|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
3.5.2019 16:39:11   
kamičak
Koliko kosta taj Colief?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2151
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
3.5.2019 22:08:47   
Filadendronka
Zavisi od apoteke. U Benu apoteci 3.100rsd( mi platili 2.650 posto imamo  karticu sa popustom). Ima i jeftinije, ali taj dan bilo lose vreme i nismo mogli da se cimamo da idemo na drugo mesto. Mislim da izadje oko 2.300 kad se poruci online sa njihovog sajta. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 2152
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
3.5.2019 22:53:59   
kamičak
Nisu normalni sa cenama

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2153
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
3.5.2019 23:27:19   
Filadendronka
A ta bocica je samo 15ml i otprilike je za 90 podoja/hranjenja. U prevodu, nama ce izdrzati nekih 9 dana. Tako da ode ceo roditeljski dodatak samo na to. Nego bitno je samo da ima dejstvo, taj vrisak i plakanje je pretesko slusati. A kako li je njemu jadnicku samo on zna. :( 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 2154
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
4.5.2019 10:29:03   
kamičak
Ma naravno za to ce se uvek naci, koji roditelj ce stedeti kad je u pitanju zdravlje deteta. Zato i deru jer znaju da ce proci

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2155
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
5.5.2019 21:58:48   
Filadendronka
Colief je definitivno bolji od Colipreva i Colikinda. Smanjuje intenzitet grčeva i beba ima gasove po ceo dan. 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 2156
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
5.5.2019 22:47:03   
Rosita


IZVORNA PORUKA: Rosita

Jeste vala gadno, D mi je imao 6-7 m grčeve, a N oko 2 m. Sa mecec i po otprolike počeli smo colief. Bogatstvo smo dali. Slali nam poklone uz kapi, eto toliko smo poručivali. Njemu je to pomoglo. A starijem nisam ništa davala. Namučio se za sve pare. Mislim da se jedino batke više namučio. Evo ga, čvrst je i očeličen 😁



Ponoviću, naplaćali smo se kao niko za colief. I nema unutra 360 kapi kako piše, sigurno. 3 kapi su bile prava mera za N, smanjivali posle do izbacivanja, ali 4 meseca smo poručivali. Ajde da je bilo i 1 u 10 dana, to je 30000 minimum da smo dali.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2157
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
5.5.2019 23:03:47   
Filadendronka

Rosi, secam se da sam negde ovo procitala, ali nisam mogla da se set_im ni kad ni gde. Porucivala si sa njihovog sajta? Definitivno ima razlike. Nije carobni stapic da sve resi, ali ima dejstvo sigurno. 
IZVORNA PORUKA: Rosita



IZVORNA PORUKA: Rosita

Jeste vala gadno, D mi je imao 6-7 m grčeve, a N oko 2 m. Sa mecec i po otprolike počeli smo colief. Bogatstvo smo dali. Slali nam poklone uz kapi, eto toliko smo poručivali. Njemu je to pomoglo. A starijem nisam ništa davala. Namučio se za sve pare. Mislim da se jedino batke više namučio. Evo ga, čvrst je i očeličen 😁



Ponoviću, naplaćali smo se kao niko za colief. I nema unutra 360 kapi kako piše, sigurno. 3 kapi su bile prava mera za N, smanjivali posle do izbacivanja, ali 4 meseca smo poručivali. Ajde da je bilo i 1 u 10 dana, to je 30000 minimum da smo dali.



(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2158
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.5.2019 1:09:47   
Rosita
Fil, da, sa sajta.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2159
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.5.2019 8:04:56   
Filadendronka
Porucila sam pre dva dana i uredno platila preko e-bankinga, ali nema odgovora sa njihove strane. Mada stoji na sajtu da bi danas trebalo da bude dostava za sve poruceno od 24.4. Videcemo, mada juce je malac ceo dan bio uzasno. Ne kaki redovno i taj dan kad se to desi bukvalno je nakon toga nepodnosljiv. Jedino da smiri anti colic music sa YT. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2160
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.5.2019 13:08:52   
Filadendronka
Ispravka, stize danas paket i svega 2.043 rsd sa sve dostavom. Koliko se apoteke ugradjuju u cenu to je strasno! 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2161
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.5.2019 13:09:17   
Filadendronka

Mislim na kapi Colief. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ispravka, stize danas paket i svega 2.043 rsd sa sve dostavom. Koliko se apoteke ugradjuju u cenu to je strasno! 



(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2162
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.5.2019 14:00:54   
dunja RR
Auuu, skupooo!

Nama pomaže Lefax, kupila mi drugarica u Berlinu 2 kutije, ali ne znam koja je cena, nije htela da uzme novac.

Pre toga smo probali Gas Bimbi, oko 700 dinara je kutija. Nisam sigurna da li ej pomogao jer smo ubrzo dobili Lefax.


Preksinoć se celu noć uvijala mukica, tek u 9.30 ujutru smo zaspale. Ujutru sam joj dala Lefax, iskakila se i zaspala, tek posle 9.

