|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
27.8.2018 20:16:39   
Rosita
Nisam, tako je ispalo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2076
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
27.8.2018 21:02:15   
Misha i Ljisha
Rosita i ja ocito mozemo da visimo u temi. Eto njen N dve nedelje stariji od mog P. I ja sam P pokusavala da smanjim da dajem svaki drugi obrok i wayu svaki drugi dan. I odmah smo "nazadovali".
Sve sam vratila.
Maraj u uputstvu pise ne prekidati naglo vec polako smanjivati. Ako mislis da je tvojoj S vec bolje a ti smanjuj pa cea videti.
Eto kod nas nije moglo. Ja sam se pomirila da cemo sigurno do petog meseca da dajemo kapi ako ne i duze.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2077
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
31.8.2018 17:11:47   
Maraj
Da li su vam deca imala osip po telu od colief-a?
Meni S ima crvene sitne tackice po telu i licu. Nekad vise nekad manje izrazene.
Oprala sam joj sav ves bez omeksivaca sa mrvicom decijeg deterdzenta da odbacim sumnju da je od omeksivaca.
Sad mislim da izbacim i colief da vidim da nije od njega.
Skoro smo kupili 2.kutiju. tad se otprilike i pojavilo

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2078
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
31.8.2018 17:37:45   
Rosita
Ne. Ne verujem da je od toga! N ima, od znoja, na rukama samo.

< Poruku je uredio Rosita -- 31.8.2018 17:38:36 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2079
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
31.8.2018 17:42:55   
Misha i Ljisha
I ja ne verujem da je od coliefa. P ima na grudima ali od balavljenja i vrucine. I naravno nekad od nosenja. Zavisi kako ga nosim ceo danuser posted image ako je u marami sve je ok ako je na rukama bas mu se oslika crveno uvece onda mazem jadnicka.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2080
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
1.9.2018 8:50:31   
Maraj
Pa meni S ima po grudima licu , rukama  i butinama. Sitne crvene. Mislila sam da nije od colifa... ne znam...sad ispitujem od cega su

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2081
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
1.9.2018 9:02:34   
Sanjica26 RR
Maraj, sigurno joj je od znojenja. Vazno da se ne prosiruje.  Mozes malo da stavis bebi puder u prahu.  To sam stavljala T kad je tako imala. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2082
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.9.2018 15:19:16   
Maraj
Potrisili smo wayu. Kupih danas bio gayu. Eto da promenim. Vidim da nije isti soj bakterija u pitanju.
Wayu sam cuvala u friulzideru. Tako je pisalo na uputstvu. Bio gaya pise samo da se cuva do 25° ali ne pise da se cuva u frizideru user posted image
Da l da je stavim u frizider ili ne

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2083
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.9.2018 22:16:10   
Misha i Ljisha
ne moras da drzis u frizideru sigurno

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2084
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.9.2018 7:58:22   
Duškić
Ja nisam cuvala u frizideru vec na sobnoj temperaturi .

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2085
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.9.2018 10:45:28   
Maraj
E pa dobro. Hvala vam.
Jutros sam joj dala prvi put bio gaju.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2086
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.9.2018 13:13:07   
Dunjina.mama
Ima li ko iskustva sa kilom koja se pojavi na pupku bebe? Da li beba tada smije spavati na stomaku? Hvala unaprijed

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2087
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.9.2018 13:20:58   
Misha i Ljisha
Dunjina mama evo i ja sam Dunjina mama 😂😂 sin ima pupcanu kilu. Okrece se sam na stomak od starta. Njih to ne boli. Nema nikakve smetnje da ne moze da spava na stomaku

(odgovor članu Dunjina.mama)
Direktna veza do poruke: 2088
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.9.2018 14:00:08   
Maraj
Mozda cete se smejati...i meni bilo cudno...ali mojoj prijateljici dr rekao da na pupak bebe stavi metalnu novcanicu. Tj petoparac. Kakve to veze ima...ne znam..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2089
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.9.2018 14:06:36   
Dunjina.mama
Hvala ti Dunjina mama 😊 A ima li ko kakva iskustva sa cajem od komoraca za bebe, zbog pomoci protiv grceva i zbog poteskoce kada beba kaki?

