|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sport
14.11.2014 23:51:52   
Žapkić
Kod nas su na "Sportiću" od kluba dobili majice-bijele, sa teget slovima -napred piše "Sportić" a na leđima piše: "Disciplinuj sebe. Budi uporan. Nikad ne odustaj". To im je, ujedno, i "sportski pozdrav" na kraju svakog treninga.user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Sport
24.1.2015 8:55:05   
NadaR
Poslije pet mjeseci treniranja karatea, mi smo presrecni. M obozava trenera , zblizio se sa drugarima .
Vidim mnogo promjena na njemu. Na pocetku je radio jedva dva trbusnjaka , sad ih radi opusteno dvadesetak.
Nadam se da ce nastaviti ovako. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Sport
24.1.2015 12:37:17   
dijana1*
Nado bravo za M user posted image
Uvek kazem nije bitno koji je sprt vazno je samo da deca treniraju.
Vuk u vrticu ima ima dva puta nedeljno sport. Pre neki dan je bio na treningu i odusevio se. Od februara ga upisujemuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Sport
29.1.2015 11:23:31   
cockic
evo sad zvala neku novu skolicu sporta sto se otvara u skoli preko puta vrtica bas nam je najbliza.cena je 2000din mesecno 8 termina.moze eventualno jedan,dva termina da se prebace za sledeci mesec,tipa zbog prehlade...nije skupo,berem mi deluje ja bi sad mozda i dala klinca samo me ovo vreme zeza.da nije mozda bolje na prolece.rece nam da mozemo da ga dovedemo cisto da vidi da li mu se dopada.sad u nedelju pocinje sa radom.

a nema sanse da mu se nece dopasti,bas je aktivan i da malo to izbaci iz sebe.jer bas ne zna sta ce sa sobom.ovo mi je mnogo povoljnije nego da dete vodas po igraonicama,ovde se dosta toga i nauci.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Sport
3.2.2015 21:43:38   
Misha i Ljisha
Duca i ja vec neko vreme "vezbamo" uz onu deciju emisiju pa pa letimo. Raduje se i vice "jogooo" i mi tako vezbamo joguuser posted image . Pokusava sve da uradi kao i deca na tv-u. Znam da je mala za sport i da se uglavnom preporucuje da deca navrse tri godine pa onda da se upisu, ali me zanima da li je necije dete krenulo ranije? Vredi li?
Videla sam da postoji cak kapuera za decu od 2 do 4 god. To je za njih malce i najmanji uzrast koji primaju. Ona je kazem voljna sve da ponovi i bas se trudi.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Sport
4.2.2015 0:09:20   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: cockic

evo sad zvala neku novu skolicu sporta sto se otvara u skoli preko puta vrtica bas nam je najbliza.cena je 2000din mesecno 8 termina.moze eventualno jedan,dva termina da se prebace za sledeci mesec,tipa zbog prehlade...nije skupo,berem mi deluje ja bi sad mozda i dala klinca samo me ovo vreme zeza.da nije mozda bolje na prolece.rece nam da mozemo da ga dovedemo cisto da vidi da li mu se dopada.sad u nedelju pocinje sa radom.

a nema sanse da mu se nece dopasti,bas je aktivan i da malo to izbaci iz sebe.jer bas ne zna sta ce sa sobom.ovo mi je mnogo povoljnije nego da dete vodas po igraonicama,ovde se dosta toga i nauci.

Cockic,koji kraj Beograda?Ja trazim nesto slicno na Nbgd

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Sport
4.2.2015 9:19:11   
cockic
a ovo je vozdovac,a za nbgd ne znam gde ima.raspitaj se da li ima u nekim osnovinim skolama.mada ova skolica ne prima mladje od 4 godine,jer sam pitala zbog cere,a i povoljnije je kad idu dvoje dece.ovako je 2000din,a za dvoje 3000din.ali mi rece da je mala.mada ipak cu je odvesti dosta toga zna.nije smotanica user posted image

nego prosle nedelje sam radila kad su imali prvi cas,muz nije mogao da ih vodi.moram videti kad imaju sledeci cas.jer mi je rekao da mogu da ih vodim da odgledaju jedan cas.mada mislim da ce sin da uleti cim vidi loptu user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Sport
4.2.2015 12:54:49   
Sanchy
Hvala ti,nasla sam nesto,primaju i mladje od tri godine i na Nbgd jeuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Sport
12.2.2015 13:00:33   
Modessty
Danilo od subote kreće sa tatom na trening! Jedva čeka on a jedva čekam i ja da se malo odmorim, bar od njih dvojice! user posted image
videćemo kako će se izboriti sa alergjiom. Nadam se da mu neće smetati to trčkanje po sali

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Sport
12.2.2015 13:27:35   
serpica
Mi cemo na plivanje od proleca obe,zajedno,za pocetak,mislim da im to najvise odgovara a i vole vodu user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Sport
12.2.2015 13:36:45   
Modessty
I danilo treba da krene na plivanje, al i ja čekam proleće. Nekako mi se ne da da gašaljem po ovom hladnom vremenu

