|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
15.10.2011 22:47:12   
Ana RR
A znaš šta je još gore? To što svake subote idemo da mu kupimo jaknu i svaki put se kući vratimo sa svim i svačim za njega ali ne i sa jaknom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Dečija garderoba
15.10.2011 22:48:44   
Ana RR
Hvala Bulka, i meni se baš dopada. Uzela sam veći broj tako da će moći dugo da je nosi. user posted image




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Dečija garderoba
15.10.2011 22:54:42   
madre
bas juce sam bila u uscu da kupim bogdanu neku garderbicu i tome sam se bas radovala. u cartersu sam se zadrzala sat vremena, one zene su vec pocele da obilaze oko mene da nesto ne ukrademuser posted image
sve sam zagledala, merila, sve mi se svidja a nista mi se ne svidja i na kraju sam izasla bas sa plisanom pidzamicom da ne bude da bas nista nisam kupilauser posted image
velika sam cepidlakauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Dečija garderoba
15.10.2011 22:57:56   
IVA 11
Nova jakna-Zara

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Dečija garderoba
15.10.2011 23:23:31   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Ana RR

A znaš šta je još gore? To što svake subote idemo da mu kupimo jaknu i svaki put se kući vratimo sa svim i svačim za njega ali ne i sa jaknom user posted image



Ja mislim da sam stan lakse pronasla user posted image
Moje dete bi islo golo i boso dok ja ne nadjem ono sto mi se svidja. Sreca pa je dobio perjani prsluk i to nosi preko debelih dukseva, a ja cu mu valjda naci jaknicu za koji dan user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Dečija garderoba
15.10.2011 23:37:00   
Anoniman
I naša jakna je iz Zare, samo ja tek sad videh da je predviđena za dečakeuser posted image Obišla 10 radnji i nakraju kupila mušku jaknu user posted image Nema veze i dalje mi je najlepša!!!

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: Dečija garderoba
16.10.2011 12:31:47   
lesica
Evo nekih nasih novih stvarcica:
Trenerka, tunikica i nekoliko helankica
user posted image
Komplet i jaknica-mantilic(kupili smo jos jednu plisanu i sada je na njoj)
user posted image
Bodici na duge rukave(jos dva su na pranju a bodice bez rukava je mama zaboravila da kupi)
user posted image
Nove majicice "secenih etiketa"
user posted image
A ovo nam je zimska jakna koja je prosle godine bila veeeelika a sada je bas po meri
user posted image

< Poruku je uredio lesica -- 16.10.2011 12:33:08 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Dečija garderoba
16.10.2011 17:52:11   
Anck Su Nmaun


Nova jakna-Zara


Samo da kazem da sam ovu jaknu iz Zare  sa srcima videla juce na futoskoj pijaci!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 10:11:25   
IVA 11
Ova je bez srca. user posted image Topla je, postavljena, ja sam prezadovoljna.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 11:01:23   
Anoniman
Lesice , bas je sve slatko user posted image
Kakve su to secene etikete user posted image

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 260
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 11:27:17   
Olga75
mame koje imaju veliko decu , od tri godine , da li znate gde u NS ima bodija za njih user posted image , planiram sledeci vikend kod s&s pa da odem da pazarim , potkosulje joj se ispasavaju i stalno su joj gola ledja , u Su nigde nisam nasla tako velike user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 12:32:06   
mama kukunka
A gde je Carter's i ona Francuska radnja  sto je nelko postavio link u BG?

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 12:37:35   
Snelle
Carter's garderobu imaš u Ušću i u Merkatoru, tu sam je ja vidjala, mada je najveći izbor za bebe, tj. decu do 12 meseci.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 12:38:47   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: mama kukunka

A gde je Carter's i ona Francuska radnja  sto je nelko postavio link u BG?


Imaš u Menda shop, a oni se nalaze u Immocentru, u Mercatoru (ako se nisu preselili), ima ih i na Voždovcu, u novom Super Veru. Ne znam gde ih još ima. Osh Kosh se nalaze u Ušću.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 12:59:50   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Ova je bez srca. user posted image Topla je, postavljena, ja sam prezadovoljna.


Ne nisam mislila na tu...pogresan sam link citirala..pa mi se ugasio komp user posted image

Tu kad se udje u jaknice za devojcice ima ljubicas_ta sa srcima....Zara a la buvljak user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 17.10.2011 13:01:36 >

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 13:48:21   
lesica
Khm- secene etikete=Kinezi u njihovom trznom centru valjaju markiranu deciju garderobu pa im iseku etiketeuser posted image valjda zbog carine.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 13:51:39   
Snelle
Lesice, ja na kraju nisam uspela da kupim ništa, jer Kinezi rade do 17h, a ja do 16:30 pa ne mogu nikako da stignem pre njihovog zatvaranja user posted image  Jesi li pokupovala sve što valja, ili si ipak ostavila nešto i za druge? user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 13:52:36   
Anoniman
Ja sam carter''s nalazila kod kineza, ali stvarno!!!
Od zaove iz Kanade dobila carter''s kapicu za Mihajla i svega nekoliko meseci kasnije vidim kod Kineza isti dezen na bodiću kao što je kapica-virnem u bodić kad piše carter''s!!! Cena:150din za bodi kratkih rukava... Isti takav u Mendu u Merkatoru:1100din user posted image I to je bio jedan jedini put, ali ne odustajem od lova! user posted image

< Poruku je uredio n i n a -- 17.10.2011 13:53:08 >

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 268
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 13:57:10   
lesica
Snelle,treba da se vratim ponovo,neplanski svratih tamo pa sam detetu pokupovala ove majicice i bodice po 150 i 200 dinara,ali sam smeknula neku zara haljinicu i neke kosuljice i neke socice i takooo. Ali ne brini ostavicu i vama nesto. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 13:59:04   
Snelle
150 i 200 dinara? Ma bežim s posla ranije user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 14:01:02   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: lesica

Snelle,treba da se vratim ponovo,neplanski svratih tamo pa sam detetu pokupovala ove majicice i bodice po 150 i 200 dinara,ali sam smeknula neku zara haljinicu i neke kosuljice i neke socice i takooo. Ali ne brini ostavicu i vama nesto. user posted image


Daj, molim te, shemu tržnog centra i strelicu koja pokazuje na lokal user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 14:01:40   
lesica
To ti kazemuser posted image , pa taman dva puta da obuce pa da bacim pa da mi ne bude zao.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 14:01:56   
Sanjica26 RR
Alexx bravo! Uzela si mi rec iz usta. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 14:04:04   
lesica
Alex,jel smem stvarno da nacrtam i da stavim fotku gde se u t.c.-u nalaze te dve radnjice u kojima ima za klince da se nadje garderobica?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Dečija garderoba
17.10.2011 14:05:33   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: lesica

Alex,jel smem stvarno da nacrtam i da stavim fotku gde se u t.c.-u nalaze te dve radnjice u kojima ima za klince da se nadje garderobica?


Zašto ne? Pa toliko pričamo o raznim radnjama i gde se nalaze i šta tamo ima - ne vidim zašto ne bi moglo i za ovo. Daj daj daj daj daj daj user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 predivnih starinskih imena za devojčice
Koliko Vera poznajete? A koliko Ruža ili Ljubica? Verovatno ne puno jer ova, nekada vrlo česta, imena više nisu toliko p...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here