|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:10:38   
JMPM
Ana, a da mu navuces rukave preko rukice? Ne skroz, nego da ipak malo greju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:12:38   
Ana RR
Pa ja se pokrivam skroz do vrata user posted image ako ne pokrijem ramena smrznem se. I onda se plašim da je njemu hladno. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:15:11   
Anoniman
Ajoj Ana user posted image

Ti onda malo naduvaj klimom (recimo 24C), pokri ga ćebencetom, štramplice dugih rukava sa stopalima i milina user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:16:03   
Ana RR
Tijatija, to sam i ja razmišljala jer i meni su ruke stalno ledene a nije mi uvek hladno. Ali opet, kad spavaš malo je drugačije, slabija je cirkulacija.
JMPM, to i uradim a noćas sam mu ispod pižamice obukla bodi dugih rukava umesto kratkih.
Ne bih da preteram, neću da od njega napravim nekog svilenog dečaka ali ne želim da se prehladi. A nama je spavaća soba prilično hladna čak i kada grejanje radi.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:17:55   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: n i n a

Ajoj Ana user posted image

Ti onda malo naduvaj klimom (recimo 24C), pokri ga ćebencetom, štramplice dugih rukava sa stopalima i milina user posted image user posted image user posted image



Ma ja sam smrzotina teška user posted image 5 minuta napolju zimi i ja se sva tresem, usta mi pomodre a prste ne osećam user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:19:00   
Anoniman
E to sa duplim dugim rukavima je sasvim ok user posted image Mi smo isto trebali tako da oblačimo, jer je bila zima, ali kad je patronažna videla kako ludački greju kod nas, rekla da mu samo oblačimo bodić bez rukava ispod

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:21:36   
nela79
A ja zavrnem radijatore kad idemo na spavanje user posted image . Pa ti bi rekla da sam ja luda onda. Moji od pocetka spavaju u bodicima bezrukava, i pidzamici preko. Pokrivam ih onim jorgancicem od ogradice. Vanja i to zbaci sa sebeuser posted image . Jutros u krevetcu nadjem nas frotirski prekrivac. Kaze mm nisam mogao u mraku nista drugo da nadjem da ga pokrijem, jer je lezao na svom jorgancicu i dekici (cebetu) user posted image . A to za hladne ruke kod beba vec odavno kazu da nije znak da im je hladno, to njima cirkulacija nekakva periferna jos ne radi kako treba

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:21:38   
Ana RR
Svekar hteo jutros da pusti grejanje ali kod nas u stanu je mm skidao radijatore da ih opere i još nije sve vratio. Ali klima mi radi celo jutro, u spavaćoj sobi grejalica i ok je. I kad radi grejanje ja opet dogrevam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:23:38   
minavb
Ja Vanji obučem pidžamicu i džak, ako mu dodam još nešto, bude potpuno mokar. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:23:54   
nela79
E jesi kraljica svaka ti cast user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:24:39   
JMPM
Ja zimi njemu oblacim dugi rukav i dugacku pidzamicu ili zekice. Smrza je na mene, ja se pokrijem od glave do ispod nogu (zavrnem pokrivac user posted image ). jos ukljucim muza na najjace da zagreje ceo krevet user posted image .
Mislim da treba utopliti dovoljno-ni premalo ni previse.
Prosle zime smo oblacili dzak, ne znam da li ce ove hteti da mu obuzdam noge user posted image

< Poruku je uredio JMPM -- 11.10.2011 13:26:22 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:25:23   
Ana RR
Nela, blago vama. Ja imam jako lošu cirkulaciju, noge su mi stalno hladne, ruke isto tako i nikako se nisam navikla na ovo grejanje u kući. Kod mene u stanu je jako toplo, zimi sam spavala u kratkim rukavima i odškrinutim prozorom, po ceo dan sam lagano obučena i tako sam navikla. Ovo u kući koliko god grejali meni nije dovoljno. I onda naravno mislim da je tako i Marku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:25:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Ja Vanji obučem pidžamicu i džak, ako mu dodam još nešto, bude potpuno mokar. 


