|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spisak za nabavku
9.7.2010 19:12:18   
Anoniman
Ja u poslednje vrema pocela da pisem spisak... Jer mi treba milion stvari, a pola zaboravim kad treba da kupim... Tako da, spisak u ruke i napred.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Spisak za nabavku
9.7.2010 19:44:30   
Anoniman
Na pisaćem stolu držim blokčić (svaštaru) u koju s vremena na vreme zapišem neku stvar koju bi trebalo da kupim.
...setim se vate, uložaka, acetona... bref osveživača, farbe za kosu .. uglavnom u poslednjem momentu.I to zapisujem.
Kvasac redovnjo zaboravljam da kupim pa i njega moram da zapišem.
Ali ovo ostalo za frižider bukvalno imam u glavi!
Jedan savet - nikada u kupovinu ne idite gladni , kupićete sve i svašta - previše grickalica, previše euro blok čokoladica ...user posted image


(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 10:11:12   
NadaR
Uvijek pisem spisak . Drzim papir i olovku na sanku u kuhinji pa dopisujem usput kako mi sta padne napamet.

Nervira me sto zaboravim uvijek ponesto sa spiska a kupim glupost. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 10:14:49   
Torbica
A ja sam jos gora.... Pored spiska moram, ali moooram da prodjem svuda i pokupujem kojesta, ali kad voleeem kupovinu, pogotovo tu za kucu. Nikad minece biti jasna moja mam koja kaze - to mi je smor... Ja bas uzivam, i sa spiskom i bez spiska!user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 10:17:27   
dijana1*
Nikada ne pisem spisak. Idem od rafe do rafe I stsvljam sta mi treba . Praktikujem da kupujem na veliko. Ne volim da idem u prodavnicu 5 puta dnevno.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 10:18:01   
mali_mis
Ja obozavam da pisem raznorazne spiskove user posted image
U poslednje vreme se zanimam sa spiskom sta mi sve treba za bebu, spisak za prodavnicu prepustim mami, ja samo dodam nesto user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 10:18:07   
adulence
joj i ja bas volim kupovnu,volim da sve pokupujem,sto kaze torbica svuda da prodjem i da svasta kupim pod izgovorom da mi treba i jos samo to...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 10:22:56   
Leax
Obozavam kupovinu ,nekada napravim mali podsetnik ali uglavnom je to kada kupujem za rodjus pa da budem sigurna da necu nesto izostaviti mada uvek kupim i pored spiska gomilu stvari koje su eto na akciji a trebaceuser posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 10:23:11   
lady_b
Ja obavezno pravim spisak koji mi bude na frižideru, jer ako odem u nabavku bez spiska kupim sve ono što mi ne treba user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 10:23:54   
Shishica
Jao sto mije sad laknulooo! Nisam jedina sa spiskom ispred sebe na komp. stolu user posted image u koji stalno dodajem nesto i sve mi je sortirano user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 10:25:14   
lesica
Ja sam počela da pravim spiskove i za velike kupovine. I to onog trenutka kada sam shvatila da previše koječega nakupujem,pa posle pobacam,i što je najgore nemam gde da smestim. Od tad-spisak,trenutno potrebnih stvari (uvek se provuče i još po nešto)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 10:27:09   
nata11
Bez spiska ne idem jer obavezno nesto zaboravim. Naravno uvek kupim preko spiska jos dosta toga sto mi i nije preko potrebno pa imam novu tehniku. Napravim spisak 2 dana pre kupovine i onda imam vremena da ga gledam 2 dana i da precrtam bar 2 stavke za koje uvidim da mi nisu potrebne.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 10:37:58   
Honey
Mi smo navikli da kupujemo na veliko, iskupujemo za nekih dvadesetak dana tako da se ne setam do prodavnica svaki dan, odem bas ako mi nesto ponestane... i kao sto kaze dijana ne pravimo spisak nego idem redom i uzimam sta mi treba, nekako mi lakse nego stalno da gledam u spisak...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 10:40:45   
Figaro88
I mi kupujemo za desetak dana,ali ja pisem spisak i po njemu kupujem.Spisak pravim dva,tri dana i ono sto nije na spisku se ne kupuje.I obicno ne vodim mm sa sobom zato sto on i Andrea napune pola kolica slatkisima,i ubacuju stvari koje nisu na spisku a mene to izludjujeuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Honey)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 10:49:46   
Sanjica26 RR
Mi isto pravimo spisak'za nedeljnu kupovinu. Cak je I mm napravio nas licni blog koji sadrzi jelovnik, recepte za svaku nedelju. Otpriike znamo koliko nam je novca potrebno.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 11:13:04   
Zell
Ja sam vise godina stampala tabelu sa osnovnim namirnicama i potrepstinama tj. onim sto uglavnom kupujem kad jednom-dvaput mesecno odem u vecu nabavku, sve po kategorijama rasporedjeno samo upisem kolicinu i eventualno ponesto u prazan red novo... + tabela je bila namerno velicine kad se presavije stane u novcanik (nekih 17-18cmx8-9cm) i sa jedne strane onda bude prehrana a sa druge hemija i kozmetika... user posted image
Pre mesec-dva otkrih u SK aplikaciju za android OurGroceries i isprobala zadnji put - svidja mi se, tako da preporucujem! (bar dok mi jednom tel ne padne u sred prodavnice...)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 11:57:59   
little_one
Mi imamo papiric prikacen na frizider i olovku pored...i onda kad god skapiramo da nam neceg nestaje mi dopisemo....pokusamo naravno da ne dupliramo stavke ali se i to zna desiti user posted image

