|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
1.11.2011 22:52:39   
bulka
Drage duplice zdravo!!!
tvigi bas sam pomislila kako te neeema dugoo!
Da vam ispricam kako smo danas kupovali patofnice... Izabrali smo divne, divne, Sofija probala, sva srecna setkala po radnji, kupujemo, ali... nemaju jos jedne iste isti broj za Saru, kaze imaju plave, moze, pa patofnice su, hajde da probamo Sari, placee nema sanse da joj obujemo, probamo joj roze koje je obuvala Sofija hoce, vesela, hajde onda da Sofiji obujemo plave, opet nema sanse, radnica nije mogla da veruje, pita koliko su stare, ja joj kazem da su jakooo rano pocele sa tim ovo hocu ovo necu da obucem, ili ovo volim a ovo ne volim da nosim, i onda ona nazove drugu njihovu radnju, srecom imali su roze, odemo s njima na drugi kraj grada i kupimo ih, za sad ih bas vole...

(odgovor članu tvigi)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
1.11.2011 23:13:59   
bulka
Moram da stavim i dve slicice, danas se slikali,
sa mamom...
user posted image
i naravno sa tatom(premijerno na RR)...
user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
2.11.2011 11:17:58   
bokicans
Trudnicice,mamice.Hellouuser posted image

Nema nam blagoslovene ,ne znamo sta se desava.

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
2.11.2011 12:23:29   
Anoniman
Cao mamike user posted image

Evo i nas...bili smo par dana bolesni, tj po jedan da obe cure...al znate kako se to oduzi...chujemo da hara nekoliko virusa....kakvih ima...srecom...mi smo samo temperaturu imali...i po jednom su obe povratile...sve ostalo nas zaobishlo.... al...pochela je sezona user posted image

Bulka...prelepa ste porodica user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
2.11.2011 13:41:13   
vanesicak
Hej zene,
prvo da kazem kako je slatka porodica na okupu Bulka :)
a drugo da vam kazem da mi se javila Blagoslovena, razmijenile smo brojeve telefona jer smo skontale da ce ona ovdje kod mene u bolnicu,
sada mi se javila poslala sms sva sam uzbudjena, idem poslijepodne da je vidim tacnije da se upoznamo, lezi na patalogiji i cekaaa, jos uvijek je u jednom komadu :)

CMOKA
pa vam se javim kasnije

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
2.11.2011 15:15:33   
bulka
Zdravo svim mamicama blizanaca i trudnicicama koje su jos uvek tri u jedan!!!
*Cupka*,vanesicak hvala vam na lepim komentarima...
vanesicak!!! Divno, upoznacete se!!! Pozdravi je punoooo,
zelim da joj sve bude u skladu sa njenim forumskim imenom,
i da sve bude Dobro!!!

(odgovor članu vanesicak)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
2.11.2011 17:05:52   
smeskicTB
bulka..svi ste tako srecni...divne fotogafije...

vanesicak, puno pozdravi Vlagoslovenu! mislimo na nju!

Cupkice, jaoc, i ja sam zabrinuta zbog sezone..
osecam da se bas treb a zastititi i na imunitetu raditi...ali kako sa decicom..kako ih zastititi..
kako si ti?

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
3.11.2011 5:28:26   
vanesicak
Evo mene ranom zorom. Probudila sam se jos u 4, okreni prevrni... ludilo, konacno se odlucim ustati, sad pijem kafu u tisini, samo cujem otkucaje tri sata i stovremeno i pomislim da i u meni kucaju tri srca i rastopim se :)
Sinoc sam bila kod Blagoslovene, susret je bio super, ona je odlicno, s tim da ima malo povisen pritisak ali su ga korigovali tableticama, pocela je i da otice, tako da je carski najvjerovatnije u petak. Sada vadi sve potrebne nalaze... U bolnici je od subote, idem i danas da joj malo skratim vrijeme, i bas sam secna zbog toga.
Pronasla sam tako nesto slatko na netu pa mi je mama odstrikala, mislim da cu u tome iznijeti bebe iz bolnice, moram to podijeliti sa vama KLIK dve male bubamare :)


(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
3.11.2011 9:26:48   
bokicans
Jaooooo Vanesicak,papredivno je ovo za bebice,oduševljena samuser posted image

< Poruku je uredio bokicans -- 3.11.2011 9:27:15 >

(odgovor članu vanesicak)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
3.11.2011 11:39:31   
bulka
vanesicak divnooo je!!!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
3.11.2011 18:59:44   
smeskicTB
vanesicak, predivnoooooo! ali, pre-pre-pre divnoooo!

hvala ti sto nas informises o Blagoslovenoj! Pozdravi je punoo!!! jso malo pa ce ona kucici sa bebicama!

i aj se budim kao po satu..jednu nedelju u 3h, jednu u 4h..odem do wc-a, a onda pogledam neki filmic..i zaspim jedno sat vremena..

