|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 8:46:12   
lanajelena
Posto je bilo i onih koji nisu sa rr-a(mali broj,ali je bilo) ja tupa nisam ni skontala da je ova plavusica Lilly,kao ni da je Nilo nilo...jedino sam Diddy prepoznala sa slika...ostale poznajem
Moram priznati da su me klinci odusevili a posebno Dorin Luka koji je svo vreme bojkotovao Snezanuuser posted image (ona kaze jedno,on drugo)...kaze Snezana vi ste moji patuljci a on ce ja nisam ja sam kapetan user posted image

Vidi sad pa otkud Podrumuser posted image ja mislila da ona nije bila

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:01:58   
Dora
Xaxaxa, lanajelena,ja tebe kad vidim setim se svih tvojih bisera i dodje mi da umrem od smeha!

E,ovako. Majo i ostali organizatori hvala vam na divnoj zurci. Sve je bilo super a vidim i u Bg da je bilo veselo. Nisam znala da ce biti toliko beba i mala Katarina Lara, sad mi zao sto nisam i Saru povela. Paketici su super zaista, mene je naravno odusevio CD.
Kad smo krenuli kuci Deda Mraz je imao kratku raspravu sa mojom decom, morao je da ih ubedi da je pravi jer im je bila sumnjiva njegova brada. Na kraju ih je pitao: jeste li dobili paketice? Znaci da sam pravi!
Xaxaxaxa

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:06:12   
Didy
Ja se izvinjavam, ali ja skoro nikog nisam skontala.user posted image Maja mi se odmah predstavila na vratima, s nekima sam se upoznala usput, a većinu tek sad uklapam u mozik sa postavljenih slika.
Inače, moje dete je i dalje pod utiskom. Čim se probudio jutros, rekao je - Neće više Deda Mraza.user posted image Valjda će se do sledeće godine oporaviti.user posted image
Inače, stres je lečio hranom. Otišao u drugu sobu i pojeo sve što je bilo na stolu.user posted image
Sledeće godine ćemo biti malo stariji i zreliji za Deda Mraza.
Pozdrav svima i sve pohvale za trud i organizaciju još jednom.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:06:32   
Dora
Devojke moje drage, divno je sto sam vas ponovo videla! Podrum, nisam te tako zamisljala. Draga, promeni nick, ljupka si i slatka, ne pristaje tiuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:08:09   
Didy

IZVORNA PORUKA: lanajelena

jedino sam Diddy prepoznala sa slika...



Lako ti je mene bilo poznati, jedina sam crvenokosa bila.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:09:12   
Maya21
hahaha Didy a ja?????? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:09:56   
Anoniman
Didy, meni je tako žao što nisam, kreten, ukapirala da si to ti, sve dok nisam stigla kućiuser posted image Neša nije hteo da se igra sa decom, nije navikao na gužvu i na stariju decu, pa smo i mm i ja stalno trčkali za njim, jedva sam stigla da se pozdravim sa ženama. Ali, biće bolje dogodine, ili za RR Zekuuser posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 1082
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:11:39   
Didy

IZVORNA PORUKA: Maya21

hahaha Didy a ja?????? user posted image user posted image user posted image


user posted image Pa dobro, tebe svi znaju.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:13:25   
Didy

IZVORNA PORUKA: Nedja

Didy, meni je tako žao što nisam, kreten, ukapirala da si to ti, sve dok nisam stigla kućiuser posted image


A ja nisam tebe i Nešu i dalje skontala.user posted image Moraću malo da pročešljam vaše privatne albume i teme sa slikama, pa da vas sve povežem.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:17:06   
Pretty78
Ni ja nisam skontala podrum user posted image   Nedjo, Didy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma pola vas nisam mogla da spojim sa nickom, lepo ja rekoh da svi treba da imamo zalepljen nick na majici da se vidi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:19:55   
Jeca*
a zamislite kako je nama kad smo bili medju milion druge dece i nekih nepoznatih ljudi. Ja i ne znam ko je bio sa RR user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:20:32   
Anoniman
Didy, ima nas u ovom albumu što je Nilo postavila juče, 4. slika, u rozoj majici, pored je mm, a Neša recitujeuser posted image

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 1087
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:20:59   
Didy

IZVORNA PORUKA: Pretty78

Ni ja nisam skontala podrum user posted image   Nedjo, Didy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma pola vas nisam mogla da spojim sa nickom, lepo ja rekoh da svi treba da imamo zalepljen nick na majici da se vidi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Na čelu, ne na majici.user posted image
Tebe sam skontala.user posted image Ali ne odmah.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:25:44   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Pretty78

Ni ja nisam skontala podrum user posted image   Nedjo, Didy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma pola vas nisam mogla da spojim sa nickom, lepo ja rekoh da svi treba da imamo zalepljen nick na majici da se vidi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Na čelu, ne na majici.user posted image
Tebe sam skontala.user posted image Ali ne odmah.



