|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 9:57:29   
Anoniman
Ja cu jedina doci sama sa decomuser posted image
Dunja,ne mogu  pomoci,md radi ceo dan - ceo decembar

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 826
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 10:16:47   
Maya21
Ja moram da dodjem sa mm jer ce on biti fotograf i snimatelj user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 11:59:43   
mejvis
I ja dolazim sa mužem, pa ko će da vozi i da zabavlja bebu!!??user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 15:20:03   
dunja RR
ne zaboravite, paketića ima preko 20, nisu baš laki; bez pomoći ne mogu preneti paketiće, ili u sredu popodne ili u četvrtak do 17.30.....

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 15:21:54   
Nensi*
Dunja,ja bih ti rado pomogla,ali znas da nemam kola user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 15:29:08   
viking
Ja bih rado, ali idem na odbranu doktorata koji počinje u 16h, ne znam u koliko sati ću stiću do igraonice...


IZVORNA PORUKA: dunja RR

ne zaboravite, paketića ima preko 20, nisu baš laki; bez pomoći ne mogu preneti paketiće, ili u sredu popodne ili u četvrtak do 17.30.....


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 15:31:22   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja bih rado, ali idem na odbranu doktorata koji počinje u 16h, ne znam u koliko sati ću stiću do igraonice...


IZVORNA PORUKA: dunja RR

ne zaboravite, paketića ima preko 20, nisu baš laki; bez pomoći ne mogu preneti paketiće, ili u sredu popodne ili u četvrtak do 17.30.....


draga imaš nešto da nam kažeš, bićeš doktor user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 15:32:39   
Vučko.ba.
dr.Vikinguser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 15:38:19   
viking
Ma neeee, dever doktorira filozofiju, idem da gledam, ne doktoriram, nisam poludela! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 15:39:39   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: viking RR

Ma neeee, dever doktorira filozofiju, idem da gledam, ne doktoriram, nisam poludela! user posted image


e pa neka mu je sa srećom, ti sa za nas već doktor ionako user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 15:41:13   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ma neeee, dever doktorira filozofiju, idem da gledam, ne doktoriram, nisam poludela! user posted image


user posted image user posted image user posted image šta te se smatra  

ti si  doktor ringerologije

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 15:44:08   
viking
haha, dunja i vule, ja sam doktor Who user posted image

A najsmešnije je što mi je taj isti dever u gimnaziji bio profesor filozofije! Mo'š misliti našeg šoka kad sam mu jednog dana osvanula u dnevnoj sobi user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 15:44:31   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 16:11:53   
nala

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Devojke opet mi treba pomoć, obzirom da nemam kola. Trebamo prebaciti paketiće 22.12. u Extreme kids, negde oko 17.30.-18.00.

Lilly T nam je prošli put pomogla, da li ima još neka devojka koja bi sada izašla u susret?




Draga ja stizem u BG tek u sredu vece ili cetvrtak rano ujutro, ali ti i nisam od pomoci tj. mm jer je na predavanjima (specijalizacija) do 17h, pa dok on dodje... Bas mi je zao, rado bi smo vam pomogli.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 16:15:45   
lesica
Dunja,ni mi ti nismo od neke pomociuser posted image Mm je jedva dobio slobodno popodne u cetvrtak,a bez njega ni meni nema kola.

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 16:16:37   
viking
Dunja, ako ne nađeš nikoga, ja mogu da ih pokupim u sredu uveče, pa da mi stoje u gepeku i da ih donesem u neko doba... Inače, u mojoj zgradi živi VIP osoba pa imam pandursku patrolu ispred zgrade 24 sata dnevno, paketići su sigurni u kolima user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR

ne zaboravite, paketića ima preko 20, nisu baš laki; bez pomoći ne mogu preneti paketiće, ili u sredu popodne ili u četvrtak do 17.30.....


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 16:36:44   
dunja RR
to je ok, ali hoćeš uspeti da dođeš na proslavu 23.12 do 17.30.(pa da se nadjemo tamo) jer tada moram njima predati sortirane paketiće da bi oni sredili sve i pripremili za Deda Mraza?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 16:41:51   
viking
Neću, nema šanse da dođem tako rano....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 17:21:50   
Snelle
Dunja, ako baš niko ne bude mogao, videću ja mm da nekako organizujem, posle posla da dodje, pre nego krene kući, ali jedino u utorak, jer u sredu ide na posao autobusom.

< Poruku je uredio Snelle -- 20.12.2010 17:22:39 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 17:30:27   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Pretty78

IZVORNA PORUKA: Nedja

Pretty, i Maya i ja dolazimo sa jačom polovinomuser posted image


a ja oladila coveka c c c user posted image



Staaaaaaaaaaaa sad i ja mog moram da vodim aaaaaaaaaa...kako ce se samo obradovati user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 19:19:52   
Jeca*
dunja, a sreda uvece, kad uspavamo Luku, pa mm...jel ta solucija i dalje u opticaju?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 19:21:17   
Rivana
Evo za 22 decembar u toku radnog vremena mogu ja da pomognem.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 23:38:59   
Anoniman
Dunja, ja radim u sredu do 17, pa bi mogle to na brzaka da prebacimo. Samo mi reci gde su paketici i da li mogu da povedem muza (zbog mesta u kolima), njegovi su blizu igraonice, a cini mi se da cu tamo zakazati ishranu za sredu user posted image . Meni se obara zadnja klupa (moe i deo) i mislim da ne bi trebalo da bude problem za 20 paketica.

I da, ja dolazim na taj ivent sama

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 848
   RE: RR Deda Mraz 2010
20.12.2010 23:59:16   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Dunja, ja radim u sredu do 17, pa bi mogle to na brzaka da prebacimo. Samo mi reci gde su paketici i da li mogu da povedem muza (zbog mesta u kolima), njegovi su blizu igraonice, a cini mi se da cu tamo zakazati ishranu za sredu user posted image . Meni se obara zadnja klupa (moe i deo) i mislim da ne bi trebalo da bude problem za 20 paketica.

I da, ja dolazim na taj ivent sama


SUPER!

može, ja mislim da stajemo svi sa sve paketićima. ja sam mislila da pozovem mm da nam pomogne oko utovara-istovara, ali ako će tvoj biti tu, onda ne mora, šta kažeš? svakako ne bi bilo mesta za mm user posted image

onda tako, ja vas čekam posle 17.00 u kancelariji gde su paketići ok? poslaću ti adresu kancelarije na pp i moj telefon ok?

Hvala puno user posted image

Snelle, Rivana i Jecka RR hvala takođe, Miševa ponuda je neodoljiva user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 21.12.2010 0:00:07 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: RR Deda Mraz 2010
21.12.2010 0:08:59   
Anoniman
Dogovoreno, potvrdicu ti sutra samo da li na ovog mog mozemo da racunamo, ali mislim da nece moci da me odbije user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here