|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Horoskop
11.10.2010 10:22:25   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: impulsivna

Poštovane čekalice, ako se i malo razumete u astrologiju,procenite iz svoje natalne karte kako vam je postavljeno pitanje materinstva,broja i pola dece uz malo truda i nekih informacija koje ću podeliti sa vama.Istražujući,zaboravićete da motrite gde vas je žignulo i da li  vas je preseklo i sa koje strane:))  Ovo ima zabavni karakter,ali neki aspekti su školski primeri onoga što se zaista dešava u životu.To znam iz svoje prakse.

IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

koji su podaci potrebni.....
09.04.1985
01:25
zrenjanin


IZVORNA PORUKA: impulsivna

Crvenkapice,moram da dam još neka objašnjenja.Cilj je da same sebi analizirate natal uz moje instrukcije.U suprotnom,ja bih danonoćno odgovarala na pitanja

IZVORNA PORUKA: impulsivna

Pročitaj pažljivo prvi post.Nužno je da znaš bar kako izgleda astrološka mapa.

IZVORNA PORUKA: impulsivna

Natalna karta ima 12 polja.Peto polje je zaduženo za decu.Bitan je i vladar 5.polja,Merkur,Venera,znak Lava i znak Blizanci.Takođe je bitno 4.polje,tzv.kolevka,zatim 8.polje i 11.polje.Mesec opisuje trudnu ženu i samu trudnoću kao i matericu.Ako su u 5.polju Uran,Pluton ili Mars,može da dođe do pobačaja(namernog ili spontanog).Neplodnost je obično predstavljena lošim aspektom Saturna i Venere. Osmo polje govori o porođaju.Od aspekata koje gradi Merkur,zavisi broj dece,mada ima još pokazatelja za to.                                                                                                                                             Peto polje govori o prvom detetu,ali i o deci uopšte,a svaka druga kuća o svakom narednom detetu.Dakle,7.o drugom,9.o trećem itd.Mesec u 5.polju,ako je solidno aspektovan,donosi brojno potomstvo. 

IZVORNA PORUKA: Mishica 77

A gde ja to da vidim? 

IZVORNA PORUKA: impulsivna

Ovo je samo početak kojim startujemo prepoznavanje našeg astrološkog koda. Svoju natalnu kartu možete npr.kreirati na sajtu www.astro.com.

IZVORNA PORUKA: impulsivna

Evo jednog objašnjenja:  Ako se na vrhu prvog polja tj.na podznaku nađe znak Jarca,to govori da osoba kroz ostvarivanje svojih ciljeva i ambicija biva zadovoljna.Kada govorimo o deci ovo nije baš sjajan znak,jer je vladar Jarca planeta Saturn,a Saturn je mitološki jeo svoju decu,pa za ovu osobu ovo može biti problem.Međutim,ako je saturn u tom slučaju u Vagi priča ide u dobrom smeru.

IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

ja se tamo i ne snalazim najbolje,jel mog initRTE('rteimages/', 'rtecss/', 'upfiles/5.css', false);@import "rtecss/rte.css"; writeRichText('body1', '', '', 540, 200, true, false, 'UTF-8', false, 'false'); u ja to da uradiom u programu vision????

IZVORNA PORUKA: ivaj

impulsivna,pozdrav 'koleginice'  Astrologijom se bavim godinama,onako pomalo amaterski.
Ne znam koliko ce ti ovo biti uspesno sto si zamislila  Mislim da ce se mnogi samo zbuniti ili preplasiti bespotrebno,nije tako lako tumaciti natalnu kartu.Naravno,ne mislim nista lose,to je samo neko moje misljenje.I sama drugima mogu da tumacim ali sebi ne mogu jer sam pristrasna.

U stvari probaj,pa cemo videti kako ce ici.Mene bas interesuje

IZVORNA PORUKA: impulsivna

Astrologija se uči čitavog života.Hvala ti na podršci.Dok ne pokušam,neću znati koliko ću uspeti.Slažem se da je potrebno ogromno znanje,ali neka se zabave...Sve je to život.Verujem da ima onih koji su već u materiji,i od njih očekujem da će uspeti.




_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Horoskop
18.11.2010 22:44:01   
choopa choops
Meni malo dosadno pa čituckam sta ste u horoskopu. Vidim pretezno zemljani znakovi user posted image

Ja sam riba (ma šta riba----> ribetina user posted image )
Podznak rak
mjesec škorpija
venera vodolija.

To sam zapamtila user posted image

P.S. Mada cini mi se da sam ja vec odgovorila u nekoj od 'horoskopskih' tema, ali nema toga posta?


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Horoskop
20.11.2010 22:15:25   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

ja sam ovan-jarac a mm vodolija


he-he

ja sam ovan-lav a mm vodolija-jarac

Kako se slazete crvenkapo?

