|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:54:21   
pepino
Nensi ja sam vec pisala kad je Bebi pitala cini mi se sta da radi,ja sam imala najmanje 7 godina plave-pepeljaste pramenove,bila sam prezadovoljna,nije da se hvalim,ali svi su me pitali kod koga izvlacim,ali mi dosade,pa se odlucim prefarbati skroz u plavo.
Volim onu boju skoro kao bijelu,ne zuto,ne da vuce na narandzasto-sto ja volim reci kao lisica,bljak!user posted image
I prvo sam koristila Palete,pa Kene,nije bilo lose,ovo dole je bilo pepeljasto,ali korjen narandzast,izludjivalo me,onda sam isla kod frizerke da blajham izrast,imala sam skoro godinu dana fenomenalnu boju,ali mi je kosa naravno sva otisla,a imam dugu kosu i volim da je basss duga i vidjela sam da moram nesto raditi,posto sam svijetle puti,imam plave oci,znam da mi ne bi stajalo nista tamno,ja se vratim na pramenove-sa njima sam uvijek najzadovoljnija i najbolje mi stoje,ostete kosu,ali ne kao farbanje!
Prvo sam stavila pola plavi,pola cokoladni (tamno smedji,frizerka mijesala vise boja),to je bilo super,sad zadnji put smo radile samo plave,opet sam skoro sva plava a manje je ruzno kad izraste,ne moram se svaki mijesec farbati,manje je ostecena,ja bi svima predlozila pramenove pa kako odlucite!user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:59:26   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: nensi27

A i mm najvise voli kad sam plava user posted image


user posted image user posted image user posted image i moj
juce kad smo posli napolje uhvatio me za ruku i ne pusta user posted image user posted image user posted image blesavko

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 13:01:06   
pepino
Moj se ne izjasnjava,ali kad sam ga god pitala sta da radim,u koju da se ofarbam,kaze meni je svejedno,sad mislim da mu se vise svidjaju pramenovi nego da sam skroz plava!user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 13:01:32   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: pepino

Nensi ja sam vec pisala kad je Bebi pitala cini mi se sta da radi,ja sam imala najmanje 7 godina plave-pepeljaste pramenove,bila sam prezadovoljna,nije da se hvalim,ali svi su me pitali kod koga izvlacim,ali mi dosade,pa se odlucim prefarbati skroz u plavo.
Volim onu boju skoro kao bijelu,ne zuto,ne da vuce na narandzasto-sto ja volim reci kao lisica,bljak!user posted image
I prvo sam koristila Palete,pa Kene,nije bilo lose,ovo dole je bilo pepeljasto,ali korjen narandzast,izludjivalo me,onda sam isla kod frizerke da blajham izrast,imala sam skoro godinu dana fenomenalnu boju,ali mi je kosa naravno sva otisla,a imam dugu kosu i volim da je basss duga i vidjela sam da moram nesto raditi,posto sam svijetle puti,imam plave oci,znam da mi ne bi stajalo nista tamno,ja se vratim na pramenove-sa njima sam uvijek najzadovoljnija i najbolje mi stoje,ostete kosu,ali ne kao farbanje!
Prvo sam stavila pola plavi,pola cokoladni (tamno smedji,frizerka mijesala vise boja),to je bilo super,sad zadnji put smo radile samo plave,opet sam skoro sva plava a manje je ruzno kad izraste,ne moram se svaki mijesec farbati,manje je ostecena,ja bi svima predlozila pramenove pa kako odlucite!user posted image


Imala sam i pramenove,ali mi brzo dosade...Probacu sad Pallete,pa cu videti kako ce ispasti...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 13:33:56   
Mivica
IZVORNA PORUKA: Mivica

Cure, dajte neki predlog kakve bih pramenove mogla da šiknem.
Imam ovakvu boju:

user posted image



Heeeelp, baš sam se primila da radim pramenove user posted image , a nikada ih nisam imala.


