|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
27.9.2011 22:45:14   
Sanjica26 RR
PoisonEve kakav san. user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.9.2011 18:04:41   
Alexis79
U sredu sam upoznala  Suncicubg .Koja se ustvari zove Jelena.user posted image
Mnogo je slatka i veoma mlada,nisam je tako ukapirala kroz postove.

A nadam se upoznacu vas jos vise

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
17.10.2011 16:23:34   
Meisje
Ja nisam nikog upoznala a volela bih celu ekipu sa crtica!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
22.10.2011 22:50:45   
Vika
Prvo sam upoznala Ivaj, dok sam ležala u bolnici a ona čekala da se porodi. Obe smo bile van sebe i samo desetak minuta razgovarale, isključivo o bolničkim temama, ali je prijalo naći nekog "svog".

A nedavno sam srela Sanjicu26 i njenu Teodoru i mogu javno da izjavim da sam prestala da mučim muža zbog preseljenja u grad u kome smo. Proveli smo nekoliko dana družeći se, i konačno imam nekog sa kime mogu da provodim slobodno vreme i uživam u svakom trenutku, kao i moj sin user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
22.10.2011 22:54:34   
madre
vika, to je bas lepouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
22.10.2011 22:59:24   
Sanjica26 RR
A, ja se osecam kao da te poznajem ceo zivot. user posted image To je divno kad mozes sa nekim opusteno da razgovaras o svemu bez nekog ustezanja sto je u danasnje vreme retkost.user posted image

By the way u kom gradu ste ovih dana?user posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
22.10.2011 23:00:29   
Vika
U zajedničkom! Viđamo se što pre, samo da sutra razjurim babe i dedu user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
23.10.2011 7:56:04   
Anoniman
Upoznala sam Mirjanicu, još dok smo bile dve pomalo izgubljene trudnjače... Upoznale smo se u Frontu kad su nam se poklopili termini kod Najbolje Doktorke Na Svetu. I mogu vam reći da a) skoro nisam srela osobu koja tako zrači; b) osećam se kao da je znam od uvek; c) sa njom mogu i o stvarima o kojima ne mogu ni sa onima koje zaista znam od uvek... HVALA RINGERAJI ŠTO ME JE OBOGATILA!!!

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 358
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
24.10.2011 14:34:43   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Vika

A nedavno sam srela Sanjicu26 i njenu Teodoru i mogu javno da izjavim da sam prestala da mučim muža zbog preseljenja u grad u kome smo. Proveli smo nekoliko dana družeći se, i konačno imam nekog sa kime mogu da provodim slobodno vreme i uživam u svakom trenutku, kao i moj sin user posted image


Vika, srce mi je napokon na mestu, i zbog tebe, i zbog Sanje user posted image  Strašno je kad u nepoznatom gradu nemaš nikog svog user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
24.10.2011 14:56:34   
pepeljuga
Jos nikoga uzivo, ali krajnje je vreme user posted image A cini mi se da sve poznajem, svakoga sam zamislila nekako user posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 24.10.2011 14:57:08 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
24.10.2011 15:17:01   
boba 11
jako bih volela da upoznam sve ili bar one koje su u blizini NS i da obogatim svoj zivot novim prijateljstvima.Nadam se da ce mi se ukazati prilika-sve ste jako slatke i dajete dobre savete pa cak i one koji nam mozda ne odgovaraju u tom momentu ali 100ljudi 100 cudiuser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
25.11.2011 12:22:11   
lanajelena
Pre nekoliko dana sam upoznala Anck su.....kako god user posted image  ...idemo kod istog pedijatra,prvo sam prepoznala Taricu pa tek onda mamu user posted image ...jedna prijatna i lepa zena kao i vecina sa rr-a

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
21.12.2011 13:03:24   
Yag
zasto je alexx zakljucala temu ringerajke koje volimuser posted image  ja cu ovde napisati....

MEISJE DEGO GRGU SONI MACU TIKICU PANDICU PLACLJIVU WORLD skoro sve sa crtica ali ove posebno a najposebnije moram priznati MEISJE

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
21.12.2011 13:09:53   
Anoniman
Zaključala je sa razlogom, imale smo takvu temu i onda se na deset strana razvlačilo " a mene se niko nije setio" i "jao mene niko ne voli". Imamo i temu koga bi volele da upoznate sa RR KLIK, pa može i tamo da se piše user posted image

(odgovor članu Yag)
  Direktna veza do poruke: 364
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
21.12.2011 13:10:28   
ivaj
IZVORNA PORUKA: Vika

Prvo sam upoznala Ivaj, dok sam ležala u bolnici a ona čekala da se porodi. Obe smo bile van sebe i samo desetak minuta razgovarale, isključivo o bolničkim temama, ali je prijalo naći nekog "svog".


