|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog por...
29.6.2009 16:53:26   
Anoniman
Ima slicna tema, ali tamo se govori o vjezbanju posle CR. Nije mi do izgleda, jer nemam ni stomaka, a imam jos 3 kg viska, nego vise mi je zbog psihe, jer prije trudnoce sam stalno vjezbala, i cim sam fizicki aktivnija osjecam se mnogooo bolje.

Dakle kad? Moze li to da steti rani?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
29.6.2009 17:00:56   
Anoniman
Ja mogu da ti odgovorim samo po nekom mom misljenju i logici.... s obzirom da nemam iskustva....

Mislim da treba da pochnesh kad ti se zacele sve fizichke rane....do tada bi trebala da shetash...mozda i neke duze trase...ali ozbiljnije vezbanje sachekaj da te prodju ti shavovi....da ne bi prokrvarila...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
29.6.2009 17:11:27   
Lu
Ja sam počela nakon tri mjeseca iz razloga što sam tada potpuno prestala sa dojenjem i onda sam rekla sebi e idem sada napraviti i nešto za sebe,skinula sam 17 kg i psihički se osjećala mnogo boljeuser posted image

Mislim da se to može čim te prestane rana boljeti,jer nećeš vježbati ako te boli,ne vidim drugi razloga za odgađanjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
30.6.2009 16:44:22   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Ima slicna tema, ali tamo se govori o vjezbanju posle CR. Nije mi do izgleda, jer nemam ni stomaka, a imam jos 3 kg viska, nego vise mi je zbog psihe, jer prije trudnoce sam stalno vjezbala, i cim sam fizicki aktivnija osjecam se mnogooo bolje.

Dakle kad? Moze li to da steti rani?


i ja jedva cekam da krenem na vezbanje isto san vezbala jako puno pre trudnoce a sad nikako da se uskladim sa terminima pa da krenem sve nesto oko 20h a to mi ne odgovara zbog bebe onda ga uspavljujem pa moram na nekom drugom mestu da vidim, a jedva cekam da pocnem da vezbam. A mislim da ti jos sacekas zbog rane nije ok tako rano

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
23.5.2010 22:42:18   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja sam počela nakon tri mjeseca iz razloga što sam tada potpuno prestala sa dojenjem


Ja dojim još uvek. I ovako sam imla problem da nadjem sportski brus za trening. Nešto što će ih držati čvrsto tamo gde treba user posted image
Sa kad dojim taj zadatak je nemoguć.
Možda bi mogla da krenem sa nekim laganijim vežbicama. Ili da čekam septembar kada će bebac imati sedam meseci i kada će jesti kašice pa će valjda i mleko da se smanji.
Ima li neko neki predlog?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
23.5.2010 22:49:29   
JULIE
Modd za pocetak mozes te lagane vezbice kod kuce da radis...Ja sam npr prvo radila hodanje u mestu ispred tv-a jedno pola sata,pa obicne vezbice razgibavanja,na kraju trbusnjaci.Ali sve dok jedes obilno zbog dojenja bojim se da ne mozes smrsati tako lako

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
23.5.2010 22:58:32   
Modessty
Pa i ja nešto kontam da je hrana najveći problem. A i ja baš ne moram da jedem slatkiše. user posted image Mislim da nisu neophodni za reprodukciju mleka user posted image
Inače dosta šetam, pa sam do skoro imala upalu mišića od hodanja :)
A ide mi se na trening! Uf! Problem je što niko nezna da mi kaže kad mogu na trening kad je borilačka veština u pitanju. Ipak je malo specifično. Ima dosta bacanja koje ti rastrese celo telo.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
23.5.2010 23:03:31   
snješka
Ja sam trčala, radila trbušnjake i vozila bicikl 3 mjeseca nakon poroda. Uz to sam i dojila bebu.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
23.5.2010 23:04:41   
Modessty
ma meni baš osetljive grudi. Boli me kad potrčim. Još kad nadodje mleko...kukuuuu

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
23.5.2010 23:39:21   
Modessty
dal bi smela da stanem na rolere?!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
24.5.2010 14:16:52   
snješka
Mod, uzmi neki dobar sportski brus i neće, jer i meni je mlijeko baš nadolazilo, a grudi-95 C. Zašto da ne, kad sam ja mogla na bajs zašto ne bi ti na rolere. Još bolje.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
25.5.2010 15:25:27   
Modessty
Ja jedva našla sportski brus pre trudnoće!user posted image
Pričala sam sa mužem i rešila da probam da radim na seminaru koji će biti krajem juna. To je preko dana, pa će imati ko da čuva bebu. Ovako mi treninzi u nezgodno vreme - uveče kad se mališa kupa i uspavljuje.
Sad tek lagano ulazimo u neki ritam pa će nadam se biti i dosta vremena za vežbanje.
Izbegavaću padove za neko vreme, bar dok ne skinem neko kilo i ne vratim se u formu. A biće bš teško vratiti se u formu. Devet meseci ništa nisam radila i još koliko nakon poriodjaja!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
25.5.2010 15:40:27   
*Alexx*
Da, Mod, ali ćeš se vrlo brzo vratiti u formu, zato što si bila aktivan sportista. Telo sve pamti user posted image

