|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
25.10.2010 12:09:19   
indy_25
I moje je beba imala stalno bubuljice po vratu i po licu ( skroz su sitne i bilo ih je puno a poneka i zagnojena) dok sam je dojila ovdje kazu da je to od maminih hormona. Cim sam prestala da dojim nestale su.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Osip
28.10.2010 23:26:18   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: sanjaaaa

moja devojcica se ocula po preponama i vagini...bile su sitne bobuljice ,i lekar nam je rekao da je alergija na pampers,pampers taj koristimo skoro vec dve godine i nikad nismo imali problema,preporuku nam dala da menjamo pampers i mazemo hidrociklin i pantenol,samo se pogorsalo,dal je neko imao slican problem??

Kod nas bila slicna situacija. Ona mi je alergicna na pampers (i pelene i maramice) od kada je imala otprilike godinu dana...ili ranije user posted image Ne sjecam se. Ljetos je deda vodio u stenju i ona se ukaki, a on ne znajuci kupi pampers pelene da je presvuku, jos joj neko bas taj dan dao narandzu (na koju je isto alergicna)...nastao je haos...20 dana je imala crvenilo i osip user posted image Mazala sam je sa chiccovom kremom protiv osipa, nije pomoglo, deflamolom, nije pomoglo, pa sa nistatinom, malo bolje i na kraju smo presli na Pantenol i proslo je.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu sanjaaaa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Osip
10.12.2010 18:49:23   
Anoniman
Pomagajte....

Sara se jutros malo osula...ja je namazala cinkovom kremom (neka italijanska Bioderm) ali crvenilo ne prolazi...chak mi se chini jache...

Neznam chime da je mazem.... izbacila sam vlazne maramice...operem joj guzu chistim vodom i utapkam peshkirom, malo ostavim da luftira...i obuchem je....al neznam shta da joj mazem...user posted image

Vidim da se spominje pantenol...ja imam samo kremu kuci, neznam dal da joj to mazem, ili shta drugo da kupim? user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Osip
10.12.2010 18:54:42   
gagana83
Moze i Pantenol krema,ne mora da bude mast.Probaj,mozda vam pomogne.
Nama je ojed resavao Zinco spray.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Osip
10.12.2010 18:59:08   
Anoniman
Ujutro cu da poshaljem muza po sprej, ako nam do ujutro pantenol i kupanje kamilicom ne reshi problem user posted image

Imam i puder kuci...neznam shta bi pre probala da joj to prodje...da se sluchajno ne shiri user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Osip
10.12.2010 22:01:02   
Anoniman
Već sam napisala Smeškici sms, ali neka stoji i ovde.
Primetila sam da se Marko osipa od originalne pavlovićeve, i sada kao redovnu negu koristim Sebamed protiv ojeda i osipa, i prezadovoljna sam!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Osip
10.12.2010 22:07:42   
Anoniman
Hvala Tasho user posted image

Nego...mi ne koristimo original pavlovicevu, nego "pavlovicevu" koju pravi apoteka subotica...i za ovih 6 meseci nikad nismo imali ni osip ni crvenilo..tako da mislim da nije krema problem jer nisam ovih dana ni otvarala novu kutiju... mislim da je ovo posledica Sarinog jucherashnjeg celodnevnog seruckanja, da izvinete...jer ona obichno kaki 1-2 puta u toku prepodneva i yo "natovari" i mir ceo dan...a juche je svako malo po malo...i eto nama problema user posted image

Sad sam je okupala u chistoj vodi bez sapuna i kupki...i samo u tankom sloju namazala pantenol kremom...vicecu ujutro stanje...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Osip
10.12.2010 22:10:48   
Anoniman
Ja bih je draga previjala i noćas kad se budi za hranjenje. Kada je Mare imao onaj ojed, previjala sam ga i prala mu guzu i u sred noći, čak dva puta. 

< Poruku je uredio Tash -- 10.12.2010 22:11:03 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Osip
10.12.2010 22:14:25   
mati
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pomagajte....

Sara se jutros malo osula...ja je namazala cinkovom kremom (neka italijanska Bioderm) ali crvenilo ne prolazi...chak mi se chini jache...

Neznam chime da je mazem.... izbacila sam vlazne maramice...operem joj guzu chistim vodom i utapkam peshkirom, malo ostavim da luftira...i obuchem je....al neznam shta da joj mazem...user posted image

Vidim da se spominje pantenol...ja imam samo kremu kuci, neznam dal da joj to mazem, ili shta drugo da kupim? user posted image


Moja drugarica je jako dugo imala problema sa osipom. Koristila je sve i svasta i nista joj nije pomoglo dok nije uzela Nivea kremu ili gel za osip. Ja sam samo videla da je pakovanje kao krema za ruke, ali trazi u apoteci, ako se odlucis, oni valjda znaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Osip
10.12.2010 22:19:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Ja bih je draga previjala i noćas kad se budi za hranjenje. Kada je Mare imao onaj ojed, previjala sam ga i prala mu guzu i u sred noći, čak dva puta. 


