|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
28.1.2010 9:37:40   
*Alexx*
Mina, a zašto prašak umesto tabletica?
U stvari, ima li razlike u mašinama, da li jedna koristi tabletice, a druga prašak, a treća neki tečni deterdžent (ako takav uopšte postoji) ili je to svejedno, u smislu šta staviš u pregradu, to će da koristi?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mašina za sudove
28.1.2010 10:34:54   
mamanp
I ja koristim Somat prasak i zadovoljna sam njime. U pocetku sam koristila tabletice pa mi se nekako ucinilo jeftinije i sad koristim samo prasak.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mašina za sudove
28.1.2010 12:21:01   
viking
Ja mislim da sve zavisi od mašine tj. mislim da treba probati nekoliko različitih praškova/tabletica pa odlučiti. A evo i zašto:
Imala sam staru Candy mašinu i uvek sam koristila Calgonit, a rezultati su bili zadovoljavajući ali ne sjajni. Onda mi je drugarica rekla da je je kupila sasvim slučajno onaj domaći jefitini Axel (na novoj mašini, ne sećam koji je proizvođač) i da se oduševila jer su joj sudovi bili fenomenalno čisti, čistiji nego kad je prala tableticama Calognita. Tako je bilo i kod mene, probala sam i oduševila se.
Pre godinu dana sam kupila novu Whirpool mašinu i na njoj koristim Calgonit jer mi je u ovom slučaju bolji od Axela.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mašina za sudove
28.1.2010 12:22:32   
*Alexx*
Imam i ja Whirlpool, tako da ću ostati na Calgonitu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mašina za sudove
28.1.2010 13:42:38   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Mina, a zašto prašak umesto tabletica?
U stvari, ima li razlike u mašinama, da li jedna koristi tabletice, a druga prašak, a treća neki tečni deterdžent (ako takav uopšte postoji) ili je to svejedno, u smislu šta staviš u pregradu, to će da koristi?

U svaku možeš sve da staviš,ja sam isprobala razne proizvod pa čak i bez ičega da peremuser posted image  i opet isti rezultat,sad koristim iz DM neke tabletice i dobre su i njihovu sol i sredstvo za sjaj.
Probala sam i calgonit iako je najskuplji,sve za higijenu ali rezultati ništa posebno.
Moja rodica u Austriji plaća calgonit više nego duplo jeftinije,kod nas u Bih je jedna tabletica otprilike 0,5 eura pa vi sad sračunajte koliko je to mjesečno,a po pet eura je sredstvo za ispiranje,sol i onaj miris za mašinuuser posted image
Ali da se bar vidi tolika razlika pa da se može reći,ko voli nek izvoli...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mašina za sudove
28.1.2010 13:46:03   
viking
Mislim da nema razlike, mašini je sve jedno šta stavljaš u pregradicu jer se to inače sve rastopi u vodi. Moja mašina čak ima dugme na kome piše 60C tabletica i drugo na kome samo piše 60C,a sve se stavlja u istu pregradu.

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Mina, a zašto prašak umesto tabletica?
U stvari, ima li razlike u mašinama, da li jedna koristi tabletice, a druga prašak, a treća neki tečni deterdžent (ako takav uopšte postoji) ili je to svejedno, u smislu šta staviš u pregradu, to će da koristi?


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mašina za sudove
28.1.2010 13:53:30   
*Alexx*
Vidiš, Lu, mogla bih probati te DM-ove tabletice. Kupila sam njihov onaj miris, i sasvim je OK, ne vidim razliku između njega i Calgonita.

Hvala Lu i viking user posted image
Viking, vidiš da nisi lenjivac user posted image


< Poruku je uredio Alexx RR -- 28.1.2010 13:54:41 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mašina za sudove
28.1.2010 13:56:24   
viking
 
Nisam, na žalost, to mi je ideal kome težim ali nikako da ga dosegnem user posted image

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Viking, vidiš da nisi lenjivac user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mašina za sudove
28.1.2010 15:54:04   
minavb
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Imam i ja Whirlpool, tako da ću ostati na Calgonitu user posted image

I moja je Whirpool. Posto sam kupila kod uvoznika, njihovi monteri su mi rekli da uzmem prasak jer je najbolji za masinu. Calgonit prasak koristim. Kupim veliko pakovanje i mirna sma najmanje 6 meseci.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Mašina za sudove
28.1.2010 19:11:26   
engimengi
To mi je omiljena sprava u kući,imam mideu,ukljucujem je uvece,kad se skroz napuni i stavljam samo pola tablete calgonit(tako su me savetovali serviseri)pere super!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Mašina za sudove
28.1.2010 21:50:54   
dacca
Ja imam Candy. U pocetku sam koristila tablete, da bih kasnije presla na prasak Calgonit lemon. Sa praskom sam prezadovoljna i mirna 7 mjeseci. Palim je svaki drugi dan (u prosjeku).

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mašina za sudove
28.1.2010 22:32:00   
gagana83
Moja masina se pokvarila pre jedno mesec dana.
Nikako da dodje na red da je kupim,uvek ima nesto vaznije.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mašina za sudove
30.1.2010 23:17:27   
jance

IZVORNA PORUKA: viking

Onda mi je drugarica rekla da je je kupila sasvim slučajno onaj domaći jefitini Axel (na novoj mašini, ne sećam koji je proizvođač) i da se oduševila jer su joj sudovi bili fenomenalno čisti, čistiji nego kad je prala tableticama Calognita. Tako je bilo i kod mene, probala sam i oduševila se.



