|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flasica..
14.12.2011 13:31:45   
jance
sto se curenja i onog poklopca tice, mm je u pocetku mislio da ta plastika (protiv curenja) nicemu ne sluzi pa je sve pobacao. klad smo dobili DrB flasicu vec smo znali za sta je pa smo sacuvali i lepo cuva da ne procuri. Aventove flasice znam da ne procure a nemaju fabricki uopste taj granicnik. NUKova mi je curila isto a i neka no name sto sam imala mi je pokvasila celu torbu.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Flasica..
14.12.2011 13:32:44   
Ana RR
Pa da user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Flasica..
14.12.2011 13:40:22   
maslackic
user posted image sto volim kad sve ukapiram user posted image

e jos jedino, ove manje flasice od 120 ml za sta se koriste kasnije? za sokice , cajice, vodu? a vece za mlekce?

i Anci, kako odrzavas ove cevcice. cini mi se da nisu jednostavne za odrzavanje

< Poruku je uredio maslackic -- 14.12.2011 13:45:09 >


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Flasica..
14.12.2011 13:45:49   
jance
ja te male koristim za caj i vodu a one vece za mleko.

inace jel ovo bese tema Cucle i flasice pa su je preimenovali?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Flasica..
14.12.2011 13:51:46   
Ana RR
Ima tema Cucle i flašice, trebalo bi ih spojiti.

Te manje su super za vodu ili čaj. Uz flašice dobiješ tanku četkicu kojom pereš te cevčice, nije nikakav problem.Evo je KLIK.


< Poruku je uredio Ana RR -- 14.12.2011 13:54:44 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Flasica..
14.12.2011 14:29:44   
jance
ja sam inace dobila samo flasicu bez te cetkice pa cistim sa onim kuhinjskim salvetama, tako sto ih urolam da moze da prodje i provucem nekoliko puta.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Flasica..
15.12.2011 13:53:55   
Biserka
Evo i ja da se umešam. Mi smo u početku koristili DrB. flašicu, staklenu, i bila je stvarno odlična, nema šta, e jedino što me je malo nerviralo je pranje tih cevčica i dodataka. Posle smo prešli na Avent flašicu, pošto sam je dobila u kompletu sa pumpicom, i bila sam prezadovoljna. Kasnije smo dokupili veću Avent flašicu i dude sa više rupica, skorije smo kupili i onaj nastavak - kljun i to mi je super što svi nastavci pašu jedni na druge. A i od kad je moj bebac počeo sam ručicama da drži flašicu, nekako mi je bolje da je plastična, da ne razmišljam da li će da se povredi, da je razbije isl. A još da dodam da sam jednom prilikom kupila neku Disney plastičnu flašicu, bila mi je mnogo slatka a nije bila skupa i ja je kupim da mi se nađe. Kad sam došla kući ja je otkuvam, komplet sve nastavke, i vidim da su se sličice s flašice oljuštile i nekako je sva pobledela, onda pročitam na kutiji da ta flašica ne sme da se otkuvavauser posted image Tako da je nismo ni koristili...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Flasica..
15.12.2011 14:19:58   
jance
Biserka, ja sam bila dobila tu flasicu pre porodjaja, sva srecna da ne moram da kupujem sam pocela da je koristim kad sam morala, al sam u jednom trenutku skontala da je rupica na cucli bila prevelika i da je Ogi 60ml dohrane izvuko za 30sec user posted image , pa sam prestala da je koristim kompletno. da i oprala sam je u masini pa su se slicice skinule odma.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Flasica..
15.12.2011 14:24:42   
madre
IZVORNA PORUKA: Biserka

A i od kad je moj bebac počeo sam ručicama da drži flašicu, nekako mi je bolje da je plastična, da ne razmišljam da li će da se povredi, da je razbije isl.