Koje bre hranjenje...mi vetj 4 meseca nemamo nocno hranjenje...niti se budimo..spavaju ko klade do 7-8h


A tu SOS kremu od novee imam...al nije mi ni pala na pamet...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Osip
10.12.2010 22:22:11   
Anoniman
Lažeš da se ne bude? Jao blago tebi, Marko će se i pred ženidbu buditi za noćni podoj! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Osip
10.12.2010 22:31:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Lažeš da se ne bude? Jao blago tebi, Marko će se i pred ženidbu buditi za noćni podoj! user posted image



Ozbiljno...kad su bile oko 2 meseca pochele su sve kasnije i kasnije da se bude...i eto nas....sad ih mi budimo u 8h da jedu.... ma sahranili bi me odavno da ne spavaju nocu... sreca pa i danju spavaju izmedju obroka...jer bi ja lipsala...kad su budne ne mozesh ni trepnuti od njih user posted image


Zajebacu se ako je budem pregledala nocas....pogotovo shto tje da se probudi ako je izvadim iz dzaka...da nije u dzaku...prespavala bi to...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Osip
10.12.2010 22:33:49   
Anoniman
Ne znam šta da ti kažem... ja sam reskirala nespavanje, ali znaš kako je Maretu guzica izgledala. user posted image

I Luka je sa 2 meseca prestao da se budi noću, ali Marko... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Osip
10.12.2010 22:33:52   
mati
IZVORNA PORUKA: Tash

Lažeš da se ne bude? Jao blago tebi, Marko će se i pred ženidbu buditi za noćni podoj! user posted image

user posted image user posted image  Jao pu,pu... cuti..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Osip
10.12.2010 22:35:46   
Anoniman
Smešno je što se ja ne budim, spavajući sednem, povučem ga, prikačim na sisu, kad pusti, ja ga spustim, spustim jastuk, i spavam. To ide sada već dotle da recimo ne znam dal se prethodnu noć budio pre 4.30. user posted image

(odgovor članu mati)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Osip
10.12.2010 22:39:32   
mati
Jao ovo moram da prokomentarisem pa idem. Ja se tako zalim prijateljima sto se budim cele noci da ga dojim... A mm "vido sam ja kako se budis, zmurite i ti i on, neko ce da vas odnese da ne primetite"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Osip
10.12.2010 22:39:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Ne znam šta da ti kažem... ja sam reskirala nespavanje, ali znaš kako je Maretu guzica izgledala. user posted image

I Luka je sa 2 meseca prestao da se budi noću, ali Marko... user posted image




Znam...nama je samo malo izmedju guzova crveno...a to nije mnogo s obzirom da su mrshavice pa i nemaju neke guzove user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Osip
10.12.2010 22:40:51   
Anoniman
a, oni misle da je to tako jednostavno, "samo izvadiš sisu i gotovo", a što onda zatvore vrata da ih beba ne budi?

Otišle smo jako off. user posted image

(odgovor članu mati)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Osip
11.12.2010 12:22:11   
Anoniman
Zinco spray-a nema u subotici...svekar obishao pola apoteka...i svugde mu kazu da to shto trazi ne postoji, ili da nemaju to...

Kako to izgleda, moze neko da mi slika ambalazu?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Osip
11.12.2010 12:56:17   
Anoniman
Zinco spray

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Osip
11.12.2010 13:51:10   
Anoniman
e sad cu da stavim sliku u telefon i tako da trazim po apotekama...je*em im mater neobrazovanu user posted image user posted image user posted image

Svekru su uvalili penaten, kao to je isto...on jadan kupio shta tje...bolje da nije uzimao nishta kad mu nisu dali ono shto je trazio user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Osip
11.12.2010 13:59:46   
liliana
Šta če čovek kad nije znao...ne krivi ga...user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Osip
11.12.2010 14:02:59   
Jeca*
ja mislim da zink kremu ne treba koristiti kad se osip javi, zato sto koza nece da dise (ta krema se zalepi kao krec i tesko se pere). Milslim da ces joj jos vise ostetiti taj deo koze. Zink kreme, po mom misljenju, imaju efekta da sprece osip, a sad kad se osip vec javio treba da nadjes nacina da ga izlecis

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Osip
11.12.2010 14:07:06   
Anoniman
Ne krivim ga...on zeli najbolje obema...kupio je ono shto su mu rekli da ce pomoci...

Trenutno se mazemo pantenol kremom...od sinoc...i nije toliko crveno...ali josh ima sitnih crvenih bubuljica...

Jeco...chime se lechi osip, ako ne cinkovom kremom? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Osip
11.12.2010 14:07:10   
liliana
Mislim da je Jeca u pravu. Plus, cink isušuje kožu, pa može dovesti do trajne isušenosti, koja se posle ne može korigovati. Probaj Jekoderm-Jekoderm je zakon!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here