|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
4.10.2016 22:00:14   
Sandricak
Mi smo se spasili sa Colikind kapima... homeopatske kapi... super stvar.... napokon dani prolaze bez vristanja...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
5.10.2016 14:18:52   
IvanaSK RR
Sandricak, bas mi je drago da su vam pomogleuser posted image
Milena, kakva je situacija kod vas sa tim kapima?

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
5.10.2016 17:37:56   
Divnica
Espumisan je mnogo dobar ali imaju sad i te homeopatske stvari valjda nisu lose user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.10.2016 2:07:20   
Milena18
Mi smo koristili i i dalje koristimo Colief kapi. Već posle prvog dana je beba mnogo manje plakala u vreme kada bi obično imala grčeve. Sad planiram postepeno da joj smanjujem dozu onako kako piše u uputstvu jer mi se čini da ih više ni nema.

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.10.2016 2:07:53   
Milena18
Mi smo koristili i i dalje koristimo Colief kapi. Već posle prvog dana je beba mnogo manje plakala u vreme kada bi obično imala grčeve. Sad planiram postepeno da joj smanjujem dozu onako kako piše u uputstvu jer mi se čini da ih više ni nema.

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.10.2016 4:50:03   
Sandricak
Meni snajka dala taj Colikind, njoj ostalo od malog pa da probam... super stvar. Sad smo smanjili, pije po potrebi, kad krene grcic koji je puuuunooooi slabiji nego sto je imao dam tri kapi, za 5min drugo dete... odmah deluje sto je dobro.

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
6.3.2017 23:49:56   
Dragce86
Nama je pedijatar rekao da nista ne pomaze dok sami ne prodju, do 3.meseca mogu trajati, pocnu 15.dana i bukvalno sta god da dajemo nece dati veceg uspeha... Grejanje pelene pomaze malkice bar nasoj bebi.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.3.2017 1:46:56   
Duškić
Ja sam koristila flatulex kapi i termofor. I pomaze , primetis po bebi kako se umiri..

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.3.2017 23:05:24   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Nama je pedijatar rekao da nista ne pomaze dok sami ne prodju, do 3.meseca mogu trajati, pocnu 15.dana i bukvalno sta god da dajemo nece dati veceg uspeha... Grejanje pelene pomaze malkice bar nasoj bebi.

Mislim da uprkos ovome ipak treba probati, možda nešto i deluje...
Ja sam i H i sad L od 7.dana počela davati Biogaiu, H nije imala ni g od grčeva, za L ćemo videti.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.3.2017 23:12:07   
Duškić
Mariya i ja mislim da je tako bolje. I nama je patronazna preporucila Bio gaju i sto ne pomoci bebi. Naravno treba voditi racuna i o ishrani. Ja sam davala prvom detetu Espumisan kapi, a sad Flatulex.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.3.2017 23:18:57   
Sanjica26 RR
Espumisan su i jednom i drugom detetu samo odmagale. T po nedelju dana nije imala grceve.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.3.2017 6:26:42   
suzi kju
Mi smo imali bas jake grceve pa smo im davali espumisan i biogasa kapi u kombinaciji, joj bože kad se setim kakvo je to dranje bilo...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.3.2017 7:02:33   
Sanjica26 RR
Htela sam da napisem stolicu nije imala.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.3.2017 7:27:30   
degu
I mi smo davali i espumisan i biogaju, na kraju nam je najvise pomagao termofor i to sto B spava na stomaku.

