|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   go-go igracice
10.7.2009 2:04:57   
vodolija 82
ne znam da li ima slicna tema,ali ja je nisam nasla,pa ako ima brisite jeuser posted image
Moja sestra od strica koja nema jos punih 18 god.pocela je da se bavi ovim poslom,s'tim da joj roditelju to ne znaju,a ja sam je slucajno srela "na poslu".moj stric misli da ona radi u nekoj kuhinji,kao pomocni radnik.Pomozite mi i dajte mi savjet sta da radim,da li da cutim ili kazem stricu???s'njom sam pricala,njoj su slatke pare koje zaradjuje,a sta ako neko ponudi nesto drugo za vece pare?abas sam u dilemi ,pomozi teuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: go-go igracice
10.7.2009 6:47:10   
Brand new mama
Ako i ima ovakva tema, tesko da je postavljeno ovakvo pitanjeuser posted image  OK, moram da pitam-da li ona radi kao go-go plesacica ili kao striptizeta? Koliko znam,go-go igracice "dizu" atmosferu u diskotekama i sl, tako da ne bi trebalo da joj u opisu posla da joj neko nudi jos nesto "dodatno"(mislim, moze da joj nudi i da radi kao prodavacica, da se ne zezamo). Samo, jako mi je mlada, pa zar tvom stricu nije cudno da ona radi i posle ponoci?Mislim-kao ispomoc u kuhinji. Licno, nisam sigurna sta bih uradila.Mislim da bih pre svega popricala sa njom, da vidim koliko je ona zrela, da li shvata koje su potencijalne mane njenog zanimanja, zasto to krije od oca(kad je vec zrela i odrasla)... A onda bih, kao starija sestra, odredila da mora da bude iskrena prema svojim, ako zeli da ostane na tom poslu,ili ces ih ti obavjestiti.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: go-go igracice
10.7.2009 9:06:38   
Lu
E pa ako je dovoljno zrela i ne smatra lošim to što radi,neka fino razgovara s roditeljima,neka ih ne laže(dokaz zrelosti).
Ja bi svakako s njom obavila još jedan razgovor sa jasnim uputama da će roditelji saznati,ovako ili onako a tek kad saznaju da si ti Vodolijo znalauser posted image
"Natjeraj" ju da im kaže sama!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: go-go igracice
10.7.2009 9:15:32   
Anoniman
Ja bih isto zahtevala od nje da kaže roditeljima.

Slažem se sa BNM da je go-go igračica drugo nego striptizeta, međutim, ja nikada nisam imala ni bajno mišljenje o go-go igračicama. Da se razumemo - one ne dižu atmosferu u diskoteci, nego dižu nešto sasvim drugo. Lično sam uvek mrzela diskoteke u kojima ima go-go igračica.


(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: go-go igracice
10.7.2009 13:45:34   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja bih isto zahtevala od nje da kaže roditeljima.

Slažem se sa BNM da je go-go igračica drugo nego striptizeta, međutim, ja nikada nisam imala ni bajno mišljenje o go-go igračicama. Da se razumemo - one ne dižu atmosferu u diskoteci, nego dižu nešto sasvim drugo. Lično sam uvek mrzela diskoteke u kojima ima go-go igračica.




tasho upotpunosti se slazem s'tobom,ni ja nemam o go-go igracicama sjajno misljelje.Bas sam bezveze,pokusacu je natjerati da kaze istinu,mada ne vjerujem da cu uspjeti,mala je bas na svoju rukuuser posted image mislim da mi ovo radi kad joj okrenem ledja,a BNM kad je neko mlad lako ga je odvuci na pogresan put.

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: go-go igracice
10.7.2009 13:48:00   
Anoniman
Draga vodolijo, ispašćeš rogata rekla - ne rekla.

To ti je kao kada saznaš da momak vara tvoju drugaricu, ti joj kažeš, a ona se naljuti jer si ti garant zaljubljena u njega i želiš da im rasturiš vezu i uletiš na njeno mesto. user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: go-go igracice
10.7.2009 13:56:38   
Lu
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

Moja sestra od strica koja nema jos punih 18 god.pocela je da se bavi ovim poslom

A kako je ovo moguće,možda da joj kažeš da bi trebala prijaviti vlasnika diskoteke ili gdje već radiuser posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: go-go igracice
10.7.2009 13:59:00   
Anoniman
nezgodna situacija.
ako kazes- moze ispasti da ti stric (je je roditelj) ne povjeru...po onom principu to je moje dijete i ja znam najbolje sta moje dijete radi
moze ti povjerovati pa napokon srediti stvari sa svojim djetetom

a šta će ona misliti .... možda ti jednog dana bude zahvalna

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: go-go igracice
10.7.2009 22:20:13   
Dora
E, nemam ništa protiv go-go igračica i mislim da je to njena stvar, ima 18 pa ima prava da ne kaže roditeljima...
Ali, ti kao starija, ako možeš, predoči joj kakav život joj to nosi, da je muškarci nikada neće ozbiljno shvatiti, da se nikad neće dobro udati (to joj ti tako kaži, mada je to daleko od istineuser posted image ne znam ni jednog muškarca kome bi to bila eventualna prepreka ako je devojka ok., sa mnogima sam o tome razgovarala). Moja drugarica je go-go igračica, jedno vreme je radila u našem klubu, nije to ništa neukusno, mada ponekad neke umeju da pobrkaju lončiće pa postanu striptizete...
Sve u svemu, ništa tako strašno, a roditelji to mogu pogrešno da shvate. Možeš joj napraviti veliki problem a da problem u stvari ne postoji...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: go-go igracice
10.7.2009 22:21:59   
Dora
Sad bolje pročitah... nema 18???
Otiđi kod vlasnika i reci mu da ćeš ga tužiti za zloupotrebu maloletnog lica, ona će dobiti otkaz i svi zadovoljniuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: go-go igracice
13.7.2009 13:09:08   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Dora

Sad bolje pročitah... nema 18???
Otiđi kod vlasnika i reci mu da ćeš ga tužiti za zloupotrebu maloletnog lica, ona će dobiti otkaz i svi zadovoljniuser posted image


U prvu si ne moze maloletno lice da radi kao go go igracica. Slucajo sam pre nekih pet godina upoznala devojku koja je radila kao go go igracica ovde u beogradu njen zadatak je bio da podize atmosferu u klubu izazovo obucena izazovno da igra ali isto tako ako neko pozeli pice da popije sa njom placao je duplo i ona je imala procenat i od tog pica koje je pila sa gostima. Pitala sam je da li ima prostitucije medju go go igracicama rekla je da ona to ne radi niti gazda to od nje trazi a ima devojaka koje same to hoce da bi vise zaradile. Tako da taj "posao' go go igracice nije ni malo naivan.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: go-go igracice
7.6.2020 17:45:32   
branki*
da se ja stavim u tu situaciju,ok..izaci cu jaca i teza.da mi se cerka sutra stavi u to zanimanje...ne.jer vuce..jedno vuce drugo,drufgo vuce trece..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: go-go igracice
7.6.2020 19:46:53   
flamingos
Ma koliko god godina da imaju ne podržavam.Tačka.😀


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: go-go igracice
7.6.2020 21:44:12   
Mirko Svirko
Ne podrzavam to. Branki, totalno si u pravu. Jedno vuce drugo,drugo trece i sve tako...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: go-go igracice
7.6.2020 22:01:31   
flamingos
Jednom rečju-užas.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: go-go igracice
7.6.2020 22:04:11   
Mirko Svirko
Jeste Flamongos.. 

Bas jeste vala uzas.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here