|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:56:49   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Jeca*

Ana...preslatko user posted image
broj 74 smo najvise nosili, najduze.


Jeco, kakvih šmekerskih stvari ima za dečake, pa oduševila sam se user posted image pravi mali frajeri user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:57:34   
isidora88
koliko su bodici,ja mateji nikako da nadjem neke lepeuser posted image
u osh coshu nema nista od velicinauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:00:55   
Ana RR
Bodići su 670 din, obično u enci menci i ne ulazim jer su baš preskupi ali sam gledala nešto drugo i naletela na njih. Ja sam naletela na neko sniženje u Osh Kosh-u ali se već skoro sve rasprodalo. Nije bio neki izbor stvari za male bebe ali za veću decu ima lepih stvarčica. Mada, još nema zimske garderobe.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:03:35   
aster
Mi smo prošle godine nosili i jaknu, od nekog šestog meseca, a i skafander. Jakna nam je bila malo velika, ali smo je zato nosili i na proleće. I ove godine ćemo isto tako da kombinujemo. Za auto je skafander jako nezgodan, sav se ukuva jadničak. A za sneg je odličan, naravno user posted image . Jaknu smo i ove godine kupili u Zari, oni su još i povoljni kolike su cene u drugim radnjama. JAKNA

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:14:13   
vukosava
Ja moju bebu oblacim u odecu: Carter's, Children's Place i Osh Kosh. Za sada je oblacim u pamuk, najcesce pamucne bodije, pantalonice i dukserice.

Nesto na ovaj fazon:
user posted image
user posted image

Za spavanje koristim pamucni "sleeper" a ako je bas zima preko jos jedan od cebeta
user posted image

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:16:52   
IVA 11
Lukin sako-duks user posted image

user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:17:34   
cani
Jao Vukosava sto je ovo trece preslatko <3

< Poruku je uredio cani -- 26.9.2011 15:18:06 >


_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:21:48   
Ana RR
Osh Kosh i Carter's imaju super stvari, uvek tu kupujem stvari za klince kojima idemo u posetu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:22:21   
Ana RR
Iva, baš je šmekerski user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:25:58   
Verus
Sinoc sam bila do drugarice koja ima malu od 4.5 godine i blizance decake od 4 meseca.  Dobila sam: 4 kese garderobe za Helenu i 1 kutiju, 18 meseci i 24 meseca, 2 pari cipela, 2 pari cizama i 2 pari patika (new balance i nike) i 2 kutije i 1 kesu odece za decaka.  Dobijala je naravno po 2 kompleta za decake, pa puno toga nije ni oprala a kamoli koristila za njih.  A za malu je sve lepo, ocuvano. Ona je malo luda pa sve kupuje skupo, markirano... Eto, tako ja idem u sopinguser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:26:54   
Ana RR
Verus user posted image hoću i ja u takav šoping user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:27:51   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Sinoc sam bila do drugarice koja ima malu od 4.5 godine i blizance decake od 4 meseca.  Dobila sam: 4 kese garderobe za Helenu i 1 kutiju, 18 meseci i 24 meseca, 2 pari cipela, 2 pari cizama i 2 pari patika (new balance i nike) i 2 kutije i 1 kesu odece za decaka.  Dobijala je naravno po 2 kompleta za decake, pa puno toga nije ni oprala a kamoli koristila za njih.  A za malu je sve lepo, ocuvano. Ona je malo luda pa sve kupuje skupo, markirano... Eto, tako ja idem u sopinguser posted image


user posted image user posted image To je prava drugarica. Da si mi blize, evo imacu ja jos malo 18 meseci odece da nam vise ne treba

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:31:26   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja moju bebu oblacim u odecu: Carter's, Children's Place i Osh Kosh.




Iz Kanade su nam doneli dosta njihovih stvari i baš mi se dopadaju, šteta što nema kod nas.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:38:00   
Didy
Ja sam prijatelj na fb sa jednom devojkom koja salje HM stvari (i druge) vrlo povoljno. Sofiji sam kupila 7 bodica na kratke rukave za 1500 dinara, a ima i komplet od 5 na duge raukave za iste pare. Stefanu sam kupila dva tanja duksica za 1250 dinara. Bas sam zadovoljna! Ovi kod nas nisu normalni sa cenama!
Ja ponesto kupim, gledam da je sto jeftinije, da je pamuk i da je prijatno. Kupovala sma i skupe stvari, pa se desavalo da posle 3 pranja izblede, tako da vise ne bacam pare. Ionako brze prerastu nego sto se ofuca kakvo god da kupis.
Sestra mi ostavlja garderobu od sesrica, tako da pre svake sezone skinem sa tavana dzak i onda dokupim samo ponesto. Jakne i skafandere sam uglavnom od nje uzimala jer to uopste ne stignu da iznose. Sad sam joj rekla da mi ostavlja i cipele i patike, jer je Stefan poceo da se jako prlja napolju, pa ne moze u istim patikama i u vrtic i u blato, a da kupujem duplu obucu samo zbog igranja napolju, to mi je vec previse para.
Inace, meni je skafander zakon!user posted image Od prvog dana ga imamao. Nekako sam najsigurnija kad ga obuce. Sad imamo divnu i toplu jaknicu koju smo kupili u Sloveniji, pa mislim da cemo ove godine probati u njoj da prezimimo.
Ana, stvarcice su preslatke!

