|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Probiotici
23.10.2014 17:45:03   
New Mom
Ne znam. Al imas BioGaia kapi, to je probiotik koji mogu bebe.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Probiotici
23.10.2014 23:45:58   
branki*
ja sam davala bozi probiokid imuno sa mesec i po dana,rekao mi dr na hirurgiji kad smo lezali da mu dajem.celu kesicu dnevno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Probiotici
16.3.2015 12:44:34   
vonavoj
Koji probiotik da kupim za bebu od 5 meseci? Tika ima stomacni virus,pa preventivno da dam i bebi.
Sad je kao bulardi mpderan..taj bi kupila obema?

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Probiotici
16.3.2015 12:51:24   
branki*
von ja boki davala prolife.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Probiotici
16.3.2015 12:58:19   
vonavoj
Pa i to sto kazes..taj je proveren!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Probiotici
28.7.2015 11:17:17   
Rosita
Zene, ja pijem bulardi za decu, to imam u kuci, od D. Ne znam da li mi to dodje isto kao i za odrasle, ima isto 5 milijardi s boulardi po kapsuli' kao i odrasli, ali su iskljucili magnezijum stearat.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Probiotici
28.9.2015 8:55:10   
branki*
boza je konstantno pod probioticima od maja meseca po savetu dr.prvo je koristio multilac baby,pa bulardi za decu i sad 2 bilion.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Probiotici
29.9.2015 9:04:21   
Vaanjaa
Koji su dobri probiotici ? Ima netko savjet koje da kupujem? Bavim se sportom aktivno al zelim zdravi i bolji biti. :)

Link izbrisan. Reklamiranje nije dozvoljeno a ukolilo to zelite obratite se marketingu Ringeraje.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 29.9.2015 9:06:34 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Probiotici
29.9.2015 14:46:29   
Azra_
Mi koristimo Multilac kad zatreba.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Vaanjaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Probiotici
19.1.2016 11:04:22   
branki*
Mama krava,koji probiotik dajes svom sinu,pisala si jednom,onaj koji pomaze i kod ekcema?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Probiotici
19.1.2016 14:41:20   
mama krava
Hej Branki....promaklo mi je ovo pitanje...

Tove se Latopic i prilično je skup, ali ako si u Bg pogledaj po apotekama imaš ponude da kupiš 2+1 pakovanje i to je dovoljno za 3 meseca, a izadje oko 4000din.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Probiotici
19.1.2016 15:58:15   
branki*
Hvala!jesmo,jesmo,ovaj nas nam je vec gotov,dr rece da ce sad da nam da neki drugi,jer nam menja stalno,pa sam ja mislila da je pitam za taj,secam se da si ga hvalila negde.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Probiotici
20.3.2016 15:33:13   
Jeca.V
Devojke, da li ste cule ili mozda koristile probiotik Inner ear.To je probiotik u obliku tabletica zivotinja koji se sisa i navodno stiti uho i grlo od infekcija.Ako neka ima iskustvo sa ovim probiotikom bilo bi lepo da ga podeli.user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Probiotici
20.3.2016 17:12:54   
Ana RR
Jeco, nisam čula, zvuči dobro. Mi trenutno imamo probiotik+prebiotik Probio choco u obliku medvedića.

Da se editujem pošto sam potražila na netu, taj inner ear sam videla u Kanadi ali nisam kupovala.

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.3.2016 17:15:13 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Probiotici
3.6.2016 19:18:40   
Anck Su Nmaun
Bas sam usla u temu da vidim sta dajete jer je neka nestasica u gradu Pro life-a kad mm javlja da ga je nasao. Taj nam je najlaksi za pojesti jer su kao bombonice .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Probiotici
3.6.2016 19:40:55   
Mala Elena
Mi smo uzeli Probiotik forte i najbolje joj pomaze a i Smecta je super stvar za oblaganje sluzokoze creva i zeluca....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Probiotici
5.6.2016 19:08:23   
Anarunika
Probiotik klincima dajem kada imaju stomačne tegobe a to i nije baš često. Davala sam im i Bulardi, i Probio Imuno Kid a sada sam prešla na Multilac jer je on i probiotik i prebiotik. Njega ima i u tabletama a ima i baš baby u prahu.
A Živi sam davala kada je bila mala Bio Gaia kapi.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Probiotici
6.6.2016 0:00:50   
Mala Elena
Mi smo davali prvo Multilac, pa Bulardi pa ovo sto sam navela.
A kako si davala Bio Gaiu? Pomogla?

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Probiotici
6.6.2016 0:38:16   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Bas sam usla u temu da vidim sta dajete jer je neka nestasica u gradu Pro life-a kad mm javlja da ga je nasao. Taj nam je najlaksi za pojesti jer su kao bombonice .

I super je ukusa ali je PRESKUP!!
Mi koristimo probiotik od Ivančića i Medicobiotic. Ogromne zelene kapsule ali najjeftinije su a veoma dobre.
Zar je smekta probiotik? Ja je koristim kad imamo stomačni virus,smekta je zasad jedina stvar koja kod L zaustavi povraćanje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Probiotici
6.6.2016 23:02:16   
Anarunika
Nisu to sve probiotici ima raznoh stvari za stomak.

A Živi sam davala Bio Gaiu kada je bila beba jer joj je stomak bio baš osetljiv nekako. Stalno je stenjala. Mislim da ona pomaže dugoročno ,ne trenutno, pomaže da se flora bolje i brže oformi.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Probiotici
6.6.2016 23:06:24   
Mala Elena
E pa super!
Smektu je dobila sada za stomacni virus i rekli su nam dok.koristi smektu kroz par dana ce biti kao nova i da ne moramo probiotik...e sad u koju se grupu svrstava, to bas ne znam.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Probiotici
6.6.2016 23:08:50   
Sanjalicaaa
Ja za starijeg za proliv koristim gastrokind i odlican je. Daje se na sat vremena posle 3-4 krene da deluje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Probiotici
14.6.2016 22:45:08   
choopa choops
Mala je dobila da pije antibiotik Cefaleksin kao terapiju, a dr mi je savjetovala da joj dajem i neki probiotik uz to. Uzeh danas Bulardi prvi put, ali ne znam kako će to da popije. Inače ja sam njima kad su bili mali davala Prolife, ali i nie nešto naročito dobar. Ima li neki bez ukusa, mirisa da bi moglo da pije dijete od 15mjeseci?user posted image

Edit: U uputstvu Bulardi-ja piše da se uz antibiotik daje 1 kapsula dnevno, a meni dr nije precizirala koliko, samo je rekla da obavezno napravim pauzu od minimum dva sata između probiotika i antibiotika.pasad ne znam da li treba tri puta dnevno i probiotik ili ne, nisam ukapirala najbolje?.

< Poruku je uredio choopa choops -- 14.6.2016 22:47:55 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Probiotici
14.6.2016 22:50:07   
Maraj
Choopo ja sam davala mom L bulardi sa cinkom kada je imao oko 3 meseca. Jao bas smrducka kao kvasac cini ki se. Ja sam kapsulu rastvarala pa na spric mu davala. Probaj u sokicu ili malo mleka da rastvoris

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Probiotici
14.6.2016 22:51:22   
Maraj
Ne ne choopo samo jednom ide probiotik. Mozes i Linex baby. On nema jak miris kao bulardi

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here