Sada pravim ciljanu nabavku jednom sedmicno....i mogu vam reci da nije lose...isplaniram sta cu da kuvam naredne sedmice, odem i pokupujem sta mi treba i ne kupujem gluposti...mora se malo i pristedjeti.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 11:59:14   
indy_25
Ja kupujem sedmicno utorkom. Napravicu spisak veceras i sta cu kuhati cijelu sedmicu , napravim spisak i utorkom ujutro idem u kupovinu. Ne idem vise nikako do sljedeceg utorka jer kupim bas sve sto mi treba. Hljeb nam moze biti cijelu sedmicu raspolovim ga i zaledim.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Spisak za nabavku
11.3.2013 12:01:18   
isidora88
mi idemo u nabavku 2x mesecno, i jos plus svaki dan u prodavnicu, nikako mi ne ide da kupm sve sto mi treba uvek zaboravim pola stvari i svu hranu pojedemo za 3 danauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Spisak za nabavku
12.3.2013 15:48:57   
malenac76
uvijek sa spiskom :) pravim ga tokom sedmice kako vidim da sta treba tako dopisem..mada uvijek upadne i nesto mimo spiska :)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Spisak za nabavku
13.3.2013 8:21:31   
little_one
uvijek ispadne nesto mimo spiska...user posted image a stvarno treba biti doslijedan jer su veliki marketi prave mamilice ako se ne drzis spiska...cesto se kupe stvari koje uopste nisu potrebne...pa cak i stvari koje bi se negdje mogle kupiti i povoljnijeuser posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Spisak za nabavku
13.3.2013 10:34:02   
Bebilina
Pravimo spisak na onim tablama na zidu pa onda mm ili ja sednemo I zapisemo planer obroka za tu nedelju gde se svi pitaju sta ce da se jede- I mi I cera I onda sa tim spiskom u veliku nabavku jednom nedeljno.
Voce I povrce nam izmedju nestane, pa svracamo svakog dana u prodavnicu po sveze ili narucim dostavu sa farme. Isto I za mleko, a hleb pravimo domaci svaki- svaki drugi dan, tako da to ne zafali user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Spisak za nabavku
13.3.2013 10:50:18   
Anck Su Nmaun
Ubacila sam Notebook u mobilni i tu zapisujem sta mi je kad potrebno, kad se neceg setim zapisem.
Posle kad krenem u shoping sve je tu, ako ne zapisem istog momenta desi se i da zaboravim da mi je to trebalo ili tek tamo kad vidim.

Ali uglavnom kupujemo iste stvari, tako reeetko kad odlutamo sa spiska user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Spisak za nabavku
13.3.2013 10:53:37   
Modessty
Baš jutros pravila spisak za nabavku. Na papiru naravno. Ali preneću ga u telefon. Imam sjajan programčić - Cosy meal

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Spisak za nabavku
12.11.2015 10:53:30   
branki*
Ja obozavam da pravim spisak i smisljam sta treba da se kupi.spisak pravim detaljno.najvise iz razloga da nesto ne zaboravim,a uvek se zaboravim.drzim se spiska,naravno,ali ako nesto bude na akciji,kupim i to,ako imam pare.

< Poruku je uredio branki RR -- 12.11.2015 10:55:03 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here