|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubici
3.1.2011 10:57:25   
IVA 11
user posted image user posted image user posted image Cetvrti i peti nikad zub po redu, gornje jedinice. 5 zuba ima, lele. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Prvi zubici
3.1.2011 17:59:26   
krixtina
Cao mame,jedno pitanje,jel dajete cepic efferalgan kod nicanja zubica?nas muci donja leva1,danima ne spava nocu pa nesto razmisljam da mu dam veceras

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Prvi zubici
3.1.2011 21:20:58   
IVA 11
Ja sam dala kod nicanja prvog zuba, jer je plakao i mucio se, kad je jedan izasao, svi drugi su lagano izasli!

(odgovor članu krixtina)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Prvi zubici
4.1.2011 9:27:48   
krixtina
Hvala Iva,nisam mu dala sinoc,al bolje spavao.prvi zubic nismo ni primetili,al ova bas ga muci,a samo sto mu nije izbio,sve sto dohvati trpa u usta pa grize :-)

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Prvi zubici
5.1.2011 10:49:26   
krixtina
Izasao zubic No°2 posle12 dana cekanja posle prvog zubica.valjda cemo nocu bolje spavati

(odgovor članu krixtina)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Prvi zubici
5.1.2011 11:52:18   
Kvrkac
Jao zubiciiiii user posted image
Nama je na Sv. Nikolu izasao prvi,a ovih dana nas muci drugi nikako da izadje.Nije mogla par noci da spava ali smo kupili gel i primecujem da nije toliko nervozna!
Nije nam bilo toliko gadno da stavljamo cepic a i nisam cula da l se daje! user posted image

(odgovor članu krixtina)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Prvi zubici
5.1.2011 11:53:16   
IVA 11
Mi nismo cepic, nego sirup, sto ce cepic za zubice! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Prvi zubici
5.1.2011 21:27:56   
popi
Zanimame da li je moguce da bebi od 3 meseca mogu da se javie simptomi rasta zuba, sto podrazumeva stavljanje rucica u usta, balavljenje, uznemiren plac, ..

(odgovor članu Bubalo)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Prvi zubici
5.1.2011 21:30:46   
SUPER MAMA
Dobro dosla pupi.
Moguce je pupi i ranije da to krene ali to ne znaci da ce jako brzo da i izbije zubic.
Na primemr kod nas moja mala je pocela da trpa rukice sa 2 meseca i sve do 9 meseca kada je izbijo prvi zubic.
Nema pravila.

(odgovor članu popi)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Prvi zubici
5.1.2011 21:32:23   
JMPM
popi dobrodosla user posted image
Moguce je da rastu zubici,ja sam primer-prvi zubic sam dobila sa jedva napunjena tri meseca.Tak da nista nije iskljuceno user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Prvi zubici
5.1.2011 21:40:08   
maja19
Popi ne sekiraj se imas situacija kad se beba rodi sa zubicem...

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Prvi zubici
6.1.2011 15:20:41   
Kvrkac
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Mi nismo cepic, nego sirup, sto ce cepic za zubice! user posted image user posted image user posted image


Ma znam,nego neko spomenu gore pa sam zato rekla!  user posted image

I nama su simptomi poceli od dva meseca a tek u sedmom je prvi izasao!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Prvi zubici
6.1.2011 21:32:39   
JMPM
Imamo 12 zubica,izasle i gornje cetvorke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Prvi zubici
6.1.2011 22:07:44   
Anoniman
Mateja je krenuo da gura rukice u usta,nece varalicu,samo ruke,i dosta balavi,,moze da se desi da je krenulo?

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 314
   RE: Prvi zubici
6.1.2011 22:43:44   
indy_25
Cini mi se kako mojoj Sari nice koji zub takoo je vise i boli umjesto obrnuto i bas ima veliki vremenski razmak izmedju nicanja jednog po jednog. prvi bez ikakvih simptoma u 6 mjesecu drugi sa proljevom i ne spavanjem pocetkom 8 mjesece a sad vidim da joj se naziru donje dvojke. Uzasno je nervozna samo place po citav dan zato i nemam vise vremena za rr puno. Ne znam sta vise da joj radim sam da ne bude tako nervozna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Prvi zubici
6.1.2011 22:46:40   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: JMPM

Imamo 12 zubica,izasle i gornje cetvorke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Prvi zubici
7.1.2011 14:48:35   
Anck Su Nmaun
Da se pohvalimo i nasim drugim zubicem 

Njeni zubici bas vole da izbiju na vazne datume


Koliko se mucila dok su probijali  kroz meso duboko a sad kad su izbili  pri vrhu tj. u poslednje dve nedelje nista !

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Prvi zubici
7.1.2011 21:43:13   
Shishica
Pored donja dva sad imamo i jednu gornju dvojku user posted image iznikla na Badnje vece!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Prvi zubici
7.1.2011 21:44:37   
JMPM
Bravo za zubiceeeeeee user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Prvi zubici
8.1.2011 15:28:29   
popi
Cindarella, koliko Matija imama meseci

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Prvi zubici
8.1.2011 18:54:57   
IVA 11
Gornja lijeva dvojka je 6-i zub. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu popi)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Prvi zubici
8.1.2011 22:03:35   
Kvrkac
Jel koristio neko Calgel?

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Prvi zubici
17.1.2011 20:34:57   
Mishica 77
Nama će uskoro donja desna jedinica.. oštro je, crveno i po malo otečeno. user posted image I leva isto ali manje.
Nemamo za sada nikakve "simptome"... user posted image i jede i spava(kuckam u drvo)... će vidimo još.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Prvi zubici
17.1.2011 22:17:47   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Kvrkac

Jel koristio neko Calgel?


da, ne primecujem da nesto spec. pomaze, ne znam user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Prvi zubici
17.1.2011 22:24:16   
bebablue
Mi smo dobili prvi zub, vidi se donja leva jedinicauser posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Tip
guppy RR

Kakav ste tip?

jutarnji (28%)

poslepodnevni (20%)

noćna ptica (52%)


Ukupan broj glasova: 25

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here