Što me nisi uhvatila za rukav i protresla i rekla   ALOOOOOO JA SAM DIDYYY ??? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:26:44   
Didy

IZVORNA PORUKA: Nedja

Didy, ima nas u ovom albumu što je Nilo postavila juče, 4. slika, u rozoj majici, pored je mm, a Neša recitujeuser posted image


Da, videla. Je l' tvoje dete recitovalo "Dedin šešir" drugi put? Ja sam vas sve samo slušala iz druge sobe, pošto Stefan nije hteo ni da bude u istoj sobi sa Deda Mrazom. Zato vas verovatno nisam sve ni skontala. Biće valjda još prilika za druženje.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:27:28   
Anoniman
Jeste Didy, i to je sam tražio da recitujeuser posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 1091
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:30:37   
Didy

IZVORNA PORUKA: Pretty78


Što me nisi uhvatila za rukav i protresla i rekla   ALOOOOOO JA SAM DIDYYY ??? user posted image user posted image user posted image



Morate priznati da nije ni bilo vremena za upoznavanje i ćaskanje. Dok je trajala predstava, nije bilo u redu da ometamo decu, posle su se delili paketići i onda su svi nestali. Nekako mi je sve proletelo brzo. Na stranu što je Stefan sve vreme govorio da hoće kući.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:32:47   
Didy

IZVORNA PORUKA: Nedja

Jeste Didy, i to je sam tražio da recitujeuser posted image


Srce malo. Stefanu treba dosta da se opusti u novom prostoru i među nepoznatim ljudima. Ja sam bila u šoku kad je vaspitačica rekla da on nije pričao u vrtiću prvih mesec danauser posted image , a kod kuće stalno brblja i peva i igra.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:36:59   
Anoniman
Moje dete će pre recitovati pred masom nepoznatih ljudi, nego pre, recimo,babom i dedomuser posted image Postidi se kad je puno poznatih u publici, a i mikrofon mu je bio veoma zanimljivuser posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 1094
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:40:02   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

user posted image
Dunja, Mayo, Mali mišu user posted image ...hvala na organizaciji! Bilo je baš lepo.
Što se mene tiče, moram priznati da sam očajna što jedva da sam koju razmenila sa devojkama, ali sam se uvukla unutra da snimam Luku i nisam želela ništa da propustim oko njega, pa praktično nisam imala vremena ni sa kim da proćaskam. Sad gledam vaše slike sa bebama pa kapiram da bih bila mnoooogooo više sa vama da je i Luka tako mali....ovako samo bila non stop na nogama.
Biće prilike, nadam se, da i kaficu popijemo natenane.
Izvinjavam se svakoj devojci koju nisam povezala sa nickom ili sl....user posted image
Što se tiče RR Zeke....hmmmm....da li ste i dalje za tu ideju? user posted image  šalim se, može, ali samo da budemo samo mi pa koliko košta da košta.... ovako u prostoru od milion i drugih ljudi i dece, potpuno nisam imala utisak da je iko sa RR tu user posted image  a na kraju mi se dete toliko umorilo i unervozilo, da sam samo zgrabila paketic i pobegla


E, Jeco, čitaš mi misli! Mi smo stigli oko pola 7, Jeca nas je spazila na ulazu i odmah sprovela da skidamo jakne i uleteli smo unutra. Jedino sam skontala LillyT, ma ni Dunju nisam videla, tek kasnije user posted image Dok smo čekale Deda Mraza, skontala sam Ribizlu i Nalu, i činilo mi se da sam skontala Lesicu, ali nisam bila baš sigurna (posle sam skontala da sam kreten user posted image ). Mi smo sve vreme bili u igraonici, ni jednu jedinu reč nisam prozborila sa RRajkama, i baš mi je žao user posted image
Ja sam to zamišljala drugačije user posted image Mm će da se bori sa Andrejem u igraonici, a ja ću da kafenišem sa vama, ali se to nekako nije desilo. Ja samo mogu da kažem da imamo najlepše bebe, čak je i Deda Mraz to primetio user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:41:33   
*Alexx*
U svakom slučaju, Andreju je bilo super! On se baš izigrao, a posle se do pola 11 igrao sa WOW igračkom user posted image user posted image
Hvala, Dunja i Maya, divne ste user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 9:52:32   
Jeca*
Luka je medu prosetao i do vrtica user posted image  "mama, jel mogu da nosim belog medu?" user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 10:16:14   
New Mom
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Posto je bilo i onih koji nisu sa rr-a(mali broj,ali je bilo) ja tupa nisam ni skontala da je ova plavusica Lilly,kao ni da je Nilo nilo...jedino sam Diddy prepoznala sa slika...ostale poznajem
Moram priznati da su me klinci odusevili a posebno Dorin Luka koji je svo vreme bojkotovao Snezanuuser posted image (ona kaze jedno,on drugo)...kaze Snezana vi ste moji patuljci a on ce ja nisam ja sam kapetan user posted image

Vidi sad pa otkud Podrumuser posted image ja mislila da ona nije bila

Isti problem sa Lilly, Diddy i Nino - devojke izvinite!

Dora, stvarno si mogla i Saru da dovedeš, taman da se druže.user posted image  A ovo boldovano stvarno moram da naglasim i u svoje ime.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 10:18:56   
mihi
Super mama, hvala za jedinu sliku koju imamo, moje divlje dete je plakalo sve vreme tako da nema ni jednu sliku. Dunja, Jeco hvala puno. Drago mi je sto sam upoznala neke RR cure, biće prilike za još druženja nadam se.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 10:21:48   
Rivana
Mihi ima ga na snimku kod nas user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here