|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu?
1.4.2010 14:00:48   
liliana
Ne znam da li tema več postoji, ali bi bilo lepo videti čime su nas naši muževi obradovali kada smo rodile bebe (ili če tek to uraditi):
Ja sam od svog supruga dobila prelep ručni sat , "Esprit", kombinacija platine, belog zlata i cirkona, sa prelepom narukvicom boje slonove kosti.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 15:54:46   
Anitaaa
Ja sam dobila prelep buket cveća (ljiljani-moje omiljeno cveće)....TO mi je bilo dovoljno pošto smo štedeli za bebicu

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 19:58:52   
Anoniman
Ja sam dobila topao pogled i jak zagrljaj.

Šta će mi poklon? Pa nisam ga samo njemu rodila, oboje smo taj dan dobili najlepši poklon.

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 20:21:20   
BabyG
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja sam dobila topao pogled i jak zagrljaj.

Šta će mi poklon? Pa nisam ga samo njemu rodila, oboje smo taj dan dobili najlepši poklon.



.....

IZVORNA PORUKA: Anitaaa

TO mi je bilo dovoljno pošto smo štedeli za bebicu



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim da su mi suze mm, koje su same klizile niz njegovo lice, bile naaaaajveći poklon! Mislila sam da nikad to neću doživeti.. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 20:45:13   
marince1
Ja sam dobila rucni sat,ne neki preskup,ali jako lep!
I da je kinski od 100 dinara,bio bi mi jednako drag!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 21:03:39   
liliana
Izvinjavam se ako se neko uvredio time što sam ja opisala svoj poklon, zaista mi to nije bila namera. Cilj mi je bio da se malo zabavimo, i ne znam zašto sam ga uopšte i opisivala!
Naravno da je bitna samo mala pažnja i naravno da smo decu rodile i sebi a ne samo muževima. Potpuno ste u pravu.
Ja nisam ništa očekivala, posle 6 meseci provedenih u bolnici, bilo mi je bitno samo da dođem kuči i samo da mi je dete zdravo i pravo. Čak nisam ni znala da je MM  u šteku imao neki novac koji je planirao da kupi nešto za mene.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 21:06:44   
marince1
Liliana nisi nikog uvredila user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 21:07:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: liliana

Izvinjavam se ako se neko uvredio time što sam ja opisala svoj poklon, zaista mi to nije bila namera. Cilj mi je bio da se malo zabavimo, i ne znam zašto sam ga uopšte i opisivala!
Naravno da je bitna samo mala pažnja i naravno da smo decu rodile i sebi a ne samo muževima. Potpuno ste u pravu.
Ja nisam ništa očekivala, posle 6 meseci provedenih u bolnici, bilo mi je bitno samo da dođem kuči i samo da mi je dete zdravo i pravo. Čak nisam ni znala da je MM  u šteku imao neki novac koji je planirao da kupi nešto za mene.




liliana zasto se izvinjavas???
treba da se pohvalis ...i treba da nam opises sta si dobila...
smatram da je poklon od muza za taj povod sasvim lep gest...kao i za svaki drugi povod..i kad ga ima i kad ga nema...(povoda mislim)
Svaka cas_t za tvog muza...
Budi ponosna i svaka cas_t za njega...

Ja nisam dobila nista u smislu poklona...

Ali me muz odusevio dok sam bila u bolnici svojom paznjom , podrskom kad sam ostala duze i neverovatnom pomoci kad sam dosla kuci....

< Poruku je uredio OTI -- 1.4.2010 21:10:06 >

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 21:30:30   
sneza24

IZVORNA PORUKA: OTI


Ja nisam dobila nista u smislu poklona...

Ali me muz odusevio dok sam bila u bolnici svojom paznjom , podrskom kad sam ostala duze i neverovatnom pomoci kad sam dosla kuci....

Jao OTI i kod nas je bilo ovako.Ja sam ostala 11 dana u porodilistu,mm je dolazio svaki dan,a samo u jednom pravcu mu je trebalo skoro sat vremena voznje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 21:32:10   
liliana
Otiuser posted image , Marinčeuser posted image . Samo mi je bilo nelagodno zbog nekih komentara! 

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 21:55:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: liliana

Otiuser posted image , Marinčeuser posted image . Samo mi je bilo nelagodno zbog nekih komentara! 


znam draga ali nema razloga...


