|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
[Anketa]

Kupovne ili domace kasice


Domaće kašice
  100% (22)
Kupovne kašice
  0% (0)


Ukupno glasova: 22


(Poslednji glas : 27.6.2020 11:41:06)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.7.2011 17:14:02   
Anoniman
Mm greškom kupio kašicu jabuka, grožđe i jagoda. Jagoda je 12% zastupljena a grožđe (sok) 27% u kašici. Dati bebi ili ne ? Na kašici piše 6+ user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 526
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.7.2011 17:24:46   
mejvis
Mislim da je to ona frutekova?!
Slobodno, ja sam davala sve te voćne kašica kako piše da se daje, bez brige! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.7.2011 17:25:37   
Verus
Bubo, kazu da nije isto kao dati svezu jagodu, jer je protein jagode (na koji deca i razviju alergiju) razgradjen tokom procesa pravljenja kasice, tako da je no frksuser posted image
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Mm greškom kupio kašicu jabuka, grožđe i jagoda. Jagoda je 12% zastupljena a grožđe (sok) 27% u kašici. Dati bebi ili ne ? Na kašici piše 6+ user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.7.2011 17:25:38   
Jeca*
ja bih dala user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Kupovne ili domace kasice
19.7.2011 17:27:09   
Anoniman
Hvala, negde sam pročitala da to sve ide posle godinu dana pa zato pitam...

(odgovor članu mejvis)
  Direktna veza do poruke: 530
   RE: Kupovne ili domace kasice
21.7.2011 14:25:00   
Verus
IZVORNA PORUKA: Jeca*

VAŽNO OBAVJEŠTENJE ZA ONE KOJI IMAJU MALU DJECU!!!
NESTLE traži od svih kupaca da vrate bebi-kašice od banane sa rokom trajanja do 2012, barcood 761303308973, jer bi mogli da sadrže komadiće stakla!!!
Kopiraj na status i ako nisi roditelj...možeš nekoga spasiti!!!!!


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Kupovne ili domace kasice
21.7.2011 22:04:17   
Zvoncica77
Super su ove Milupine kasice.Ja obicno spremam i kuvam,ali u nekim situacijama dobro dodju,pogotovu kada su ove vrucine.Stvarno sam prezadovoljna i svidja mi se sto nije bas skroz izmiksano,nego ima i malih komadica povrca,a i zacina.Ja sam ih videla samo u DM-u i liliju

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Kupovne ili domace kasice
22.7.2011 10:55:59   
Jeca*
a nazalost evo i zvanicne potvrde da je upozorenje tacno KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Kupovne ili domace kasice
22.7.2011 15:26:41   
Verus
Ovo je definitivni 1:0 za domace kasice...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Kupovne ili domace kasice
22.7.2011 21:12:21   
Zvoncica77
Joj ne znam Versus,mislim da nema pravila.Negde sam citala,mozda cak i ovde,da je zena nasla bubu u Juvitani,htela da ih tuzi,muz je sprecio...a zakljucak moje drugarice,da i bube znaju sta valja,nece u hemiju,tako da je to dokaz da je zdrava user posted image ...samo ne znam kako bi reagovala kada bi je nasla,a o ovom ogromnom kiksu nestle da i ne govorim

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Kupovne ili domace kasice
22.7.2011 22:49:20   
jovicaa
hippuser posted image user posted image bas su im gadne slane kasice, bezukusne. alete su mi mnogo bolje.
evo i mojih prvih pravih iskustava sa gotovim kasicama, posle mora, tamo mu nisam kuvala svaki dan, pa je jeo dosta kupovnih


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.7.2011 9:01:04   
mejvis
Slažem se, Nestle su bolje i jeftinije. Dajem ih samo kada moram a J. ih baš voli. Zato će na moru jesti uglavnom kupovne...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Kupovne ili domace kasice
23.7.2011 9:49:24   
majathegreat
Ja sam kupovala uglavnom Frutek slatke, Juvitana i Hipp slane sa mesom samo, te nisu bljutave. Par puta Nestle one večernje varijante griz i keks. Kad smo bili na moru bilo je samo Nestle da se kupi, pa je jela sve njihove. Međutim pošto smo par dana zaređali sa kupovnim za ručak, sledeći obrok redovan nije htela da žvaće. Tako da sam čim sam stigla sa mora batalila kupovne i evo već 20 dana ih ne kupujemo uopšte, a i nećemo. Mada sad je već velika, klopa sve, pa i ako idemo negde ne moram da nosim klopu. Druga je priča da je mlađa, onda su kupovne bila super varijanta kad klopa napolju.