IZVORNA PORUKA: Rosita



IZVORNA PORUKA: Rosita

Jeste vala gadno, D mi je imao 6-7 m grčeve, a N oko 2 m. Sa mecec i po otprolike počeli smo colief. Bogatstvo smo dali. Slali nam poklone uz kapi, eto toliko smo poručivali. Njemu je to pomoglo. A starijem nisam ništa davala. Namučio se za sve pare. Mislim da se jedino batke više namučio. Evo ga, čvrst je i očeličen 😁



Ponoviću, naplaćali smo se kao niko za colief. I nema unutra 360 kapi kako piše, sigurno. 3 kapi su bile prava mera za N, smanjivali posle do izbacivanja, ali 4 meseca smo poručivali. Ajde da je bilo i 1 u 10 dana, to je 30000 minimum da smo dali.



< Poruku je uredio dunja RR -- 7.5.2019 14:02:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2163
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.5.2019 15:35:16   
Filadendronka
Jeste skupo Dunja, ali znas i sama kako je kad beba krene da vristi i to traje po dva, tri sata. Samo gledas nekako da pomognes, pa neka kosta koliko god.Da ne ureknemo, manji je intezitet sigurno. Mislim ima grceve i dalje, ali su podnosljiviji. Ne znam za taj lefax da li bi pomogao J posto on bukvalno kaki na 4, 5 dana. I najgore grceve ima taj dan kad isprazni creva. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2164
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.5.2019 17:46:20   
kamičak
Isprobajte Bebicol kad je vec "prva preporuka pedijatara" jel..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2165
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.5.2019 7:31:42   
Filadendronka

Dunja, saznala sam cenu za Lefax. Od 50ml je 10e, a od 100ml je 17e. A kako se upotrebljava, da ne prevodim nemacko uputstvo?  Moze drugarica da mi kupi, ali imam jos Coliefa za dve nedelje. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Auuu, skupooo!

Nama pomaže Lefax, kupila mi drugarica u Berlinu 2 kutije, ali ne znam koja je cena, nije htela da uzme novac.

Pre toga smo probali Gas Bimbi, oko 700 dinara je kutija. Nisam sigurna da li ej pomogao jer smo ubrzo dobili Lefax.


Preksinoć se celu noć uvijala mukica, tek u 9.30 ujutru smo zaspale. Ujutru sam joj dala Lefax, iskakila se i zaspala, tek posle 9.

IZVORNA PORUKA: Rosita



IZVORNA PORUKA: Rosita

Jeste vala gadno, D mi je imao 6-7 m grčeve, a N oko 2 m. Sa mecec i po otprolike počeli smo colief. Bogatstvo smo dali. Slali nam poklone uz kapi, eto toliko smo poručivali. Njemu je to pomoglo. A starijem nisam ništa davala. Namučio se za sve pare. Mislim da se jedino batke više namučio. Evo ga, čvrst je i očeličen 😁



Ponoviću, naplaćali smo se kao niko za colief. I nema unutra 360 kapi kako piše, sigurno. 3 kapi su bile prava mera za N, smanjivali posle do izbacivanja, ali 4 meseca smo poručivali. Ajde da je bilo i 1 u 10 dana, to je 30000 minimum da smo dali.





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2166
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
24.5.2019 9:49:07   
Filadendronka
U poslednje vreme su grcevi bili toliko blagi da sam pomislila da su prestali. Ali od juce krenuli nikad gori ili da kazem kao na pocetku kad jos uvek nismo koristili nikakve kapi. Sad razmisljam sta da radim, sa menjam Colief za nesto drugo?!! 🤔 Colikind, Coliprev, Waya, caj od kima, caj za dojilje, caj od kamilice ne rade trajno posao u nasem slucaju. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2167
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
24.5.2019 10:37:21   
Misha i Ljisha
Nesto si pojela sto smeta bebi. Lubenica nadima pa cak i jagode. Razmisli sta ti je bilo na meniju 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2168
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
24.5.2019 10:48:43   
Filadendronka
Mozda od gram kupus salate, bukvalno jednu kasiku sam juce uz obrok. Uhhhh.... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2169
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
24.5.2019 10:50:18   
bubulence
Da nije skok u razvoju? Jesi sigurna da su grcevi? 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2170
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
24.5.2019 11:28:34   
dunja RR

Fil, nama je Lefax sredip grčeve. Sada joj dajem wayu zbog malo češće stolice. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

U poslednje vreme su grcevi bili toliko blagi da sam pomislila da su prestali. Ali od juce krenuli nikad gori ili da kazem kao na pocetku kad jos uvek nismo koristili nikakve kapi. Sad razmisljam sta da radim, sa menjam Colief za nesto drugo?!! 🤔 Colikind, Coliprev, Waya, caj od kima, caj za dojilje, caj od kamilice ne rade trajno posao u nasem slucaju. 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2171
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
24.5.2019 13:57:16   
Filadendronka
Uhhh, nije skok, bas je klasican primer grceva. Mozda je i od pecuraka, grilovala sam povrce i jela prilicno. Nisam razmisljala o njima. Lefax ce mi poneti drugarica kad dodje ovamo, da i njega probam. Nadam se da ce se do tada ovo sve smiriti. Dala sam mu wayu uz colief.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2172
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
24.5.2019 14:00:06   
bubulence
Fili pečurke su jako teske za stomak. Pre ce biti od njih nego od kupusa. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2173
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
25.5.2019 7:25:02   
Misha i Ljisha
Da da pecurke su garant.  


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2174
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
25.5.2019 11:56:33   
Filadendronka
Nesto je od hrane sigurno, dodje mi da ne jedem nista. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here