|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kalup za kolace i torte
15.9.2010 16:11:27   
suncokretizbloka
U paketicu iz porodilista sam dobila knjizicu sa  spiskom recepata za jednostavne i brze rodjendanske torte.Neke od njih su mi se bas dopale,rado bi ih pravila.Medjutim,u skoro svakom receptu,spominje se da smesu treba staviti u okvir za kolace,a kad se smesa stegne,taj okvir treba skinuti.Da li neko zna gde ti okviri mogu da se kupe u Beogradu?Mogla bi torta da se napravi iz bez toga,ali mislim da ne bih tako lepo mogla da je dizajniram bez tog okvira.

< Poruku je uredio Lu RR -- 15.9.2010 20:05:56 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Okvir za kolace
15.9.2010 16:26:16   
*Alexx*
Pretpostavljam da imaš u radnjama tipa Metalac. Ja sam gledala u supermarketima (Super Vero, Tempo) i nisu imali. Imali su samo one modle za kolače sa rupom u sredini. I do dan danas nisam kupila tu modlu za torte - doduše, torte nikad nisam ni pravila user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu suncokretizbloka)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kalup za kolače i torte
15.9.2010 19:02:07   
Ana RR
Imaš u svakom većem marketu. To je kalup za torte, super stvar user posted image

user posted image

Kad se ispeče, stranica se skine.

< Poruku je uredio Ana RR -- 15.9.2010 19:03:32 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suncokretizbloka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kalup za kolače i torte
15.9.2010 21:11:37   
suncokretizbloka
Jao hvala vam obema.Ima i slika :) I stvarno,bas mi se cini kao super stvar! :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kalup za kolače i torte
15.9.2010 22:32:49   
Anoniman
Ja sam narucila ovaj iz kaufmaxa user posted image

600 din a stvarno je dobar (plus dodatak za kuglof)... nista se ne lepi na njemu!user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 15.9.2010 22:34:21 >

(odgovor članu suncokretizbloka)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kalup za kolače i torte
20.9.2010 16:23:49   
suncokretizbloka

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Ja sam narucila ovaj iz kaufmaxa user posted image

600 din a stvarno je dobar (plus dodatak za kuglof)... nista se ne lepi na njemu!user posted image


Majo, nasla sam i sajt i kataloski broj,ma sva sam se primila. A onda sam pozvala call centar i rekli su mi da su taj proizvod rasprodali,i da treba da izadje novi katalog u oktobru,pa ako okvir bude u katalogu,obavestice me.
Bas sam se razocarala,jer sam vec mislila da sam  ga obezbedila.
Idem u dalju potragu.Ako je neko video negde da se prodaje taj okvir,bila bih mu zahvalna da mi kaze gde ga je kupio.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kalup za kolace i torte
20.9.2010 16:25:20   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: suncokretizbloka

U paketicu iz porodilista sam dobila knjizicu sa  spiskom recepata za jednostavne i brze rodjendanske torte.Neke od njih su mi se bas dopale,rado bi ih pravila.Medjutim,u skoro svakom receptu,spominje se da smesu treba staviti u okvir za kolace,a kad se smesa stegne,taj okvir treba skinuti.Da li neko zna gde ti okviri mogu da se kupe u Beogradu?Mogla bi torta da se napravi iz bez toga,ali mislim da ne bih tako lepo mogla da je dizajniram bez tog okvira.

Stavi nam koji receptić user posted image user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu suncokretizbloka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kalup za kolace i torte
20.9.2010 16:31:57   
suncokretizbloka
Moze naravno.
Mada,mislim da je to neka knjizica/casopis koji moze da se kupi i u slobodnoj prodaji.Aj kad dodjem kuci pogledacu kako se zove.Mislim da ima i prezentaciju na netu.



(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kalup za kolace i torte
20.9.2010 16:42:17   
Anoniman
Joj suncokret bas steta a fenomenalan je!

Da nije casopis nase najlepse?
Sajt male majstorije?

(odgovor članu suncokretizbloka)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kalup za kolace i torte
20.9.2010 21:58:11   
suncokretizbloka

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Joj suncokret bas steta a fenomenalan je!

Da nije casopis nase najlepse?
Sajt male majstorije?



Konacno sam malo bolje pregledala "knjizicu" koju su nam spakovali u paket u porodilistu-  to je dodatak koji je isao uz casopis Lisa, izdanje od maja meseca ove godine. Na netu sam nasla samo ovaj link:

http://www.lisa.rs/lisa-specijali/7681-Rodjendanske-lagane-torte.html


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kalup za kolace i torte
6.10.2010 11:31:43   
suncokretizbloka
Evo mene da se pohvalim - jos 1. oktobra su me zvali iz Kaufmax-a,rekli da im je stigao novi katalog u kojem ima i okvir za kolace koji sam trazila, i pitali me da li sam jos uvek zainteresovana. Od juce i ja sam ponosna vlasnica kalupa :)
Sad sam u fazi odlucivanja sa kojim receptom cu da otvorim sezonu :)
Pcelice Majo, jos jednom veliko hvala! user posted image

(odgovor članu suncokretizbloka)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kalup za kolace i torte
15.2.2012 15:38:48   
Sanjica26 RR
Nisam znala gde da pisem, pa ajde ovde da pitam. Gde imaju da se kupe modlice u obliku srca? Hocu da pravim medeno srce.

(odgovor članu suncokretizbloka)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kalup za kolace i torte
15.2.2012 15:42:26   
Jeca*
ja sam ovde videla preslatke u jednoj radnjici tipa sve za 150 dinara. Raznih velicina. Pogledaj po tim radnjama. sad kad razmisljam gde u PO....Imas i onu jednu finu kod pijace kod medicinske škole, u onoj ulici iza naselja Djura, sto "udara" na pijacu. Ili pogledaj u Rodiću.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kalup za kolace i torte
15.2.2012 15:43:24   
PoisonEve
Silikonske? Imas u onim radnjama sve za 120 ili kolko vec. Mada ja sam ih vidjala i na Kalinicu, ne znam iz kog si dela grada

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kalup za kolace i torte
15.2.2012 15:44:30   
Sanjica26 RR
Sad sam se setila da ima nekoliko prodavnica kod pijace koje bas drze te kalupe i modle. Bas cu da pogledam. U rodicu nisam nasla.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kalup za kolace i torte
15.2.2012 15:48:35   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Sad sam se setila da ima nekoliko prodavnica kod pijace koje bas drze te kalupe i modle. Bas cu da pogledam. U rodicu nisam nasla.


verovatno mislimo na iste. A pogledaj i u onoj velikoj plastikarnici bas prekoputa med.škole

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kalup za kolace i torte
15.2.2012 15:52:13   
Sanjica26 RR
Tu bas ima svasta.user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here