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2090
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.9.2018 14:07:48   
Misha i Ljisha
Postoje i flasteri za pupcanu kilu.Mi smo mu stavili samo jednom i vise nikad. Jadnicku smo jedva to odlepili i bolelo ga je strasno. PEtodinarac tehnicki radi isto sto i flaster ali to nista ne pomaze. Ne mogu srasti misici jer si ti stavio petodinarac na pupak i samo ga fizicki uvukao. Misici bi trebalo da srastu oko godine kad se dete uspravi i pocne da hoda

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2091
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.9.2018 14:09:45   
Misha i Ljisha
cerki je caj od komoraca pomagao a sinu bas i ne. Delovalo je da mu je jos gore od njega. Dok se ne proba ne zna se

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2092
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.9.2018 14:11:00   
Dunjina.mama
Meni je pedijatrica rekla da nista ne diram, i da ce to samo da prodje, da nema potrebe za brigom. Ja stavim malu gazu i obomotam sa zavojem, da joj pupak ne iskoci kada se napreze da kaki.

(odgovor članu Dunjina.mama)
Direktna veza do poruke: 2093
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
17.9.2018 15:32:14   
Maraj
Ja S vec par dana dajem bio gayu
Mislim da njoj vise prija od waye
Nekako mi je smirenija i bolje spava.
Mada i dalje nam je ostala "muka" pred zoru. Da l sto duze spava pa ne moze da se isrducka u to doba

(odgovor članu Dunjina.mama)
Direktna veza do poruke: 2094
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
9.10.2018 8:00:57   
Dunjina.mama
Ima li neko iskustva sa cajem od kima za smanjenje grcica kod beba? I kako se on pravi? Hvala 😊

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2095
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
9.10.2018 14:49:31   
Maraj
Treba ti par zrnca kima. Stavis ga u vodu. Pustis da voda prokljuca . Ostavis da kljuca par min. I to je to. Bebi dajes tu vodicu da pije. Par kasikica dnevno. Ja sam sinu davala al nisam videla neki efekat. Probaj. Od kima bi trebalo vise da prducka

(odgovor članu Dunjina.mama)
Direktna veza do poruke: 2096
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
28.1.2019 21:24:33   
jance
Zene koje ste koristile Colief sa formulom/dohranom. Kako i kad ste stavljale te 4 kapi? Jel stvarno mora da stoji 30min u flasici? Nije mi nista jasno. Ja imam vec unapred spremnu vodu na potrebnoj temperaturi tako da je niti hladim niti zagrevam. A ako napravim celokupnu dohranu ili samo sipam vodu - ohladice se za 30min 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2097
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
28.1.2019 22:01:42   
vonavoj
Citaj unazad..ja sam coliprev davala..meni je patronazna rekla na kasicicu,sta ako ne popije svo mleko iz flasice,znaci nece popiti ni sve kapi..
Ali ja sam davala samo jednu bocicu..

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2098
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
29.1.2019 7:15:47   
Misha i Ljisha
Jance mi bismo spremili dohranu dodali kapi i stavilo u frizider pa posle grejali. Medjutim verujem da mozes u kasicicu pa da dodaas malo ad mleka i das direkt bebi u usta. I nije poenta cini mi se da popije sve 4 kapi vec colief se stavlja pola sata pre jela da vec odreaguje u flasici. Nemam pojma ja sam to tako razumela.  Ti u svakom slucaju mozes drzati flasicu zagrejanu pola sata

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2099
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
29.1.2019 10:09:04   
jance
Pa i meni nije jasno. Na svakoj dohrani pise da ne sme da se podgreva, ja nemam nacin kako da je drzim 30min ugrejanu a nebih rizikovala sa podgrevanjem ( jednom sam to jos sa Ogijem pokusala i blago meni ni on ni mi ni njegov stomak se nismo dobro proveli).
Stize mi Infacol za nedelju dana iz Slovacke, valjda ce biti laksi za doziranje 🤔

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here