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Sport
12.2.2015 13:38:45   
veselicaa
Ja bih volela da upisem A.na aikido,mada ona nece ni da cuje,jer mislim da bi joj bas pomogao.Ona je mirno dete,nikada se prva ne dira u drustvu,dosta je tiha a plus je najbolji ucenik u odeljenju pa se stalno brinem da je neko dete ne dira.Ona mi je prvo dete,pa je fino vaspitana,u smislu da deli,da se ne dira,da se lepo ponasa,eh da sam znala da danas tako ne moze.user posted image Proslog leta smo isli na nekoliko casova tenisa,a sada ide samo na folklor.U blizini imamo i skolu plesa pa se razmisljam da je upisem kada je na raspustu.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Sport
12.2.2015 13:41:36   
Modessty
me veselice nek ide tamo gde voli! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Sport
12.2.2015 13:57:09   
wivern
Ja sam ga vec sad upisala na aikido, Mod mi je svedok user posted image
Gledala sam nesto bazen sa bebama, da li ima neka mama koja je isla? bas bih volela da cujem utiske

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Sport
13.2.2015 10:20:53   
Modessty

IZVORNA PORUKA: wivern

Ja sam ga vec sad upisala na aikido, Mod mi je svedok user posted image
Gledala sam nesto bazen sa bebama, da li ima neka mama koja je isla? bas bih volela da cujem utiske


moram opet da se nasmejem! user posted image tako si optimistična po pitanju toga da će da ide baš tamo gde ti želiš! user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Sport
13.2.2015 10:31:37   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

me veselice nek ide tamo gde voli! user posted image

Ma ne nameravam da je teram ako bas nece,ali mislim da bi njoj aikido bas dobrodosao.Cerkica moje rodjake u Nisu ide vec dve godine i svaki put se odusevim kada je gledam.A moj muz je posebna prica,on misli da aikido nije za devojcice user posted image .Moja S. se odusevi dok gleda ovu malu rodjaku,tako da cu nju verovatno da upisem.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Sport
19.2.2015 10:30:28   
Modessty
Aikido je baš od svih borilačkih veština najbolji za devojčice i žene uopšte. Ne znam odakle mu ideja da nije za devojčice user posted image
Odvedi je da gleda trening. Ako hoće da utrči da trenira neka je, ako neće tražite nešto drugo. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Sport
19.2.2015 10:39:53   
milicicak
Mini buba u martu puni 3 godine i ja bih je upisala na aikido ili rusku sistemu. Da li je jos uvek mala za to?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Sport
19.2.2015 13:21:44   
vikiveki
Moji od iduce nedelje krecu na gimnastiku

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Sport
19.2.2015 13:45:25   
Modessty
milicicak ruski sitem nije za malu decu. po meni. (z a one koji ne znaju šta je to - sistema - veština borenja koju su razvile ruske specijalne vojne jedinice) Slažem se da je vrlo efikasna, ali je vrlo ozbiljna stvar i po meni nije za mlađe od 18 god

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Sport
19.2.2015 13:46:22   
Modessty
bezveze sam napisala - ispada da su aikido iostale borilačke veštine neozbiljne user posted image nisu, ali su sasvim drugačiji tip i imaju već razvijen sistem rada sa decom

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Sport
19.2.2015 13:58:33   
milicicak
Mod, razumela sam te user posted image i meni je sistema onako bas bas ozbiljna, ali sam ja mm razumela da rade i sa malom decom (on se bvio istrazivanjem na tu temu), sad na sajtu videh da je donja granica za upis 15 godinauser posted image
ok, onda aikido? jel mala za to? Hvala user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Sport
19.2.2015 14:01:05   
Modessty
nijde mala. Ja sam vodila Danila i sa 2 godine na teninge. Samo ne očekuj da će odmah krenuti ceo trening. Vole oni da malo učestvuju a malo se maze sa sa mamom i tatom user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Sport
19.2.2015 14:09:30   
milicicak
Hvala, Mod :)
Ne ocekujem da ona sad tu nesto vezba sve po ps-u i da bude aktivna ceo cas :) mislim da joj treba grupa dece i neki organizovan rad sa nekim ko nisu roditelji i babe :)a i to sto ce da potrosi visak energije nije na odmet :) hvala jos jednom, sad se bacam u potragu za klubom :)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Sport
19.2.2015 18:49:31   
veselicaa
Mod ni ja se ne slazem sa njim,ali on misli posto je ona bas,bas prava devojcica,da nije za nju.A ja pa bas zbog toga bi je vodila,da otkrije i ona sama svoju drugu stranu licnosti.Evo bas se pre neko vece preko skajpa dogovorila sa tom malom rodjakom da ce da ide kada budemo u Nisu za letnji raspust.Bas sam se obradovala sto je pristala,a i tata nam je promenio misljenje tj.nagovorila sam ga na to user posted image
Milicicak,moja rodjaka vodi cerkicu upravo od trece godine i sto kaze Mod oni se u pocetku vise igraju i maze nego sto treniraju,a kasnije im postane zanimljivo.

< Poruku je uredio veselica -- 19.2.2015 18:50:04 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here