Ja imam WEG masinu i vec skoro 2 godine koristim Axel. Kad smo kupili masinu, tad je bio najjeftiniji, a pravo da kazem sasvim mi je dovoljan..ionako palim masinu u proseku dva puta nedeljno..mozda 3.(znaci veliko pakovanje mi traje i pola godine!)
Inace jeste li neko probali ovaj novi mislim da je Calgonitov gel? Nije nesto skup pa kontam kad stigne plata da cu probati....

Sto se same masine tice, ja sam iz prve bila kategoricno protiv! posto sam dete sa sela i uvek sam pricala da ako sam dosad mogla da perem, pracu i dalje! No moja draga ujna se zainatila, i rekla da ce mi za svadbu kupiti samo masinu za sudove ili nista vise. SAD NEMOGU DA PRESTANEM DA JOJ ZAHVALJUJEM! Posto moj muz ima veliku familiju, samo kad dodju na kafu, meni je puna masina a imam onu vecu varijantu. user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Mašina za sudove
31.1.2010 1:34:02   
Dora
user posted image Ja koristim Axel. Godinama sam koristila Somat, jednom nisam imala praška pa mm trknuo u najbližu prodavnicu i našao Kalgonit (koji sam mu rekla da ne kupuje jer mojoj mašini nikako ne odgovara, jednostavno mi ne pere dobro) i taj Axel. Kupio ga je i dan danas ga koristim!
Probala sam jednom neki Azzuro, užas, ne kupujte ga! Ostaju tragovi od praška po suđu, kad lizneš tanjir ono kao da prašak nije ispran. Morala sam da ga bacim.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mašina za sudove
31.1.2010 1:35:56   
Dora
Ja mašinu za sudove uključujem od 2-3 puta dnevno. imam razne dužine programa i svi peru dobro

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mašina za sudove
4.3.2010 19:18:19   
jance
e drage moje ovo sam morala da vam se pohvalim...naime mucilo me je ono sa DM tableticama vec jedno vreme, posto mi je moj dragi Axel vec izdahnuo, i nikako da odem da vidim. Danas dobila platu i DM mi bio usput (citaj prva radnja pored banke!) I reko da vidim ja te tabletice posto mm vec jedno vreme kuka kako bi tabletice bile mozda bolje od praska a ja imala u malom mozgu da su sve tabletice papreno skupe i da bolje nemislim na njih. Elem udjem u radnju i gledam i neverujem. 60komada onih DM tabletica kosta 536.00din! znaci morala sam da odem do kase da pitam dali je to stvarno ta cena! Ju kako sam ja bila u neznjanju! A Axel kosta 600+dinara onaj od 2.5kg!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Mašina za sudove
4.3.2010 19:30:44   
Dora
Sad nam još reci kako peru?user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mašina za sudove
4.3.2010 19:33:18   
viking
Ja sam u poslednjih  mesec dana na tri strane čula pohvale za tabletice koje prodaje Interex, neki njihov brend. Koleginica moja prelazi pola grada samo da bi njih kupila... Ja čekam da potrošim zalihe Calogonita koje imam pa ću da ih probam. I javljam, naravno.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Mašina za sudove
4.3.2010 21:26:47   
Alexis79
Ja moju masinu obozavam.To je moja mala (za 12 osoba) Whirpool robinja.

Koristila sam Calgonit tabletice ,ali nisam nesto odusevljena.Kupila sam one u DM-u i super su mi.

Meni su kad smo kupovali masinu serviseri rekli da je so bitna i da bi trebalo stalno da je ima u masini zbog kamenca.

A jeste li je prale onim Calgonit sredstvom za pranje i koliko cesto to radite?



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mašina za sudove
4.3.2010 21:34:35   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexis79


Koristila sam Calgonit tabletice ,ali nisam nesto odusevljena.Kupila sam one u DM-u i super su mi.


Ja sve za suđericu koristim od DM,cijena i kvalitetuser posted image


A jeste li je prale onim Calgonit sredstvom za pranje i koliko cesto to radite?



Ne,ja obrišem spužvicom i det. za ručno pranje posuđa...zavisi koliko mi je zaprljana,svako 2-3 pranja.



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mašina za sudove
4.3.2010 21:44:18   
Alexis79
Ma ja kupila neki paket Calgonit proizvoda u Metro-u(inace obazavam Metro) i tamo je bilo to sredstvo.
Ubacila sam sve po uputstvu i oprala, i stvarno je bila kao nova.To sredsto ocisti sve one cevke i i creva.
Samo je skupooo



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mašina za sudove
5.3.2010 0:48:14   
jance
cu da javim kako pere..upravo napunila masinu..bice za sat-dva :)

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mašina za sudove
5.3.2010 21:44:38   
jance
Sad sam pogledala masinu..opralo je sasvim ok. No ovo nije bio the ultimate test zvani krcato puna masina! Ovako je sve oprano i nema ni mrlja ni ostataka. zasad sam zadovoljna

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mašina za sudove
4.10.2010 10:27:56   
usamljena
Ja nemam masinu za sudove jer mi je kuhinja tako mala da stvarno nema gde stati user posted image Ali treba mi vase misljenje, da li neko ima Gorenje masinu i da li je zadovoljan? Zapravo sta mislite koje masine su dobre? Jedna poznanica kupuje pa sam rekla da cu Vas pitati user posted image

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mašina za sudove
4.10.2010 10:30:08   
viking
Evo me sa svežim informacijama - Interexove tablete su odlične, stvarno se isplate i po ceni i po kvalitetu! Topla preporuka!

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja sam u poslednjih  mesec dana na tri strane čula pohvale za tabletice koje prodaje Interex, neki njihov brend. Koleginica moja prelazi pola grada samo da bi njih kupila... Ja čekam da potrošim zalihe Calogonita koje imam pa ću da ih probam. I javljam, naravno.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here