< Poruku je uredio degu -- 8.3.2017 7:28:07 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.3.2017 10:26:37   
Skockica
Mi masiramo stomacic, lupkamo se po guzi, nosamo... Dajem mu kasicicu caja od neke biljke, ovde se kaze fenschel a kad ukucam u prevod pise morac. Ja iskreno to kod nas nisam vidjala. Izgleda kao veliki luk srebrenac sa zelenisem odozgo. I ja se njime nalivam, prija mi stomaku.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.3.2017 10:29:20   
Sanjica26 RR
Mozda je onda najbolje prirodno

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.3.2017 10:36:05   
Duškić
Ja sam uzimala i termofor u apoteci, mali u obliku mede...stavim ugreje bebi stomace, ona se umiri i zaspi..user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
9.3.2017 13:22:08   
Mariya
Skockice, to je komorač, ni ja ga u životu nisam videla u Srbijiuser posted image Samo u inostranstvu.
Ja sam za H uzela mali termofor kad je bio na akciji u Avonu, onaj što ima metalni kružić u sredini koji treba da pukne, pa se gel u njemu zagreva, super je samo nam, srećom, nije trebao, ali koristili smo ga kasnije za grejanje stomaka kada ih boli.

< Poruku je uredio Mariya -- 9.3.2017 13:26:07 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
9.3.2017 13:35:17   
MicinaMama
Ja koristim uvek biogaiu,espumisan kapi sam koristila sa M dok sam bila u Bosni i nista nisu pomagale.Ovde sam nastavila sa biogaiom i D sam ih davala i sada cu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
19.3.2017 22:33:00   
Skockica
Nama je u pocetku prirodno pomagalo a kad je jednu noc prevristao do 3 da mu nista nije pomagalo sledeci dan sam kupila biogaiu. I zaista prvu noc nista a onda su poceli i preko dana da se pojavljuju i pomaze mu samo brzo ljuljanje poput drmanja. On ucuti kad prodje.
Sad mene interesuje posto mu dajem 4 dana a i dalje ima jake grceve da li da nastavim? I vi mame koje ste koristile biogaiu koliko dana ste zaredom bebi davale?
Koliko se ja secam Vasiju sam jednom samo dala i odmah mu bilo dobro. Mozda sam jos jednom dva put za svaki slucaj, nije mu bilo potrebno, ali ovo malo se bas namuci, stalno se grci, trese, vristi...

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
19.3.2017 23:29:35   
Mariya
Biogaia je probiotik i ne deluje simptomatski da odmah rešava grčeve već tek nakon nekoliko dana. Daje se dokle god ima potrebe, ja sam H a i L ču davati do kraja 3.meseca. Znači svaki dan 3 meseca.

< Poruku je uredio Mariya -- 19.3.2017 23:30:50 >

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
20.3.2017 7:02:24   
emicaa
I ja sam ih davala do prije par dana,nesto vise od tri mjesec.Doktor nam je rekao da dajemo sve dok za to ima potrebe.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
21.3.2017 9:23:46   
UnaO
Joj zene drage dajte neku rec utehe user posted image Moja bebica za 7 dana puni 3 meseca i grcevi su jos tu,a dobila ih je bukvalno u porodilistu.Prva dva meseca uopste nije spavala preko dana,plakanje i nunanje non-stop,bila sam u takvom stresu da recima ne mogu da vam objasnim.Beba koja uopste ne spava preko dana.Bili smo kod 3 razlicita pedijatra i svi su potvrdili da su kolike u pitanju.Zadnjih 15ak dana je situacija malo blaza sto se placa tice,nisu to epizode neutesnog placa,ali i dalje joj ne da da mirno odspava kao sto male bebe inace odspavaju.Kada su vasim bebicama prosli grcevi?I jesu li stali odjednom ili postepeno?Obe smo na izmaku snage user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
22.3.2017 21:02:29   
Mariya
Moja L je imala grčeve sa oko mesec dana, otprilike 2 nedelje i prošli su odjednom, kao što su i došli.
Sa drugo dvoje sam već bila iskusnija pa sam im od 7.dana davala biogaiu do 3,5 meseca.

(odgovor članu UnaO)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
22.3.2017 21:39:35   
vonavoj
Kad se setio biogaie..koliko je T samo urlala kad joj damo..uzas..dok nismo presli na espumisan..tad se smanjilo urlanje.ali nije nestalo..a sa J je bila druga prica,pojavile se homeopatske i ja se kunem u njih..evo sad i za stomacni gastrokind.a za zube enterokind.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here