|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rokova čokoladna torta
3.7.2014 21:01:46   
Anoniman
E mislila sam da uzmem 2 menaz i 2 milke sa krupnim lesnicima. E a ti si znaci pekla 2x po 6 jaja?

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Rokova čokoladna torta
4.7.2014 6:26:48   
branki*
nee,ja sam umutila tu jednu turu sa 6 jaja i podelila je na 2 dela,pekla 2 kore,pa njih onda presekla po sredini i dobila 4 korice,znaci samo tu jednu smesu sam mutila.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Rokova čokoladna torta
4.7.2014 8:33:51   
Anoniman
Ok! A brasno , secer i ostalo sto ide u kore nisi povecavala , ili jesi?

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Rokova čokoladna torta
4.7.2014 12:40:58   
branki*
ja nisam,ostalo je sve isto,samo povecala jaja,jer nisu bila bas najkrupnija,pa da ne rizikujem.ispala je dobra i bas se brzo pojela,jer nije teska,niti otuzna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Rokova čokoladna torta
28.8.2014 21:52:54   
Anoniman
Pravila sam je odlicna je,samo sam ja unela malo izmena, posto me mrzelo da pecem kore kupila sam gotove Vincini tamne kore, sve ostalo isto, samo sam u fil stavila 3 menaz cokolade i 1 milku sa lesnicima. I preko fila cokoladni slaguser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 28.8.2014 21:53:57 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Rokova čokoladna torta
1.12.2014 10:22:32   
Trcosava
Lu, pitanje za tebe kad stigenš da vidiš.

U ovaj fil ti ne stavljaš ni mrvu maslaca?

Preko ovoga može fondan ili ne?



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Rokova čokoladna torta
1.12.2014 10:24:54   
Anoniman
Trco ja sam je pravila odlicna je , i brzo se stegneuser posted image Javice ti se L, ali mislim da moze fondan preko. Ne ide maslac , nista.

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Rokova čokoladna torta
1.12.2014 10:33:11   
Trcosava
Kad si već tu, dok si filovala jesi li je držala u kalupu? Meni sve nekako tako lakše kad su okrugle u pitanju - da mi se ne razlije fil.

A vidim da su neke dodavale i mlevene lešnike. I to mi zvuči primamljivo, ali bi onda definitnitivno pravila ganaše za gornji preliv bez lešnika i onda nalepila fondan.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Rokova čokoladna torta
1.12.2014 10:34:37   
Buba Mira
E da mi je da naučim tim fondanom da baratam... user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Rokova čokoladna torta
1.12.2014 10:48:35   
Anoniman
Aham, u kalupu drzim sve torte.

(odgovor članu Buba Mira)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Rokova čokoladna torta
1.12.2014 12:48:30   
Lu
IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Lu, pitanje za tebe kad stigenš da vidiš.

U ovaj fil ti ne stavljaš ni mrvu maslaca?

Preko ovoga može fondan ili ne?



Ne, to je ganaše.
Može fondan.
Ja ne stavljam u kalup jer je krema čvrsta i ne možeš je okolo premazati ako staviš u kalup.

< Poruku je uredio Lu -- 1.12.2014 12:49:13 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Rokova čokoladna torta
1.12.2014 13:26:29   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Lu

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Lu, pitanje za tebe kad stigenš da vidiš.

U ovaj fil ti ne stavljaš ni mrvu maslaca?

Preko ovoga može fondan ili ne?



Ne, to je ganaše.
Može fondan.
Ja ne stavljam u kalup jer je krema čvrsta i ne možeš je okolo premazati ako staviš u kalup.

Dooobrooo user posted image a bre pa nisam tupson, ja bi to držala u kalupu dok se ne stegne malo, pa skinem okolo ono i onda premažem user posted image Ali ako je čvrsta, ondaK ok bez kalupa

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Rokova čokoladna torta
1.12.2014 13:28:50   
Modessty
ja nemam kalup, al bi da isprobam

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Rokova čokoladna torta
11.12.2014 15:46:21   
Trcosava
Ja uopšte nisam zadovoljna kako mi sve ispalo user posted image ili mi danas takav dan. Kore mi se nadigle na jednu stranu. Ni po jada, da sam sve tri odvojeno pekla, nego debil jednu ispečem posebno, pa druge dve zajedno. Sad mi sve nakrivo!!!
Dodatak - nisam vrele kore prelila mlekom, nego se malo ohladile i kad sam trebala da mažem ganaš, nikako da se lepo razmaže. A mrzim kad moram da korigujem, tj nivelišem filom.

Drugo, brate moj prečnik je 23 cm. I jedva fila sam imala. Ostalo vrlo malo, kako ću da premažem okolo pojma nemam! Verovatnno ću sutra dokuvavati. Ostalo mrvicu slatke pavlake. Kako bre tebi Lu ispade ovako debeli fil na onoliki prečnik???

Sreća pa ne krenuh bez kalupa inače nemam pojma kako bi ispalo. Sad sam stavial na terasu da se još malo stegne, pa onda preko noći ću u frižider.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Rokova čokoladna torta
11.12.2014 19:28:22   
Lu
A zašto pečete odvojeno kore kad je jednostavnije jednu pa isjeći na tri dijela.
Samo treba oštar dugačak nož,staviš ruku na koru da imaš osjećaj kuda prolazi nož i to je to.
I da i ja sam zalivala hladne i filovala naravno da nisu bile tople kore
Što se tiče kreme, 500ml vrhnja i 400gr. čokolade, to je 900gr fila i nije ti moglo biti za premazati tri kore?
Stvarno ne znam u čemu je problem, ja sam ovo pravila prvi put tako što sam pojednostavila neke recepte da bude što lakše i meni uvijek uspijeva.
Da ima neka caka rekla bi vam.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Rokova čokoladna torta
8.6.2015 9:02:16   
Modessty
PRavila juče ovu trotu! Fenomenalna je!!!user posted image
Ja sam stavila Menaž čokoladu, ali za decu sledeći put pravim sa Milkom ili tako nekom mlečnom čokoladom, biće još lepše

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Rokova čokoladna torta
8.6.2015 21:58:43   
mila83
e i ja cu je praviti pa javljam utiske.deluje savrseno ,mmmmm,obozavam cokoladne torte !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Rokova čokoladna torta
8.6.2015 22:27:30   
Modessty
Ja uvek izbegavam torte sa slatkom pavlakom. Ali ova se tako lako pravi! Baš je dobra!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Rokova čokoladna torta
8.6.2015 23:29:14   
mati
Ja sam ljubitelj ove torte, da se ne ponavljam vise. Bas sam je u ovo vreme pravila prosle god za Matin rodjendan. Fil pravim pola od crne . [pola od bele cokolade. Ma super je torta , a i fondan se dobro stavlja preko nje.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Rokova čokoladna torta
28.4.2017 21:53:03   
maslackic
Treba mi pomoc Fil mi je redak . Malo se se zagrejeslatka pavlaka s cokoladama. Iii? Moje retko. Moje da se pije :(

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Rokova čokoladna torta
28.4.2017 22:12:30   
Ana RR
Maslackic, stavi u frižider, stegnuće se. Ako imaš kalup za tortu sa obručem možeš i da naliješ fil i onda staviš u frižider, do ujutru će biti super.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Rokova čokoladna torta
28.4.2017 23:17:48   
veselicaa
Da,stegnuce se kada se ohladi,a mozes i posebno da otopis malo cokolade na pari i dodas.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR
Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here