|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG
5.5.2010 20:03:19   
ksenija81
Bila sam juce kod ginekologa i rekla mu sta je bilo, on poceo da se dere na mene kako nisam normalna sto to radim, da to nista ne znaci, odnosno nije bilo trudnoce. Kaze da sam mogla i od dve case coca cole da imam takav rez user posted image
Rekao je da imam ranicu i hronicnu upalu desnog jajnika i dok to ne sredim nista od user posted image .
Jako sam se iznervirala od tog njegovog odvratnog nastupa, doslo mi je izadjem napolje i da ga oteram u PM!
Kazem ja kako doslo tako i otislo, a on ce mi nista nije ni bilouser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Beta HCG
5.5.2010 20:13:11   
cipiripi
kretencina user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Beta HCG
5.5.2010 20:14:22   
Anoniman
Ksenija kakav idiot, menjaj tog sto pre! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 328
   RE: Beta HCG
5.5.2010 20:21:38   
ksenija81
Vec mi je svega dosta,
jedan je bio corav, gledao sa naocarima i lupom nalaze i bilo sve ok,
a ovaj glupav i dere se, sad mi fali jos jedan gluv i da zaokruzim pricu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Beta HCG
5.5.2010 20:26:34   
cipiripi
sestro slata tebi fali "pametan a mutav" user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Beta HCG
5.5.2010 20:27:50   
jelena038
IZVORNA PORUKA: ksenija81

Bila sam juce kod ginekologa i rekla mu sta je bilo, on poceo da se dere na mene kako nisam normalna sto to radim, da to nista ne znaci, odnosno nije bilo trudnoce. Kaze da sam mogla i od dve case coca cole da imam takav rez user posted image
Rekao je da imam ranicu i hronicnu upalu desnog jajnika i dok to ne sredim nista od user posted image .
Jako sam se iznervirala od tog njegovog odvratnog nastupa, doslo mi je izadjem napolje i da ga oteram u PM!
Kazem ja kako doslo tako i otislo, a on ce mi nista nije ni bilouser posted image
ksenija, i moj tako reaguje, i u sustini, lekari nikad ne salju da se radi beta pre nego iyostane menstruacija, jer su to stresne situacije na koje se mozda ne moze uticati, a lekari imaju razlicit nacin da nam kazu da se ne bavimo medicinom ako ne znamo. iskreno, nisu daleko od istine, svako se danas razume u sve i dva guglanja nas cine lekarima, ili prepricavanja individualnih slucaja. danas mi je mozda i drago sto pre prve trudnoce nisam nijednom vadila betu, a 4 godine sam se trudila. znala sam samo da zelim bebu i od te zelje je i nastala. ne znam kako bih podnela toliki pritisak kod prvog deteta, kad ga ovako podnosim kod drugog. sto se ranice tice, idi resavaj to, pod hitno, ja sam imala cin III, prakticno pocetak karcinoma, i neces verovati, jednu biohemijsku neposredno pre toga. a sve mislila "neka ranica", jer mi niko nije objasnio sta je u pitanju. elem, otisla sam zbog cudnih krvarenja, beta vec uveliko padala, bila na 7, otkrili mi taj prokleti cin III, i to je sve izaslo na dve operacije i dva meseca oporavka. isto su mi rekli, ako zatrudnim sa ranicom... to je ipak jako dugo cekanja, a celije su vec pocele da igraju tvist u meni..
mnogo je stvari u nama, draga, nekad od onoga sto mislimo da je najbitnije na svetu, ne vidimo ono sto nas moze zauvek ubiti. ne znam je li kreten, idiot, ili samo covek, ne poznajem ga i ne zelim da pljujem coveka da bih ispala pametna. ali stoji da ti je rekao istinu. ako imas ranicu i ostale probleme, zaboravi trudnocu par meseci, pa pravi zdravu bebu sasvim zdrava. i pusti malo da zivot ide svojim tokom. ume biti i lep, nekad, cak, jako, jako lep...
user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Beta HCG
5.5.2010 20:32:36   
Anoniman
Jelena, sudeci po ovom postu ti se prva igras lekara user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 332
   RE: Beta HCG
5.5.2010 20:32:48   
ksenija81
Drage moje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Beta HCG
5.5.2010 20:41:45   
jelena038
naprotiv, ispricala sam kako sam prosla kad sam se igrala lekara, a bila, kao vecina zena ovde, MEDICINSKI NEOBRAZOVANA, koliko god nas to bolelo. i verujte, radije bih da sam ostala takva i svesna toga, nego sto me je snasla takva bolest pre tridesete. to isto zelim i vama, sta god mislile. a kad procitam neke vase komentare, dernjanja lekara su med i mleko, u odnosu na naivnu neprijatnost koju umeju da proizvedu. user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Beta HCG
5.5.2010 20:45:31   
Anoniman
Malo objektivnosti nikom ne bi skodilo, ali dobro ne mozemo svi da se razumemo... Samo je malo smesno da ti pricas o tome posle svih svojih postova. Toliko od mene.

