|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   gmail
4.3.2009 0:16:24   
Anoniman
Pre neki dan prolupa meni Internet Explorer. Ugasila sam RR, i on počne da otvara prozore u nedogled. Ne reaguje ni na šta, ja odlepim: Ctrl+Alt+Del-->Shut down. "Ti ćeš meni..." mislim u sebi. Ta priča se poklopi sa nekim čudnim virusima u maminom računaru. Tako i ja posumnjam u iste, proverimo komp - ništa. user posted image Onda načujem da to može biti do IE a ne do kompa. Dogovorimo se mm i ja da pređemo na Mozillu. Fino. Prvo proverim RR - radi. Onda Facebook - neke cookies spominje, namesti mm i to - radi. Dođe na red gmail - NE RADI!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image Znači uđem na onu stranicu za prijavu, sve ukucam i on me vrati na početak. ILI druga varijanta, prebaci me na početnu stranicu Google-a i drži me prijavljenu gore desno, i dozvoljava mi da uđem u Google Account, međutim, nikako da vidim svoju poštu. Preko IE gmail mi radi najnormalnije.

Jel zna neko da mi pomogne? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: gmail
4.3.2009 1:54:43   
eugenija
Ja koristim Firefox već duže vreme, ali u zadnjih 10 dana imam istu frku, samo sa yahoo mail-om.. Otvara poštu na exploreru, ali na mozilli neće... Nemam pojma šta bi to moglo bitiuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: gmail
4.3.2009 10:31:19   
Anoniman
Ali kod mm na poslu prko Mozile otvara... user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: gmail
4.3.2009 11:55:21   
Anoniman
Ja sam imala problem sa gmailom,jedan dan nisam mogla nikako da ga otvorim!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: gmail
4.3.2009 11:58:40   
Anoniman
To da, s vremena na vreme pukne pa ne radi, ali ovo što se meni dešava nije to jer preko IE radi, i kod mm na poslu radi preko Mozille, samo kod kuće preko Mozille ne radi. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: gmail
4.3.2009 13:25:58   
eugenija
Tasho, neko nam je onda urekao mejlove preko mozille (ali samo kod kuće)user posted image user posted image user posted image Nemam pojma stvarno.. I mene nervira... Grrrrr

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: gmail
4.3.2009 13:30:49   
Modessty
Predjite na Operu!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: gmail
4.3.2009 13:31:35   
eugenija
user posted image user posted image .. Imala sam i Operu, pa mi pola stvari nije otvarala... user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: gmail
4.3.2009 13:32:40   
Anoniman
Sada mi je gmail otvoren na IE a sve ostalo na Mozilli. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: gmail
4.3.2009 13:35:05   
Modessty
Meni Opera radi bez problema! Uvek nju koristim.
IE je previše podložan raznim virusima i ostalim gadostimauser posted image user posted image
valjda je sve stvar navike

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: gmail
4.3.2009 13:42:57   
Anoniman
Ja vooooooooooooooooolim IE, ali je prs'o. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: gmail
4.3.2009 14:56:30   
Anoniman
Ja nikad nisam imala problema sa Mozillom! 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: gmail
4.3.2009 18:12:10   
Anoniman
Raaaaaaaaaaaaaaaaaadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  user posted image user posted image user posted image

Ne znam šta je mm uradio, ali hvala mu za ovaj divan poklon za godišnjicu - radi mi gmail! user posted image Šalim se naravno, sve u svemu namestio je.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: gmail
4.3.2009 19:09:03   
prase
IE je meni oduvek fuj, od prvog interneta do danas to je najnepouzdaniji browser koji znam... ali izgleda da je i dalje najčešće korišćen, sudeći po broju stranica na internetu koje pobrljave kada se otvaraju nekim alternativnim browser-om. Elem, moj glas je za Operu. Koristim je od pre više od 10 godina i NIKADA mi se nije srušila, zaglupela, počela nekontrolisano da izbacuje pop-up-ove. Posle toga idu Netscape-like browseri, tipa Firefox i Mozilla. Eh, al' su naivni bili ti koju su razvili Netscape... E da, a sad ono što sam zapravo htela da kažem na zadatu temu: izgleda da su google i IE u nekakvoj tajnoj ljubavi, sudeći po tome kako se ponašaju google aplikacije u alternativnim browser-ima... Da, da... osim moždikanja patim i od teorije zavere i to je isto neizlečivo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: gmail
4.3.2009 19:13:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

E da, a sad ono što sam zapravo htela da kažem na zadatu temu: izgleda da su google i IE u nekakvoj tajnoj ljubavi, sudeći po tome kako se ponašaju google aplikacije u alternativnim browser-ima... Da, da... osim moždikanja patim i od teorije zavere i to je isto neizlečivo user posted image


user posted image user posted image

Ja mislim da si ti u pravu! Ali nadmudrio ih je mm!!! user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: gmail
12.12.2011 16:04:46   
limunada
Neznam jel mi mozete pomoci al ja nemogu naci email poruke,udjem u Outlook Express i nema poruka,a sigurno imam nego nesto nije ok.Pre 2 mes mi je bio drug da ocisti od virusa a nisam ga pitala za to.user posted image Ja se bas nerazumem u te neke stvari al ranije sam mail normalno dobijala a sad nije mi jasno gde su te poruke

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: gmail
12.12.2011 21:50:12   
limunada
Neznam jel mi mozete pomoci al ja nemogu naci email poruke,udjem u Outlook Express i nema poruka,a sigurno imam nego nesto nije ok.Pre 2 mes mi je bio drug da ocisti od virusa a nisam ga pitala za to. Ja se bas nerazumem u te neke stvari al ranije sam mail normalno dobijala a sad nije mi jasno gde su te poruke


_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: gmail
13.12.2011 22:52:21   
limunada
A ni ovde niko ne odgovara???user posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: gmail
13.12.2011 22:54:37   
Sanjica26 RR
limunada, a da ti ne idu sve poruke u spam? I sto ne probas da otvoris preko mozile gmail.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: gmail
13.12.2011 22:56:04   
limunada
Hvala ti Sanjice na odg.Pa sta novi da otvorim jel?Aj probacu Nije mi jasno gde odlaze poruke

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: gmail
13.12.2011 22:59:27   
Anoniman
Ne novi. Idi na Google, gore imaš da klikneš gmail, i uloguješ se svojom adresom i lozinkom. Možda ti samo nije gmail više povezan na Outlook. 

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: gmail
13.12.2011 23:01:11   
Sanjica26 RR
Moguce je da ti odlaze u taj spam, ako to uopste postoji kao u yahoo mail-u. Nego, preko cega otvaras npr Ringeraju?Ukucaj u pretrazivac gmail i tako otvori mail. Jel si razumela?

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 13.12.2011 23:06:55 >

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: gmail
30.12.2011 21:12:17   
mareboy91
google hrome je ubedljivo najbolji, i ya gmail..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: gmail
21.2.2012 23:40:59   
Mishica 77
Mnni Mozilla odlično radi posao. I kod kuće i na poslu.

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 21.2.2012 23:41:12 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu mareboy91)
Direktna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here