|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Spisak za nabavku
4.12.2008 15:33:56   
Anoniman
Jel pravite spisak kada treba da krenete u nabavku? Ja ga uvek napravim i svaki put ga zaboravim na stolu. user posted image

Nekada napiše sve do detalja, a nekada pišem tipa:
- Vanish
- Gel za tušranje
- Frižider...

Naravno, to ne znači da treba da kupim frižider user posted image , nego, sve za frižider (viršle, paštete, salame, sire, pavlake, jogurta, mleka, soka, vode - to ja držim u frižideru.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Spisak za nabavku
4.12.2008 15:47:44   
maslacak
Ma kakav spisak, to uradim jedino kada idem u DM al i onda kupim i previše, npr. jao pa mogla bi ovo za tuširanje baš fino miriše, pa mogla bi ovu kremu da isprobam jer mi je ona pri karaju, a kako bi mi stajalo ovo sjenilo (pa ubacim u košaricu), trebaće mi za 15ak dana farba za kosu..a došla samo higijenske uloške da kupim...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Spisak za nabavku
4.12.2008 15:51:58   
Anoniman
user posted image

Ja sam skontala da kada idem u veliku prodavnicu u predgrađu, potrošim oko 8000din, i kupim gomilu gluposti. Takođe, jako je bitno i u koju od velikih prodavnica (hipermarketa) idem: ako idem u gadni Tempo, samo protrčim kroz njega, ali i tada kupim dosta nepotrebnih stvari, ali ako odem u Rodić... ostavim celu platu! Strašno! (valjda mi je prijatno tamo)

Ali sam skontala da što se hrane tiče, mnogo više mi se isplati da pazarim u lokalnom dikontu na nedeljnom nivou...

Jer... odem u Tempo, kupim za 8000 i za 7 dana je frižider prazan. Odem u lokalni diskont, kupim za 1500-2000, i opet traje 7 dana.

(odgovor članu maslacak)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Spisak za nabavku
4.12.2008 15:58:29   
maslacak
Ne znam koliko je dinara 1 euro, ali mi ne možemo proći bez 100 eu za kupnju i isto što kažeš ne traje ni 7 dana, ja znam stavljam u frižider i plačem..imam samo recimo za par jela da skuham..ostalo sve za doručak i međuobrok, meso da ne spominjem koliko je skupo..Cijene su bezobrazno podigli, a plaće ostale iste..  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Spisak za nabavku
4.12.2008 16:00:25   
Anoniman
Te cifre su bez mesa.

Tih 8000 je bilo (do nedavno 100eur), a sada... ma šta da ti pričam, vidi ovo KLIK

(odgovor članu maslacak)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Spisak za nabavku
4.12.2008 16:03:54   
maslacak
Znam i vjerujem, danas je teško ako nisu dvije plaće u kućanstvu..
Ja ne znam kako bi da jedno od nas dvoje ne radi, stan samo plaćamo 350,00 eura za ostalo da ni ne govorim!
al nije ovo tema, neću kukati

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Spisak za nabavku
4.12.2008 18:33:55   
Lu
Ja pravim spisak sličo kao Tasha,stavim
frižider
kupatilo
i ostalo; kava,brašno,ulje
i ja mislim da mogu da kupim mjesečno ali nema šanse,ostalo i može proći ali frižider nikako.
Nije da se nalazim u  nekoj krizi,ali me stvarno nerviraju bezobrazne cijene,još sad pred Božić pogotovo,kao upakiraju neke obične proizvode u šareni papir i prodaju kao poklone po ludim cijenama.


(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Spisak za nabavku
4.12.2008 18:59:39   
guppy RR
Obično pišem spisak

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Spisak za nabavku
5.12.2008 7:55:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu


frižider
kupatilo
i ostalo; kava,brašno,ulje


Hahahaha, ti si baš površna sa spiskom (više nego ja). user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Spisak za nabavku
5.12.2008 8:22:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maslacak

al nije ovo tema, neću kukati



Evo ide tema... Mislim da nam svima po nekada treba.

(odgovor članu maslacak)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Spisak za nabavku
5.12.2008 12:51:45   
kumara
Ja sam psihopata i uvek pravim spisak u najsitnije detalje - idem po kuci, od prostorije do prostorije i gledam sta mi fali, pa dodajem na spisak. user posted image Ali mi se naravno desi da kupim gomilu gluposti pored tog spiska ako odemo u neki veliki hipermarket.

