|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
28.5.2019 16:37:08   
Ana RR
E jbg Ljišo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
28.5.2019 16:43:03   
Misha i Ljisha
Enisam razocarana. Negde mi je laknulo. U Principu ljudi koji mnogo losije znaju eng su ekstra prosli iako imaju jak naglasak.  Sporije pricaju prvo to. Ja pricam engleski kao da mi je maternji. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
28.5.2019 16:57:50   
Ana RR
Hahaha pa da.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
28.5.2019 17:31:37   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja pricam engleski kao da mi je maternji. 





Moja koleginica nije dobila vizu za SAD zato sto perfektno govori eng. Iako je rekla da je prof, da se usavrsavala... Ma jok, ne moze i ne moze... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
28.5.2019 18:17:27   
jance
Gledala sam i ja to ucenje engleskog kinezima ali ja za decu zivaca bas nemam, moji su mi dovoljni. Mada 25min cas mi zvuci kao milina, za ovih mojih 2x45min sto inace radim.....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
28.5.2019 18:32:29   
Misha i Ljisha
Ju Ivanka stvarno su neverovatni. Ma nema sanse da se covek odjednom prebaci na tako nizam nivo. Starter. Za to treba prakse. Zena koja je po meni bas lose pricala eng je najbolje uradila demo cas. Prosto neverovatno. Imala je bas problem sa izrazavanjem i sastavljanjem recenica.


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
21.7.2019 9:27:45   
MimaKos
Razmisljala sam da se orjentisem u tom pravcu, za sada samo prodaja preko neta cisto iz hobija, i nekog dinara sa strane


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
24.10.2019 15:39:58   
mama ivane
Radi li neko nesto od kuce preko neta a da zaradjuje ? Radila bih nesto 


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
24.10.2019 15:44:16   
Ana RR
Zavisi šta umeš da radiš. Meni je to primarni posao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.10.2019 14:00:44   
Tetkana
Da li se neko od vas mozda bavi stock fotografijom, da li prodaje fotografije? Ili je mozda bas zaposlen u nekoj od tih ,,kuca" (da tako kazem).... npr.Fotolia?
Zanimaju me iskustva i neki saveti za pocetnike....
Ako neko bas radi u Fotolii ili negde slicno - sta radi, kako se dodje do tog posla?
Hvala vam puno unapred na podeljenom iskustvu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.10.2019 14:58:39   
Ana RR
Moj suprug se bavi stock-on, između ostalog prodaje i na Fotolia. Ja sam odavno van toga pa ne znam koliko mogu da pomognem, pogotovo što se mnogo toga tu promenilo. Na iStock si morala da prođeš ulaz tj da im pošalješ fotke pa ako prođu kriterijume onda ti odobre otvaranje naloga. Fotolia nije bila tako rigorozna ali ne znam kako je sada, kažem već dugo nisam u tome. Najbolje je da pročitaš pravila na samom sajtu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tetkana)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.10.2019 20:43:40   
Tetkana
Hvala puno Ana.
Vec se informisem sa svih strana, pa 'haj da probam i da cujem iskustva neka svezija (pronalazim svasta na netu, a ovde nekako znam da je ,,provereno" da tako kazem)...
Samo jos jedno pitanje: tvoj suprug prodaje ili je on taj koji bira fotografije koje ce se naci na prodaji?
I ako spada u ovu prvu grupu - da li mora da se ima bas vrhunska oprema za pravljenje fotki?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
30.10.2019 23:53:43   
Ana RR
On prodaje svoje fotke. Pa pazi, mislim da je sada neki minimum minimuma za kvalitetnu fotku (a od toga ti zavisi i prodajna cena) 24 megapixela. Što manja fotka, manja cena. Definitivno moraš imati dobru opremu, dobra stakla, objektive.. Zavisi i šta fotkaš, nekada su se extra prodavale fotke sa belom pozadinom, ono bukvalno voćka na belom itd, sada se traži mnogo mnogo više. Pogledaj koje su najprodavanije fotke, koja kategorija itd to će ti mnogo pomoći. Takođe, moraš da znaš da fotku dodatno obradiš, da je ne šalješ sirovu, ali opet i tu postoji granica.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tetkana)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
31.10.2019 13:32:21   
Tetkana
Razumem, razumem... ima tu sijaset stvari koje moras znati, a i imati, iako mozda deluje jednostavno.
Ako moze jos jedno pitanjce 😁
Znas li mozda da li tm prodaje i videe, da li je istina da su videi mnoooogo placeniji?
I puno ti hvala, posto tek krecem u pricu, svaka ova informacija koju si pisala mi znaci!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.11.2019 22:36:50   
Ana RR
Izvini, nisam videla poruku. Da, video se dobro plaća. Nismo radili, mada mm odavno ima u planu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tetkana)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.12.2019 23:02:48   
nata11
Ana jesi jos uvek na up worku? Da li moras biti on line 8h po njihovom vremenu ili imas zadatke koje odradis kada tebi odgovara? (naravno znam da zavisi od klijenta do klijenta)

Bas razmisljam da se bacim ozbiljno na on line poslove i radim 8h. 

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.12.2019 23:09:48   
Ana RR
Nato, ne radim preko upwork-a. Već skoro dve godine radim za moju britanku i nisam se logovala na upwork od tada.

A koliko si online to zavisi od posla, klijenta, tebe... jedino je bitno da sve ide preko platforme da te ne bi banovali. Meni to nije odgovaralo, da budem iskrena. Ne dam nikome 20% svoje plate user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.12.2019 23:11:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.12.2019 22:00:01   
nata11
Aha super. Britanija je ekstra ja mislila da radis za Amere. Tu bi satnica vec bila nezgodnija. 



_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.12.2019 12:38:35   
Ana RR
Ja radim za fiksnu platu, full time. Radila sam pre ovoga sa amerima ali nije mi odgovaralo radno vreme (od 17h do 02h)

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
12.12.2019 11:00:25   
Slavkic
Imaju neke firme preko nwta koje traze posao od kuce potrazite na google



< Poruku je uredio Ana RR -- 12.12.2019 12:42:14 >

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
12.12.2019 12:16:16   
Ana RR
Sve si nam rekla.

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.12.2019 12:42:34 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
12.12.2019 12:39:32   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sve si nam rekla.

Ahahahahahahaha,Ana :* :*

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.12.2019 12:43:08 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.12.2019 22:14:06   
Tetkana

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Izvini, nisam videla poruku. Da, video se dobro plaća. Nismo radili, mada mm odavno ima u planu.


Ana, zaboravih da ti se zahvalim iako sam davno procitala tvoj odgovor.
Hvala ti puno.
Registrovala sam se i upustila u avanturu, prosla prve testove. Nadam se da cu uspeti.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.12.2019 23:01:42   
Filadendronka

Kriminalne ste! 🤦‍♀️😂
IZVORNA PORUKA: veselica RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sve si nam rekla.

Ahahahahahahaha,Ana :* :*



(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
18.12.2019 6:59:42   
lepic

IZVORNA PORUKA: Tetkana


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Izvini, nisam videla poruku. Da, video se dobro plaća. Nismo radili, mada mm odavno ima u planu.


Ana, zaboravih da ti se zahvalim iako sam davno procitala tvoj odgovor.
Hvala ti puno.
Registrovala sam se i upustila u avanturu, prosla prve testove. Nadam se da cu uspeti.



samo napredd.

(odgovor članu Tetkana)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here