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:39:56   
Ana RR
7 bodića za 1500 din?? Pa to je fenomenalno!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:43:59   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja moju bebu oblacim u odecu: Carter''s, Children''s Place i Osh Kosh.




Iz Kanade su nam doneli dosta njihovih stvari i baš mi se dopadaju, šteta što nema kod nas.



Super im je i pamuk. To je americka kompanija koja isto stoji iza onih Dizni stvarcica. klikni

A inace Carters i Osh Kosh su sada jedna kompanija.

< Poruku je uredio vukosava -- 26.9.2011 15:45:10 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:46:24   
Leki 77
Uglavnom svi hvale skafander za malu decu, a nama je to bilo totalno nepraktično. Teško je za svlačenje, pa se u kolima oznoji za 5min. Mi smo imali jaknicu, ispod džemper i pantalone na tregere (da nikako ne nazebu bubrezi:). Mada, I je imao 8-9 meseci kada je bila zima, a R ne planiram da kupujem novo, tako da će i on jaknicu. Skafander mi je ok tek za decu koja hodaju pa se valjaju po snegu. Eto, jedno izgleda, atipično iskustvo.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:49:07   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: vukosava

A inace Carters i Osh Kosh su sada jedna kompanija.


Da, znam.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 15:50:47   
Didy

IZVORNA PORUKA: Ana RR

7 bodića za 1500 din?? Pa to je fenomenalno!!


Mogu te preporuciti za prijatelja ako hoces, pa da pogledas sta ima. Nalog je u tu svrhu i otvoren.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 16:25:17   
Verus
18 guramo...tj. 24 meseca joj vise odgovara gore, a 18 dole, kad ima vitak strukuser posted image
IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: Verus RR

Sinoc sam bila do drugarice koja ima malu od 4.5 godine i blizance decake od 4 meseca.  Dobila sam: 4 kese garderobe za Helenu i 1 kutiju, 18 meseci i 24 meseca, 2 pari cipela, 2 pari cizama i 2 pari patika (new balance i nike) i 2 kutije i 1 kesu odece za decaka.  Dobijala je naravno po 2 kompleta za decake, pa puno toga nije ni oprala a kamoli koristila za njih.  A za malu je sve lepo, ocuvano. Ona je malo luda pa sve kupuje skupo, markirano... Eto, tako ja idem u sopinguser posted image


user posted image user posted image To je prava drugarica. Da si mi blize, evo imacu ja jos malo 18 meseci odece da nam vise ne treba

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 16:26:11   
Verus
Children's Place ima najkvalitetniji pamuk...jako se sve ocuva i posle dosta pranja...
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja moju bebu oblacim u odecu: Carter's, Children's Place i Osh Kosh.




Iz Kanade su nam doneli dosta njihovih stvari i baš mi se dopadaju, šteta što nema kod nas.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 16:37:19   
Anoniman
Didy, hajde da se nadjemo na FB, pa da preporucis i mene. :)

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 16:38:26   
minavb
Danas premestam neke stvari koje je Vanja prerastao, i pogledam zimsku jaknu iz H&M-a koja je inace za bebe od 9 meseci. Bila mu je jako velika i uglavnom je nosio skafander prosle  zime. Ucinilo mi se da mu je ok, obucem mu je i stvarno mu jakna taman. Uporedim je sa novom Chicco jesenjom jakom za bebe od 18 meseci, i jakne su iste velicine, identicne.  user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 16:47:24   
mihi
Ima kod nas i Osh Kosh i Carters i Ušće i Novi Merkator, otvoro se i GAP u Knez Mihajlovoj. Najviše volim ova tri brenda za decu.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 17:08:36   
Didy

IZVORNA PORUKA: Tash

Didy, hajde da se nadjemo na FB, pa da preporucis i mene. :)


Jao, tebe sam se odmah setila.user posted image Znam da ti kupuješ HM gde god se zadesiš.user posted image
Nađem te na fb, pa ti preporučim.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here