taj tekst!I ja sam pomislila ,,Gdje dodjosmo,muz ce mi reci zeno gdje ti mene dovede,,Al kad smo vec prevalili toliki put odlucili smo da to popijemo i ispalo je da nam je pomoglo!Ne mislim da je totalni prevarant,djelimicno jeste sigurno!Danas ljudi gledaju samo da uzmu lovu,takvo je vrijeme doslo,ni doktori se ne suosjecaju sa pacijentima a kamoli on!Ali mislim da je vecina tih stvari sto ih on koristi u terapiji stvarno zdravo i da ne moze skoditi i da on kad kaze to poput da se redovno .... i takve slicne stvari hoce da pokusa da utice na nasu psihu da se opustimo i prepustimo,ha,ha pocecu jos i rimovati!!!Meni je rekao da sam jako osjetliva,da se brinem puno za druge,da gledam sta ce ko reci (I sve je pogodio),da pustim brigu na veselje,da treba da gledam samo sebe,da uzivam u zivotu,da sam mlada,beba ce sigurno doci!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Terapija Slobodana Tesica
3.3.2010 14:37:50   
liliana
Ma, on to svima govori-identično je i meni rekao



_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Terapija Slobodana Tesica
3.3.2010 14:39:34   
liliana
Nego, ja ču sad postaviti temu o jednom travaru koji se zove Milan i iz okoline Obrenovca je. Znam ljude kojima je pomogao da dobiju decu. Mi smo išli kod njega i taman kad smo krenuli sa tom njegovom terapijom-dobili smo poziv za Vantelesnu.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Terapija Slobodana Tesica
3.3.2010 15:52:13   
cipiripi
Pazi...meni je to moja dr rekla i jos jedna zena koja je sklona tome po genetskoj osnovi..nisam ni ja znala da je estrogen u odredjenim koncentracijama kancerogen..
Ima ovde nesto o tome.. KLIK- guglaj pa ces naci jos o tome..
Meni jajnici super funkcionisu...imam redovne O, sve je ok...nakon uzimanja i cajeva i klomifena napravila sam haos...jer automatski sam ih dovela u stanje prenapumpanosti...
Nemogu da se setim za koji sastojak iz Tesicevih cajeva kao i za Duanser terapiju je rekla da sadrzi taj prirodni izvor estrogena...

Sto se tice tvog problema, najbolje je da vidis sa tvojom dr da li da uzimas tu terapiju ili ne..

user posted image

p.s. meni ne pada napamet vise da uzimam bilo sta od tih..user posted image ...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Terapija Slobodana Tesica
3.3.2010 16:17:45   
pepino
 A kako su saznali da Tesicevi cajevi uticu bas toliko na rad jajnika,da sadrze toliki prirodni izvor estrogena?Jel to dokazano?Kako ih on onda smije davati u tolikoj kolicini?Onda treba vidjeti bar ko ima koji problem,pa vidjeti kome smije dati a kome ne!!!???Ne znam,vidjecu,mozda i upitam svog doktora,a mozda i ne,mislim da oni uglavnom nisu za te ,,prirodne lijekove,,Oni vjeruju u medicinu,a meni do sad ni jedan lijek nije pomogao da zatrudnim,pa ni klomifen.Svejedno hvala ti Cipi!user posted image  

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Terapija Slobodana Tesica
3.3.2010 16:23:41   
pepino
Ne znam sta da kazem i da mislim!Do sad sam mislila da sve biljke,cajevi,trave mogu samo da budu korisni,nikako da i skode!Vjerovatno onda i ja necu smjeti ti opet da uzimam,mozda pitam Dr. pa ako mi kaze da smijem vidjecu!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Terapija Slobodana Tesica
3.3.2010 16:23:58   
cipiripi
Pa ne znam sta da ti kazem user posted image
Ja verujem svojoj dr i na svojoj kozi sam osetila da mi te prirodne stvari ne odgovaraju...
Meni su u procesu vto odredili terapiju "po mojim potrebama" nisu mi radili shablonski i ja nisam imala problema sa jajnicima..
Dok su me ove prirodne stvari vracale u nazad...bukvalno sam cekala da prodje mesec dana od uzimanja tesiceve teparije da bi bilo sta mogla da radim...
Najpametnije je da voj dr bude upucen u sve sto uzimas...vidi sa njim.. user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Terapija Slobodana Tesica
3.3.2010 16:43:08   
cipiripi
evo cisto jos nesto da napisem..moja mala je koristila flastere sa estrogenom zbog klimaksa i skoro nema ni 2 meseca vodila sam je u Jovanovu na exploatacionu kiretazu jer su joj napravili zadebljanje materice zbog cega je krvarila 3 meseca... 