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 13:45:18   
Anoniman
Mivice,ja sam baš dugo imala crvenu kosu, i po meni je ona, nekako, sama po sebi dovoljno upadljiva, ali su mi lepe ovakve varijante:
user posted image

user posted image

user posted image

Ova treća mi je baš superuser posted image

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 13:50:11   
Mivica
Jeste, Nedjo, u pravu si, ali kada se ofarbam u crveno, na meni to nekako ne deluje upadljivo, izgleda prilično prirodno. user posted image
Mada mi i nije cilj da budem upadljiva, jednostavno mi je nešto kvrcnulo to za pramenove.

Hvala ti, draga. user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 13:59:19   
Anoniman
Hahaha Nedjo ja sam bila tako satirana (treca slika) ceo jedan dan pa se prefarbala! user posted image user posted image user posted image
Malo su sitniji pramenovi a meni bila kraca kosa pa mi se ni malo nije svidjalo...
Planiram kad mi poraste kosa da izvucem ali samo po neki crveni pramencic!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 10.8.2010 14:00:05 >

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 14:00:51   
Mivica
´Ajde, malena, ne smej se puno, nego daj neki profesionalan savet. user posted image
user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 14:02:47   
Anoniman
user posted image
user posted image
Meni se najvise svidja prva slika koju je Nedja stavila...
user posted image

Neki prmenovi boje meda...
Bas je lepa kombinacija!

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 14:04:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mivica

Jeste, Nedjo, u pravu si, ali kada se ofarbam u crveno, na meni to nekako ne deluje upadljivo, izgleda prilično prirodno. user posted image
Mada mi i nije cilj da budem upadljiva, jednostavno mi je nešto kvrcnulo to za pramenove.

Hvala ti, draga. user posted image



Mivice, ja ne volim bas nesto pramenove na crvenoj kosiuser posted image ..Tvoja boja je skroz ok..

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 14:04:49   
Anoniman
To mi je nekako najblaža, najženstvenija i najmanje napadna kombinacija, a ova treća mi ja wooow, ali mislim da bi se te boje ispirale, i da mora stalno da se fenira kosa da bi tako izgledali pramenovi?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 14:06:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

To mi je nekako najblaža, najženstvenija i najmanje napadna kombinacija, a ova treća mi ja wooow, ali mislim da bi se te boje ispirale, i da mora stalno da se fenira kosa da bi tako izgledali pramenovi?

Meni se nije isprala boja jer mi je vadila pramenove crvenim blansom,znaci vatreno crveno je bilo ali za feniranje si u pravu,ako ne isfeniras dobro ono se sve razleti i spadne skoro cela kosa crvena... to je jedan od razloga sto sam se prefarbala!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 10.8.2010 14:07:15 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 14:07:00   
Mivica
Hvala vam na uloženom vremenu i trudu! user posted image

Verka, ali kvalitet moje kose je daleko od one slike koju sam stavila...


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 14:09:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mivica

Hvala vam na uloženom vremenu i trudu! user posted image

Verka, ali kvalitet moje kose je daleko od one slike koju sam stavila...



Videla sam te na slici sa Zekomuser posted image Ok ti je kosa..Meni su pramenovi na crvenoj kosi veoma rizicna varijanta...Ali ako si hazarderuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 14:14:03   
Mivica
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 14:18:12   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: nensi27

A i mm najvise voli kad sam plava user posted image


user posted image user posted image user posted image i moj
juce kad smo posli napolje uhvatio me za ruku i ne pusta user posted image user posted image user posted image blesavko



mm voli kad sam crna a ja kad sam plava tako da je preovladalo ono sto ja volim user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 14:21:39   
Mivica
IZVORNA PORUKA: lanajelena


mm voli kad sam crna a ja kad sam plava tako da je preovladalo ono sto ja volim user posted image


Bravo! Prelepa ti je boja!