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Kupovne ili domace kasice
26.7.2011 14:01:09   
Anoniman
Prijateljica detetu daje iskljucivo kupovne kasice i to sad kad zaista ima svega na pijacama i u marketima. Probala je sve koje postoje na trzistu. Detetu nista ne fali, naprotiv, malecka je buckasta i vesela.  Ne znam da li da to podvodim pod lenjost, jer ona uvek ima vremena, majka obavlja operativu (kuvanje, spremanje, peglanje,kupovinu... ), sestra joj maksimalno pomaze oko bebe (setnja, hranjenje, kupanje, uspavljivanje). Pitala bih je zasto to radi, odnosno, zasto detetu ne kuva ,ali msm da ce se naljutiti...

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 539
   RE: Kupovne ili domace kasice
26.7.2011 14:07:26   
Klarita
Moje dete jede slatke kupovne, tj vocne...retko joj spremam vocne, ali zato kupovne slane nece sem muskatne tikve nijednu...skoro sam probala juvitana sa piletinom i Hipp brokoli nije bilo sanse da proguta, gadi se i dobija nagon za povracanje...ne znam kako cemo na moruuser posted image Nije mi tesko da joj spremam i kuvam i to nemam nikakvu pomoc sem mm koji ne kuvauser posted image ...
Juce u Lilliju sam videla milupne kasice ali nije bio nikakav izbor za nas uzrast, uzela sam joj samo dve sa krompirom i sargarepom, pa cu ih poneti na more, skuvacu joj samo piletinu i miksati s njima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Kupovne ili domace kasice
26.7.2011 14:12:11   
vukosava
Kas kazete "slatke" i "slane", jel tu dodaju secer i so u kasice?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Kupovne ili domace kasice
26.7.2011 14:13:45   
Klarita
Ma, ne Vuko...slane su nam (bar ja tako mislim) povrtne sa mesom i bez, a slatke su vocneuser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Kupovne ili domace kasice
26.7.2011 14:15:29   
vukosava

IZVORNA PORUKA: magiNS
Ne znam da li da to podvodim pod lenjost


Nemoj da podvodis pod lenjost, zena ima drugacije misljenje od tvog, ne znam sto bi da joj nameces svoje. Njeno dete - njena stvar.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Kupovne ili domace kasice
26.7.2011 14:17:08   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ma, ne Vuko...slane su nam (bar ja tako mislim) povrtne sa mesom i bez, a slatke su vocneuser posted image


Pa ja vidim pominje se to pa me zacudilo. Generalno vecina skuvanog voca i povrca i jeste bljutavo, sve zavisi koliko neko voli da soli kad kuva. Ja recimo ne solim previse tako da su mi ove kasicice sa samim vocem i povrcem super ukusa, uvek ih dovrsim user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Kupovne ili domace kasice
26.7.2011 15:19:04   
Verus
A neke bube se nalaze u prljavim uslovima, mislim, ne znam kakva je buba bila...
IZVORNA PORUKA: Zvoncica77

Joj ne znam Versus,mislim da nema pravila.Negde sam citala,mozda cak i ovde,da je zena nasla bubu u Juvitani,htela da ih tuzi,muz je sprecio...a zakljucak moje drugarice,da i bube znaju sta valja,nece u hemiju,tako da je to dokaz da je zdrava user posted image ...samo ne znam kako bi reagovala kada bi je nasla,a o ovom ogromnom kiksu nestle da i ne govorim

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Kupovne ili domace kasice
26.7.2011 22:00:49   
Zvoncica77
Koja god bila,ne bi mi bilo prijatno..ipak je buba!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Kupovne ili domace kasice
27.7.2011 21:12:05   
mejvis
Sada sam videla u liliju Milupine slane i slatke kašice! Da li je neko probao? 

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Kupovne ili domace kasice
27.7.2011 21:48:37   
Zvoncica77
Vec sam pisala da smo probali,doduse slane,sve i odlicne su,slobodno ih uzmi,mejvis

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Kupovne ili domace kasice
27.7.2011 21:53:24   
mejvis
Odlično, hvala.
Baš mi deluju lepo a trebaće mi sad za more... Gde si ti kupovala?

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Kupovne ili domace kasice
27.7.2011 22:00:48   
Zvoncica77
Kupovala sam u DM-u i Liliju.Bas smo se navukli na njih,kad nisam u mogucnosti da spremam nesto.Nisu skroz izmiksane,ima sitnih malih komadica povrca,nekako mi bas deluju lepo,a i ukusne su,probala ja user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here