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Terapija Slobodana Tesica
3.3.2010 16:47:19   
pepino
Mozda je tebi tako sve bilo jer em su ti jajnici uredni,em si uzimala u isto vrijeme i klomifen i terapiju,ako sam te dobro razumjela?To je sve sigurno bilo previse za jajnike!Mozda meni to pomaze,al sta znam,samo nagadjati mogu!Bolje je ne rizikovati!Probacemo prirodnim putem,bez icega pa cemo vidjeti hoce li se dati!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Terapija Slobodana Tesica
3.3.2010 17:12:25   
cipiripi
nisam koristila uporedno...prvo sam koristila klomifen..pa posle nekoliko meseci ove prirodne stvari..

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Terapija Slobodana Tesica
11.8.2010 11:29:01   
aleksandrova
moram da kazem par reci u vezi Tesica.nit mu verujem nit mu ne verujem.u februaru ove godine smo lupili poslednjih 300eura onako ladno na tu terapiju...i nama je svasta pricao...pocetkom terapije koju smo poceli uzimati 13.marta ove godine osecala sam se sjajno ma super...puna pozitivne energije.sve tako do 2meseca terapije u koju sam toliko verovala.poceh i ja da googlam po netu i isto kao i ovde nadjem na mn njih kojima jeste pomogao i kojima nije.naisla sam na mn njih kojima se stanje pogorsalo od njegove terapije.kada sam se svasta cega nacitala o njemu pozitivnog i negativnog u meni se poceo lomiti duh ma sve...zavrsili smo sa cajevima pocetkom juna ove godine...zavrsila sam silom terapiju na insistiranje muza da je zavrsimo zelela sam da je prekinem.user posted image  user posted image do danas nema user posted image ali nema veze bice i to...kad sam malo ovih dana pogledala u svoj citap ustanovila sam da mi je od aprila do sad menstruacija redovnija nego ikad tacna je da ne kazem u sat tacna na 28 dana ne moze da omane...sto pre terapije godinama unazad nije slucaj...dobijala sam na dve nedelje pa na 20 dana pa na 24 na 30 nijedan mesec se red nije znao.eto od kada sam pocela s terapijom i mesec dana nakon nje nije se desilo cudo vec sada tacno znam kad mi je vreme ovulacije...sluz je bas onakva kakva treba biti u plodnim danima.i inace ranije sam bila suva ko barut.nisam isla na nikakva ispitivanja...osim kolposkopije,pap i uz.sad skoro mi je poznanica rekla da joj sestra isto koristila tesicevu terapiju i nakon 4 godine ostala trudna 4 meseca nakon ispijanja tesiceve terapije a njoj su i svekar i svekrva ginekolozi i nisu joj pomogli zamislite ironije.ja ne znam da li da verujem i ali vise se ne nadam user posted image od te "cudesne" terapije.vazno mi se ciklus sredio.sad pre par dana sam pocela da koristim vaginalete mumie jer sam trebala da ih pocnem jos u januaru ove godine al sam ih odlozila.i sad sam se cula s gin. iz bgd koja mi ih je prepisala i rekla je nema veze mozes da ih koristis vazno ste te prve koje sam vam dala na vreme popili (triagil i ovargil)...i sad ove mumie ne znam kako ce da deluju.eto samo mi je tu tesic pomogao sredio mi se ciklus
a sto mi se ova slova opila ne znam user posted image evo nece da se isprave user posted image  

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Terapija Slobodana Tesica
11.8.2010 14:41:49   
mr75
meni je u svemu ovome cudno da bi tesic dozvolio da se njegova terapija prepisuje na netu, bas mi je cudno... valjda je i on razmisljao o tome da mu onda niko nece otici i platiti za to..?
a za travara milana iz okoline obrenovca sam i ja cula...

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Terapija Slobodana Tesica
11.8.2010 14:44:17   
bebironcic
Mm je pio te Tesiceve cajeve ali nista....samo je bilo jos gore!user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu mr75)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Terapija Slobodana Tesica
11.8.2010 14:45:51   
pepino
Pa nije on dozvolio,al ne moze ovde niko nikom zabraniti da pise sta od prilike ide u to!
A koliko znam niko na forumu nije napisao koju on mjesavinu stavlja u te 3 vrste caja,to samo on zna,valjda!

(odgovor članu mr75)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Terapija Slobodana Tesica
11.8.2010 15:04:59   
mr75
pa cudi me uopste da otkriva vrstu cajeva... valjda je to patentirao i zastitio od zloupotrebe... ne znam, nisam ih probala, poznajem osobu koja jeste i nema rezultata...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Terapija Slobodana Tesica
12.8.2010 11:02:14   
pepino
Pa ne otkriva on,vec ljudi,ja kada sam pila sam pitala svoju kumu koja je zavrsila Poljoprivredni fakultet,pa smo npr. odgonetnule 3-4 vrste u jednom,a ostale nismo znali koji su,samo oni znaju sta mjesaju i koliko!

(odgovor članu mr75)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here