|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poklonite lepu novogodišnju želju, možda vas ...
7.12.2011 23:52:49   
Tatamata
Poklonite drugima lepu želju, i spremite se, možda baš vas čeka malo iznenađenje!


31.12., 7.1. i 14.1. biraćemo određen broj komentara sa najviše glasova. Dobitnike će obradovati naši prijatelji sponzori.


Prvi od njih je Mella cosmetics koja će vas iznenaditi svojom divnom kozmetikom (u svakom narednom izboru mogu pobediti one želje koje su imale max glasova, ali nisu pobedile u prethodnom izboru).


user posted image


Za više informacija se strpite do Nove godine, tada ćemo vam reći sve detalje i podeliti prve paketiće.


pročitajte više...


< Poruku je uredio Tatamata -- 7.12.2011 23:55:29 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
8.12.2011 0:10:39   
dunja RR
Ja stavila dve, prvu sam omašila user posted image

Ajmo, poželite lepo nešto user posted image

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
8.12.2011 9:56:39   
Shishica
Napisala sam Deda maraze (malim slovom!!!) Koji sam magarac! O Boze me sacuvaj... i na brzinu sam napisala.. Mogu opet? user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
8.12.2011 12:53:05   
ikacc
ja stavila cestitku, napisala moje ime, neznam da li treba ime ili kako smo upisani na RR forumu???

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
8.12.2011 12:56:48   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: ikacc

ja stavila cestitku, napisala moje ime, neznam da li treba ime ili kako smo upisani na RR forumu???


Kako god želiš. Ako želiš da zoveš prijatelje da glasaju za tvoju želju onda bolje stavi ime-da te brže prepoznaju:) tvoj izbor.

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
8.12.2011 13:08:02   
ikacc
Hvala Dunja na info... :)


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
9.12.2011 16:37:24   
dunja RR

Stižu željice user posted image

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
29.12.2011 15:52:48   
dunja RR

Jel nam pišete željice?:)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
30.12.2011 14:20:35   
dunja RR

Imamo i novog sponzora koji će nagraditi jednu od autorki, uskoro ćete saznati ko je sponzor i šta je nagrada. Do tada, pišite nam želje:)

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
30.12.2011 23:02:48   
Tatamata


Napišite novogodišnju želju na Ringeraji
i možete osvojiti za sebe divan komad nakita-narukvicu od staklenih bisera koju vam poklanja MILICA NAKIT

user posted image


Ne zaboravite da autore najlepših novogodišnjih želja daruje i Mella cosmetics svojom divnom prirodnom kozmetikom.

user posted image

user posted image

user posted image





< Poruku je uredio dunja RR -- 3.1.2012 14:26:04 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
30.12.2011 23:46:32   
dunja RR
user posted image

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
31.12.2011 8:49:16   
Maya21
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
31.12.2011 23:02:59   
dunja RR
Ajmo, pišite željice user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
1.1.2012 1:29:02   
Capa
Ja koliko videh, nijedan komentar nema nijedan "LIKE"... Jel to znači da smo samo lenje da glasamo, ili glasanje još zvanično nije počelo, ili ... je nešto treće u pitanju?


P.S. Sad skontah da sam pogrešila, ima i komentara koje su "lajkovali" (što mrzim ovaj izraz), samo su oni mnooooooogo ranije ostavljeni od mog.

Pozzzzzzzz

< Poruku je uredio Capa -- 1.1.2012 1:32:33 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
3.1.2012 14:28:01   
dunja RR
Uskoro objavljujemo prve dobitnike a u narednom krugu čeka vam ova lepa narukvica od staklenih bisera koju vam poklanja MILICA NAKIT i još iznenađenja od Mella cosmetics.

user posted image

Pišite želje user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.1.2012 14:32:41 >

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
3.1.2012 15:47:08   
Tatamata
Na našu adresu je stiglo puno, puuno divnih novogodišnjih želja! Podelili ste ih sve sa nama, a mi ćemo sada podeliti novogodišnje poklone vama!

Biljana je sa 272 lajkova od kompanije Mella cosmetics dobila ulje protiv strija a njen komentar je: 

Puno sreće, zdravlja i dečijih osmeha!

Gaga je sa 111 lajkova od kompanije Mella cosmetics dobila krem protiv strija a njen komentar je:  

Puno decice,zdravlja,osmeha,para,ljubavi ...u Novoj 2012 Godini

Snezana je sa 84 lajkova od kompanije Mella cosmetics dobila krem za grudi protiv strija a njen komentar je: 

Puno zdravlja,ljubavi,strpljenja i vere u Boga!