I mi isto, i to frotirni džak user posted image

Ali kad je bio novorđenče pokrivala sam ga ćebetom i bodić bez rukava ispod

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:27:07   
jovicaa
a kako to musku decu ne treba utopljavati, to znaci da zensku trebauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:27:52   
minavb
Naš džak je kao ćebe, srednje debljine. Baš je fin. Kad je baš hladno doam preko tanko ćebe, ali jorgani mu ne trebaju. Em se vrti pa se otkrije, em se znoji baš dosta.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:29:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jovicaa

a kako to musku decu ne treba utopljavati, to znaci da zensku trebauser posted image


Pročitaj jovo od početka user posted image Polemika je počela sa hulahopkama!

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:29:25   
nela79
Ma to kao kazu da muska djeca teze podnose vrucinu, tj. utopljavanje. Sta znam, kod mojih stvarno jest tako. 

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:30:40   
nela79
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nela, blago vama. Ja imam jako lošu cirkulaciju, noge su mi stalno hladne, ruke isto tako i nikako se nisam navikla na ovo grejanje u kući. Kod mene u stanu je jako toplo, zimi sam spavala u kratkim rukavima i odškrinutim prozorom, po ceo dan sam lagano obučena i tako sam navikla. Ovo u kući koliko god grejali meni nije dovoljno. I onda naravno mislim da je tako i Marku.


Onda ti mozes kod mog brata i snahe. Mene obavezno glava zaboli koliko oni zagriju svoj sprat kuce. Onda ja kad sidjem dole gdje je mama , zavrnem pa skoro sve radijatore user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:31:45   
minavb
IZVORNA PORUKA: Koka Loka

Zbog samih testisa. Oni su "prirodno" hladniji. Pitajte muževe ili proverite same user posted image  Šalim se malo user posted image  

Na utopljavanje se misli ne na gornji deo tela već na donji tj. oko polnih organa tačnije samih testisa. Znači bez hulahopki. Kasnije pred pubertet bez uskih gaćica.

Mada, kod nas još uvek većina bebe povija širokim povojem pa priča i smaranje baba nema nikakvog smisla osim rondanja.
Evo zašto se dečaci ne pretopljavaju. Devojčicama moramo da čuvamo jajnike pa kontam da ih treba i toplije obući.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:31:56   
limunada
Nije ni moja cirkulacija bolja,tu sam negde ko i Ana al ja se jako znojim,dal bilo hladno il toplo.Ja nikoli obucem sada potkusulju ili bodic bez rukava pa gore pidzamu i dole isto i carapice,a pokrijem ga cebencetom al se vise puta otkrije pa ga svaki cas pokrivam a ujutru mu uglavnom bude hladan nosic i rukice i onda ga utoplim samnom,inace i on ne podnosi toplotu,uvece kad ga skinem za kupanje on sav sretan,cini mi se da bi tako i spavo.ne utopljavam ga previse jer od pocetka ne voli.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 13:35:29   
Crvenkapa85
ja sam mihajlu obukla benkicu na duge,bodic na duge i hulahopke i pokrila ga cebencetom kad spava,pa kod nas je ledaraaaaaa

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 14:07:04   
lanajelena
Znaci vi vec oblacite deci hulahopke user posted image ...ja stvarno ne znam kako da ih obucem,moji spavaju u bodicima na kratke rukave,donji deo pidzame i nece da se pokriju,dzak ne podnose user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 14:10:26   
Anoniman
Pa kad idemo napolje obavezno, po stanu ne... I ja oblačim hulahopke od petka-smrzoh se živa! user posted image

A džak je čisto stvar navike user posted image user posted image


< Poruku je uredio n i n a -- 11.10.2011 14:11:19 >

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 14:12:54   
lanajelena
Ja sam onda nemajka,poslala sam ih u skolicu u letnjim carapicama user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
11.10.2011 18:17:51   
Nensi*
Ja probala juce Vuku da obucem hulahopke,neeeema sanse! Vristao je dok mu nisam skinula,ne znam kako da ga naviknem na njih,ili da probam dugacke gace user posted image
A on nocu spava u kratkim rukavima i nekad bude mokar,pokrivam ga cebencetom jer mu je sa jorganom vruce,kod nas u stanu je bas toplo,i ja spavam samo u majici.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here