|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
19.5.2011 13:20:17   
Pretty78

IZVORNA PORUKA: Nensi RR

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ja ne znam stvarno da li sam ja toliki retard?!?


Nesniiii ne sikiraj se.....to je samo fondan sta ti je bre

po onome sto si opisala ja bih rekla da ima puno vode...jesi merila taco 50 i 20ml

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
19.5.2011 23:59:58   
Nensi*
Ma merila sam prvi put sa Vukovim flasicama,a sad sam izmerila 4 puta po spric od 5 ml,nije bilo puno vode u to sam 100% sigurna...
A odgledala sam video ja ne znam koliko puta,evo i sad kad pomislim na fondan vrti mi se u glavi pesma sa snimka. Naucila sam je napamet.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
20.5.2011 0:04:24   
indy_25
Ja ne znam zasto ne probas onaj s bobama nije ni skupo da ga napravis a sigurna sam da ce ti uspjeti 100 %. Hajde molim te pokusaj bar pa da vidis.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
20.5.2011 0:07:15   
Nensi*
Pa htela sam i reko' sigurno je problem u fruktozi i odlucila da probam opet. Ali zeznula sam se.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
20.5.2011 9:18:12   
mama76
ja sam fino uzela 1 kesicu ovi mm bombona i 250 gr secera,cisto da isprobam kako to ide (posto je moj talenat veoma upitan,pa nisam htjela cijelu mjeru )i ispalo je ok.djeca i ja pravili figurice koje smo kasnije pojeli.Indy 25 hvalauser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
20.5.2011 9:20:24   
indy_25
Ma nema na cemu da mi se zahvaljujes user posted image . Jel tako da je jednostavno jednostavniji je od ovog glicerinskog i ukusniji je od njega samo sto je meni ovaj glicerinski ljepsi za raditi i manje se prlja jer se od mm boba ljepi puno pa stalno moras da posipas secerom i dobro da podmazes podlogu biljnom masti.

(odgovor članu mama76)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
20.5.2011 9:22:26   
viking
Indy, hajde molim te daj mi link za taj fondan od bombona, da ne tražim sad sat vremena. Hvala user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
20.5.2011 9:27:21   
mama76
iskreno nisam probala glicerinski, ovaj mi je bi ok,jest ljepljiv,ali kao i tijesto,moja djeca ne vole mm bombone ali su fondan pojeli user posted image .ja sam topila bombone na pari i dodavala malo vode iako kazu da netreba

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
20.5.2011 18:54:26   
Nensi*
Nasla sam u cemu je problem user posted image
Vaga mi ne meri dobro,ja kupujem fruktozu u pakovanju od 500g,i svaki put sam direktno iz tog pakovanja stavljala na vagu i merila 100g. Danas uzmem da podelim to u kesice po 100g,kad ja nisam izmerila ni 400 grama od svega. Dam lepo mami da odnese kuci to pakovanje od 100g po mojoj vagi i da izmeri na svojoj,ona ima digitalnu,i njena izmeri 140g. Zato mi se i lepilo mnogo jer je bilo vise fruktoze nego sto treba.
Probacu opet,i valjda sad nece biti problema,bar se nadam.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu mama76)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
20.5.2011 19:29:38   
viking
Super Nensi, srećno! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
20.5.2011 23:17:21   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Nasla sam u cemu je problem user posted image
Vaga mi ne meri dobro,ja kupujem fruktozu u pakovanju od 500g,i svaki put sam direktno iz tog pakovanja stavljala na vagu i merila 100g. Danas uzmem da podelim to u kesice po 100g,kad ja nisam izmerila ni 400 grama od svega. Dam lepo mami da odnese kuci to pakovanje od 100g po mojoj vagi i da izmeri na svojoj,ona ima digitalnu,i njena izmeri 140g. Zato mi se i lepilo mnogo jer je bilo vise fruktoze nego sto treba.
Probacu opet,i valjda sad nece biti problema,bar se nadam.


