|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Terapija Slobodana Tesica
24.8.2011 20:15:21   
nina26
Pa pazi ovako, cajeve mozes da kupis bilo gde, ali uz tu njegovu terapiju uzimas i maticni mlec, posebno ti, posebno tvoj suprug, koji on sam sprema i stavlja neke posebne sastojke, tako da nije isti kao kupovni.

Ja sam koristila dva puta njegovu terapiju, nije doslo do trudnoce,ali mi se zato popravila krvna slika, a mozda je i pomoglo pri VTO jer sam par meseci pre toga uzimala njegovu terapiju i uspela mi je bila vto.

Ima raznih slucajeva, sad sve zavisi sta je problem kod vas.

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Terapija Slobodana Tesica
8.9.2011 20:00:15   
zanna
Pozdrav svima... Prvi put sam na ovom forumu i ovo mi je prva poruka.
I ja sam bila kod gospodina Tesica, pila njegove cajeve i nista mi nije pomoglo. S tim sto (koliko sam ga ja tada shvatila) se ta prva terapija uzima, pa se pravi pauza tj. cekas trudnocu, pa onda jos vise platis drugu terapiju sa cajevima, pa onda se to pije, pa opet ako ne bude nista od trudnoce, onda se ode po trecu terapiju, koja je jos skuplja od druge i to se svodi na to....
Svaka cast kome je ovo pomoglo, ali ja sam skeptik....

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Terapija Slobodana Tesica
18.10.2011 0:38:35   
Anoniman
. Prvi put sam na ovom forumu i ovo mi je prva poruka.
I ja sam bila kod gospodina Tesica, pila njegove cajeve i nista mi nije pomoglo. S tim sto (koliko sam ga ja tada shvatila) se ta prva terapija uzima, pa se pravi pauza tj. cekas trudnocu, pa onda jos vise platis drugu terapiju sa cajevima, pa onda se to pije, pa opet ako ne bude nista od trudnoce, onda se ode po trecu terapiju, koja je jos skuplja od druge i to se svodi na to....
Svaka cast kome je ovo pomoglo, ali ja sam skeptik....

Znam sigurno da njegovu terapiju nesmeju koristiti zene sa Pcos!! I one koje imaju insulinsku rezistenciju!

(odgovor članu zanna)
  Direktna veza do poruke: 228
   RE: Terapija Slobodana Tesica
14.12.2011 16:25:26   
esma
ja sam isto koristila njegovu terapiju koja mi je samo pogorslala cikluse,ta tri mjeseca dok sam pila uopce nisam dobila i jos jedan mjesec kasnije ,znaci cetiri mjeseca mi nije dosla mens,u sred toga sam isla gin koja ne vidi ni trudnoci ni da ce doci menstr,ja mislim na kraju da je on jedan prevarant koji prodaje cajeve koji se mogu kupiti i u apoteki,isti takvi,i ulje isto se moze nabavit u apoteki kao i maticna mlijec kojed pojedinih koji rade sa medom,i izadje puno jeftinije,kod njega sam platila 300 eura,sto nije mal novac kad sam preacunala kolko bi me kostalo da sam sama nabavila,ali nisam se sjetila tada da pitam cure na forumu kako se cajevi zovu pa sama da kupim,i naravno ja sam nalaze ponijela kod njega uopce ih nije ni pogledao a ja nebi smjela da tu kombinaciju uzimam jer imam pcos,sve u svemu ja mislim da on uspije da dopre do pojedinih zena hocu da kazem do njihove psihe da pojedine tad ne misle ni o cemu sto su do tad mislile samo kad ce ta trudnoca da dodje vise,mislim da opuste nesvjesno,i da im tako uspije,ja nisam uspjela jer vec prvi mjesec nisam dobila pa reko cisti se valda to,kad ono i drugi opet nema,naravno da nisam bila opustena jer mi nije normalno da toliko mjeseci ne dobijem mentr ,bar se koristi terapija za izazivanje menstr svaki mjesec ako nista drugo,moj zakljucak je da se pojedine opuste da ni ne skuze da su same pridonijele tom uspjehu ne on,mislim da je jedan lazov i da se bogati na tudjoj muki,toliko od mene o ,,,gos,,tesicu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Terapija Slobodana Tesica
20.3.2012 20:07:39   
bibila
Ima li koja zenica da je samostalno kombinovala te Tesiceve cajeve i ostalo i da je ostala trudna?

(odgovor članu esma)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.3.2012 19:01:07   
Srnaa
Evo i ja sam nova .....samo da se nadovezem ,
Naravno da nismo uspeli sa Tesicevim cajevima ! Kada cujem da su nekom doneli uspeh prosto se zacudim ,al licno ne znam ni jedan par kojima je on pomogao . I uzasno pobesnim kad se setim tog iskustva sa njim ! Ne bacajte svoj novac ,vreme i zivce na takve osobe !!!

(odgovor članu bibila)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Terapija Slobodana Tesica
23.3.2012 0:53:59   
liliana

IZVORNA PORUKA: liliana

Meni je pre 2 godine traio 450 euro!!!  Iskreno, mislim da je najobičniji šarlatan, koji zarađuje na tuđoj muci i nevolji!



_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Terapija Slobodana Tesica
4.5.2012 18:44:49   
Ninnochka
Ja sam Tesicevu terapiju imala negde u planu, ukoliko ne zatrudnim do kraja godine, na primer. Znam da se on tim poslom bavi jako dugo, pa samim tim valjda nesto i uradi. :)
A za njega sam saznala od drugarice, koja je ostala u drugom stanju posle njegovih terapija. Slucajnost ili ne, ne znam.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Terapija Slobodana Tesica
6.5.2012 21:22:27   
nata11
Ninochka koliko vidim ja i ti smo ovde nove na temi. Ja trenutno pijem nesto slicno koje mi je pravila jedna zena za 2.000 dinara a prema opisu rekla bih da je veoma slicno (da ne kazem isto). Mada mi se cini da svi ti cajevi pomazu ljudima koji nemaju neki poseban problem nego je problem vise u glaviuser posted image

(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Terapija Slobodana Tesica
19.9.2012 11:38:10   
ivanica7
ne znam da li se jos prati ova tema, jer me interesuje jedna stvar.

da li se maticni mlec pije sam, bez rastvranja sa medom ( 1kg meda i 10ml maticnog mleca), posto u prodavnici specijalizovanoj za proizvode od meda ima maticna mlec u bocici od 10ml zatopljena voskom ( 900din ) ?
poz

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Terapija Slobodana Tesica
19.9.2012 13:28:38   
mavi
Razmisli dobro pre nego odes kod tog "pcelara"!!

_____________________________

Ako..
Ako izrazavanje nije pravilno,
onda se ne govori ono sto se misli.

(odgovor članu ivanica7)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Terapija Slobodana Tesica
3.10.2012 18:43:08   
ivanica7
ne razmisljam da idem, nego me interesuje ko je od vas uspesno koristio ove cajeve , da li se mlec pije sama , ne mesa se sa medom?

(odgovor članu mavi)
Direktna veza do poruke: 237
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here