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 335
   RE: Beta HCG
5.5.2010 20:53:14   
jelena038
pa nakon sto mi nisi ni jednu lepu rec uputila vec tri meseca, raduje me da uredno citas sve moje postove.
svasta!!!


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Beta HCG
6.5.2010 10:29:52   
bebironcic
Ksenija....menjaj lekara!Ja sam ih gomilu promenila i menjacu ih sve dok se ne uverim da je pravi!Izmenjala sam gomilu ginekologa i nasla pravu,e sada jos da nadjemo za mm adekvatnog urologa koji nece da uzima pare za prazne price,ali je kao za sada sve ok,ali videcu do kada!
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Malo objektivnosti nikom ne bi skodilo, ali dobro ne mozemo svi da se razumemo... Samo je malo smesno da ti pricas o tome posle svih svojih postova. Toliko od mene.

A,sa ovim sto je Nejt napisala se slazemuser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Beta HCG
6.5.2010 10:34:29   
Tara
Ksenija tek sada vidim , mnogo mi je zao user posted image user posted image user posted image
Saljem ti velikiuser posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Beta HCG
6.5.2010 12:14:34   
NinaMandarina
Ksenija, sad sam tek videla sta ti sve desavalo. Jako mi je zao user posted image , ali ne daj se! Samo hrabro! A sto se tice tvog lekara, covek je kreten i menjaj ga pod hitno! Ne treba ti jos i stres zbog njega!

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Beta HCG
6.5.2010 12:24:35   
kleopatra*

IZVORNA PORUKA: ksenija81

Bila sam juce kod ginekologa i rekla mu sta je bilo, on poceo da se dere na mene kako nisam normalna sto to radim, da to nista ne znaci, odnosno nije bilo trudnoce. Kaze da sam mogla i od dve case coca cole da imam takav rez user posted image
Rekao je da imam ranicu i hronicnu upalu desnog jajnika i dok to ne sredim nista od user posted image .
Jako sam se iznervirala od tog njegovog odvratnog nastupa, doslo mi je izadjem napolje i da ga oteram u PM!
Kazem ja kako doslo tako i otislo, a on ce mi nista nije ni bilouser posted image


Mila ja bih ga oterala,iskreno ti kazem pa ne moze on tako da se ponasa kao da si ti kriva zbog toga,pa nismo mi stoka da se neko dere na nas,menjaj ga mila obavezno.Ljubim teuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Beta HCG
6.5.2010 14:43:17   
ksenija81

IZVORNA PORUKA: Tara

Ksenija tek sada vidim , mnogo mi je zao user posted image user posted image user posted image
Saljem ti velikiuser posted image

Tara, puno si mi pomogla i ulila nadu, ali eto ispalo je bezveze, ali bice bolje.
user posted image user posted image user posted image

Zakazao mi je uz za sledeci petak, pa cu onda videti da li cu ga menjatiuser posted image
Devojke user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Beta HCG
6.5.2010 15:54:38   
jelena038
nemoj biti presurova, pruzi mu jos jednu sansu user posted image verovatno je dobar dr, cim si i prvi put otisla kod njega. ja idem kod takvog mraka od doktora, grozan je, ali grooozaaaan! grub, naduser posted image kan, nista ja ne znam, svako moje pitanje je za prekrstiti se, ali sestro, najbolji je hirurg u drzavi, a mene mnogo cesto seckaju...user posted image istrpim ga, nekako. al teram i po svom, kad trpim ja njega, nek trpi i on mene user posted image user posted image user posted image
ne volim te sto se dernjaju, al ne volim ni one sto se ulizuju, jer mi se stalno cini da dok slusaju pametovanje pacijanata stalno misle "super, zlato, samo se isprazni, naplaticemo i to" user posted image

srecno, sta god odlucis!



_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Beta HCG
6.5.2010 16:02:48   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: jelena038

nemoj biti presurova, pruzi mu jos jednu sansu user posted image verovatno je dobar dr, cim si i prvi put otisla kod njega. ja idem kod takvog mraka od doktora, grozan je, ali grooozaaaan! grub, naduser posted image kan, nista ja ne znam, svako moje pitanje je za prekrstiti se, ali sestro, najbolji je hirurg u drzavi, a mene mnogo cesto seckaju...user posted image istrpim ga, nekako. al teram i po svom, kad trpim ja njega, nek trpi i on mene user posted image user posted image user posted image
ne volim te sto se dernjaju, al ne volim ni one sto se ulizuju, jer mi se stalno cini da dok slusaju pametovanje pacijanata stalno misle "super, zlato, samo se isprazni, naplaticemo i to" user posted image

srecno, sta god odlucis!


super zlato naplaticemo i to :):):):)moj dr u Bg-u je bio genijalan....bio je bezobrazan ali sarmantan i duhovit fino mi je leg'o...ja se ne bojim buke ...samo se lepo nasmejem i prospem neku provalu....uvek mi upali :)lepa rec i gvozdena vrata otvara...a moj Dr Zoran samo kaze"sta se ti sekiras???"zato si dosla kod mene da sredimo stvar :):):)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Beta HCG
6.5.2010 16:05:53   
anuksunamun
to je u prevodu znacilo "nemoj da se pravis pametna -isao sam u skolu devet godina za ovi'' svoj krvavi zanat :):):)