U sustini, ti hipermarketi zato i postoje - da nas navuku da trosimo pare... a ja sam tome bas bas podlozna!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Spisak za nabavku
5.12.2008 12:56:11   
Anoniman
Zato ideš u gadan hipermarket iz kog jedva čekaš da izađeš, ili rodiš dete, pa brzinom svetlosti obavljaš kupovinu jer detetu brzo dosadi (bar u mom slučaju). user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Spisak za nabavku
5.12.2008 13:01:25   
kumara
user posted image user posted image user posted image
i mom muzu brzo dosadi, pa zato idem sama. Kad on ide samnom, onda sve kupim po spisku!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Spisak za nabavku
3.4.2010 0:18:19   
Anoniman
'Ajde malo da aktiviramo temicu.
Ne pravim spisak nikada, osim kada pravim neku tortu, kolace.
Inace jednom u tri nedelje obicno idemo u veliku nabavku u ''Rodic'' - iskljucivo. I kupujemo sve, osim svinjskog, juneceg mesa sto retko koristimo, a i navikli smo da kupujemo sveze.
A jednom u tri meseca otprilike idemo u DM da pokupujemo hemiju.

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Spisak za nabavku
3.4.2010 0:26:50   
Anoniman
Nekad pravim, nekad ne! Nervira me kad neku glupu sitnicu zaboravim i tad kazem da obavezno spisak pravim sl. put!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Spisak za nabavku
6.4.2010 10:09:30   
pepino
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Nekad pravim, nekad ne! Nervira me kad neku glupu sitnicu zaboravim i tad kazem da obavezno spisak pravim sl. put!


Isto i ja!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Spisak za nabavku
6.4.2010 10:12:18   
*Alexx*
Uglavnom pišem spisak, ali kupim obavezno i nešto van spiska user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Spisak za nabavku
6.4.2010 10:15:16   
New Mom
Ja kako primetim da nešto u stanu fali, dopišem na spisak. Obično odemo u Tempo, i obično bez tog spiska, sve što je na njemu uvek znam napamet, bez obzira kad je napisano i koliko ima stavki.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Spisak za nabavku
6.4.2010 10:18:17   
Anoniman
U nabavku idem 2 puta mesecno. Spisak mi stoji zalepljen magnetom za frizider, a olovka na frizideru, i cim mi nesto padne na pamet, zapisem. 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Spisak za nabavku
6.4.2010 10:23:37   
minavb
Od kad patim od trudnickog glupila, sve pisem. Pisem i zbog toga da ne bih kupila nesto sto mi ne treba ili u kolicini koja mi ne treba. U nabavku idem jednom nedeljno.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Spisak za nabavku
6.4.2010 10:28:11   
bebuska
Ne pravim nikad spisak zato uvijek potrosim mnogo vise novca nego sto bi da sam sastavila spisak i po njemu kupovala.user posted image
Npr. prosle nedelje sam isla u nabavku i pokupovala vecinu stvari i sto mi treba i sto ne da bi za dva tri dana otisla da dokupim neke sitnice i ponovo kupila iste stvari kao i pre dva dana (deterdzent za sudje,wc gel...) Totalno sam zaboravila da sam sve to vec kupila, valjda je ovo moje pamcenje malo poljuljano sad u trudnoci...user posted image


_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Spisak za nabavku
6.4.2010 10:30:12   
Delijagirl
Mi pravimo spisak kad idemo u veliku kupovinu tipa tempo i najvise puta ga pravimo zbog hemije da nebih nesto zaboravili ... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Spisak za nabavku
6.4.2010 10:37:59   
Suncicabg
Ako napravim - zaboravim da ga ponesem

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Spisak za nabavku
6.4.2010 10:45:46   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Ako napravim - zaboravim da ga ponesem

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Spisak za nabavku
6.4.2010 16:46:33   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Nekad pravim, nekad ne! Nervira me kad neku glupu sitnicu zaboravim i tad kazem da obavezno spisak pravim sl. put!


Isto ovako user posted image

A kad odem u hipermarket, obavezno potrosim i vise nego sto treba, pa sam isto dosla do zakljucka da nam je za kucni budzet bolje kupovati u lokalnoj trgovini user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here