jaoj, koliko nam je samo flasica ovako otislo u zaboravuser posted image
nekako volim staklene, ali iz ovih razloga smo i mi presli na plastice ( za vodu, sok, caj...) za mleko jos uvek koristimo staklenu i tako ce i ostatiuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Flasica..
15.12.2011 16:36:00   
Biserka
Eto, znači nisam jedina koja je loše prošla sa tom flašicom, i Jance je imala isto iskustvo...  A mene još m.m. nabedio da sam ko zna čime ribala kad su se te sličice skinule. A nisam, nego ne sme da se otkuvava, lepo piše, što je po meni bezveze user posted image
A ovo što kaže Madre, i ja više volim staklene flašice, ali iz praktičnih razloga smo prešli na plastične - Avent, a staklenu koristimo samo ponekad user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Flasica..
15.12.2011 22:14:30   
ivas
A da li Dr Browns imaju staklene flasice, a da su siroke? Sve mi se cini da imaju samo uske staklene? Kako je sa drugim proizvodjacima, da li su te wide neck uvek plasticne?

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Flasica..
16.12.2011 2:39:09   
Biserka
Ivas, naša DrB. flašica je bila staklena i bila je uska, ne znam kakve su druge njihove flašice, da li ima plastičnih i širih...user posted image A Aventove su široke i po meni su stvarno odlične. Koristila sam i još uvek koristim i jednu i drugu, ali Avent su mi nekako bolje. Mada, te DrB. flašice imaju onu cevčicu koja služi da se beba ne naguta vazduha dok pije iz nje, valjda sam dobro objasnilauser posted image Mi smo je koristili prvih par meseci i moj bebac stvarno nije imao problema sa grčićima, e sad da li je zbog flašice, to ne znam... A sad uglavnom koristimo Avent, kao što sam već pisala, iz praktičnih razloga jer je flašica plastična.

(odgovor članu ivas)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Flasica..
16.12.2011 8:43:04   
ivas
Hvala Biserka ja bih probala DR Browns, mnogo lepih stvari o njima cujem a i Tomee Tipee bi trebalo da su dobre. Samo ja bih za pocetak staklene, pa cu videti da napravim neku kombinaciju. Svi kazu da ne uzimam previse flasica pogotovu ako cu da dojim, ali ne znam na sta ce to da izadje, a i cini mi se kad imam vise flasica ne moram non stop da se bavim njima i perem ih?

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Flasica..
16.12.2011 13:00:55   
Biserka
DrBronws flašice su odlične, ja sam o tome dosta čitala na internetu pre porođaja, zato sam se i odlučila za njih. Tomee T. nisam koristila ali sam isto čula da su dobre. A ako budeš dojila kao što sam ja, neće ti ni trebati više od jedne flašice za početak, mada od viška glava ne boli user posted image  

(odgovor članu ivas)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Flasica..
16.12.2011 14:03:35   
jance
da, jel pere neko flasice u masini za sudove? ja kontam da probam, kad opere jos properem sa obicnom vodom i osusim.muka mi ovo izkuvavanje bas. a masina pere na 60 stepeni.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Flasica..
16.12.2011 14:10:36   
Anoniman
ivas, ako dojis onda ti stvarno ne treba puno flasica. al ako si te srece kao ja pa ne mozes da dojis...pa recimo da sam shvatila zasto je prodavacica rekla da nam ni 8 flasica nece biti mnogo user posted image  prvo smo kupili 3 dr Brown's, pa onda jos jednu i jednu nuk. sve su nam u upotrebi. naravno, bilo bi drugacije da ne moraju da se sterilisu. jedva cekam da malo poraste pa da se odmorimo od ove smor sterilizacije.

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 491
   RE: Flasica..
16.12.2011 14:16:37   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: jance

da, jel pere neko flasice u masini za sudove? ja kontam da probam, kad opere jos properem sa obicnom vodom i osusim.muka mi ovo izkuvavanje bas. a masina pere na 60 stepeni.


