|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 23:48:19   
lanajelena
Kako sta pa da cemo jesti NA ZADNJEM SEDISTU TVOGA AUTA user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 23:50:08   
Pretty78
poooooooooooooooooooooooojma nemam o cemu pricas lanajelena user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 23:51:56   
lanajelena
aaaaaaaaa....to ok (gde ga nadje majke ti,probudih celu kucu)
sorry za Off Topic

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: RR Deda Mraz 2010
16.12.2010 17:48:11   
dunja RR

Za nedelju dana u ovo vreme Ringeraja Double žurka user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: RR Deda Mraz 2010
16.12.2010 17:50:09   
SUPER MAMA
Ja jedva cekammmmuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: RR Deda Mraz 2010
16.12.2010 17:52:01   
Mishica 77
Me too, me too...
Dunja, stvarno nemam reči za organizaciju i trud. user posted image
Kome god ispričam, svi su oduševljeni.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.12.2010 0:24:32   
Alexis79
Humanitarna trka deda Mrazova
 
Devojke vidite ove Kanadske Deda i Baba mrazove

< Poruku je uredio Alexis79 -- 17.12.2010 0:25:12 >


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.12.2010 0:50:34   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Me too, me too...
Dunja, stvarno nemam reči za organizaciju i trud. user posted image
Kome god ispričam, svi su oduševljeni.



user posted image

Ne zaboravite, Maya21 je najviše uradila, Mayče bravo i hvala ti, i tvom Banetu i tvom tati user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.12.2010 0:52:37 >

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.12.2010 0:56:19   
Mishica 77
Oooo, zaboravih Mayu... sorry. Mayooooo user posted image user posted image Svi ste diiiiiivniiiii.
RR je jedno predivno "mesto".


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.12.2010 14:05:46   
mejvis
user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: RR Deda Mraz 2010
18.12.2010 17:18:14   
dunja RR

Devojke opet mi treba pomoć, obzirom da nemam kola. Trebamo prebaciti paketiće 22.12. u Extreme kids, negde oko 17.30.-18.00.

Lilly T nam je prošli put pomogla, da li ima još neka devojka koja bi sada izašla u susret?


(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.12.2010 0:25:10   
Mishica 77
Nikad da stignem da se zahvalim Viking jer me je ona pozvala da se pridružim ovom događaju. Uvek sam nekako obilazila ovu temu.

Viking, divna si.... hvala puno. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.12.2010 9:14:31   
Jeca*
dunja, mi smo u sredu zauzeti celo popodne, ali mm moze u vecernjim satima, kad "spakujemo" Luku u krevet da dodje i da preveze paketice sa tobom...Nazalost, to je jedino sto mogu da ponudim, nema sanse pre 20-21h ni utorak ni sredu....user posted image  ali ako ti to odgovara, eto racunaj na nas

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.12.2010 13:52:04   
LillyT
Dunja, ja radim do 17h (a često i duže ostanem), pa ti ne mogu obećati da ćemo stići da prebacimo paketiće. Ne bih da zakasnim, pa da dečica čekaju mene kao deda mraza (doduše motorizovanog). Ja verujem da ćemo stići do 19h, ne znam da li je to kasno user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: RR Deda Mraz 2010
19.12.2010 13:57:11   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: LillyT

Dunja, ja radim do 17h (a često i duže ostanem), pa ti ne mogu obećati da ćemo stići da prebacimo paketiće. Ne bih da zakasnim, pa da dečica čekaju mene kao deda mraza (doduše motorizovanog). Ja verujem da ćemo stići do 19h, ne znam da li je to kasno user posted image


rekli su mi da paketiće donesem dan ranije 22.12. da bi oni sve pripremili na vremeuser posted image

žao mi je da tebe cimam, ti si nam već puno pomogla, ako ima neka druga devojka da želi da pomogne....

proveriću da li mogu sutra da im donesem, onda bi mogla Jeca RR, Jecka?

u svakom slučaju sve pišem ovde, na vezi smo, hvala Lillyka i Jecika u svakom slučajuuser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 8:06:39   
Pretty78
Žene imam jedno pitanje....sinoc set_amo mm i deca i ja i pricamo i ja kazem mm kako jedva cekam dodelu paketica i kako ce se Maki obradovati i pricam mu a on kaze : "pa ja cu snimati kamerom" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   aaaaaaaaaaaaaa ja u cudu jer uopšte nisam planirala da on ide....i kazem mu ja  onako leeeeeeeeepo slatkooooooooo umiljatoooo pa cico ja mislim da ce tamo biti samo zene, nisam znala da hoces i ti da ides a on mrtav ladan kaze pa da, hocu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i sad me zanima da li vi dolazite same sa decom ili dovodite i muzeve....da mu kazem da ce biti jedini pa onda nece (mozda) hteti da dodje ili.......

< Poruku je uredio Pretty78 -- 20.12.2010 8:07:40 >


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 8:14:48   
Nensi*
Ja koliko znam u Bg dolaze sve ili skoro sve sa muzevima...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 8:16:08   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: nensi27

Ja koliko znam u Bg dolaze sve ili skoro sve sa muzevima...


neeeeeeeemoj zezatii uuuuuuuuuupsssssssssssssssss.....moracu da se izvinim muzu....user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 8:18:53   
Nensi*
Sad gledam prvu stranu teme,kod nas za Bg pored imena pise +1,to su muzevi,ili jos neko pored njih...Kod vas vidim da to ne pise,pa ne znam,sacekaj da se javi neka koja dolazi na vaseg deda mraza...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 8:22:30   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: nensi27

Sad gledam prvu stranu teme,kod nas za Bg pored imena pise +1,to su muzevi,ili jos neko pored njih...Kod vas vidim da to ne pise,pa ne znam,sacekaj da se javi neka koja dolazi na vaseg deda mraza...


ovo mi se posebno svidja....blago deda mrazu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

salim se...

ma da, da vidim sta kazu


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 8:23:24   
SUPER MAMA
Ja dolazim sa muzem, svi troje u kompletu.user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 8:24:26   
Jeca*
Naravno da dolazim sa mužem! Izvini se čoveku user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 8:25:46   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Naravno da dolazim sa mužem! Izvini se čoveku user posted image


oćeeeem oćeeeeeeeeeeem obećajem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 8:38:56   
Anoniman
Pretty, i Maya i ja dolazimo sa jačom polovinomuser posted image

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 824
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 8:50:50   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Nedja

Pretty, i Maya i ja dolazimo sa jačom polovinomuser posted image


a ja oladila coveka c c c user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here