|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi
22.4.2011 22:43:24   
Olga75
ja nemam sta pametno da ti kazem ali sacekaj da se smiris posle porodjaja jer je to velika stvar a problemi sa bivsom , hm , to je vec njegova stvar i dok mu ne dodje iz d***a u glavu mislim da ces se samo nervirati i opterecivati
u svakom slucaju , mislim da treba da mu kazes sta je problem , sigurna sam da ce shvatiti

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Bračni problemi
22.4.2011 23:05:16   
mikica sa
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja nemam sta pametno da ti kazem ali sacekaj da se smiris posle porodjaja jer je to velika stvar a problemi sa bivsom , hm , to je vec njegova stvar i dok mu ne dodje iz d***a u glavu mislim da ces se samo nervirati i opterecivati
u svakom slucaju , mislim da treba da mu kazes sta je problem , sigurna sam da ce shvatiti


znam draga Olga. ipak, hvala ti puno jer ti nekako uvijek znaš šta i kad treba reći da smiriš novopečenu mamu user posted image
čini mi se da se situacija malo smiruje i da će uskoro doći do nekog normalnog razgovora.
user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Bračni problemi
22.4.2011 23:35:11   
gagilly
mikice nemam vremena da iscitavam celu temu bebac mi nuna a nece bez mene probudi se brzouser posted image
ali mislim da sam u principu shvatila u cemu je problem, i meni mm puno nedostaje da bude sa mnom i bebom a zivimo pod istim krovom!
on po ceo dan skita i uglavnom nije kuci,a za neki dan ce da ode u inostranstvo da radi tako da ostajemo bebac i ja sami da se cuvamo....

ja na to gledam ovako: sad mi je Uros preci od svega jer on nema nikog drugog da mu pomogne osim mene, to je moje malo bice koje je apsolutno zavisno od mene i moje ljubavi i zato sam ga stavila ISPRED SVEGA, pa makar morali sami, samo mi je bitno da mi je ok, ostalo sve.....kako bog dauser posted image

srecno!!!!user posted image


_____________________________

One day, I'm gonna make the onions cry!

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Bračni problemi
22.4.2011 23:43:38   
indy_25
IZVORNA PORUKA: gagilly

mikice nemam vremena da iscitavam celu temu bebac mi nuna a nece bez mene probudi se brzouser posted image
ali mislim da sam u principu shvatila u cemu je problem, i meni mm puno nedostaje da bude sa mnom i bebom a zivimo pod istim krovom!
on po ceo dan skita i uglavnom nije kuci,a za neki dan ce da ode u inostranstvo da radi tako da ostajemo bebac i ja sami da se cuvamo....

ja na to gledam ovako: sad mi je Uros preci od svega jer on nema nikog drugog da mu pomogne osim mene, to je moje malo bice koje je apsolutno zavisno od mene i moje ljubavi i zato sam ga stavila ISPRED SVEGA, pa makar morali sami, samo mi je bitno da mi je ok, ostalo sve.....kako bog dauser posted image

srecno!!!!user posted image



Bas divno razmisljas tako i ja user posted image . Koliko sam se puta posvadjala zbog nekih stvari pa i zbog njegove bivse i zbog svega necega dok nisam shvatila da sam samoj sebi najpreca i djeci koja su mi na broju 1. Da se nerviram zbog nekog vise ne dolazi u obzir bas sam poravnila. Sto manje stresa ljepsi i dugotrajniji zivot zato samo mislite na sebe i djecu prvenstveno.

(odgovor članu gagilly)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Bračni problemi
23.4.2011 2:00:13   
liliana
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Bračni problemi
23.4.2011 4:26:01   
vukosava

IZVORNA PORUKA: mikica sa

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja nemam sta pametno da ti kazem ali sacekaj da se smiris posle porodjaja jer je to velika stvar a problemi sa bivsom , hm , to je vec njegova stvar i dok mu ne dodje iz d***a u glavu mislim da ces se samo nervirati i opterecivati
u svakom slucaju , mislim da treba da mu kazes sta je problem , sigurna sam da ce shvatiti


znam draga Olga. ipak, hvala ti puno jer ti nekako uvijek znaš šta i kad treba reći da smiriš novopečenu mamu user posted image
čini mi se da se situacija malo smiruje i da će uskoro doći do nekog normalnog razgovora.
user posted image


da ga ostavis samog sa bebom na sat vremena ukapirao bi te bolje o cemu se radi.. ma gde, na pola sata

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Bračni problemi
23.4.2011 11:11:16   
mikica sa
IZVORNA PORUKA: indy_25

IZVORNA PORUKA: gagilly

mikice nemam vremena da iscitavam celu temu bebac mi nuna a nece bez mene probudi se brzouser posted image
ali mislim da sam u principu shvatila u cemu je problem, i meni mm puno nedostaje da bude sa mnom i bebom a zivimo pod istim krovom!
on po ceo dan skita i uglavnom nije kuci,a za neki dan ce da ode u inostranstvo da radi tako da ostajemo bebac i ja sami da se cuvamo....