Milica Kuburovic je sa 66 lajkova od kompanije Mella cosmetics dobila gel protiv umornih nogu a njen komentar je:  

Zelim da sreca sa vama koraca, da vas prati ljubav od kamena jaca, da vas ljudi vole i cene, da u zivotu ne znate za probleme. SRECNA NOVA GODINA!

Vesna Barać je sa 43 lajkova dobila Ringeraja šolju a njen komentar je:  

SREĆNA VAM OVA,GODINA NOVA,NAJLEPŠE SVE NEK VAM DOLETI ŠTO PRE, LJUBAV I SNOVI....POLJUPCI MNOGI....SVE, NEK VAM DOLETI ŠTO PRE!


Pročitajte više...





< Poruku je uredio dunja RR -- 13.1.2012 17:27:27 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
3.1.2012 16:14:59   
lanajelena
Cestitke dobitnicama user posted image ..ima li bar neka da je clanica foruma user posted image

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
3.1.2012 16:46:30   
rošula

IZVORNA PORUKA: Tatamata



Napišite novogodišnju želju na Ringeraji
i možete osvojiti za sebe divan komad nakita-narukvicu od staklenih bisera koju vam poklanja MILICA NAKIT

user posted image





Prelepa je narukvica user posted image

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
3.1.2012 16:48:58   
lilihip

Čestitke dobitnicama, napisali smo želju i nadamo se nagradi u sledećem krugu user posted image

(odgovor članu rošula)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
3.1.2012 17:26:03   
dunja RR

Samo pišite user posted image

(odgovor članu lilihip)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
7.1.2012 19:41:22   
dunja RR
Na našu adresu je stiglo još divnih želja! Podelili ste ih sve sa nama, a mi ćemo sada podeliti Božićne poklone vama!

Sanja Petkovic je sa 68 lajkova od Milica nakit dobila predivnu narukvicu a njen komentar je: 

Zelim da u ovoj godini novoj bude zdravlja,srece,ljubavi i puno male decice i njihovih osmeha!

ziza zivkovic je sa 60 lajkova od kompanije Mella cosmetics dobila anticelulit krem a njen komentar je:  

zelim svoj deci sveta,da budu srecna uz svoje roditelje

Milana Kovacev je sa 34 lajka od kompanije Mella cosmetics dobila hranljivi krem za telo sa lift efektom a njen komentar je:  

Uz miris svih ruža, uz sva svetla sveta i sve dečije osmehe želim da Ti se svi snovi ostvare… SREĆNA NOVA 2012.

GALOVIC ANA je sa 32 lajka od kompanije Mella cosmetics dobila uljani piling za telo a njen komentar je:  

Neka ti Nova godina obasja dusu, ispuni je najdivnijim osecanjima i neka ti Bog podari sve sto nemas, a zelis i sacuva sve sto imas i volis !!!! Srecni praznici drugaricama sa rr !!!! :*

Limunada je sa 28 lajkova od kompanije Mella cosmetics dobila anticelulit ulje a njen komentar je:

Neka vas zdravlje sluzi,ljubav da dajete i primate,para uvek da imate,sreca neka vas prati,ja vam pozeleh,a Bog ce vam dati.Da vam svaki dan bude lepsi od prethodnog zelim vam od srca u 2012-toj god.


Molimo gore navedene dobitnike da radi evidencije pošalju svoje ime, prezime i broj telefona na mail marketing@ringeraja.rs, a poklone možete preuzeti u narednih 10 dana sa ličnom kartom u našoj kancelariji: Danu media doo, Balkanska 18/lokal 16, tržni centar Ivanium, Beograd. O dogovoru radi preuzimanja ćete biti obavešteni telefonom. Ako niste iz Beograda, pošaljite prijatelja, rodbinu ... a možemo vam poklon poslati i poštom, o vašem trošku.

Čestitamo user posted image

Svima vama koji ste ostavili svoju želju pod RR jelkicu želimo da se iste i ostvare!!! Pišite nam i dalje i glasajte za omiljene želje jer smo vam zajedno sa našim prijateljima i sponzorima pripremili još lepih iznenađenja:)

Vaša Ringeraja.rs




< Poruku je uredio dunja RR -- 7.1.2012 21:49:04 >

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
7.1.2012 19:53:06   
dunja RR

Ne zaboravite, pišite nam želje i lajkujte one koje vam se dopadaju jer vas za Srpsku Novu godinu čeka još iznenađenja! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
7.1.2012 21:38:54   
Tatamata

Bravo! user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
7.1.2012 22:14:58   
galovic
AHahah.... ovoj nagradi sam se valjda najvise obradovala s obzirom da je nisam ocekivala ! Hvala puno !!!  user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Poklonite lepu novogodišnju želju, možda ...
7.1.2012 22:15:40   
galovic
Cestitke svim dobitnicama !!!!  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu galovic)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here