Ja prala. Sve super. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Flasica..
20.12.2011 11:09:47   
jance
dobila juce 4 Tomee Tipee flasice, one bez senzora od prijatelja iz Engleske. iskuvala sam ih vec i spremila za koriscenje. sad sam konacno kompletna, imam 5 dobrih flasica za 5 obroka.
prvo pitanje, jeste li neko koristili onu cuclu sa X otvorom mozda i kakva su vam iskustva sa time? sad sam dobila jednu sa ovim flasicama, kaze drugarica da se zove variabilna i da se koristi od 0+ ali da ume da se razvali, pa reko ako ste neko koristili kakva su vam iskustva....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Flasica..
20.12.2011 13:35:16   
jance
i dali je tacno da bele aventove flasice nisu BPA free? tako mi rece drugarica a ja dobila 4 te male bele flasice i cucle sa njima...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Flasica..
20.12.2011 13:36:53   
Verus
Ta sa X ili Y otvorom su za "agresivne klopadzije" da tako kazem. Mislim da ne treba da mu dajes jos nista vise od 1 ili 2. To je vec tamo za starije bebe.
IZVORNA PORUKA: jance

dobila juce 4 Tomee Tipee flasice, one bez senzora od prijatelja iz Engleske. iskuvala sam ih vec i spremila za koriscenje. sad sam konacno kompletna, imam 5 dobrih flasica za 5 obroka.
prvo pitanje, jeste li neko koristili onu cuclu sa X otvorom mozda i kakva su vam iskustva sa time? sad sam dobila jednu sa ovim flasicama, kaze drugarica da se zove variabilna i da se koristi od 0+ ali da ume da se razvali, pa reko ako ste neko koristili kakva su vam iskustva....


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Flasica..
20.12.2011 13:38:18   
Verus
Ja nisam nasla siroke staklene. Sto se tice curenje kod Dr. Browns flasica, gore stoji linija i iznad nje se NE treba sipati: tada jedino curi. Mislim da i kaze "do not fill above this line" ili nesto slicno.
IZVORNA PORUKA: ivas

A da li Dr Browns imaju staklene flasice, a da su siroke? Sve mi se cini da imaju samo uske staklene? Kako je sa drugim proizvodjacima, da li su te wide neck uvek plasticne?


(odgovor članu ivas)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Flasica..
20.12.2011 13:42:48   
jance
aaa sad kontam. meni je objasnjeno da je upitanju to sto kroz to beba vuce sama kojom snagom ona hoce jer dojka nema samo jedan ili dva kanala i broj kanala se ne povecava, samo beba kad je manja vuce slabije a kad je starija vuce jace a ovaj otvor omogucava tu varijabilnost tako da kazem. Ogi inace i jeste agresivni klopadzija al mislim da ako zelim da pokusam da ga vratim da sisa kad izlecim bradavice da ga mozda ipak ostavim na 1 pa ce mu teze ici i izabrace sisu pre nego flasicu... ne znam to je opet moja teorija user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Flasica..
20.12.2011 13:53:02   
Verus
teorija ti je skroz tacna: ostavi ga na 1. Moja H i dalje pije na 2, ona bi se udavila na 3 a kamoli na tim X, Y. Ja sam probala oba Dr Browns i Tommee i Dr Browns 1 ide puno sproije, pa sam je na tome drzala dok sam dojila.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Flasica..
20.12.2011 14:33:22   
jance
da Verus, to mi je nekako plan da uradim ako budem uspela da ga vratim da samo siki...
inace mu se izgleda svidjaju ove Tomee Tipee cucle, daavno mi nije bio taako miran posle jela, obicno se sav baca, odguruje mi rukom flasivu, place nasred jela i tako u krug. cak je i zadremao usred jela sto mu se nije jaako davno desilo danju.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Flasica..
20.12.2011 15:45:50   
Lilla
IZVORNA PORUKA: jance

i dali je tacno da bele aventove flasice nisu BPA free? tako mi rece drugarica a ja dobila 4 te male bele flasice i cucle sa njima...


Jance, na njihovoj stranici sam nasla da pise da od februara 2010 proizvode samo BPA free cucle i flasice. Mi ih koristimo, na paketima  ima oznaka i pise BPA free. Pogledaj na kutiji ako je imas, sigurno pise.


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here