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
4.11.2011 5:28:13   
vanesicak
Evo mene opet u pet :)
Nisam ni sumnjala da ce vam se svidjeti bubamarice.
Ja sam juce imala bas naporan dan, isla sam na kontrolu stitne, hormoni se vratili u normalu, doktorica prezadovoljna. Poslije toga sam slucajno saznala da moj gin ne radi sljedece sedmice, kada mi je zakazana kontrola, vec da radi drugu smjenu juce, tako da sam direktno sa nuklearne otisla gin. Bebice su ok, napreduju, poslije amino nije bilo nikakvih komplikacija, jedino sto cu rezultate cekati do daljnjeg... Onda reko kada sam vec tu, na klinici idem do nase drugarice ringerajice, pa sam kod nje bila u sobi sat ipo :)
Ona je super, samo su joj otkazali CR, nece biti danas nego u pon. Malo ju je to iznerviralo, ali ja mislim da su doktori dobro odlucili jer, petak je, pa vikend... Doktor joj je rekao da je bolje da sacekaju do ponedjeljka jer tada su svi na okupu, a ne samo dezurni doktori, misli na pedijatre i ostalu ekipu... I ja mislim da je bolje da bude u pon, a ona kaze ja se taman psihicki pripremila :( malo ljuta na doktore :). Sve u svemu pod njihovim je nadzorom, pa ako bebice krenu prije ponedjeljka ne treba da brine :)
Ja cu i danas do nje, malo mi zao jer su njeni dalje pa ne mogu svaki dan da dodju...
Poslije dugotrajnog obilaska klinike od doktora do doktora pa i posjete morali smo u nabavku, jer smo to vec odgadjali dva dana, tako da sam direktno otisla u Tempo, hodala, i kada zavrsismo to, dolazimo kuci kad ono gosti :)
Bas veselo, komirala se kada su otisli.
Doktor mi je napomenuo da se cuvam, da ne pravim nikada nagle pokrete da se ne istezem, skacem :) ovo ono... Kaze da mi je stomak prilicno veliki, valjda sama materica se razvlaci vise zbog ranijih poroda, kako on rece, tolerantnija je :) pa da ne trazim djavla. Narucio me tek krajem ovog mjeseca na pregled, ovaj put i ginekoloski, ne samo UZ, da vidimo kakvo je stanje grlica.
Toliko od mene, u ovo maglovito RANO jutro iz BL
CMOK

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
4.11.2011 9:10:56   
Adriana83
Evo i mene... Citam sve sto pisete. Znam kako je Blagoslovenoj,i ja sam sa drugom cerkom cekala CR i znam da sam izludela od tog njihovog odlaganja i premisljanja. Ali eto,ona ce u ponedeljak drzati svoje bebice u narucju user posted image user posted image user posted image
Ja sam se sinoc depilirala! Ono sto sam mogla da vidim i dohvatim( a to i nije bas mnogo). Za ostatak pomogao mm,pa je to malo traljavo ali nije ni tako strasno. Sutra idemo malo u goste na selo,nekih 80-tak km od Temerina. Nadam se da nece porodjaj krenuti u pola puta (mada kad malo razmislim ne bih se ni bunila mnogo da se sad porodim). Rastem iz sata u sat i jedva cekam da udjem u deveti mesec pa da napadnem muza,mozda se pre porodim. Bebe se guraju JAKO,toliko da me njihovi pokreti bole. Stomak mi se spustio,bar mi se cini.Slikacu danas pa cu postaviti slicicu. Moja je torba za porodiliste spakovana,samo da krenem kad bude vreme. U sredu idem na UZ pa cu znati malo vise da vam kazem. Do tada ljubim vas i user posted image pa se kuckamo.
P.S. Bulka devojcice su ti preslatke!!
P.S.1 Vanesicak divne buba-marice! Lepo je kad imas nekog ko to moze da ti uradi. Moram priznati da ti malo zavidim. Ja jos uvek ne znam u cemu cu izneti moje devojke user posted image

(odgovor članu vanesicak)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
4.11.2011 13:59:10   
tvigi
samo da vas pozdravim dupliceuser posted image user posted image user posted image
mi danas ponovo idemo na ctg pa vam se javljamo

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.11.2011 9:18:53   
bulka
Drage duplice zdravo!!!
Verujem da lepo provodite ovaj suncani vikend i uzivate u svojoj trudnoci i sa svojom decicom...
Adriana83 videla sam dupli veliki stomak, moram i ovde da napisem jos jedno bravo! Kako uspevas da se nosis sa blizanackom trudnocom i dve cerkice, slusaju li te, imas li pomoc oko njih ili idu u vrtic?
tvigi ti si usla u deveti?!!! Kako je protekao ctg?
Sutra cekamo lepe vesti od Blagoslovene...