Da.Ako mene pitas bio je to najgori momenat za upoznavanje,ali opet sto ti kazes znacilo mi je sto smo bile zajedno na istom "paklenom" mestu.

Konacno sam upoznala dacicu,Sanjicu,zenetinu(moju komsinicu) i minuvbuser posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
21.12.2011 14:05:08   
minavb
IZVORNA PORUKA: ivaj

Konacno sam upoznala dacicu,Sanjicu,zenetinu(moju komsinicu) i minuvbuser posted image


Na moje veliko zadovoljstvouser posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
21.12.2011 16:26:01   
Meisje

IZVORNA PORUKA: Yag

zasto je alexx zakljucala temu ringerajke koje volimuser posted image  ja cu ovde napisati....

MEISJE DEGO GRGU SONI MACU TIKICU PANDICU PLACLJIVU WORLD skoro sve sa crtica ali ove posebno a najposebnije moram priznati MEISJE

milion putauser posted image user posted image
Ja se secam kad si se ti tek pojavila,malo posle mene,hehe davno bese... LJUBIM TE!

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
21.12.2011 16:50:10   
Anoniman
ivaj user posted image

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 368
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
21.12.2011 17:14:10   
Anoniman
Na ringeraji sam srela moje altuse Sanjicu i Snelle, a upoznala se sa PE user posted image , snek, minnom, ivaj, gae_gr, SUPER MAMOM, naravno guppy, dunjom, i usput skontala ko je ko (minavb, mihi, Jeca*, dacica, vika, madre, ribizla, vonavoj, malimis i itd. da ne nabrajam)sto videvsi ih in personal, sto sa fotke, uglavnom sam sve videla sa kojima sam imala priliku da razmenim spiku na forumu (sto se Beoogradskog okruga tice)user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Zenetina -- 21.12.2011 17:16:57 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 369
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
5.6.2012 11:23:14   
dunja RR
Upoznala sam juče hocukusurnecuzvaku i srećna sam što sa njom delim svoje priče oko VTO user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
5.6.2012 11:26:40   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Pre nekoliko dana sam upoznala Anck su.....kako god user posted image  ...idemo kod istog pedijatra,prvo sam prepoznala Taricu pa tek onda mamu user posted image ...jedna prijatna i lepa zena kao i vecina sa rr-a

O ovo tek sad vidim...hvala draga na lepim komplimentima user posted image

Pored lanajelene upoznala sam JMPM, Prety,NewMom,Jance,Maya21 (cini mi se odbar br),Andrianu..nadam se da nisam nekog zaboravila....

I volela bih jos par osoba da upoznam ...

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.6.2012 11:34:16 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
5.6.2012 11:32:50   
Modessty
Prvo sam upoznala AnuRR i Jacu. Došle su u Zemun iz svojih nedodjija u drugu nedodjiju i u vreme sajma automobila (koliko se sećam tako nešto beše) user posted image
I kao da smo se znale 100 godina! Žao mi je što Jace ovde više nema. Mnoge od nas na Crticama je podigla na noge i izvukla iz bede.

Onda sam u Nišu upoznala gaganu i njenu slatku Unu i Još malo pa mamica i njen Stefan i Engimengi i blizance....
Sve su divne!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
5.6.2012 11:37:49   
Modessty
Umalo da zaboravim! Tashu sam "upoznala" preko telefona user posted image Divna je!!!
Uvek realna i uvek tu da pomogne.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
5.6.2012 11:53:37   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Modessty

Prvo sam upoznala AnuRR i Jacu. Došle su u Zemun iz svojih nedodjija u drugu nedodjiju i u vreme sajma automobila (koliko se sećam tako nešto beše) user posted image
I kao da smo se znale 100 godina! Žao mi je što Jace ovde više nema. Mnoge od nas na Crticama je podigla na noge i izvukla iz bede.

Onda sam u Nišu upoznala gaganu i njenu slatku Unu i Još malo pa mamica i njen Stefan i Engimengi i blizance....
Sve su divne!

user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
5.6.2012 18:10:28   
Anoniman
Konacno Anu RR. Divni su svo troje i bas sam srecna sto poznajem takve ljude. A Mare uzivo... Nisam htela da ga gnjavim mnogo tek smo se upoznali user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Prevara
guppy RR

Bi li oprostili prevaru?

Da, sigurno (19%)

Verovatno (4%)

Ne, nikada (23%)

Ne znam... (54%)


Ukupan broj glasova: 26

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here