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Horoskop
20.11.2010 22:26:00   
snješka
Ja sam jarac, a mm ovan i slažemo se super, ali samo u krevetu. U ostalim situacijama smo kao rogovi u vreći. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Horoskop
19.1.2011 9:33:16   
Lu
Upravo sam saznala da sam postala zmijonožacuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Horoskop
19.1.2011 9:33:55   
bebironcic
A????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Horoskop
19.1.2011 9:35:11   
majared
Ja - rak, vaga
MM - bik, lav

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Horoskop
19.1.2011 9:42:26   
Lu
Novi znak između škorpiona i strijelca , ja sam bila strijelac!

Ovan: 18.04. - 13.05
Bik: 13.05. - 21.06
Blizanci: 21.06. - 20.07
Rak: 20.07. - 10.08
Lav: 10.08. - 16.09
Devica: 16.09. - 30.10
Vaga: 30.10. - 23.11
Škorpija: 23.11. - 29.11
Zmijonoša: 29.11. - 17.12.
Strelac:17.12.-20.01
Jarac: 20.01 - 16.02
Vodolija: 16.02. - 11.03
Ribe: 11.03. - 18.04
Ovakav Zodijak je zapravo

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Horoskop
19.1.2011 9:44:14   
Snelle
Lu, od kad važi ovo pravilo user posted image
Znam da je pre par godina bilo polemike oko toga ali su odustali od uvođenja novog znaka. I ja bih bila zmijonoša user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Horoskop
19.1.2011 9:47:35   
*Alexx*
Po tome sam blizanac, a ne rak?!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Horoskop
19.1.2011 9:49:04   
Lu
Ja čula na vijestima jutrosuser posted image
Nisam slušala detalje, ako neko zna neka se javi!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Horoskop
19.1.2011 9:51:23   
viking
dok mi ne diraju lavove, dobro je user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Horoskop
19.1.2011 9:53:43   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: viking RR

dok mi ne diraju lavove, dobro je user posted image


po ovom što Lu napisa nisi lav? ja ne verujem u hororskop ali set__ih tvog datuma rođenja, mlađa si 7 dana od meneuser posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.1.2011 9:55:25 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Horoskop
19.1.2011 9:54:16   
bebironcic
Lu,ja sam slusala pre par veceri,bilo je price oko toga da se uvede jos taj jedan horoskopski znak,ali astrolozi misle da je to jedna velika budalastina i da nece doci do toga...e,sad ostajemo da vidimo sta ce biti,ali ako usvoje taj 13.znak onda ce se valjda svi znaci pomeriti za malo...

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Horoskop
19.1.2011 9:55:35   
viking
Joj, pazi stvarno, nisam gledala, vidim samo ubačen novi znak! Užas, idemo u Nemanjinu da protestujemo! user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: viking RR

dok mi ne diraju lavove, dobro je user posted image


po ovom što Lu napisa nisi lav? ja ne verujem u hororskop ali se tih tvog datuma rođenja, mlađa si 6 dana od meneuser posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Horoskop
19.1.2011 9:55:57   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: viking RR

Joj, pazi stvarno, nisam gledala, vidim samo ubačen novi znak! Užaš, idemo u Nemanjinu da protestujemo! user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: viking RR

dok mi ne diraju lavove, dobro je user posted image


po ovom što Lu napisa nisi lav? ja ne verujem u hororskop ali se tih tvog datuma rođenja, mlađa si 6 dana od meneuser posted image



user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.1.2011 9:56:14 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Horoskop
19.1.2011 9:57:37   
SUPER MAMA
Novi horoskop i kriza identiteta

Identitet je dragocen, pa ako neko stavlja na probu naša uverenja, to deluje zastrašujuće i izaziva potrebu da se na neki način odbranimo, pa makar se radilo i o horoskopu.

Teorija o potrebi uvođenja još jednog horoskopskog znaka izazvala je različite reakcije, od "baš me briga" stava onih koji horoskop ne čitaju ni iz zabave, preko "šta sve neće izmisliti" onih koji bace pogled na "prognozu" za taj dan kad se sete, do "iju, pa celog života sam... , kako ću sad da budem... kad imam sve osobine..." (dopišite sami) i "ti ćeš da mi kažeš" vernih čitalaca rubrike Horoskop u dnevnim novinama.

Identitet je dragocen, pa ako neko stavlja na probu naša uverenja, to deluje zastrašujuće i izaziva potrebu da se na neki način odbranimo, pa makar se radilo i o horoskopu. Na vest o "pomeranju" horoskopskih znakova zbog uvođenja novog, Zmijonoše, neki su samo odmahnuli rukom, ali je bilo i onih koji su počeli da preispituju svoje navike, osobine pa čak i odnos sa partnerom. A neki su doživeli i prosvetljenje "konačno" shvativši zašto im horoskop nikada u životu ništa nije "pogodio" - zato što su celog veka čitali "pogrešan" znak.

Ipak, iako ima neke logike u teoriji o neophodnosti još jednog znaka, ima i onih koji argumentovano odbacuju tu tezu. Evo šta kažu zastupnici "konzervativnog" pristupa i pristalice teorije o 12 horoskopskih znakova.