(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 22:04:07   
eugenija
user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 22:14:28   
Ana RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 22:16:31   
Lu
Ja sam dobila isto što i Eugenija...samo malo ljepšiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 22:17:17   
eugenija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 22:52:10   
maslinica
ja se jos nisam porodila, sta cu dobiti od muza  i da li cu ne znam...iskreno ne ocekujem nista, dovoljna mi je podrska njegova, sve ostalo bi bilo iznenadjenje, al bas:)   ja sam rodom iz Hr i znam sigurno da cu dobiti i od mame i od tate zlato..to je kod nas obicaj...kad cera rodi da se zlatiuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 23:03:43   
engimengi
Ja trazila zlatnu narukvicuuser posted image user posted image user posted image !!Dobiću je sigurno samo da pocnem da setam pa da biramo zajedno!!Mada je toliko nezan i dobar prema deci i meni da mislim da cu ja njemu da kupim poklon!user posted image



_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 23:07:38   
maslinica
IZVORNA PORUKA: engimengi

Ja trazila zlatnu narukvicuuser posted image user posted image user posted image !!Dobiću je sigurno samo da pocnem da setam pa da biramo zajedno!!Mada je toliko nezan i dobar prema deci i meni da mislim da cu ja njemu da kupim poklon!user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
1.4.2010 23:54:53   
gagana83
IZVORNA PORUKA: eugenija

user posted image

user posted image user posted image user posted image
Jao Eugi!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 0:06:37   
aster
IZVORNA PORUKA: maslinica

ja se jos nisam porodila, sta cu dobiti od muza  i da li cu ne znam...iskreno ne ocekujem nista, dovoljna mi je podrska njegova, sve ostalo bi bilo iznenadjenje, al bas:)   ja sam rodom iz Hr i znam sigurno da cu dobiti i od mame i od tate zlato..to je kod nas obicaj...kad cera rodi da se zlatiuser posted image


mnogo slatko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i treba tako!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 1:36:58   
BabyG
IZVORNA PORUKA: liliana

Oti , Marinče . Samo mi je bilo nelagodno zbog nekih komentara! 



IZVORNA PORUKA: OTI

znam draga ali nema razloga...



Ja ne znam! Zbog kojih komentara?! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 11:39:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BabyG

Ja ne znam! Zbog kojih komentara?! user posted image



Bezveze. U poslednje vreme je svima nešto nelagodno ako neko ima drugačije mišljenje od njih.
Meni nije nelagodno što neko misli da sam luda što mislim da ne treba da dobijem poklon, jer sam ga porođajem već dobila. user posted image

(odgovor članu BabyG)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 13:14:11   
Dora
Ja obožavam da mi mm kupuje poklone samo iz razloga što on to ne radi radi reda. Svaki njegov poklon meni bio je nešto što ja jako želim ( a nisam skromna ni malouser posted image ) i zato što mi tako odaje priznanje o mojim zaslugama, daje mi do znanja da mi se divi u nekim trenutcima...
Ja uživam kad vidim da on nešto toliko ceni kod mene i mada ne gledam na te stvari tako kao on, puštam ga da to radi.
Sad, šta je pesnik hteo da kaže: Slažem se sa Tašom da sam dete rodila i sebi i njemu i da je to dovoljan poklon sam po sebi. Ne očekujem od muža da mi skida kapu zbog toga i kupuje poklone. Neću se razočarati ako to ne uradi. ALI mi je simpatično što on to radi, onako sa iskrenim divljenjem, da se nekako iskupi za ono kroz šta sam prošla u porodilištu dok on nije mogao ni za ruku da me drži kao podrška. Tako možda malo i sebi ublaži grižu savesti što sa mnom nije mogao da podeli ono bolno i neprijatno...Smešno, ali muškarci možda osećaju tako negde u sebi, za mm znam da to tseća, priznao mi je. Džabe ga ubeđujem da to nije tako, to je njegovo osećanje. I najlepši dokaz ljubavi. Zato mi imponuje poklon.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 13:22:57   
Anoniman
buket cvijeća kojim samo što ga nisam umlatila, ja ne mogu da stojim na nogama i još mi i cvijeće uvalio...doduše u životu je samo bambus koji je bio opkoljen ružama

a drugi put je uvalio ćerkici buket da mi da kad izađem iz porodilišta jer on nije smio valjda šta li... a ona mrva moja ...pa veći buket od nje bio... ja kad sam nju vidjela nek mi dragi Bog oprosti i zaboravila da sam rodila drugo dijete ...rasplakala sam se ko kišna godina, a u principu nisam plaćipi...ka

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile...
2.4.2010 13:33:45   
Ana RR
Vule moja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here