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 15:17:01   
red sonia
hvala nensi,hvala bebi...ne secas se te spanske farbe,za nju nisam cula...palette sam vec probala ali nisu intenzivne,a na igoru sam skroz zaboravila

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 15:25:40   
Anoniman
red sonia vidi ove boje KLIK ali ako se farbas trazi profesional jer ne mogu da se porede!


(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Farba za kosu
17.10.2010 23:37:48   
Nensi*
Joj ubicu se user posted image
Kao ciganka sam...Probala i tu Pallete,opet isto,danas uzela neku novu,opet isto...
Sve vise razmisljam da se vratim u svoju boju,ne mogu vise,unisti celu kosu user posted image
Pa posle mozda izvucem neki pramen...Ne znam sta cu sama sa sobom...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Farba za kosu
18.10.2010 7:39:05   
Trcosava
Žene, jel neka probala Syoss boje?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Farba za kosu
20.10.2010 22:02:45   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Trcosava

Žene, jel neka probala Syoss boje?


Ne. Ali samponi su super, tako da verujem da su i farbe dobre

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Farba za kosu
20.10.2010 22:08:21   
Suncicabg
Jel ima neka neku preporuku za ridju bojuuser posted image Bas mi nesto doslouser posted image
Inace moja bolja je neka braon (srednje) farbana za zlatastim odsjajemuser posted image
Htela bih nesto ovako
user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Farba za kosu
11.12.2010 10:21:04   
Amber
Za ridju probaj londu tician red ali ona malo susi kosu, od skupljih imas davines mislim da je bila 7.24 a ime je bilo light copper blond, ja sam cele prosle godine pokusavala da budem ridja ali se ispiralo na kraju na plavo pa sam presla na cvenkasto kestenjasto.
Evo je londa ridjkasto smedje mozda sto ja imam tamnu kosu a ne koristim blans pa mi ispada tamnije, najbolja rijda se dobija na svetlijoj kosi.
user posted image
a kad se ispere bude ruzno skoro pa plavo...
user posted image
A davines ja nisam probala dala sam dala rodjaci jer sam presla na bio kap i njoj je ispalo bas ridje plavo, davines je bolja ali je 1000 din ima na bulevaru preko puta Tasa salon koji prodaje slektivine farbe kao i u Cumicu, Loreal recital isto ima divne rijde ali tesko je da se nadju, najpribliznija je plavo ridija sa devojkom sa loknastom kosom na kutiji.
Bio kap ima veliki izbor crvnkastih, kestenjastih, ridjkastih nijanse meni ispadaju svetlije nego u katalogu i ako bi trebalo da je to blaga farba jer nema miris i nepecka teme.
A inace davno sam dobila ridju kad mi nije trebala imala sam ljubicas_tu kosu tj neku feriu pulm, i pozelim karamel pramenove kupim feriu ash blonde 01 sa kolor busterom, i ispadne sve ridje, morala sam da cekam da izraste moja kosa da bi dobila boju koju sam tada htela.
user posted image
Ali ja nikako ne volim plavo tadsnji decko je voleo pa ja eto ajde zbog njega, bilo mi je grozno tako, moj mm sada voli sve sto i ja crnu, crvenu i ridju kosu, ni on ni ja ne volimo plavo, jedina razlika je sto on voli cistu crvenu kao semafor bio odusevljen kad sam je imala jedno mesec dana ali sam se osecala ko tinejdzer pa sam je ublazila i cistu crnu jake drecave boje a ja volim neznije kestenjasto crveno, i tamno smedju umesto crne. Probala sam palete shine i gloss frabe bez amonijaka one su super za eksperimente jer se brzo ispiraju ali drecavo crvena mi nikako nije stajala nemam ni plave ni zelene oci a uz njih lepo ide.
Ovo je sa cinamom red od palete shine&gloss
user posted image


< Poruku je uredio Amber -- 11.12.2010 10:47:42 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here