Astrolozi podsećaju da priča o Zmijonoši, odnosno uvođenju novog horoskopskog znaka, već vekovima s vremena na vreme "štrecne" ljude, a one koji veruju u horoskop i ozbiljno uplaši, ali da nema razloga za brigu.

Stručnjaci za ovu temu kažu da se ovo "pomeranje" znakova ne odnosi na zapadnjačku astrološku tradiciju.

"Astrologija koja se proučava na Zapadu oslanja se na tropski zodijak, a on podrazumeva fiksni sistem koji se nikada ne menja", kaže za BBC Rasel Grant, poznati britanski astrolog.

Tropski zodijak zasniva se na položaju Zemlje na njenoj putanji oko Sunca, a znaci se određuju u odnosu na prolećnu ravnodnevicu. Tropski zodijak vezan je za godišnja doba, tako da je početak proleća i početak znaka Ovna.

Istočnjačka, vedska astrologija, sa druge strane, koristi zodijak zasnovan na sazvežđima, koji je promenljiv i na koji utiče rotacija Zemlje. Ali, o tome neka brinu Istočnjaci.

Ipak, iako izgleda nemamo razloga za brigu, prosto je neverovatno da je i samo nagoveštaj promene sistema na koji smo navikli mogao da izazove takvu pometnju da na Facebooku preko noći osvanu grupe poput "Ne želim da promenim horoskopski znak" ili "Vratite nam horoskop", a Twitter bude preplavljen porukama na ovu temu.

Ali, kad bolje razmislite, jedini koji bi imali ozbiljnih razloga za zabrinutost ako bi se promenio sistem horoskopskih znakova su oni koji imaju istetoviran svoj "stari" znak, zar ne?

(MONDO)

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Horoskop
19.1.2011 10:05:02   
jabudic
A ko ubaci ovu legendu od zmijonose user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Horoskop
19.1.2011 10:13:30   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Novi znak između škorpiona i strijelca , ja sam bila strijelac!

Ovan: 18.04. - 13.05
Bik: 13.05. - 21.06
Blizanci: 21.06. - 20.07
Rak: 20.07. - 10.08
Lav: 10.08. - 16.09
Devica: 16.09. - 30.10
Vaga: 30.10. - 23.11
Škorpija: 23.11. - 29.11
Zmijonoša: 29.11. - 17.12.
Strelac:17.12.-20.01
Jarac: 20.01 - 16.02
Vodolija: 16.02. - 11.03
Ribe: 11.03. - 18.04
Ovakav Zodijak je zapravo


ša me se smatra ja sam i dalje BIK user posted image

al zipa ovo djeca koja su mi bila bikovi su sad ovnovi, a ćaća njihov koji je bio ovan je postao riba


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Horoskop
19.1.2011 10:18:52   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

al zipa ovo djeca koja su mi bila bikovi su sad ovnovi, a ćaća njihov koji je bio ovan je postao riba



Pravac u najbolje citate user posted image Vučko, što volEm kad pišeš user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Horoskop
19.1.2011 11:06:12   
Vučko.ba.
ama ne stigoh dovršiti misao, morala u generala malo

htjedoh reći ja ne gumo ribe ni nacrtane zato..."dragi mužu u mene mi ako se zvanično usvoji ovi horskop vidimo se u Šenoinoj br 1  na prvom spratu zgrade suda " user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Horoskop
19.1.2011 11:07:30   
NadaR
user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Horoskop
19.1.2011 11:08:51   
Olga75
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ama ne stigoh dovršiti misao, morala u generala malo

htjedoh reći ja ne gumo ribe ni nacrtane zato..."dragi mužu u mene mi ako se zvanično usvoji ovi horskop vidimo se u Šenoinoj br 1  na prvom spratu zgrade suda " user posted image


razlog : ne slaganje horoskopa user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Horoskop
19.1.2011 14:08:23   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Novi znak između škorpiona i strijelca , ja sam bila strijelac!

Ovan: 18.04. - 13.05
Bik: 13.05. - 21.06
Blizanci: 21.06. - 20.07
Rak: 20.07. - 10.08
Lav: 10.08. - 16.09
Devica: 16.09. - 30.10
Vaga: 30.10. - 23.11
Škorpija: 23.11. - 29.11
Zmijonoša: 29.11. - 17.12.
Strelac:17.12.-20.01
Jarac: 20.01 - 16.02
Vodolija: 16.02. - 11.03
Ribe: 11.03. - 18.04
Ovakav Zodijak je zapravo


Onda bih ja bila rak user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Horoskop
19.1.2011 14:18:13   
viking
I ja imam veliki problem sa ribama, baš veliki...Super su, zanimljivi, duhoviti, kreativci, ne možeš da ih ne voliš a toliko su nepouzdani da je to to čudo, čim im ne trebaš, zaborave te za sekund.

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

htjedoh reći ja ne gumo ribe ni nacrtane


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here