ja na to gledam ovako: sad mi je Uros preci od svega jer on nema nikog drugog da mu pomogne osim mene, to je moje malo bice koje je apsolutno zavisno od mene i moje ljubavi i zato sam ga stavila ISPRED SVEGA, pa makar morali sami, samo mi je bitno da mi je ok, ostalo sve.....kako bog dauser posted image

srecno!!!!user posted image



Bas divno razmisljas tako i ja user posted image . Koliko sam se puta posvadjala zbog nekih stvari pa i zbog njegove bivse i zbog svega necega dok nisam shvatila da sam samoj sebi najpreca i djeci koja su mi na broju 1. Da se nerviram zbog nekog vise ne dolazi u obzir bas sam poravnila. Sto manje stresa ljepsi i dugotrajniji zivot zato samo mislite na sebe i djecu prvenstveno.


Tako ću i uraditi! U pravu ste,kako god okrenem, ja krivu Drinu ne mogu ispraviti koliko god pokušavala. Ne želim da ona likuje a ja da gubim živce jer ipak mom anđelu majka još dugo treba.
Cure,hvala puno i ljubite vašu djecu od nas dvoje. Mi sad odosmo malo prošetati jer je dan divan. I tajo će sa nama user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Bračni problemi
23.4.2011 11:19:25   
Dada81
user posted image user posted image user posted image Mikice ,samo napred i uvek kada ti bude teško (nadamo se da neće) ,vrati se na ove strane user posted image Ljubi malog Luku!

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Bračni problemi
23.4.2011 13:06:10   
bubulence
mikice vidim da ste resili probleme user posted image user posted image user posted image , bas mi je drago draga moja, sada uzivajte i ne daj da ti neko remeti tvoj mir... ljuubac

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Bračni problemi
23.4.2011 23:45:00   
mikica sa
jesmo draga moja. i to noćas u gluvo doba. iskrena da budem,sve se prašilo između nas.bilo mi je užasno teško, nisam plačip..da nikad bila ali u jednom trenutku sam se od jecaja toliko zagrcnula da sam mislila da ću se ugušiti. srećom, moj user posted image  je spavao. palo je i nekih teških riječi zato što je puno toga bilo u vazduhu i prouzrokovalo još veći totalni  nesporazum, ali na kraju je ispalo ok. ja sam rekla da odlazim on da mogu slobodno da idem ali bez djeteta i da će ga on sam odgajati na šta se meni srce steglo što od tuge što od inata. user posted image  videći šta je ta rečenica izazvala u meni prišao mi je i počeli smo normalno razgovarati. naravno da mi je bilo krivo što sam mu zaključala vrata, ludi hormoni su od mene napravili nešto što ni sama nisam mogla prepoznati ali eto...
sve u svemu, danas smo imali pravi porodični dan i sretna sam.
još jednom, hvala vam svima puno!

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Bračni problemi
23.4.2011 23:45:37   
mikica sa
IZVORNA PORUKA: Dada81

user posted image user posted image user posted image Mikice ,samo napred i uvek kada ti bude teško (nadamo se da neće) ,vrati se na ove strane user posted image Ljubi malog Luku!


hvala Dado, pusa tebi i user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Bračni problemi
23.4.2011 23:50:22   
MarijaBg
Divno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Bračni problemi
23.4.2011 23:53:12   
IVA 11
Mikice, drago mi je da je sve u redu sad. To je sve normalno u braku, tenzija, nervoza, hormoni lete na sve strane. Ali kad je mama zadovoljna, i beba je. Nek ti bude uvijek ispred svega tvoje malo zlato, a muzevi dodju i prodju! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Bračni problemi
23.4.2011 23:58:09   
mikica sa
Marija user posted image user posted image user posted image

Iva draga, ovi moji nisu bili hormoni nego hormončine! Ma,samo neka je on meni zdrav i sretan, to mi je najbitnije. Mada, čim nismo mm i ja ok, odmah sam i ja paf i jedva funkcionišem. Valjda zato što smo stvarno jako vezani jedno za drugo u super funkcionišemo kao tim, u svakoj situaciji. Iskreno se nadam da hormona više neće biti u ovom obliku user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Bračni problemi
24.4.2011 0:04:00   
IVA 11
Samo da je sloge, a prvenstveno da je malisa zdrav! Ja rekla muzu sto je pms, i sad mi sve prica da sam ja cijeli mjesec u pms-u! user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Bračni problemi
24.4.2011 0:17:54   
mikica sa
user posted image user posted image user posted image
a mene mm zeza danas kad je krenuo vani da iznese smeće. izađe čovjek i eto ga odmah nazad. ja zinula šta je sad. uze nešto i s vrata dobacuje: "ne usudim se više da izađem bez ključeva od stana" user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Bračni problemi
24.4.2011 0:18:13   
madre
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Samo da je sloge, a prvenstveno da je malisa zdrav! Ja rekla muzu sto je pms, i sad mi sve prica da sam ja cijeli mjesec u pms-uuser posted image user posted image user posted image  user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Bračni problemi
24.4.2011 0:20:45   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: mikica sa

user posted image user posted image user posted image
a mene mm zeza danas kad je krenuo vani da iznese smeće. izađe čovjek i eto ga odmah nazad. ja zinula šta je sad. uze nešto i s vrata dobacuje: "ne usudim se više da izađem bez ključeva od stana" user posted image


user posted image

Ja tek sad vidim temu, drago mi je da je problem rjesen user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Bračni problemi
24.4.2011 0:27:22   
Dada81

