|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
6.7.2010 18:54:35   
diamond
Poslala

jel taj Helenton Kikindski?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Farba za kosu
6.7.2010 18:57:25   
Anoniman
Je l* ti to vređaš??? user posted image
Zrenjaninski.

(odgovor članu diamond)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Farba za kosu
6.7.2010 18:57:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Bubo, njihovu crnu koristiš?
Ja sam zadovoljna sa Helenton već neko vreme.
Paletine farbe nisam koristila...Nemam pojma zašto.

Diamond, de majke ti pošalji mi pp i u njemu tvoj profil na FB  user posted image



Koristim neki kesten , 'bem li ga ... I to godinama ... i mLogo volem svoju boju ... Evo je user posted image :




(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Farba za kosu
6.7.2010 18:59:01   
diamond
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Je l* ti to vređaš??? user posted image
Zrenjaninski.



O izvini što postojim!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Farba za kosu
6.7.2010 18:59:16   
Anoniman
Na nekim slikama si crnokosa, pa sam zato pitala.
Ovo je lepa boja isto. Kada mi dosadi ovo crnilo, probaću nešto slično toj .. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Farba za kosu
6.7.2010 19:01:38   
Anoniman
Uvek na slikama ispadnem crnokosa ... Nakon farbanja moja boja kose ispadne malo tamnija od ove sa kutije jer sam prirodno izrazita crnka , pa ne može farba da "pobedi" moj pigment ... Ali ispadne baš kako želim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Farba za kosu
6.7.2010 19:04:34   
Anoniman
Da ,kapiram..i moja keva je prirodna crnka  (uf kako ovo zvuči! ) i par puta je probala čak i neku drečavu varijantu crvene ne bi li makar malo vuklo na crveno! Ma jok... Ništa, tek tek neki sjaj.

Dok nije izvukla pramenove.... user posted image
I znači ne ispira se....?
Je l* neka varijanta sa alojom?



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Farba za kosu
6.7.2010 19:08:41   
Anoniman
Nije . Obična farba , nikakve kerefeke . E sad , moja mama kupuje isto neku Pallete farbu , mrvicu skuplja i šira je  kutija , i u njoj dobije neko pakovanje , masku , šta li je , za kosu , i meni je to čudo EXTRA !!! Kosa ti posle toga bude WOW ... Ni jedan moj balsam za kosu ne daje takve rezultate .

I još nešto , malo je off ali je isto o kosi - koristim godinama Semi di lino kristale za kosu , oni su oko 200 din bočica , ima u apotekama , em što mirišu mnooooogo dobro , em što su stvarno spas za podivljale krajeve . I traju , bar meni , mesecima ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Farba za kosu
6.7.2010 19:16:46   
diamond
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Kada mi dosadi ovo crnilo, probaću nešto slično toj .. user posted image



a ne, to nikako...super ti stoji crna!!!! Mene obično crna asocira na vranuuser posted image ...ali tebi strava stoji!!!!( da ne dođe do zabune, ja sam 10 god bila crna)


< Poruku je uredio diamond -- 6.7.2010 19:21:03 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 0:39:16   
Mivica
Cure, dajte neki predlog kakve bih pramenove mogla da šiknem.
Imam ovakvu boju:

user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 11:52:48   
Nensi*
Ja vise ne znam koju boju da koristim user posted image
Plava sam,ali mi svaka izvuce zuto jer imam crvenog pigmenta...Jedino blans moze lepo da mi izvuce boju,ali ne smem da ga koristim svako farbanje...
Jel ima neka neku preporuku koju farbu bi mogla da kupim,jel ima neka problem kao ja?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 11:54:01   
bebironcic
Nensi,jesi li probala Palete xxl-00A?

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 11:59:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nensi27

Ja vise ne znam koju boju da koristim user posted image
Plava sam,ali mi svaka izvuce zuto jer imam crvenog pigmenta...Jedino blans moze lepo da mi izvuce boju,ali ne smem da ga koristim svako farbanje...
Jel ima neka neku preporuku koju farbu bi mogla da kupim,jel ima neka problem kao ja?

Nensi , ja kad sam bila plavuša (baš baš svetla plavuša user posted image ), ja sam koristila Igorinu farbu 11/1 . Ne znam da li se više proizvodi , ali je bila alfa i omega za plavu kosu i pepeljaste nijanse , i ni jedan pigment joj nije mogao ništa user posted image . Raspitaj se , stvarno je user posted image nijansa .