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Beta HCG
6.5.2010 16:10:11   
jelena038
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

to je u prevodu znacilo "nemoj da se pravis pametna -isao sam u skolu devet godina za ovi'' svoj krvavi zanat :):):)
user posted image user posted image user posted image to sam rekla u prvom postu - svaki dr ima svoj nacin da to saopsti... ali sve do jedan to misli!!! a ta beta koja skida veo sa PRESTRESNOG podatka koliko je tih biohemijskih i ranih spontanih, definitivno spada u red samodijagnosticiranja. samo cekam kad ce jednom da mi kaze: idi onda, kupi i ultrazvuk, pa proveri je l sve u redu, kad ti ja ne trebam pre pete nedelje user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Beta HCG
6.5.2010 16:11:03   
ksenija81
ma ovaj je neki drzavni isfrustriran, ja sam uvek za lep razgovor, mrzim da se svadjam i nervoziram i jako me nerviraju takvi ljudi. Ne znam sta postize time? Bila sam u soku od tog njegovog komentara za betu, pa zar covek koji je studirao medicinu, specijalizovao ginekologiju sme tako da prica?!? Ko da sam ja pala sa marsa i ne znam bar po nesto. Mozda on ne prihvata takav nalaz dok ne izostane, ali brate, mogao je to i lepo reci, a ne ovako. Kaze pod bracnim sterilitetom se podrazumeva ako si u braku 2 god i za to vreme ne napravis bebu. Pitam ga ja bezobrazno - doktore ne znam sta vam znaci taj potpis (posto jos nismo vencani) ako ja svakako pokusavam toliko vremena i zivimo zajedno, jel to znaci da smo onda plodni? E tad je zacutao. Mislim ja mamu ti bezobraznu!!!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Beta HCG
6.5.2010 16:11:58   
anuksunamun
sta ce na lekari ,imamo pokrivene sve oblasti na rruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Beta HCG
6.5.2010 16:12:41   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: jelena038

nemoj biti presurova, pruzi mu jos jednu sansu user posted image verovatno je dobar dr, cim si i prvi put otisla kod njega. ja idem kod takvog mraka od doktora, grozan je, ali grooozaaaan! grub, naduser posted image kan, nista ja ne znam, svako moje pitanje je za prekrstiti se, ali sestro, najbolji je hirurg u drzavi, a mene mnogo cesto seckaju...user posted image istrpim ga, nekako. al teram i po svom, kad trpim ja njega, nek trpi i on mene user posted image user posted image user posted image
ne volim te sto se dernjaju, al ne volim ni one sto se ulizuju, jer mi se stalno cini da dok slusaju pametovanje pacijanata stalno misle "super, zlato, samo se isprazni, naplaticemo i to" user posted image

srecno, sta god odlucis!


slazem se ,pojedini doktori tj citave klinike se ponasaju kao sekta,tapsu me po ramenu dok za obicnu konsultaciju dajem 100 e,a od bebe nista,godinam me kao nesto tetose i hrabre,dok pokojnog  Milacic laka mu crna zemlja nikada nisam videla ni da se nasmejao,a na recima je bio stur....ali izuzetan strucnjak.Ali imas i nadrndanih i umisljenih skotova koji sebi daju zapravo da se deru na pacijente e ni ja to ne dozvoljavam.Zahtevamm da me postuje  i da mi sve objasni jer u protivnom i ne bih dosla kod njega

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Beta HCG
6.5.2010 16:15:36   
jelena038
Da RR pod hitno kupi opremu za betu i UZ!!! Svaka zvezdica, gratis analize i pregled! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Beta HCG
6.5.2010 16:15:49   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: ksenija81

ma ovaj je neki drzavni isfrustriran, ja sam uvek za lep razgovor, mrzim da se svadjam i nervoziram i jako me nerviraju takvi ljudi. Ne znam sta postize time? Bila sam u soku od tog njegovog komentara za betu, pa zar covek koji je studirao medicinu, specijalizovao ginekologiju sme tako da prica?!? Ko da sam ja pala sa marsa i ne znam bar po nesto. Mozda on ne prihvata takav nalaz dok ne izostane, ali brate, mogao je to i lepo reci, a ne ovako. Kaze pod bracnim sterilitetom se podrazumeva ako si u braku 2 god i za to vreme ne napravis bebu. Pitam ga ja bezobrazno - doktore ne znam sta vam znaci taj potpis (posto jos nismo vencani) ako ja svakako pokusavam toliko vremena i zivimo zajedno, jel to znaci da smo onda plodni? E tad je zacutao. Mislim ja mamu ti bezobraznu!!!
ima i mentola ,ja ne kazem....ali ako je beba stigla ona ostaje tu :):):)i na testovima onim pise ...nekon izostanka menstruacije...osim na onom first response...

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here