< Poruku je uredio Alexx RR -- 25.5.2010 15:41:10 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
25.5.2010 15:46:54   
Verus
i mene isto tako....izgubila sam 15kg za 6 nedelja ali imam bar jos 20....bila sam 10 preko kad sam ostala trudna...
IZVORNA PORUKA: Modessty

ma meni baš osetljive grudi. Boli me kad potrčim. Još kad nadodje mleko...kukuuuu

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
27.5.2010 18:34:42   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Da, Mod, ali ćeš se vrlo brzo vratiti u formu, zato što si bila aktivan sportista. Telo sve pamti user posted image


Nadam se da je tako. Sanjala sam pre neku noć da sam otišla na trening i da ništa ne umem da uradim! user posted image user posted image user posted image


Verus imala i ja višek pre trudnoće a sad posle svega sam katastrofa! Najviše mi smeta stomak.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
27.5.2010 20:26:36   
ana77
Ja sam pocela da vezbam cim su prosli onih 40 dana i sad vezbam ali ne mogu da postignem uvek uz bebu. Ima na torentu da se nadju vezbe Cindy Crawford "Shape your body" to je lagani trening imaju dve serije vezbi u trajanju od po 40-tak minuta, sjajne su. Nisu prelake ali nisu ni da umres. Ima razgibavanje, za noge, za guzu, za ruke i grudi, trbusnjaci i na kraju istezanje. Ako izbacis vezbe za ruke, moze sve da se zbudzi u nekih 30-tak minuta, a to bi trebalo da moze uvek da se nadje... (ja bas i ne mogu uvek jer sad kad se prolepsalo vreme zao mi je da ne vodim Sonju napolje, pa onda kao "zrtvujem" to vezbanje do sledecih kisha) :)!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
16.6.2010 13:54:16   
New Mom
Željna sam većeg fizičkog razgibavanja, leđa me pomalo bole, navikla sam ponešto uvek da radim. Prošlo je mesec dana i mislila sam da čekam još nedelju-dve. Pa neka blaga rekreacija.
Ali čitam juče da zbog stvaranja mlečne kiseline prilikom vežbanja i mleko postaje kiselije, pa neke bebe odbijaju/prestaju da sisaju. Je l' neko ima saznanja o tome? Ili je l' neko primetio neku promenu pri sisanju bebe?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
16.6.2010 15:17:02   
ana77
Mislim da ima ta tema u rubrici "dojenje", pa potrazi. Tamo pise da ne smeta nista ali eto, mozes i sama da procitas :)!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
16.6.2010 15:51:25   
New Mom
Hvala, baciću tamo pogled!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
30.6.2010 8:59:02   
vbjb
Ja sam mislila da idem na power plate, jel zna neko da li ima neke kontraindikacije vezane Za dojenje?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
30.6.2010 12:43:30   
LillyT
Meni dr ne savetuje nikakvo ozbiljnije vežbanje jer imam konstantne padove i uspone (ne znam kako drugačije da napišem) količine mleka. Savetuje samo lagane vežbe istezanja. Doduše, meni su prošla tek tri meseca i nije mi se još ništa ustalilo. Ovo za mlečnu kiselinu, prvi put čujem

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu vbjb)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
30.6.2010 18:04:45   
Nensi*
Jel ima negde ovakva tema ali za carski? Ne mogu da nadjem...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
30.6.2010 18:12:05   
BabyG
IZVORNA PORUKA: nensi27

Jel ima negde ovakva tema ali za carski? Ne mogu da nadjem...


KLIK

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
3.7.2010 1:58:27   
Nensi*
Hvala user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kada poceti sa vjezbanjem nakon prirodnog...
3.7.2010 2:38:02   
Verus
Citala sam o tome i to je tacno, ali se savetuje neko ozbiljnije treniranje, tipa trcanje, dugo biciklanje i sl.  Tada prelazi mlecna kiselina u mleko i hoce da smeta nekim bebama...Ja jos uvek ozbiljno ne vezabam, iskreno nemam vremena...radim trbusnjake i to je to, a stomak mi je i dalje ogroman UPOMOC!!
IZVORNA PORUKA: New Mom

Željna sam većeg fizičkog razgibavanja, leđa me pomalo bole, navikla sam ponešto uvek da radim. Prošlo je mesec dana i mislila sam da čekam još nedelju-dve. Pa neka blaga rekreacija.
Ali čitam juče da zbog stvaranja mlečne kiseline prilikom vežbanja i mleko postaje kiselije, pa neke bebe odbijaju/prestaju da sisaju. Je l' neko ima saznanja o tome? Ili je l' neko primetio neku promenu pri sisanju bebe?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here