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Samo da je sloge, a prvenstveno da je malisa zdrav! Ja rekla muzu sto je pms, i sad mi sve prica da sam ja cijeli mjesec u pms-u! user posted image user posted image user posted image  user posted image


I meni se dešava isto user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Bračni problemi
24.4.2011 0:36:50   
Olga75
Mikice , ja sma matorog sto u trudnoci sto u puerperijumu terala X puta , desava se user posted image
kad se sve smiri razgovor uglavnom sve moze da se resi , uzivaj u Luki jer samo sad je tako mali i svaki momenat je novost

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Bračni problemi
24.4.2011 0:44:20   
mikica sa
choopa, hvala user posted image

Olga, mrzim hormoneeeeeeeeeeeeee! user posted image
Luka je svaki dan drugačiji, za nepovjerovati kako se brzo mijenja. Sad su mu i okice nekako drugačije,bistrije i čini mi se da će biti plave kao kod moje mame user posted image
Trudim se da maksimalno uživam u njemu i svakom trenutku.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Bračni problemi
24.4.2011 15:42:40   
vukosava
user posted image

< Poruku je uredio vukosava -- 24.4.2011 15:43:31 >

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Bračni problemi
28.4.2011 21:33:52   
Parke


Poludeću, jer niti ima posao niti želi da ga nađe niti hoće da učestvuje u kućnim poslovima. Prihode koje ostvari povremeno troši na skupe hobije, sa obrazloženjem da ostaje u kući pa može da se proda ako zatreba.

Ne smeta mi što ja finansiram porodicu, jer je na početku braka bilo obratno, niti mi je to neobično, ali mi treba pomoć jer ne mogu sve samaaaaa!

Oko deteta se uključu koliko da ga pričuva dok ja odem po namirnice, i to tako što ga strpa u krevetić i zapuši mu usta cuclom, da ne histeriše kako voli da kaže.

U međuvremenu ne diže guzicu sa kompa i dok se npr. kupam a on pazi bebu, šišti sa daljine kao gusan jer navodno neće da razmazi bebu

Ali zato kad zapretim da ću se pokupiti i otići, bljuje da će upotrebiti svu finansijsku i političku moć svoje porodice da mi uzmu dete


Uvek je bio inertan, od početka sam ja vukla za sve, i radila i "ženske" i "muške" poslove, ali me od detetovog rođenja to toliko izluđuje, da sam prvi put potegla ozbiljno temu razvoda

Uff... Morala sam , izvinite na peglanju

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Bračni problemi
29.4.2011 8:42:15   
oxy7
Morm odgovoriti na ovaj post, jer me takvo "inertno" ponašanje izuzetno iritira... Mm je vrlo opušten tip, što sam ja obožavala dok nismo dobili dijete, a onda je ta opuštenost postala ozbiljan problem, i to u roku od par nedjelja. Ne znam koliko tm ima godina, moj nije klinac, pa su dani razgovora, uz po koju prijetnju i ispad sa moje strane, pojačan postporodjajnim hormonima, ipak dali rezultata. Prije svega, pomaže oko malog, ima posao koji odgovorno radi, a prijatelji su morali malo da sačekaju. Pošto smo imali kredite, nismo primali pune plate, još ja na porodiljskom nikako nisam mogla imati dodatni novac koji sam redovno imala ranije, tako da su se neke "opuštene" situacije morale redukovati.
Ponekad se doduše zbog toga ponašao kao uvrijedjeni tinejdžer, ali stvarno me je bilo briga za to...
Zato, mislim da je radikalan pristup neophodan - naravno prvo pokušaj da mirno razgovaraš i objasniš situaciju...
A to sa prijetnjama moćnom porodicom, to je tek da poludiš!!!!
Ne znam gdje živiš, jasno mi je da su takve stvari moguće, ali vrlo često su u pitanju umišljene priče...I ne znam kako ta moćna porodica reaguje na njegovo ponašanje...
U svakom slučaju, mislim da su sreća tvoje bebe i tvoja lično najvažnije na svijetu!

(odgovor članu Parke)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Bračni problemi
6.5.2011 13:10:42   
mikica sa
oxy7 je skroz u pravu, i mene ovakve situacija iritiraju. uostalom, i sama sam imala problema pa znam kako je kad je u kuci nemir medju supruznicima.
sto se tice se mocne porodice, pa kad su vec tako mocni neka mu onda nadju i neki MOCAN POSAO!

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here