|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
4.12.2011 20:33:24   
maslackic
poslednje sto sam koristila je ona farba kao pena schwarzkopf perfect mousse.. i to je jedina farba koja mi je u trudnoci pokrila sede user posted image tesko se ispira, kao da je kosa puna peska ,ali super pokriva user posted image probaj sa njom..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Farba za kosu
4.12.2011 20:36:56   
PoisonEve
Moracu...

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Farba za kosu
8.12.2011 13:25:34   
Nensi*
Imam jedno glupo pitanje user posted image
Kad se radi proba da li postoji alergija na farbu,gde se namaze,na glavu ili na ruku gde inace rade alergo test?
Posle svega sto citam po novinama u poslednje vreme da su sve cesce alergije na farbu (jedna je sva otekla prosle nedelje od Stevan still color sampona) strah me da se ofarbam iako se farbam od svoje 15 godine.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Farba za kosu
8.12.2011 13:28:59   
PoisonEve
Nensi, probaj na nadlakrici. Inace ja sam sad crna, ne pitajte nista...user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Farba za kosu
8.12.2011 13:29:47   
Anoniman
Ofarbaj se user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 380
   RE: Farba za kosu
8.12.2011 13:50:05   
Nensi*
Hocu sigurno,ali cu i uraditi test user posted image Sto je sigurno,sigurno je user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Farba za kosu
8.12.2011 14:02:08   
gagana83
Ja vec neko vreme koristim Garnier Colour Natural 8.1

user posted image

ili Color Natural 8 i bas sam zadovoljna.
Fina je nijansa, nije ni skupa a nisam primetila ni da ostecuje kosu.




_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Farba za kosu
8.12.2011 14:16:59   
Nensi*
Ja sam kupila garnier color naturals 101,ledeno srebrno plava,vec pola sata pokusavam da nadjem sliku na netu ali nema je.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Farba za kosu
8.12.2011 14:49:21   
Anoniman
user posted image

ova?

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 384
   RE: Farba za kosu
8.12.2011 14:50:40   
Anoniman
Ja vec 8 godina koristim Revlonissimo, a od kako sam plava isto Revlonissimo  1011 MN, naravno da farbam samo koren(ako neko zeli da zna zasto samo koren objasnicu) A svaki 3. ili 4. mesec toniram celu  Young Color 10.02.
   Mozda mi je to i profesionalna "deformacija" jer u svom salonu  koristim samo Revlon, od farbi do preparata za negu kose, pa sam pristrasna. Ali iskreno iza sebe imam godine iskustva sa Revlonom i masu zadovoljnih klijenata, tako da Revlon ne bih menjala ni za sta na svetu. Inace sve prvo isprobam na svojoj kosi pa onda  na klijentima.



(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 385
   RE: Farba za kosu
8.12.2011 14:58:47   
Anoniman
user posted image

Ja ću da probam "pegavu plavušu", to je poslednji pokušaj da postanem plava bez blanša, to je treća u prvom redu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 386
   RE: Farba za kosu
8.12.2011 15:03:36   
Anoniman
"pegava' odlicno izvlaci plavu boju, imala sam prilike da radim s njom. ali opet sve zavisi od tvoje podloge. i jos jedan savet...sto vise farbate celu kosu plavom bojom sve ce vise biti zuta. naravno ovo vazi da devojke koje imaju problem sa pigmentom

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 387
   RE: Farba za kosu
8.12.2011 15:28:01   
isidora88
meni pegava uopste nije izvukla lepo boju,koren mi je bio sargarepa narandzast a krajevi beli,izgledala sam kao debiluser posted image
inace mi je prirodna boja kose smedja i imam glupi crveni pigment. sad sam se ofarbala nekom farkom farbom,kakao-tamno plava i super je posle 2,3 pranja,budem plava ali nema zutilauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Farba za kosu
8.12.2011 18:49:11   
Anoniman
Pa da, zbog podloge je tako. zato treba kombinovati farbe i nikada, ali nikada ne farbati celu kosu! 

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 389
   RE: Farba za kosu
8.12.2011 19:04:27   
gagana83
IZVORNA PORUKA: isidora88

meni pegava uopste nije izvukla lepo boju,koren mi je bio sargarepa narandzast a krajevi beli,izgledala sam kao debiluser posted image
inace mi je prirodna boja kose smedja i imam glupi crveni pigment. sad sam se ofarbala nekom farkom farbom,kakao-tamno plava i super je posle 2,3 pranja,budem plava ali nema zutilauser posted image

Meni se to desilo kad sam pre mnoogo godina sama stavljala blans, tj. drugarica mi stavljala. Nikad necu zaboraviti kakva mi je kosa bila.

