|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 14:02:43   
Trcosava
Eee Snelle i Lesice!!!!
Super

p.s. Lesice imamo isti ''džemper'' user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
p.p.s. de bre pitaj tvog žmua jel mu možda Boban iz Ritma nereda rođak????


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 14:03:54   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Trcosava

p.p.s. de bre pitaj tvog žmua jel mu možda Boban iz Ritma nereda rođak????



user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 14:05:44   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: Trcosava

p.p.s. de bre pitaj tvog žmua jel mu možda Boban iz Ritma nereda rođak????



user posted image

što se smeješ?? jel jeste? mlađi brat? ja sam bre najozbiljnija, prvo sam mislila da je jedan drug iz detin jstva, posle sam skontala da mi liči na Bobana



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 14:07:54   
IVA 11
Snelle, diiivna prica za vase majke i vase djetinjstvo! Svijet je mali, zaista!!! user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 14:18:37   
Snelle
Trco pojma nemam, nego mi simpatično kako si postavila pitanje. Nemoj da se ljutiš user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 14:27:22   
Nensi*
Snelle,divno,svet je stvarno mali user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 14:30:35   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: ribizla
Onda sam videla Nensi koju sam prepoznala po Vuku user posted image Kakav mali dasa,vice smeje se sve vreme,mlati onim rukicama i nogicama,sladak je kao secer user posted image A Nensi je jedna mirnica,bar sam ja stekla takav utisak a mislila sam da je neka goropadna zena user posted image A ona,kao pahulja,smedja pahulja user posted image


Ribizla,divan ti je post user posted image
A na ovo podvuceno sam se slatko nasmejala user posted image ,a inace,ja jesam mirna i tiha dok se sa nekim ne zblizim bas,bas,e onda se opustim totalno...

Ja sam jos pod utiscima user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 14:33:35   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Snelle

Trco pojma nemam, nego mi simpatično kako si postavila pitanje. Nemoj da se ljutiš user posted image


i bre Snelle ti ki da me ne poznaš user posted image user posted image user posted image

Jel vam ja toliko ozbiljno delujem???????user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 14:43:04   
Mishica 77
IZVORNA PORUKA: nensi27


a inace,ja jesam mirna i tiha dok se sa nekim ne zblizim bas,bas,e onda se opustim totalno...



Nešto slično i ja...


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 15:15:26   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Trcosava

IZVORNA PORUKA: Snelle

Trco pojma nemam, nego mi simpatično kako si postavila pitanje. Nemoj da se ljutiš user posted image


i bre Snelle ti ki da me ne poznaš user posted image user posted image user posted image

Jel vam ja toliko ozbiljno delujem???????user posted image



Ma znam te, ali otkud znam, možda te danas muž nešto naljutio, pa ja nastradam, ni kriva, ni dužna user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 15:44:43   
Daca88
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
WOW kako je vama bilo superiškauser posted image
Divne slike,divne mame,deca,a videla sam i po kojeg tatu,bravo i za njihuser posted image
Oduševljena sam sa Dedamrazomuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 17:10:00   
gagins
IZVORNA PORUKA: lanajelena



Moje dece nema sa dekom user posted image ...kad mm uvek zaboravi fotoaparat a kad ga ponese ili mu je puna memorija ili prazne baterije user posted image



Jeco,stize slika

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 17:11:03   
gagins
user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 19:26:20   
Nensi*
Evo jedne sličice Patka Dače,Deda Mraza i Duška Dugouška user posted image

user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 19:31:05   
Pretty78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 19:53:12   
Maya21
Mamike iz Bg da li je neka mozda dobila dupli vaucer, jedno dete je ostalo bez popusta za WOW igracke user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 20:13:39   
dunja RR

Malimiš i ja smo skontale da imamo zajedničkog prijatelja user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 21:02:04   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Maya21

Mamike iz Bg da li je neka mozda dobila dupli vaucer, jedno dete je ostalo bez popusta za WOW igracke user posted image



Kod mene nije...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 21:04:29   
SUPER MAMA
Ni kod mene nije.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 21:06:29   
Mishica 77
Nije ni kod mene ali ja mogu i hoću da pošaljem naš vaučer poštom tom nekom kome fali jer ne verujem da ćemo ga mi iskoristiti. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 21:55:07   
lesica
Hihihi,evo i ja da se javim user posted image Stvarno je bilo divno!
Ribizla
,potpisujem tvoj post potpuno uz dodatak da si i ti jedna divna,lepa vesela slatkica sa divnim,mirnim prelepim plavim andjelcicem Petrom a Aki je pravi smekerica zvrk user posted image
Snelle,hehehe...reci koja koincidencijauser posted image
Trco,ma moj muzic je ustvari Boban user posted image user posted image user posted image I mene je nekada davno mnogo istripovao sa tim koliko lice mada nikakve veze nemaju...mada ko ce ga znati ciji je deda tu sta radio u mladosti user posted image

Zene jednom recju divne ste sve i jako mi je drago da smo se makar malo videle a za natenane druzenje bice prilike pa makar vas ja sve pozvala kod mene na kafu-decu cemo u prizemlje i zaduzicemo vec nekog da ih cuva a mi na spratu pravimo zurku!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 23:25:23   
LillyT
IZVORNA PORUKA: ribizla

LiliT je jedna otkacena devojka za koju mi rekose da licim na nju,hvala na komplimentu user posted image




Si ti sigurna da si mislila na mene? Ti si riba i po (a ja sam samo po), baš sam komentarisala kako si lepa user posted image
ŽeMske, kada pijemo kafu?



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 23:36:06   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: ribizla

LiliT je jedna otkacena devojka za koju mi rekose da licim na nju,hvala na komplimentu user posted image




Si ti sigurna da si mislila na mene? Ti si riba i po (a ja sam samo po), baš sam komentarisala kako si lepa user posted image
ŽeMske, kada pijemo kafu?




U licu ste jako slične, ja kada sam je videla mislila sam da si ti, mada me frizura zbunila, pomislila sam da si ispeglala kosu user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.12.2010 23:42:24 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 23:44:51   
Anoniman
Pa kad je Dunja pravi Serlok user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Malimiš i ja smo skontale da imamo zajedničkog prijatelja user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 1174
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 23:48:25   
LillyT
Fala Dunja user posted image
Inače, MaliMiš i ja poslovno sarađujemo (skontale sinoć)
Čoveče, koje su se priče sinoć isprepletale, ko zna, da smo imale više vremena, svašta bi tu bilo user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here