(odgovor članu tvigi)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.11.2011 17:24:12   
Adriana83
Duplice moje,kako ste? Ja se evo spremam da mesim neke kiflice...
Bulka,pravo da ti kazem da mi je cela trudnoca bila super ali ovo sada jako tesko podnosi. Iako sam uvek bila jako krupna(citaj debela) izuzetno sam pokretna i zena sam od akcije. Najvise mi smeta kad sam nesposobna i nemocna a sada se upravo tako osecam i to me psihicki ubija... Mislim da i hormoni rade svoje jer sam nervozna i placljiva ovih dana. Ruzno je reci ali trudnoca mi vise ne prija i jedva cekam da se porodim pa da ponovo budem u svom elementu. Devojke ne idu u vrtic i nemam nikakvu pomoc sem mm kad je kuci naravno. Tako sam navikla i super mi je tako ali sada mi je vec tesko da ih ispratim i to je jos jedan od razloga da se lose osecam.Ali evo,kraj je blizu. Tvigi je usla u deveti a ja polako kaskam za njom... Nadam se da ce nam se Blagoslovena uskoro javiti sa lepim vestima. Veliki poljubac za sve mame user posted image user posted image i sve user posted image tri u jedan user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.11.2011 20:58:05   
mamaviki
Drage moje drugarice, evo da vam se javim da sam se 22.10.porodila u 29-toj nedelji...Potpuno iznenada, nakon budjenja pukao mi je vodenjak.Odmah sam primljena u bolnicu,ctg je pokazivao prejake kontrakcije koje ja NISAM osecala, uradjen je cr i rodjeni su Nikola 1150 gr, 36 cm  i Jana 1200 gr. 37 cm .
Odmah po rodjenju moje bebe su prebacene na institut za neonatologiju i evo danas imaju 15 dana.Dobro su,majusni su i nezrelih pluca ali se uspesno borimo sa svim preprekicama koje nailaze.
Jana je skinuta sa respiratora, dise sama,rucka i pocela je napreduje.
Nikolica je takodje skinut sa aparata ali ima potporu kiseonikom i on je poceo da napreduje.user posted image Bilo je jako teskih dana,ali me moje malene mace uce kako je to biti borac...Kad mogu oni moze i mama da bude jaka...Imam puno mleka, nosim svaki dan na institut, izmlazavam se na svaka 3 sata i jedva cekam dan da ih uzmem u narucje.
Svaki dan mama ide u posetu pa  se mazimo, pricamo,ceskamo, teglimo...Verujemo da ce sve biti u redu,naoruzani smo strpljenjem jer znamo da moraju da budu na institutu otprilike do termina kada su trebali da budu rodjeni.
Zato se nadamo da cemo nasu decicu dovesti kuci do Nove Godine ili Bozica...
Puno vas pozdravljam...
user posted image


(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
6.11.2011 22:05:01   
tvigi
Mamaviki to su mali borci budi hrabra i jaka uskoro ces biti sa svojim bebicama kuci saljemo vam veliki zagrljajuser posted image user posted image user posted image
ja sam bila na ctg sve uredu bebe aktivne otkucaji 140 nema kontrakcija u sredu ponovo ctg kompletan pregled uz ginekoloski sutra vadimo krv pa onda internisti i endokrinologu uglavnom citavu sedmicu trebam da prikupljam nalaze da budem spremna za ponedeljak da legnem u bolnicu

(odgovor članu mamaviki)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
7.11.2011 8:57:58   
Adriana83
mamaviki cestitam na malenim borcima! Jaki su oni a i ti sa njima! Zelim vam da novu godinu docekate svi zajedno u vasem domu,a sigurna sam da su lepi dani pred vama. Nek mali andjeli nastave da rastu pa da sto pre stignete kucici. user posted image

(odgovor članu tvigi)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
7.11.2011 10:05:06   
bokicans
Mamaviki ,veliki su to borci,bice sve ok.Veliki zagrljaj Vam saljemo ,i puno pozitivne energije.Rođeni su na moja rođendan sto znaci da ce biti deca od akcijeuser posted image Volim vas i mislim na vasuser posted image


Cekamo lepe vesti od Blagosloveneuser posted image

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
7.11.2011 10:14:23   
vanesicak
Mamaviki, cestitam na malim srecicama, bice to sve OK, mislim da je najteze proslo, user posted image user posted image user posted image za mamu i bebice

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
7.11.2011 10:26:44   
bulka
mamaviki, draga nasa dupla mamice!!!
Borac si i ostani borac!!! Dupla mama!
Vasi heroji su Nikola i Jana, vase radosti, vase blago!!!
I mora sve biti Dobro! Neka uz vas uvek bude vera u to!!!
Napreduju, imas mleka i to je dragoceno...
Kada nadjes vremena, javi nam se opet...
do tada veliki pozdrav za nasu hrabru mamu i njene bebice!!!



(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
7.11.2011 11:10:25   
bulka
Blagoslovena mislimo na tebe danas!!!
I navijamo :)
Da sve prodje brzo, lako, divno,
Danas ces osetiti svu radost sveta kada ih vidis i kada ti stave tvoje bebice u narucje!!!


(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
7.11.2011 15:43:18   
bokicans
Vanesicak sta nam je sa Blagoslovenom?Javljaj nestrpljive smo,..........

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
7.11.2011 16:52:31   
vanesicak
Samo da vam javim da mi je opet javila da je odgodjeno do sutra, kaze neki hitni slucajevi... GRRRR, uglavnom ona je dobro, sutra je druga na programu, ali kaze ko zna...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here