|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 15:57:29   
Iwana87
mi smo prohodali,1 prila prvi samostalini koraci,ja pridrzavam stolicu da mu ne padne,on se decko okrene i od do krevetauser posted image user posted image Do juce se drzao uz namestaj i pustao samo kad je siguran da moze da predje relaciju,danas ceo dan juri po kuci bez icije pomociuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 15:58:36   
*Alexx*
Wow, Iwana, to je baš rano, bravo user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 16:00:00   
Anoniman
Ivana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 16:00:38   
bokicans
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 16:02:01   
Anoniman
Bravo Iwana!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 16:02:50   
Iwana87
hvala zene,ma mali patuljak,mislila sam da nece skoro,i mm i ja smo krajem 9 tog pocetkom 10 meseca prohodali,oboje smo koristili dubak a Mihajlo nije,ako sve saberemo vremenski nije 5 dana proveo u dubku.Sam je ustajao u ogradici,e onda je od marta poceo da puzi,pa sam zato mislila da nece skoro jer mu se "usladilo"ali eto,mamin genije.A iskreno sa jedne strane mi je nekako strasno,toliko mi je za ovih par dana veliki,nije vise moja mala beba koju drzim u krilu,trazi prstom da jede,ne trebam mu vecinu vremena jer moze sam gde hoce,no dobro nek je ziv i zdrav.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 16:52:04   
Verus
Bravo Iwana!  I ja i mm smo prohodali sa 10 meseci, ali H evo jos nije.  Hoda sama uz zid, namestaj, pusti se ona i tapse rukicama pa se opet uhvati, ali nema jos samostalnih koraka.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 16:58:23   
Iwana87
Bice draga vrlo brzo,i ja se nisam nadala ali eto.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 17:08:14   
Verus
A tad krecu novi strahovi roditelja.  Vec me glava boli od sekiracije zbog padova, i dal ce upasti u neku nevolju za te 2 sekunde sto skinem pogled sa nje. Uf.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 17:13:19   
Iwana87
sta da ti kazem obe strane cela su nam modre,ne vredi koliko god da pazis,sve vreme sam pored njega ali izmakne se i razbije obaveznouser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 17:15:12   
Verus
joj znamuser posted image  ona se vec 2x udarila u glavu a jos ni ne hoda samostalno...joooj

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 21:29:00   
lanajelena
Dusan je danas gledajuci Lanu izgovorio Nana,da li je bilo slucajno ne znam,znam samo da je seka bila jako ponosna i celog ga je ugnjavilauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 21:36:14   
minna
LJ user posted image  za malog batu i user posted image  za ponosnu seku

iwanauser posted image user posted image user posted image

Mi od juce stojimo u ogradici sami bez icije pomociuser posted image
do sad je ustajao sam samo u krevecu, to mu je bilo lakse

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
6.4.2011 23:13:44   
dijana1*
Ivana wow, bravo za malog genija user posted image user posted image user posted image user posted image
LJ i Vuk je poceo zadnjih par dana da kaze nana a i ponekada se prevari pa kaze mama user posted image do sada je bilo baba i tata a sada je polako i mama dosla na red user posted image
Vuk vec neko vreme hoda uz namestaj ali se jos nije pustio user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
7.4.2011 8:08:46   
Anoniman
Mina user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
22.4.2011 23:20:24   
New Mom
Sad više ne bacamo stvari tek tako na pod. Ne, sad prvo kažemo "Baci", a onda iz sve snage zafiljačimo šta god nam je pri ruci, na pod.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
22.4.2011 23:21:17   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
23.4.2011 10:10:58   
Dada81

IZVORNA PORUKA: dijana1

Ivana wow, bravo za malog genija user posted image user posted image user posted image user posted image
LJ i Vuk je poceo zadnjih par dana da kaze nana a i ponekada se prevari pa kaze mama user posted image do sada je bilo baba i tata a sada je polako i mama dosla na red user posted image
Vuk vec neko vreme hoda uz namestaj ali se jos nije pustio user posted image




Bravoo Iwana ,bravo LanaJ user posted image Moj se još nije prevario za mama user posted image
A,isto već neko vreme samo uz nameštaj .Neka,polako ,osetiće on kada je spreman.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
23.4.2011 10:47:42   
lesica
Ljubimo mamu user posted image i samo mamu user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
26.4.2011 22:53:27   
AndreaK
Pametna i napredna decica... Ivana, bravo za malisu... moj je recimo prohodao nesto malo posle prvog rodjendana... i dodala bih samo, da ne strahujete previse...ja sam mozda i previse opustena, ali je zato i moje dete takvo... i ne place kad padne...mnogi ce reci, zna kako treba da padne ...uglavnom se doceka na ruke...

vazno je ne sputavati decu...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
27.4.2011 9:58:46   
ivaj
Jeca ima novi fazon-uhvati me sa obe ruke za lice i krene da me ljubi,t.j balavi a ja pucam od sreceuser posted image |Jana tako nikad nije radila.
I u poslednje dve nedelje svasta radi-prevrce se po krevetu i grli me non stop,skroz je blesava i zanimljivauser posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
27.4.2011 10:03:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivaj

Jeca ima novi fazon-uhvati me sa obe ruke za lice i krene da me ljubi,t.j balavi a ja pucam od sreceuser posted image |Jana tako nikad nije radila.
I u poslednje dve nedelje svasta radi-prevrce se po krevetu i grli me non stop,skroz je blesava i zanimljivauser posted image


I Mateja to radi,uhvati me za obraze,rasiri usta i balavi.user posted image

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
27.4.2011 10:05:29   
lesica
A kad krenu da grizu user posted image uzivajte dok su jos bez zubicauser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
28.4.2011 17:18:41   
Vika
Laza poslednja dva dana, kada ga razgaćim pred kupanje, okrene se na levi bok i migoljenjem  rotira 360 stepeni, kao kazaljka sata a sve to uz neprestano vrištanjeuser posted image

Toliko mi je smešno, ali i korisno pošto tako obrne pet-šest krugova, pa spava od 20 do 06.30 h

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: "Velika" čudesa malih beba :)
1.5.2011 18:50:21   
majathegreat
Moja ćerka lepo i brzo puzi, hoda uz nameštaj, pada naravno, ali nekako uvek lepo padne pa nema frke. Imali smo i po koju čvorugu. Nego ono što mi je svaki put smešno i takođe me jako nervira što svaki put dok je u stolici za ručavanje ona izuje obe čarape, a pošto ja svaki put govorim neee, ona je počela dok izuva čarapu da viče neeee.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here