Tasho, trebalo bi pegava da ti izvuce boju.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Farba za kosu
9.12.2011 0:50:18   
dacica
jel video neko u prodaji ovu novu garnije plavu led????

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Farba za kosu
9.12.2011 12:23:07   
Anoniman
Zene, nemamo sve isti tip kose, koze i sl. Jednoj moze da odgovara neka farba drugoj ne, ne znaci da farba nije kvalitetna i sl. Na pr.moja mama je probala vecinu skupljih farbi i neke joj nisu prekrivale sede,neke se ispirale i onda je kupila neku jeftiniju koju koristi niz godina! Dok sam ja bila na praksi u jednom salonu u kom frizerka koristi iskljucivo subrinu profesional i vecini odgovara. Ali tvrdim da bitnu ulogu tu igra znanje frizerke da kombinuje boje. Retko kad koristi samo jednu nijansu!

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 392
   RE: Farba za kosu
9.12.2011 12:53:31   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: maslackic

poslednje sto sam koristila je ona farba kao pena schwarzkopf perfect mousse.. i to je jedina farba koja mi je u trudnoci pokrila sede user posted image tesko se ispira, kao da je kosa puna peska ,ali super pokriva user posted image probaj sa njom..


E bas trazim nekog ko je probao ovo,jel se stvarno nanosi kao sampon?da li bi ja mogla da nanesem sama na moju gustu kosa a da se pri tom nisam nikad sama farbala user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Farba za kosu
9.12.2011 12:56:21   
Nensi*
Tash,nije ni jedna od tih,evo slikala sam kutiju user posted image

user posted image

Jacq,ja moram da prefarbam celu kosu jer sad imam pramenove koji su vec dosta izrasli,evo slika kako to sad izgleda,i planiram da se sisam,postavila sam sliku u temi frizura.

user posted image

Znam ja da meni nece ispasti boja kao na kutiji,i imam strpljenja da se farbam nekoliko putaa dok ne dodjem do plave,ali bih samo zelela da izbegnem blans jer mi on sprzi kosu.

< Poruku je uredio Nensi* -- 9.12.2011 12:57:10 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Farba za kosu
9.12.2011 12:58:10   
lanajelena
Nensi zasto se farbas kad imas lepe pramenove user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Farba za kosu
9.12.2011 13:00:35   
Nensi*
Pa navikla sam da sam plava,a i pramenove sam izvukla da mi bar malo olaksaju prelazak u plavo. Ovo je slikano pre 2 meseca,i sad mi je izrastak jos veci,a ne bi opet pramenove jer mi kosa izgleda kao metla od blansa i razvlaci se kao zvaka.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Farba za kosu
9.12.2011 13:03:12   
lanajelena
Ja ti ovako kao plavusa kazem da ti ni to nije neko resenje za bolju kosu user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Farba za kosu
9.12.2011 13:05:15   
Nensi*
Ma bila sam ja plavusa gooooodinama,ali od kad sam ostala trudna poludeli mi hormoni i nikako nisam mogla da izvucem boju pa sam se prefarbala u svoju prirodnu. E sad kad je prosla i trudnoca i dojenje i kad su mi se sredili hormoni hocu opet da pokusam,a i bice mi mnogo lakse jer cu imati kratku kosu.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Farba za kosu
9.12.2011 17:26:18   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: Nensi*

a ne bi opet pramenove jer mi kosa izgleda kao metla od blansa i razvlaci se kao zvaka.


To ti je neko izgoreo kosu blansom.Ja vec dugo imam pramenove u razlicitim varijantama i kosa mi je super.
Znam da moj friserka koristi neki blans bez amonijaka i kosa mi nikad nije tako "zvakasta".
A bila mi takva nekad davno kad mi ne jedna tzv.frizerka urnisala glavu.

P.s pramenovi su mnogo laksi za odrzavanje od plave kose.Imala sam i jedno i drugo.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Farba za kosu
9.12.2011 17:35:28   
Meisje

IZVORNA PORUKA: lanajelena


IZVORNA PORUKA: maslackic

poslednje sto sam koristila je ona farba kao pena schwarzkopf perfect mousse.. i to je jedina farba koja mi je u trudnoci pokrila sede user posted image tesko se ispira, kao da je kosa puna peska ,ali super pokriva user posted image probaj sa njom..


E bas trazim nekog ko je probao ovo,jel se stvarno nanosi kao sampon?da li bi ja mogla da nanesem sama na moju gustu kosa a da se pri tom nisam nikad sama farbala user posted image

Ja koristim pena sistem vec par meseci(Loeral i John Frieda) i pokriva sve bez problema! Imas pumpicu i samo nanosis a pena se totalno sjedinjuje sa kosom,kao sampon. Apsolutno nema potrebe samo za farbanje da ides kod frizera!

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here