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:04:05   
Nensi*
Probacu Pallete,jedino jos to nisam...
BubaMiro,probala sam Igoru,isti slucaj kao i sa ostalim user posted image
Nije Igora sto je nekad bila...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:05:54   
Anoniman
E jbg user posted image Znači i tu farbu su po'ebali ? Ja sam bila plava pre 6 godina ... eh , u moje vreme to nije tako bilooo ... user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:08:40   
Nensi*
Koristila sam ja ranije Igoru i to dosta dugo,ali ne valja vise. user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:10:10   
bebironcic
Igora je sada zivo sruser posted image e,nije ono sto je nekada bila!Meni je ranije sa njom kosa bila perfektna,a sada kad sam je kupila zuta kao pile!user posted image
Probaj Nensi sa ovom xxl,ali obrati paznju da bude 00A,ja nemam problema sa pigmentacijom,ali nece svaka farba da mi izvuce da bude ono plavo-belo,jedino mi sa tom xxl koren ne bude zut....i jos ako stavis posle farbanja preliv...extra bojauser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:14:56   
red sonia
a jel zna neko  neku dobru farbu za trula visnju boju ali intenzivnu,bas crvenkastu,ne samo preliv.pre sam koristila coleston ali se vise ne proizvodi i od tad nemogu da nadjem boju koju bih ja htelauser posted image  to ima jedno 10 goduser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio red sonia -- 10.8.2010 12:15:20 >

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:17:27   
bebironcic
Red sonia...ja sam se davno farbala u tom fazonu,bila mi je ok neka Palete ali nemam pojma koji je broj i neka spanska farba,secam se samo da su crne kutije bile,ali imaju neverovatne boje i stvarno budu onakve kao u katalogu!Uh...sto sam ti pomoglauser posted image soryuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:20:22   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: nensi27

Ja vise ne znam koju boju da koristim user posted image
Plava sam,ali mi svaka izvuce zuto jer imam crvenog pigmenta...Jedino blans moze lepo da mi izvuce boju,ali ne smem da ga koristim svako farbanje...
Jel ima neka neku preporuku koju farbu bi mogla da kupim,jel ima neka problem kao ja?


imam isti problem user posted image
nisam se farbala tokom cele user posted image i odem juce na blajhanje i farbanje... ostadoh kod frizera 5h user posted image blans nikako da pocne da mi se prima sa hidrogenom od 9% pa mi krkne ponovo preko toga blans sa 12% i onda pod kesom pocne da prima nesto al ne kao pre... i tako sam drzala blans 1,30h-2h (20-ak min. sam bila i pod haubom) i poprimilo mi je negde svetlo narandzasto a negde svetlo zuto. od farbe sam uvek koristila igoru 11-1 jer ima taj pepeljast iton al sad ni to nije moglo da mi izvuce pa je frizerka u farbu stavila malo grafita... krajevi koji su ranije bili farbani su prelepi, svetlo belo pepeljasti a ostatak svetlo zuti-kao da sam se samo farbala... a posle blansa kada mi je stavljala farbu samo sto nisam pobegla sa one stolice koliko me je pekla glava a mala me isutirala bogovski. i meni je nensi receno da ne valja da se svak iput blajham vec jednom blajhanje pa 2-3 puta samo farbanje al i kada se blajham odavno ne radim to sve u jednom danu vec me majka jedan dan izblajha pa posle 2-3 dana se ofarbam. i super mi primi al sad u user posted image jedva, dobro je ista i primilo jer mojoj majci preko user posted image farba nije htela da primi pa se ona nije ni farbala. preziveh nekako... ranije sam isprobavala sve moguce farbe al mi nijedna nije primala kao igora al ovo sad vise i nije igora nego neka imitacija i ne znma ni ja koju farbu da koristim user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:23:35   
Nensi*
Ja dok sam bila crvena koristila sam Igoru 688,ali to je bilo pre 10 godina,ne znam kakva je sad,jer je Igorina plava katastrofa...Evo kako sam izgledala...

user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:40:03   
pahulja76
nensi user posted image tebi svaka boja fantasticno stoji user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:41:27   
Nensi*
Hvala user posted image
Jedino nikada nisam bila crna...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:42:33   
pepino
Al si meni najljepsa kao plavusa Nensi,ja volem plavvoooo!!!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Farba za kosu
10.8.2010 12:45:03   
Nensi*
I ja volim plavo,al mi se vise smucila jer ne mogu da nadjem boju koja mi odgovara,a da se blajham svakog meseca,ne bi mogla da budem ni plava,ni crvena ni smedja,bila bi celava user posted image user posted image user posted image
A i mm najvise voli kad sam plava user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tvoj omiljeni Labello u limitiranom izdanju
Beograd, 19.februar 2024. – Bez obzira na godine, nikada nećemo biti spremni da se odreknemo slatkog, šarenog sveta crta...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here