Konacno user posted image user posted image user posted image sad samo cekamo figurine user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
20.5.2011 23:58:25   
indy_25

IZVORNA PORUKA: indy_25

http://www.coolinarika.com/recept/marshmallow-fondant

Eto recepta za fondant isto se boji ko i onaj fondant i isto izgleda a vrlo jeftino i nije komplikovano.

Lu to su one spuzvaste bombone rozo bijele. A imas i posebno roze i posebno bijele ima i zutih. Ja uzmem pomjesane pa ih rezem jer nisam uspjela u svom marketu naci posebno ali ima sigurno.



Evo viking izvini tek sada vidjeh poruku user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
20.5.2011 23:59:19   
indy_25

IZVORNA PORUKA: indy_25

user posted image

ovo je moja prva torta od MM fondanta.



Moja prva od tih boba torta user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.5.2011 0:00:56   
indy_25
IZVORNA PORUKA: indy_25

Cijeli dan se mucim oko pravljenja i ukrasavanja torte. Mom muzu je 15 ovog mjeseca rodjendan ali ga sutra slavimo tako da sam danas pravila tortu. Nije ispala onakva kakva je trebala mislim na ukrasavanje. Puno sam je isprljala jer je bijela pa sam morala da je korigujem. I slova mi nisu nesto ispala al hajde nema veze user posted image

Evo i slike

user posted image


user posted image


user posted image



Moja druga torta isto od boba user posted image ne vidi se razlika jel tako izmedju onog i ovog cak je ovaj i ukusniji samo je s onim bar meni puno bolje za raditi.

Nensi bravo eto nasla si u cemu je problem bio. A ako ti ne uspje opet probaj ovaj sa mm bobama user posted image

< Poruku je uredio indy_25 -- 21.5.2011 0:02:28 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
21.5.2011 23:19:55   
GRGA
Zdravo zdravo devojke,,vidim da vas interesuje fondan,,,ja se rofesionalno bavim time te ako vas interesuje sta da radite kada ga umesite pa je mekan,ili lepljiv,ili previse ovoga previse onoga slobodno pitajte!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
22.5.2011 10:38:49   
Lilly*
Grgo user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
22.5.2011 12:27:54   
GRGA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image UVEK!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 13:40:36   
Anoniman
Je l' na tortu treba da namažem nešto pre nego što je prekrijem fondanom, pravila sam Mišovu kasato tortu? Kako se lepe slova i slike, tj fondan na fondan?

(odgovor članu GRGA)
  Direktna veza do poruke: 518
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 13:42:03   
indy_25
Ja uvijek premazem buttercremom imas negdje ovdje recept. Vrlo tanko premazem da se fino zaljepi fondant.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 13:44:07   
Anoniman
Tražila sam malopre ali ga ne nađem, aj napiši ako te ne mrzi kako se pravi

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 520
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 14:02:10   
Maya21
Sister to ti je mesavina putera ili margarina sa secerom u prahu, nista drugo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 14:04:38   
Anoniman
Aaaa, al nema veze, nije mi uspeo fondan pa sam ga bacilauser posted image Tj napravila sam Džordža u petak, čak i liči na njega, ali mi se sad raspao fondan pa odustajem. Ukrasiću šlagom tortu.

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 522
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 14:05:36   
Maya21
Sto nisi rekla ranije sta planiras pa da ti napravimuser posted image

Dzordza mozes posred torte da udenes user posted image

< Poruku je uredio Maya21 -- 29.5.2011 14:06:53 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 14:15:53   
Anoniman
PA kako ću na šlag, je l' se neće otopitiuser posted image
Htela sam sama da napravim, al ne ideuser posted image Nema veze, imam šlag i te prehrambene boje, imam žele bombone pa ću nešto smuljati. Bitna je namera, a drugi put će biti boljeuser posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 524
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 14:17:23   
indy_25
Hoce istopice ti se dzordze ako stavis na slag nego napravi butercrem pa stavi dzordza pa onda okolo slag ali da ti slag ne dotice figuru. Sad cu da ti nadjem recept za buttercream.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Originalne ideje za Uskršnji ručak !
Svi volimo momente kada je čitava porodica na okupu, kada su ljudi oko nas nasmejani i zadovoljni.
Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here