|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
14.8.2011 9:28:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: miljanaM

Nego sta sa sve pogacom user posted image , ja Popu moram upoznati pa i da je na kraj sveta user posted image


Bez pogace ne primam user posted image A sto se tice kraja sveta tu sam negde nije mi daleko user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 326
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
14.8.2011 14:14:34   
vonavoj
bez pogacu ne primasuser posted image user posted image user posted image
ja cu dodjem sa drugaricom! muskaracom,kao sto je i tvoja!user posted image user posted image ubija koliko udara!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.8.2011 14:15:44   
PoisonEve
Upoznala sam MalogMisa i Minu. Divne zenice, sa zdr4avim i jakim stavovima, bez kompleksa. Mina za jednu mamu malog deteta izgleda...WOW!user posted image A bogami ni Mis, nije za bacanje, trudnica usla u 7. mesec a zgodnaaa....
Sastale smo se da gledamo film od kog naravno, opet nije bilo nistauser posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.8.2011 14:19:44   
minavb
user posted image
I tako ja sinoc citala temu o svekrvi i sanjala te u onoj majci i helankama kako places. Bas sam se smorila.
Poljubac i da znas da ja cuvam od unistenja jednu vrtseku za krevetac.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.8.2011 14:22:19   
PoisonEve
hahahha....sad si me nasmejala...user posted image jel zbog svekrve placem?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.8.2011 14:26:25   
minavb
Da. Valjda me smorila tema. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.8.2011 15:44:58   
Anoniman
Von, Verka user posted image

Ja sam upoznala par devojaka i najdraze mi je sto nastavljam da se vidjam sa nekima od njih. Volela bih da upoznam jos neke a verujem da ce i biti prilike.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 332
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.8.2011 15:47:44   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image za nova poznanstva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.8.2011 15:48:39   
bea83
IZVORNA PORUKA: soni

macu, verku, mery, degu, smeskic, ivu,ninu, d@d, suzu, world, dacu,inicu, beu, gragu, malenca, placljivu, pcelicu i jos mnoge druge

virtualno drugarstvo koje mnogo znaci.... one koje nikada nisam videla, upoznala, poznaju mozda ono, malo dublje skriveno u mom srcu....hvala sto ste tu u pravo vreme


tek sad videh ovouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.8.2011 15:50:06   
bea83
Von,Verka kakve cica maceuser posted image user posted image Jedva čekam da pijemo kafu u troje (tj. najbolje bi bilo da bude u šestoro, svaka da bude 2u1user posted image )

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.8.2011 15:53:49   
vonavoj
onda moramo da pozurimo,i verka,a i zbog mene...necu jos dugo biti 2u 1user posted image user posted image user posted image
imam neke planove za 17.18.9. da budem u Bgu,tada bi mogle...dogovoricemo se nesto...sve zajedno! i malogmisa,poison i zivku bi volela da upoznam!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.8.2011 17:42:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vonavoj

onda moramo da pozurimo,i verka,a i zbog mene...necu jos dugo biti 2u 1user posted image user posted image user posted image
imam neke planove za 17.18.9. da budem u Bgu,tada bi mogle...dogovoricemo se nesto...sve zajedno! i malogmisa,poison i zivku bi volela da upoznam!user posted image user posted image user posted image


Ja sam tad na moruuser posted image
Bea i ja cemo se gledati iduce nedelje. Takodje 10-og idem u NS, pa cu i tamo ispijati kavu.
A sa Mishem krece sezona pozorista dok se ne porodi.user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 337
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.8.2011 18:11:43   
vonavoj
aaaaaaaaaaaa...daaaaaaaa...ti si na moru!user posted image user posted image nije fer!!! pa kada cemo!? ja 10.9.idem na svadbu,kod kume,u Bg,pa da pobegnem..user posted image user posted image pravi u filmskom graduuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.8.2011 18:13:14   
Anoniman
Pa 10-og sam u NS-u....ma donecu ti babineuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 339
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
30.8.2011 18:16:57   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image definitivno!!user posted image user posted image
kad god sam u Bgu vas nemauser posted image
to moze svasta da znaciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
26.9.2011 13:17:32   
Sanjica26 RR
Za koji sat idem da se vidim sa Vikomuser posted image . Konacno!!user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
26.9.2011 13:34:50   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Za koji sat idem da se vidim sa Vikomuser posted image . Konacno!!user posted image

user posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
26.9.2011 15:12:34   
PoisonEve
I sonyashu sam upoznala na vezbicama u Gradskoj bolniciuser posted image
Diiiivna osoba, strasno pozitivna-jedan veliki smesko!user posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
27.9.2011 13:17:28   
Sanjica26 RR
I upoznala sam sinoc Viku i njenog decaka Lazara.user posted image Godinu dana se dogovaramo da se vidimo i konacno sinoc. Kakav prijatan glas ima preko telefona takav je i uzivo. Divna, divna osoba. user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
27.9.2011 13:59:10   
Anoniman
Kad ću ja već nekog upoznati i lično??? user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 345
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
27.9.2011 13:59:44   
Sanjica26 RR
nina, ti bese zivis u Subotici?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
27.9.2011 14:01:47   
Anoniman
Pa daaaaaaaaa.... Valjda bi se pre skontala sa nekim da sam na Novom Zelandu user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 347
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
27.9.2011 14:09:02   
Sanjica26 RR
Ih bre..da si barem u Novom Sadu. Sigurno bih skoknula.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
27.9.2011 14:11:12   
Anoniman
user posted image
Ma ja sve htela da "smuvam" devera dok je bio tu da idemo za NS... Ali njegov godišnji tako brzo prošao, evo juče se već vratio u Emirate, tako da ne znam koga i kako sad da nabedim da idemo Eto-Tako za NS user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 349
   RE: Na Ringeraji sam upoznala ...
27.9.2011 19:32:05   
PoisonEve
Sanjice, sad me podseti da ispricam jednu anegdotu vezanu za Viku:
Jedno vece sam se bas bas zablenula u komp i mislim da sam bas visila na RR. I kako to obicno biva kod mene, sanjala sam neke rasprave na forumu i Viku kako javno svima kaze:
PoisonEve??? Nista nemojte da imate sa njom! Znam ja nju sto godina!user posted image
A nikada se nismo upoznale!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here